Jump to content

Μεταγραφαί/Σχεδιασμός Summer 2021_b


bladerunner21
 Share

Recommended Posts

47 minutes ago, nedved21 said:

Ναι μωρε το κλασικο, θελανε να δωσουν στον ΠΑΟΚ πρωταθλημα Μελισσανιδης, Σαββιδης, κρατος, δικαστες και τους εβαλε φρενο ο Λαμπροπουλος και ο γαυρος φωτογραφος. Flat Earth.

@MikrosKaiAtropos

Ενας ανικανος ανθρωπος για βασικα πραγματα, οτι δουλεια και να πιασει.

Εγω προσωπικα πιστευω οτι ο παππους ειχε κοιμηθει με κλειστο το κινητο τοτε στην τουμπα,αλλιως η ομαδα θα εβγαινε να παιξει με σκορ 1-0.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, MikrosKaiAtropos said:

Ειμαι αισιοδοξος για την υποθεση Εντσαμ

Ακουστηκες φιλε. Καταγραφηκε η αποψη σου 

Link to comment
Share on other sites

Just now, nedved21 said:

Ναι για αυτο οταν ειχες την καλυτερη ομαδα και αξιζες να παρεις το πρωταθλημα το πηρες, απεναντι σε εναν πρωτοφανη πολεμο κρατους-μαφιοζων-δικαστων. Επειδη αυτο ειχαμε βιωσει γενικοτερα τα τελευταια 24 χρονια. Τα εχουμε πει 1002 φορες, το 08 με εναν υπαλληλο της ΕΠΟ σε πετσοκοψανε παρασκηνιακα. Το 18 με πιστολια και δικαστες σου κλασανε τα αρχιδια. Αν εσυ πιστευεις οτι εγινε αυτο "κατα τυχη," οκ σου χτυπω φιλικα την πλατη.

Παλι στο '08 και στο '18 γυρνας ενω λεμε για το '20 που δηλωσε με καθε τροπο παντου πως η σχεση του με τον Ιβαν ειναι αντιστοιχη της σχεσης Καρυπιδη με Μαρινακη.

Link to comment
Share on other sites

Just now, MikrosKaiAtropos said:

Εγω προσωπικα πιστευω οτι ο παππους ειχε κοιμηθει με κλειστο το κινητο τοτε στην τουμπα,αλλιως η ομαδα θα εβγαινε να παιξει με σκορ 1-0.

Εσυ εισαι τρολακι δυνατο, δεν μετρας.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Bukowski said:

 Ευτυχως ειχαμε Καρερα βεβαια. Φετος που χανε Χολερα μας απεκλεισε το χωριο της Βοσνιας που γεννησε τον ιδρυτη της ΠΑΕ ΑΕΚ.

Δεν ηταν αρκετος ο Μασσιμο, μας ξεφτιλησε καποια Ζορια. Τι να το κανω το να μπω ομιλους; Αφου τα χρηματα δεν τα επενδυει στο αγωνιστηκο η πουστρα.

Αν ειναι να μπαινεις ομιλους ch.l και να φερνεις Γιαννιωτα ή να μπαινεις ομιλους Eu.L και να φερνεις Νεντε-Χνιντ, ε, αμε και γαμησου στη τελικη.

Σε οτι διοργανωση και να παιξουμε (ή και να μην) παλι απο το ιδιο πανερι ψωνιζει η πουστρα.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Bukowski said:

Παλι στο '08 και στο '18 γυρνας ενω λεμε για το '20 που δηλωσε με καθε τροπο παντου πως η σχεση του με τον Ιβαν ειναι αντιστοιχη της σχεσης Καρυπιδη με Μαρινακη.

Το 18 δεν ησουν Αρης και το 20 ησουν;

Link to comment
Share on other sites

Just now, Bukowski said:

Ναι.

Ενταξει αποψη σου. Προσωπικα προτιμω σε θεματα που δεν εχω γνωσεις να κραταω τον "αγνωστικισμο" μου και να μην "ξερολιαζω"/"επιταφιαζω."

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, nedved21 said:

Ενταξει αποψη σου. Προσωπικα προτιμω σε θεματα που δεν εχω γνωσεις να κραταω τον "αγνωστικισμο" μου και να μην "ξερολιαζω"/"επιταφιαζω."

