Jump to content

Ζέεφελντ-Καλοκαίρι-Μπυραρίες 14-0


George_D
 Share

Recommended Posts

Την Τρίτη 6 Ιουλίου στις 18:00 θα γίνει τελικά το φιλικό της ΑΕΚ με την Αντβέρπ.

Το φιλικό με την Αντβέρπ ήταν προγραμματισμένο για τις 19:00, όμως τελικά μετατέθηκε μία ώρα νωρίτερα.

enwsi.gr

Link to comment
Share on other sites

Guest tony_montana
On 6/30/2021 at 5:23 PM, billy21 said:

208642369_5914309838610445_7811446003145626624_n-1229x1536.jpg

Προσωπικα ,η κριτικη του αγωνα αρχιζει και σταματα στην αρχικη ενδεκαδα.Η ομαδα που τελειωσε στο -30,η πελατισσα των βου με παγκο την ΑΕΚ β.Ροστερ ατρομητου και αστερα τριπολης .Ελλειπαν μονο οι αποροφητηρρες.

Και ναι ,ηθελα να ειναι σχεδον πληρες το ροστερ γιατι εμεις παλευουμε να φτασουμε τον γαυρο,εκτος αν χσμηλωσαμε το ταβανι και στοχος ειναι το πλασσαρισμα στην τετραδα.το -30 δεν κσλυπτεται με το μαγικο αγγιγμα του σερβου,που δεν ειναι και θαυματοποιος.ποσο να βελτιωσει μπακακη η τον αλμπανη.το ροστερ μετρηθηκε πολλακις και κριθηκε ελλειματικο και λιγο.δεν θα μπω στην λογικη καζατζογλου και εργολαβου οτι το ροστερ ΔΕΝ ειναι και τοσο κακο.ΕΙΝΑΙ για μασημα και φτυσιμο σε ποσοστο 60% και βαλε

Οποτε μεχρι η αρχικη ενδεκαδα ειναι καινουργια σε ποσοστο 50 % και ανω ,οτι και να πουμε ειναι για να χουμε να λεμε

 

Link to comment
Share on other sites

Η ομαδα θα παει να παιξει πρωτο ευρωπαικο παιχνιδι εμφανως αποδυναμωμενη σε σχεση με την τραγικη περσινη και με νεο κοουτς.

Με τις υγειες μας.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bukowski said:

Η ομαδα θα παει να παιξει πρωτο ευρωπαικο παιχνιδι εμφανως αποδυναμωμενη σε σχεση με την τραγικη περσινη και με νεο κοουτς.

Με τις υγειες μας.

Ουτε καν την πρωτη μεταγραφη δεν θα εχει . ΕΠΟΣ 

Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλά κάποτε από την Φιτεσε είχαμε αρπάξει τρία, και με ροστερ μέρα με την νύχτα μ αυτό που έχουμε τώρα.Αρα πάμε καλά 😁

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Vargas21 said:

Ουτε καν την πρωτη μεταγραφη δεν θα εχει . ΕΠΟΣ 

Περσι με Στ Γκαλεν κατεβηκαμε με: 

Τσιντωτας

Βασιλαντωνοπουλος

Σβαρνας

Τσιγκρινσκι

Ινσουα

Σιμοες

Κρστσιτς

Μανταλος

Λιβαγια (Σαχωφ)

Ολιβειρα

Καριμ (Γκαρσια)

Ετσι για να χουμε ενα μετρο δηλαδη..

Link to comment
Share on other sites

Just now, Bukowski said:

Περσι με Στ Γκαλεν κατεβηκαμε με: 

Τσιντωτας

Βασιλαντωνοπουλος  Μπακακης

Σβαρνας

Τσιγκρινσκι      Τζαβελας 

 Ινσουα     Μιται

Σιμοες  Σακχωφ 

Κρστσιτς   Γαλανοπουλος

Μανταλος

Λιβαγια    ΣΙμανσκι

Ολιβειρα  Γκαρσια 

Καριμ 

Ετσι για να χουμε ενα μετρο δηλαδη..

Στο διορθωσα με βαση τα φετινα

Link to comment
Share on other sites

Guest tony_montana
Just now, Bukowski said:

Περσι με Στ Γκαλεν κατεβηκαμε με: 

Τσιντωτας

Βασιλαντωνοπουλος

Σβαρνας

Τσιγκρινσκι

Ινσουα

Σιμοες

Κρστσιτς

Μανταλος

Λιβαγια (Σαχωφ)

Ολιβειρα

Καριμ (Γκαρσια)

Ετσι για να χουμε ενα μετρο δηλαδη..

Εχεις χασει ο,τι ποιοτικο ειχες ( λιβαγια,ολι,τσιγκρι) ,πας με τον σποροφητηρρα στο τερμα και βασικο φορ ,τον ρεπατζη φορ του γαυρου το 2018.

Link to comment
Share on other sites

Just now, tony_montana said:

Εχεις χασει ο,τι ποιοτικο ειχες ( λιβαγια,ολι,τσιγκρι) ,πας με τον σποροφητηρρα στο τερμα και βασικο φορ ,τον ρεπατζη φορ του γαυρου το 2018.

