Jump to content

Μεταγραφαί/Σχεδιασμός Summer 2021_b


bladerunner21
 Share

Recommended Posts

Just now, Bukowski said:

Καλα ενταξει ημαρτΟ με το ντραμακουνηλικι τωρα.

Το χεις γραψει το σχολιο "να κατσει 3 χρονια ο προπονητης" απ' οταν εφυγε ο Καρερα καμια 50αρια φορες κανοντας με quote καινσε εντελως ασχετες συζητησεις και την μια απο ολες αυτες που σου απαντησα καθεσαι και το παιζεις και θιγμενος;

Λες και σου ζητησε κανεις να απολογηθεις ή σου ζητησε τον λογο για κατι.

Εσυ απηυθυνες τον λογο ουσιαστικα κανοντας quote σε σχολιο μου για ενα θεμα που εχω αγνοησει δεκαδες φορες ακριβως για να μην μπω σε τετοιου ειδους αντιπαραθεση, απλα αυτη την τελευταια φορα σου απαντησα.

Η αντιπαράθεση δεν είναι θέμα και την γουστάρω. Το να κάθεσαι να γράφεις ότι πρέπει να ζητήσω σχεδόν και συγγνώμη από εσένα για τον κάθε τυχάρπαστο προπονητή που εσένα αρέσει και εμένα όχι, εμένα με προσβάλλει. Και ειδικά από άνθρωπο που έχουμε κάτσει και δύο φορές μαζί στο ίδιο τραπέζι. Από εκεί και πέρα ο τελευταίος ντραμακουιν εδώ μέσα παίζει να είμαι εγώ. Κρατάω δυνάμεις για σοβαρά θέματα εκτός φόρουμ.

 

Link to comment
Share on other sites

Ο Γάλλος μέσος έμεινε ελέυθερος σήμερα από την Σέλτικ και η κιτρινόμαυρη ΠΑΕ έσπευσε να ενημερώσει πως «Δεν υπάρχει Εντσάμ για την ΑΕΚ, όπως έχει ξεκαθαριστεί εδώ και καιρό».

Με αυτόν τον τρόπο, η ΑΕΚ δίνει για ακόμα μια φορά τέλος στα σενάρια απόκτησης του Ολιβιέ Εντσάμ, ακόμα και μετά την αποδέσμευσή του από την ομάδα της Γλασκώβης.

🤡🤡🤡🤡🤡🤡🤡🤡🤡

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, nikos said:

Έτσι.
Για να δώσω ένα ακραίο παράδειγμα, σε μια μεταγραφική σεζον μπορεις να δώσεις 300 εκατομμύρια και να οργανωθείς καλά  και να φτιάξεις ομαδα που του χρόνου θα είναι επιπέδου  να διεκδικει το Τσάμπιονς λιγκ.

Επομενως τα λεφτα είναι το θέμα μας, τα υπόλοιπα είναι να είχαμε να λέγαμε.

 

Τωρα αυτος διαβαζουμε ΠΑΛΙ ότι παίρνει σκούπες. Έχει ολόκληρο Αύγουστο μπροστά του εντωμεταξυ. Όπως σωστα γραφτηκε, στην τελευταία σκούπα καθάρισε κάποιον Παουλίνιο, για τέτοια σκούπα μιλάμε ότι διαθετει.

Χμ... πόσα πρέπει να βάλει νομίζεις; Εγώ λέω ότι αυτή η ομάδα με λιγότερα από 10-15 εκ. δεν πάει μπροστά. Πρώτον γιατί χρειάζεται πολλούς παίχτες, δεύτερον για να ξετινάξεις την μιζέρια από πάνω σου, θα χρειαστείς αρκετές αλλαγές και στο μέλλον σε ακριβούς πάιχτες οι οποίοι δεν θα βγουν με την όλη κατάσταση που έχει δημιουργηθεί.
Τέλος πάντων, δεν μπορώ να ζητήσω να βάλει 15 εκ. από την τσέπη. Ή μάλλον μπορώ, αλλά δεν έχει κανένα νόημα να το συζητάμε. Ας έβαζε τα έσοδα της ομάδας, αλλά δεν.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Μα αφού το ρεπορτάζ(🤡🤡) λέει ότι πάμε για παίκτη τύπου Εντσαμ (αν όχι τον ίδιο) στο κέντρο.. Τώρα που τον έχουμε ελεύθερο θα χάσουμε πάλι το χρόνο μας στα σκουτινγκ (🤡🤡🤡

Νταξει πραγματικά όχι πως δεν το περίμενα, εξ άλλου τα λέγαμε το πρωί ότι πιο πιθανο είναι να πάει στο γαύρο παρά να έρθει, αλλά και μόνο που μπαίνουν στην διαδικασία να πουν ότι δεν ασχολούνται τώρα που έμεινε ελεύθερος, δείχνει τι καραγκιοζηδες είναι. 