Μην ξεχνας πχ πως και ο Καρυπιδης αρχικα φιλος με Μελ και ΑΕΚ ηταν και του διναμε και δανεικους. 🥲

Ετσι και ο Μελισσανιδης με τον Ιβαν.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Bukowski said:

Μην ξεχνας πχ πως και ο Καρυπιδης αρχικα φιλος με Μελ και ΑΕΚ ηταν και του διναμε και δανεικους. 🥲

Ετσι και ο Μελισσανιδης με τον Ιβαν.

Ισχυει εχουμε και δανεικους απο τον Ιβαν. Ρε Μπουκο μου, σεβαστη η αποψη σου, εχω διαφορετικη. Δεν ειναι οτι θα αλλαξουμε ο ενας το κεφαλι του αλλου.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bukowski said:

Μην ξεχνας πχ πως και ο Καρυπιδης αρχικα φιλος με Μελ και ΑΕΚ ηταν και του διναμε και δανεικους. 🥲

Ετσι και ο Μελισσανιδης με τον Ιβαν.

Ε ας μας δωσει καναν Ουαρντα και εμας ο φιλος μας.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, nedved21 said:

Ισχυει εχουμε και δανεικους απο τον Ιβαν. Ρε Μπουκο μου, σεβαστη η αποψη σου, εχω διαφορετικη. Δεν ειναι οτι θα αλλαξουμε ο ενας το κεφαλι του αλλου.

Τωρα που το πες, παλι καλα που πηραμε και δυο παιχτες πρωην του ΠΑΟΚ και ειχαν τα @@@ να σκοραρουν απο τα πεναλτι προχτες γιατι αν περιμεναμε απο τους λουζερς τους δικους μας θα βαζαμε 0/5 πεναλτι.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Hoffman21 said:

Ε ας μας δωσει καναν Ουαρντα και εμας ο φιλος μας.

Μπορει να τους αφηνει ελευθερους με ρητρα επαναγορας για να μην καρφωνομαστε.

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, nedved21 said:

Εσυ εισαι τρολακι δυνατο, δεν μετρας.

Καμια διαθεση τρολαρισματος,αυτο ειναι το πιο ρεαλιστικο σεναριο.

Link to comment
Share on other sites

Just now, MikrosKaiAtropos said:

Καμια διαθεση τρολαρισματος,αυτο ειναι το πιο ρεαλιστικο σεναριο.

Στο μυαλο ενος τρολ. Παμε παρακατω.

Link to comment
Share on other sites

Ο ισχυρός άνδρας της «Ένωσης» είναι περισσότερο νευριασμένος παρά απογοητευμένος από το βράδυ της Πέμπτης και ετοιμάζεται να προχωρήσει σε αλλαγές ή ακόμη κι εκκαθαρίσεις, τόσο σε επίπεδο στελεχών της ομάδας, όσο και ρόστερ.

_________

Με αυτη τη σειρα 

1. Στελεχη

2. Ροστερ

🤡

Link to comment
Share on other sites

* Η ΑΕΚ ψάχνεται για δεξί μπακ και ένα κεντρικό χαφ. Για την πρώτη θέση, παίζει ο Έλι Ντάσα, αλλά εξετάζονται ακόμα δύο περιπτώσεις. Επίσης, υπάρχουν αρκετοί παίκτες στη λίστα για το κέντρο. Λίγο πριν το δεύτερο ματς με την Βελέζ, υπήρξαν επαφές για χαφ από την Ισπανία και μένει να φανεί αν θα έχουμε εξελίξεις. (ΩΡΑ)

*Πληροφορίες από κύκλους μάνατζερ επιμένουν πως η ΑΕΚ έχει ακόμα στα υπ' όψιν της την υπόθεση του Χατέμ Μπεν Αρφά. Ο 34χρονος μεσοεπιθετικός έχει μείνει ελεύθερος από την Μπορντό (φέτος μέτρησε 25 συμμετοχές, 5 ασίστ και 2 γκολ) και αναζητά σύλλογο για να συνεχίσει και ενδεχομένως να ολοκληρώσει την καριέρα του. Έχει προταθεί εδώ και σχεδόν δύο μήνες στην Ένωση, με τους διοικούντες να τον τσέκαραν αλλά να μην κινήθηκαν ζωηρά. Ο ίδιος ο ποδοσφαιριστής προσπαθεί να συμφωνήσει με κλαμπ ανώτερου πρωταθλήματος απ' ότι το ελληνικό, αλλά μάνατζερ που δραστηριοποιούνται και στο ελληνικό ποδόσφαιρο σημειώνουν πως δεν είναι αρνητικός στο να έρθει στην πατρίδα μας. Σε κάθε περίπτωση, πάντως, η περίπτωσή του δεν συνδέεται με του Ελίασον. (LIVE SPORT)

