Jump to content

Ζέεφελντ-Καλοκαίρι-Μπυραρίες 14-0


George_D
 Share

Recommended Posts

Ο προπονητης φαινεται οτι μπορει να κανει δουλεια απλα χρειαζεται 

1. Αντι-Λοπες

2. Αντι-Νεντε

3. Αντι-Μπακακη

4. Αντι-Σακχοφ

5. Αντι-Αλμπανη

Αν γινουν αυτες οι 5 κινησεις θα ειμαι πολυ αισιοδοξος για φετος.

Link to comment
Share on other sites

2 cb θες αντι Σβαρνα και Νεντε (ηγετης και Βρανιες) και Εντσαμ η Ζουκουλινι αντι Σαχωφ και θα κανεις πρωταθλητισμο.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Bukowski said:

2 cb θες αντι Σβαρνα και Νεντε (ηγετης και Βρανιες) και Εντσαμ η Ζουκουλινι αντι Σαχωφ και θα κανεις πρωταθλητισμο.

Θελεις και ηγετη και Βρανιες

Laughing Gif

Link to comment
Share on other sites

Τσιντωτας δεν θελει να μαθει απο τα λαθη του με τιποτα ο τυπος.. IQ ραδικιου..

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Hoffman21 said:

Τσιντωτας δεν θελει να μαθει απο τα λαθη του με τιποτα ο τυπος.. IQ ραδικιου..

Έκανε και αυτός ομορφιά αλλά Νεντε μπακακης όπως συνήθως ήταν εκτός τόπου και χρόνου. 

Ο αλμπάνης χάλια εντελώς. Ελπίζω επιτέλους να καταλάβουν ότι δεν είναι για παραπάνω από μια καλή αλλαγή στα μέτρια ματς. 

Link to comment
Share on other sites

Στο στυλ που θέλει τον επιθετικό του ο Μιλο, δηλαδή να βγαίνει από την περιοχή, να συνδυάζεται και να ψάχνει με μπαλιές στην πλάτη της άμυνας, ο Αραουχο θα κάνει ΠΑΠΠΑΔΕΣ. Τέτοιος παίχτης είναι. Αν έχει ένα αριστερό εξτρέμ αλά Γκαρσια ακόμα και με το βλάκα το Μάνταλο εκει, θα κεντάει ο πουστης 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Εγω επιμενω στο οτι ολη η περσινη 4αδα πισω θελει αναβαθμιση 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Vagos21 said:

Εγώ Λόπες δεν τον έδιωχνα πάντως 

αν μείνει ο λοπες και πάρουν χατζισαφι. 

ο λοπες θα παίζει βασικός. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Hoffman21 said:

Εγω επιμενω στο οτι ολη η περσινη 4αδα πισω θελει αναβαθμιση 

εννοείται. όχι μόνο οι τετράδα. και οι αναπληρωματικοι πρέπει να αλλαξουν

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Skepastos said:

Στο στυλ που θέλει τον επιθετικό του ο Μιλο, δηλαδή να βγαίνει από την περιοχή, να συνδυάζεται και να ψάχνει με μπαλιές στην πλάτη της άμυνας, ο Αραουχο θα κάνει ΠΑΠΠΑΔΕΣ. Τέτοιος παίχτης είναι. Αν έχει ένα αριστερό εξτρέμ αλά Γκαρσια ακόμα και με το βλάκα το Μάνταλο εκει, θα κεντάει ο πουστης 

Βσκ ο Μανταλος με τον Αραουχο εχουν εξαιρετικη χημεια

Link to comment
Share on other sites

Ο Αλμπανης έχει στεγνώσει πολύ και έχει κόψει τις παλαβές κούρσες. Ακόμα και αυτό είναι εξέλιξη. Πρώτη φορά τον βλέπω να έχει σωστή τακτική νοοτροπία ακόμα και αν δεν του βγαίνει το παιχνίδι. Ντουμπλάρει το μπακ, κατεβαίνει χαμηλά, στη δεύτερη πάσα την δίνει, ψάχνει την κόντρα. Μια χαρά είναι να μείνει εκεί γύρω στη 18αδα να παίρνει κανενας καμία ανασα 