Σκαστε γαμω την π### σας, μην μιλάτε καθόλου καλύτερα 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, SpiRos said:

Χμ... πόσα πρέπει να βάλει νομίζεις; Εγώ λέω ότι αυτή η ομάδα με λιγότερα από 10-15 εκ. δεν πάει μπροστά. Πρώτον γιατί χρειάζεται πολλούς παίχτες, δεύτερον για να ξετινάξεις την μιζέρια από πάνω σου, θα χρειαστείς αρκετές αλλαγές και στο μέλλον σε ακριβούς πάιχτες οι οποίοι δεν θα βγουν με την όλη κατάσταση που έχει δημιουργηθεί.
Τέλος πάντων, δεν μπορώ να ζητήσω να βάλει 15 εκ. από την τσέπη. Ή μάλλον μπορώ, αλλά δεν έχει κανένα νόημα να το συζητάμε. Ας έβαζε τα έσοδα της ομάδας, αλλά δεν.

Μια χαρά ξεκίνησες φέτος Σπύρο. Πήρες 5 ποδοσφαιριστές. Καλούς κακούς αλλά ποδοσφαιριστές. Θέλει συνέχεια και θέλει και κάποιον να πάρει τις δύσκολες αποφάσεις. Από την στιγμή που ανανέωσες ΠΜ και φέρνεις τον Ιρανό για αριστερά όλοι καταλαβαίνουμε ότι δεν θα γίνει ΟΥΤΕ φέτος αυτό που πρέπει. Και δεν θέλει τόσα χρήματα. Ανθρώπους θέλει να ξέρουν την δουλειά.

Link to comment
Share on other sites

Στο μεταξυ για χαφ κοιταζεις κατι μεταξυ Εντσαμ, Ελιασον και Μπεν Αρφα που δεν εχουν καμια απολυτως σχεση μεταξυ τους ως παιχτες, δειγμα του σοβαρου πλανου που εχεις.

Link to comment
Share on other sites

Να σημειώσουμε πως στο τυπικό μέρος, εκείνη η συμφωνία των δύο πλευρών δεν ισχύει γιατί ότι δεσμευτικό και να υπήρχε ήταν με σημείο αναφοράς την 1 Ιουλίου όμως για όλο τον Ιούνιο ο παίκτης ήταν κανονικά παίκτης της Σέλτικ και θα μείνει ελεύθερος από τη Δευτέρα 2 Αυγούστου.

καραγκιοζηδες, Αστειοι και οι διοικουντες και οι αρδ.... 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, SpiRos said:

Χμ... πόσα πρέπει να βάλει νομίζεις; Εγώ λέω ότι αυτή η ομάδα με λιγότερα από 10-15 εκ. δεν πάει μπροστά. Πρώτον γιατί χρειάζεται πολλούς παίχτες, δεύτερον για να ξετινάξεις την μιζέρια από πάνω σου, θα χρειαστείς αρκετές αλλαγές και στο μέλλον σε ακριβούς πάιχτες οι οποίοι δεν θα βγουν με την όλη κατάσταση που έχει δημιουργηθεί.
Τέλος πάντων, δεν μπορώ να ζητήσω να βάλει 15 εκ. από την τσέπη. Ή μάλλον μπορώ, αλλά δεν έχει κανένα νόημα να το συζητάμε. Ας έβαζε τα έσοδα της ομάδας, αλλά δεν.

Καταρχην συμφωνω μαζι σου ότι όπως τα κατάφερε πρέπει να βάλει χερι στην τσέπη. Και ναι, τόσα λεω κι εγώ.

Γιατι να μην τα ζητήσουμε ρε συ Σπύρο ομως; 
Την ΑΕΚ έχει και μαλιστα αυτος τα έκανε μαντάρα και δεν βγαινει η διαχείριση πλέον.

