Jump to content

Ζέεφελντ-Καλοκαίρι-Μπυραρίες 14-0


George_D
 Share

Recommended Posts

6 minutes ago, Hoffman21 said:

Πολυ φοβαμαι οτι ενας Λε Ταλεκ και ενας Τσινο δεν θα φερουν την ανοιξη,

Θέλουμε παίκτες κι άλλους το ξερουμε αυτό και ειδικά στην άμυνα.Ο Μιλογεβιτς πάντως δείχνει ότι δουλεύει καλα.

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο στον Αλμπάνη. Κάνει καλή προετοιμασία. Ας μην τραυματιστεί μια χρόνια έτσι για το γιολο. 
 

Οσο για την ομάδα μετά το 20 λεπτό έχει ισορροπήσει και έχει βγάλει καλές ενέργειες στην επίθεση με ομαδικό παιχνίδι και διακριτούς ρόλους στο γήπεδο. Δυστυχώς είναι εμφανής η έλλειψη ποιότητας, αλλά εγώ τουλάχιστον δουλειά βλέπω. Έχει σπαταλήσει εντελώς μαλακισμενα πολλές ενέργειες και ο Ιρανός και κάποιος πρέπει να του σφυρίξει ότι πάνω από όλα είναι η ομάδα. 

Δευτερη σερί μέρα που αναγκάζομαι να γράψω για το αρχιδι το Τζαβέλλα. Η ηρεμία του και το χτίσιμο του παιχνιδιού από πίσω δεν το έχει άλλος και φαίνεται δίκαια αντί-Τσιγκρινσκι. Δεν πειράζει, ας γαμα για την ΑΕΚΑΡΑ και ας τον σιχαίνομαι. Τι λειπει δίπλα του; Ο Βρανιες του 2018. 

Link to comment
Share on other sites

Στην περίπτωση Γκαρσία μήπως πετύχαμε νέο Τσιγκρινσκι;

  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

Ευτυχώς σηκώθηκε αλλά κάθε φορά καρδιοχτυπάς. Πώληση σε καμιά Βόλφσμπουργκ με αντάλλαγμα πακετάρισμα Μάνταλου, χαλάλι. 

Link to comment
Share on other sites

Μετά από αυτή τη φάση αναρωτιόμαστε ακόμα αν ο Τσιντώτας κάνει έστω και για δεύτερος;

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Skepastos said:

Μετά από αυτή τη φάση αναρωτιόμαστε ακόμα αν ο Τσιντώτας κάνει έστω και για δεύτερος;

Οσο θυμαμαι τον εαυτο μου να παρακολουθει ποδοσφαιρο, 2 φορες εχω δει να γινεται εμμεσο.

1 περσι με ΠΑΟΚ

και 1 σημερα...

Ρε τι ειναι αυτοι ρε;;;

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Hoffman21 said:

Οσο θυμαμαι τον εαυτο μου να παρακολουθει ποδοσφαιρο, 2 φορες εχω δει να γινεται εμμεσο.

1 περσι με ΠΑΟΚ

και 1 σημερα...

Ρε τι ειναι αυτοι ρε;;;

Την έκανε τη μαλακια ο Αθανασιαδης και πήρε μεταγραφή. Μακάρι και στου Τσιντωτα τις χαρες

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Αν θέλει να πετύχει ο Μιλόγεβιτς ας ξεκινήσει να δουλεύει μέχρι τέλος του καλοκαιριού άμυνα στα στημένα. Τίποτα άλλο, μόνο αυτό. Μας έχει φτάσει η πίεση 30

Link to comment
Share on other sites

Η ομάδα θέλει ποιότητα κοινώς μεταγραφές αν θέλουμε να δούμε κάτι παραπάνω. Ο Μιλόγεβιτς καλά τα πάει, θα πρέπει να λύσει άμεσα το θέμα με τις σέντρες κ τις τοποθετήσεις, καμία οργάνωση αμυντική κ στα 2 γκολ, με παίκτες χαμένους στην άμυνα κ αντιπάλους ελεύθερους. Απορώ γιατί... ξεθέωσε κάποιους παίκτες στα φιλικά αφήνοντάς τους τόσο πολύ μέσα. Ελπίζω ο Γκαρσία να είναι οκ γιατί μαζί με τον Τάνκοβιτς είναι ότι πιο ποιοτικό έχει τώρα η ομάδα.

Link to comment
Share on other sites

κραταω οτι επιτελους καναμε φιλικα με ομαδες και οχι κατι τυπους με φανελες . θετικη εικονα ο κοουτς που φαινεται να προσαρμοζεται στις δυνατοτητες της ομαδας και να μην ζει σε γυαλα . για πρωτη φορα ειμαι αισιοδοξος οτι με τις κινησεις που θα γινουν θα ειμαστε μεχρι τελους ανταγωνιστικοι . 