* Η ΑΕΚ κόντρα σε όσους θεωρούν πως δεν έχει τύχη στο κυνήγι του Ελίασον από την στιγμή που η Νιμ απέρριψε τις πρώτες προσφορές, είναι αποφασισμένη να παίξει τα... ρέστα της προκειμένου να φτάσει στο deal και να φέρει τον Ελίασον στα Σπάτα. Να θυμίσουμε πως η Ένωση έχει έρθει σε σιωπηρή κατ'αρχήν συμφωνία με την πλευρά του παίκτη κι όλο το βάρος πέφτει στις συζητήσεις με την Νιμ. Συγκεκριμένα οι «κιτρινόμαυροι» σύμφωνα με τους Γάλλους προσφέρει στη Νιμ 1,5 εκατ. ευρώ συν 500.000 ευρώ μπόνους για τις επιδόσεις του ποδοσφαιριστή με τη φανέλα της ΑΕΚ. Ούτε πάντως η συγκεκριμένη προσφορά έγινε αποδεκτή από τον ιδιοκτήτη της Νιμ, Ράνι Ασάφ. Ωστόσο οι Γάλλοι υποστηρίζουν πως έτσι και η ΑΕΚ ανεβάσει την πρότασή της στα 2 εκατ. ευρώ συν 500.000 ευρώ μπόνους κι αφήσει κι ένα ποσοστό μεταπώλησης στη Νιμ, τότε θα έχει πολλές πιθανότητες να κλείσει το deal. (SPORTDAY)

Link to comment
Share on other sites

Ας μας πει ποια η δουλεια του Κοσμα στην ΠΑΕ. Γιατι ο Λυσσανδρου εκανε και διαπραγματευσεις. Ο Κοσμας τι στο .....κανει ?

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Araujo21 said:

Ας μας πει ποια η δουλεια του Κοσμα στην ΠΑΕ. Γιατι ο Λυσσανδρου εκανε και διαπραγματευσεις. Ο Κοσμας τι στο .....κανει ?

Βοηθαει Ανδρεα Δηματο στα non paper

Link to comment
Share on other sites

Ντσαμ, Μπεν Αρφα, Ριμπερι. Τους κλείνεις αύριο κιόλας και από Τρίτη βαράνε προσοχή στον Πετρομανταλο στα Σπάτα 

🤡🤡🤡

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Araujo21 said:

Ας μας πει ποια η δουλεια του Κοσμα στην ΠΑΕ. Γιατι ο Λυσσανδρου εκανε και διαπραγματευσεις. Ο Κοσμας τι στο .....κανει ?

Οταν ο κος Δημουτρης βαριεται την γλωσσα του Αντρεα αναλαμβανει ο Γιωργαρος.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Hades said:

Ντσαμ, Μπεν Αρφα, Ριμπερι. Τους κλείνεις αύριο κιόλας και από Τρίτη βαράνε προσοχή στον Πετρομανταλο στα Σπάτα 

🤡🤡🤡

😂😂😂😂😂😂 δεν εχουμε και απινιδωτες να επαναφερουν τον κυρ Μιμη. 

Link to comment
Share on other sites

Για να δούμε πώς θα πάει κ η... ταινία Εντσαμ. ΤΤ ξέρεις εσύ μετά αν δεν γίνει.

εκατομμυριο.jpg

Link to comment
Share on other sites

Μια μικρή παρένθεση επειδή αναφέρθηκε . Το θέμα με την ένσταση δεν ήταν απλά το ότι ζημίωσε την ΑΕΚ ( έπρεπε να αποκλείσει κοτζάμ Βόλφσπουργκ για Γιουρόπα ) και έφτυσε τους ποδοσφαιριστές στα μούτρα , αλλά και πως κυριολεκτικά ανέστησε τον πνιγμένο οικονομικά και σε κρίση μέχρι και στους Ουγκ αρδ τους μπαοκ . Μιλάμε για κίνηση ευεργέτη , μιας και δεν πήρε ούτε ΣΠΟΡΙ την επόμενη σεζόν ή πρόκριση στο κυπελλο . Ας το χωνέψουμε ότι ήταν μια κίνηση σωτηρίας του παοκ που του έδωσε το φιλί της ζωής και δεν σου έδωσε τίποτα 

Link to comment
Share on other sites

  • Stylianopoulos locked this topic
  • George_D unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×