Περαν  του ότι κάποτε έλεγε για γενναία χρηματοδότηση (και από ο,τι φαινεται το ξέχασε μετά), ε, ας βάλει τουλάχιστον τα μισά από αυτά που πήρε από το ταμειο για το γήπεδο.
Αλλιώς ας παει να πάρει τον Ιωνικό, τι να πω.

Link to comment
Share on other sites

Και αφου διαψευσαμε για Ενστσαμ 🤡 διαβαζουμε για Ελιασον:

Στα υπέρ της ΑΕΚ είναι ότι πλέον… δυστυχώς δεν βιάζεται να τελειώσει την μεταγραφή αφού ο επομενος επίσημος αγώνας είναι σε περισσότερες από 20 μέρες, με τον Ιωνικό

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Bukowski said:

Ο Γάλλος μέσος έμεινε ελέυθερος σήμερα από την Σέλτικ και η κιτρινόμαυρη ΠΑΕ έσπευσε να ενημερώσει πως «Δεν υπάρχει Εντσάμ για την ΑΕΚ, όπως έχει ξεκαθαριστεί εδώ και καιρό».

Με αυτόν τον τρόπο, η ΑΕΚ δίνει για ακόμα μια φορά τέλος στα σενάρια απόκτησης του Ολιβιέ Εντσάμ, ακόμα και μετά την αποδέσμευσή του από την ομάδα της Γλασκώβης.

🤡🤡🤡🤡🤡🤡🤡🤡🤡

Ποστεκογλου εχθρος της ΑΕΚ

Τον αφήνει επίτηδες ελεύθερο για να μας εκθέσει 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, nikos said:

Καταρχην συμφωνω μαζι σου ότι όπως τα κατάφερε πρέπει να βάλει χερι στην τσέπη. Και ναι, τόσα λεω κι εγώ.

Γιατι να μην τα ζητήσουμε ρε συ Σπύρο ομως; 
Την ΑΕΚ έχει και μαλιστα αυτος τα έκανε μαντάρα και δεν βγαινει η διαχείριση πλέον.

Περαν  του ότι κάποτε έλεγε για γενναία χρηματοδότηση (και από ο,τι φαινεται το ξέχασε μετά), ε, ας βάλει τουλάχιστον τα μισά από αυτά που πήρε από το ταμειο για το γήπεδο.
Αλλιώς ας παει να πάρει τον Ιωνικό, τι να πω.

Μωρέ συμφωνώ, αλλά υπάρχει μία στο εκατομμύριο να τα βάλει; :D

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, nikos said:

Καταρχην συμφωνω μαζι σου ότι όπως τα κατάφερε πρέπει να βάλει χερι στην τσέπη. Και ναι, τόσα λεω κι εγώ.

Γιατι να μην τα ζητήσουμε ρε συ Σπύρο ομως; 
Την ΑΕΚ έχει και μαλιστα αυτος τα έκανε μαντάρα και δεν βγαινει η διαχείριση πλέον.

Περαν  του ότι κάποτε έλεγε για γενναία χρηματοδότηση (και από ο,τι φαινεται το ξέχασε μετά), ε, ας βάλει τουλάχιστον τα μισά από αυτά που πήρε από το ταμειο για το γήπεδο.
Αλλιώς ας παει να πάρει τον Ιωνικό, τι να πω.

Απαντω σε σενα Νικο. κανονικα οπως ΖΗΤΑΕΙ απο εμας διαρκειας, φανελες εισιτηρια ετσι και μεις ζηταμε ενισχυση . Δεν εχει ποδοσφαιρο χωρις νικες και χωρις ανταγωνισμο.  Ομαδα ποδοσφαιρου εχουμε οχι θεατρικη παρασταση 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, mobster21 said:

Μια χαρά ξεκίνησες φέτος Σπύρο. Πήρες 5 ποδοσφαιριστές. Καλούς κακούς αλλά ποδοσφαιριστές. Θέλει συνέχεια και θέλει και κάποιον να πάρει τις δύσκολες αποφάσεις. Από την στιγμή που ανανέωσες ΠΜ και φέρνεις τον Ιρανό για αριστερά όλοι καταλαβαίνουμε ότι δεν θα γίνει ΟΥΤΕ φέτος αυτό που πρέπει. Και δεν θέλει τόσα χρήματα. Ανθρώπους θέλει να ξέρουν την δουλειά.