Θα φαμε καλα φετος το καλοκαιρακι

Link to comment
Share on other sites

Just now, Bukowski said:

Τραγωδια

7 παικτες μειον εχεις . Και απο αυτους που θα παιξουν μονο μια μεταγραφη και αυτη ο ΤΖαβελας

Link to comment
Share on other sites

Just now, Vargas21 said:

7 παικτες μειον εχεις . Και απο αυτους που θα παιξουν μονο μια μεταγραφη και αυτη ο ΤΖαβελας

Καλα ο Τζαβελας που ειδα στο βιντεο της παρουσιασης αν δεν χασει 6-7 κιλα δεν βγαζει ουτε 20'. Με Λατσι, Σβαρνα και εναλλακτικη Νεντε θα κατεβουμε.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Bukowski said:

Καλα ο Τζαβελας που ειδα στο βιντεο της παρουσιασης αν δεν χασει 6-7 κιλα δεν βγαζει ουτε 20'. Με Λατσι, Σβαρνα και εναλλακτικη Νεντε θα κατεβουμε.

Νεντε συνεχισε απο εκει που σταματησε. ΤΡΑΓΩΔΙΑΣ

Link to comment
Share on other sites

Guest tony_montana
1 minute ago, Bukowski said:

Καλα ο Τζαβελας που ειδα στο βιντεο της παρουσιασης αν δεν χασει 6-7 κιλα δεν βγαζει ουτε 20'. Με Λατσι, Σβαρνα και εναλλακτικη Νεντε θα κατεβουμε.

Αφου ποσταρε φωτο με διαδρομους.μηπως δεν ειδες καλα;

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, tony_montana said:

Αφου ποσταρε φωτο με διαδρομους.μηπως δεν ειδες καλα;

 

FB_IMG_1625166487052.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest tony_montana

Δηλαδη ,φετος ,τωρα,στο προπονητικο στο ΔΕΥΤΕΡΟ σταδιο της προετοιμασιας ειναι η περυσινη ομαδα ,με πιτσιρικια και χωρις τους πιο ποιοτικους παικτες.

 

Edited by tony_montana
Link to comment
Share on other sites

Γρινιαζετε και στέλνετε αρνητικά vibes στην ομαδα

Το λένε ολοι

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Βλέπετε μέχρι τα μέσα Ιούλη να μην κάνουμε μεταγραφή δηλ?

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, billy21 said:

Βλέπετε μέχρι τα μέσα Ιούλη να μην κάνουμε μεταγραφή δηλ?

Εγω την αποψη μου για το ποσο θα μεινει στην ΑΕΚ ο Μιλογεβιτς παντως την εχω παραθεσει day 1. Υπηρχε ποτε περιπτωση να χες φερει Ρεμπροφ και να χες αυτη τη μεταγραφικη εικονα; Ενω με το Σερβακι...

Link to comment
Share on other sites

Guest tony_montana
1 minute ago, billy21 said:

Βλέπετε μέχρι τα μέσα Ιούλη να μην κάνουμε μεταγραφή δηλ?

Προσωπικα,το θεωρω πιθανο γιατι δεν βλεπω να ξεφορτωνει το ροστερ το διδυμο των υπεργαματων ΤΔ κονε και παπαδημητριου.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Bukowski said:

Εγω την αποψη μου για το ποσο θα μεινει στην ΑΕΚ ο Μιλογεβιτς παντως την εχω παραθεσει day 1. Υπηρχε ποτε περιπτωση να χες φερει Ρεμπροφ και να χες αυτη τη μεταγραφικη εικονα; Ενω με το Σερβακι...

Εγώ πάντως θεωρώ ότι αν μέχρι την επιστροφή από την Ολλανδία δεν έχουμε πάρει έστω 1 παίκτη θα τους κράξει ο Σέρβος. Ο κώλος είναι σου πάντα πολύτιμος όσο βολικός κ να είσαι.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, tony_montana said:

Προσωπικα,το θεωρω πιθανο γιατι δεν βλεπω να ξεφορτωνει το ροστερ το διδυμο των υπεργαματων ΤΔ κονε και παπαδημητριου.

Δεν ειναι θεμα Κονε, Παπαδημητριου. Με Ντσαμ στο πηγαν ως ενα σημειο που εσυ εκει επρεπε να το τελειωσεις εστω χαλαρωνοντας δοσεις κλπ Μπαρκα. Με Αραουχο ειναι τραγικο να βαζεις τον παιχτη να πιεσει ουσιαστικα (κανονικα αυτο ως και καταγγελία σηκωνει). Γενικα εισαι τραγικος.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Bukowski said:

Εγω την αποψη μου για το ποσο θα μεινει στην ΑΕΚ ο Μιλογεβιτς παντως την εχω παραθεσει day 1. Υπηρχε ποτε περιπτωση να χες φερει Ρεμπροφ και να χες αυτη τη μεταγραφικη εικονα; Ενω με το Σερβακι...

Ναι, υπήρχε

Στα Εμιράτα πήγε ο τύπος, αν ο μισθός έπεφτε κανονικά μια χαρά θα συνέχιζε τη δουλειά του, όπως ο καθένας άλλωστε

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×