Link to comment
Share on other sites

Για να γινουμε ανταγωνιστικοι πρεπει να παρουν αμεσα ΠΟΥΛΟ:

1.Τσιντωτας

2.Νεντε

3.Σακχοφ

4.Καριμ

5.Λοπες

6.Μπακακης

Και να ερθει 

1.Βρανιες

2.Εντσαμ

3.Στοπερ Ηγετης

4.Φορ ποιοτητας Πεκχαρτ τουλαχιστον

5+6. Πλαγιοι μπακ αθλητες

Link to comment
Share on other sites

Guest tony_montana

Να αποφασισουμε γρηγορα ,σαν ΚΜ,το ονομα του βραβειου χειροτερου παικτη για τον κανει αρχηγο ο εργολαβος.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Hoffman21 said:

Για να γινουμε ανταγωνιστικοι πρεπει να παρουν αμεσα ΠΟΥΛΟ:

1.Τσιντωτας

2.Νεντε

3.Σακχοφ

4.Καριμ

5.Λοπες

6.Μπακακης

Και να ερθει 

1.Βρανιες

2.Εντσαμ

3.Στοπερ Ηγετης

4.Φορ ποιοτητας Πεκχαρτ τουλαχιστον

5+6. Πλαγιοι μπακ αθλητες

διαφωνω μονο για τον καριμ ισως και νεντε που λογο θεσης θα του εδινα μια ευκαιρια ακομα . βρανιες ουτε για αστειο . μακρια και αγαπημενοι 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, tony_montana said:

Να αποφασισουμε γρηγορα ,σαν ΚΜ,το ονομα του βραβειου χειροτερου παικτη για τον κανει αρχηγο ο εργολαβος.

Νομιζω φετος πρεπει να δωσουμε το ονομα Κριστισιτς τιμης ενεκεν για τις δηλωσεις αλλα ειναι δυσκολο να γραφουμε συνεχεια Κριστισιτς 😂

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Δουλεύει ο Σέρβος. Είναι εμφανές. Και 4-1-4-1 στην επίθεση με τον ένα χαφ δίπλα στο δεκάρι και φόρτωμα των πλάγιων μπακ έτσι ώστε να βρίσκονται 4 στην περιοχή. Και στοχευμένο πασινγκ γκειμ σε φάση πίεσης και απότομη μετάβαση στην επίθεση με μακρινές μπαλιές στα εξτρέμ να φεύγουν στην πλάτη των στόπερ. Και πάσες με τη μια και τριγωνάκια και οβερλαπ. Τι λείπει; Τα ποιοτικά αγγίγματα, τα κοντρόλ στο μισό τετραγωνικό, τα σωστά τελειώματα. Ποιοτικοί παίχτες επόμενως και όχι τροκανια Μπακακη 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ειδα μονο τις φασεις και δεν μπορω να κρινω την ομαδα.

Αλλα ατομικα μπορω να πω οτι Ολιβειρα ειχαμε δεν θελουμε αλλον. Καριμ σοβαρεψου και γινε ομαδικος
Σεντερ μπακ αγαλματακια αμιλητα ακουνητα, Και στα 2 γκολ με κεφαλια σε γλεντανε

Παναγιωτη Τσιντωτα αγορι μου ξαναδιαβασε τους κανονισμους ποδοσφαιρου και φερσου σαν τερματοφυλακας ΑΕΚ 

Link to comment
Share on other sites

Ο εξτρέμ της Ενωσης ξεκίνησε κανονικά στο αρχικό σχήμα κόντρα στην Μπριζ και ήταν αρκετά ορεξάτος, αλλά στα μέσα του δευτέρου μέρους ένιωσε ενοχλήσεις και αποχώρησε.

Σύμφωνα με το ιατρικό τιμ της ΑΕΚ, ο Γκαρσία ένιωσε μια ενόχληση στον αριστερό προσαγωγό και η κατάστασή του θα επανεκτιμηθεί με την επιστροφή της αποστολής στην Αθήνα.

Ο Βλάνταν Μιλόγεβιτς εύχεται να μην είναι κάτι σοβαρό, καθώς ακολουθούν τα ευρωπαϊκά παιχνίδια για το Conference League στις 22 και 29 Ιουλίου.

enwsi.gr

Link to comment
Share on other sites

Εχει κανει δουλιτσα ο Μιλογεβιτς αλλα μετα τους Λε Ταλεκ και Αραουχο θελει απαραιτητως 3 παιχτες 2 CB και CM στην θεση των Σβαρνα, Νεντε, Χνιντ και Σαχωφ. Μετα μιλαμε αλλιως.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, MITSAKLAS said:

Αυτό που έχει στο μυαλό του ο Σέρβος και το βγάζει στο γήπεδο όσο γίνεται με τα νούμερα που του έχουν δώσει για ρόστερ, εμένα μου αρέσει.

Μακάρι να τον στηρίξουν.

Ακριβώς το ίδιο και μετά το τέλος του παιχνιδιού.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Αν στηριχθεί ο Μιλογεβιτς θα κάνει δουλίτσα 

Ο Αλμπάνης θα είναι αποκάλυψη φέτος αν δεν ξαναβγάλει τραυματισμό.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×