Ναι, και θέλεις άλλους πέντε και από αυτούς τους πέντε που ήρθαν κάτσε να δούμε ποιοί θα βγούνε. Δεν βάζω το κεφάλι μου σχεδόν για κανέναν εκτός από τον Βράνιες (δεν είναι καμιά αγάπη μου, έχω πει καιρό ότι τον αντιπαθώ από τότε που ονόμασε τον εαυτό του βασιλιά), όλοι οι άλλοι βλέπουμε πως θα την παλέψουν με την όλη ατμόσφαιρα του συλλόγου.

Link to comment
Share on other sites

ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΘΕΜΑ ΕΝΤΣΑΜ λέει η ΠΑΕ.

 

Πιστευω ότι θα το διαβάσετε σε λιγο από του αρδ 

(ως πληροφορία το δίνω) 

Link to comment
Share on other sites

ΚΛΕΙΣΤΕ ΤΟ ΡΕ ΤΟ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ

Δημοσίευμα της βουλγαρικής ιστοσελίδας topsport.bg αναφέρει ότι η Ένωση πιέζει για να αποκτήσει τον Βούλγαρο διεθνή δεξιό οπισθοφύλακα, ο οποίος ανήκει στην τουρκική Χατάισπορ.

Link to comment
Share on other sites

Just now, nikos said:

ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΘΕΜΑ ΕΝΤΣΑΜ λέει η ΠΑΕ.

 

Πιστευω ότι θα το διαβάσετε σε λιγο από του αρδ 

(ως πληροφορία το δίνω) 

Το εχει σε ολα τα αεκοσαιτ

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ειχα ονειρο να παιζει η ΑΕΚ με Ποποφ και Χατζησαφι ακρια μπακ . Πιο πολυ και απο τον αποκλεισμο με ξενερωνει αυτη η αντιμετωπιση της ΠΑΕ. Αστερας τριπολξς στις μεταγραφες,

μπουρδελο φτηνιαρη 

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπαρχει θέμα Εντσαμ υπάρχει θεμα Ποποφ ομως από ο,τι βλέπουμε. Υπογραφει κι ο Χατζισαφι.

Μεγιστανα μου 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Araujo21 said:

Ειχα ονειρο να παιζει η ΑΕΚ με Ποποφ και Χατζησαφι ακρια μπακ . Πιο πολυ και απο τον αποκλεισμο με ξενερωνει αυτη η αντιμετωπιση της ΠΑΕ. Αστερας τριπολξς στις μεταγραφες,

μπουρδελο φτηνιαρη 

Χωρις να θελω να σου χαλασω το ονειρο, με Λοπες και Μπακακη θα παιζει.

Link to comment
Share on other sites

Τον Εντσαμ ποιος ξέρει θα τον έχει κλείσει κανας άλλος. Μπορεί κι από Ελλάδα.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Όταν η αρμάδα του Ευπατριδη έμεινε έξω από την Βελεζ Ιερουσαλήμ η αποστολή τρόμαξε να μπει στο αεροπλάνο. Στη συνέχεια έριξε χρήμα άποψη και πόνο με τα γνωστά αποτέλεσματα. Περιμένω τον λογοτιμητη να ξεφυλλίσει το μανιουαλ του χοντρού  και να πράξει τα δέοντα.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Bukowski said:

Χωρις να θελω να σου χαλασω το ονειρο, με Λοπες και Μπακακη θα παιζει.

το προτιμω. Μαζοχας21  Γιατι ειδαμε και Ντατσενκο Ινσουα 

Link to comment
Share on other sites

Just now, nikos said:

Δεν υπαρχει θέμα Εντσαμ υπάρχει θεμα Ποποφ ομως από ο,τι βλέπουμε. Υπογραφει κι ο Χατζισαφι.

Μεγιστανα μου 

Ναι αλλα επιμενουμε για Ελιασον χωρις πλεον να μας πιεζει ο χρονος.

Οταν εχουμε Ευρωπαικο ματς μπροστα πανε τα μεταγραφικα πιο πισω λογω προτεραιοτητων, οταν δεν εχουμε πανε παλι πιο πισω λογω χρονου. 🤡

Κατα τα αλλα αμα μυριστουμε πως παιζει να δεχτει ο Ελιασον η μεινει ελευθερος, θα διαψευσουμε και θα κινηθουμε για τον Μανε.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×