Link to comment
Share on other sites

Τζαβελλας μοιαζει Μπεκενμπαουερ με τους βλακες ολους εκει πισω

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bukowski said:

Βσκ ο Μανταλος με τον Αραουχο εχουν εξαιρετικη χημεια

Ναι Πέτρος κερνά Σερχιο πίνει. Εντος και εκτός γηπέδου 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, goku21 said:

αν μείνει ο λοπες και πάρουν χατζισαφι. 

ο λοπες θα παίζει βασικός. 

Πολύ πιθανό. Μπορεί να είναι μέτριος αλλά ποτε δεν είναι αδιάφορος και το παλεύει. Ο επίσης μέτριος Ιρανός μπορεί να παθιάζεται όπως ο Μασούντ …

Link to comment
Share on other sites

Ο Βλανταν μας εχει κανει ανθρωπους και δεν μπορει να αμφισβητηθει αυτο, το θεμα ειναι ο πουστογερος να φερει παιχτες μπας και καταφερουμε να κοντραρουμε τους γαυρους (και μετα το Δεκεμβρη τουλαχιστον).

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Bukowski said:

Τζαβελλας μοιαζει Μπεκενμπαουερ με τους "Απόλλωνες Λεμεσού".

Γνώμη μου.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Hoffman21 said:

Ο Βλανταν μας εχει κανει ανθρωπους και δεν μπορει να αμφισβητηθει αυτο, το θεμα ειναι ο πουστογερος να φερει παιχτες μπας και καταφερουμε κοντραρουμε τους γαυρους.

Το τι μας έχει κάνει θα φανεί όταν έρθει η ώρα. Προς το παρον κρίνεται θετικά αλλά σε παιχνίδια χωρίς νόημα. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Νονός said:

Γνώμη μου.

Νονουλη ας φέρει καλύτερο για τους 10 δύσκολους αγώνες της χρονιάς και αυτός ας παίζει με τους Απολωνες

Link to comment
Share on other sites

Just now, Vagos21 said:

Το τι μας έχει κάνει θα φανεί όταν έρθει η ώρα. Προς το παρον κρίνεται θετικά αλλά σε παιχνίδια χωρίς νόημα. 

Απο το 1ο κι ολας φιλικο η ομαδα φαινεται οτι δεν εχει ποιοτητα αλλα επισης φαινεται οτι δεν ειναι αυτο το σκορποχωρι που ηταν τοσο με Καρερα περσι οσο και με Μανολο. Σιγουρα δεν μπορουμε να κρινουμε συνολικα απο τα φιλικα αλλα προς το παρων απο μενα ειναι ΝΑΙ ο Σερβος.

Link to comment
Share on other sites

Χωρίς καμία υπερβολή η ΑΕΚ δείχνει μια ομάδα τακτοποιημένη, σοβαρή, με σαφείς και διακριτούς ρόλους στο γήπεδο. Δεν είναι αυτό το τουρλουμπούκι των τελευταίων χρόνων, κάθε παίχτης ξέρει τι να κάνει σε φάση άμυνας και επίθεσης. Σε πρώτη φάση αν καταφέρει να διατηρήσει μια τέτοια κατάσταση ο προπονητής θα έχει καταφέρει κάτι σημαντικό σε πρώτη φάση. Απο εκεί και πέρα, αν θες να διεκδικήσεις πρωτάθλημα και να είσαι ανταγωνιστικός, η μπάλα περνάει στα χέρια η μάλλον στις τσέπες Μελισσανίδη. Και μάγος να αποδειχθεί ο Σέρβος, πρωτάθλημα με τέτοιες ελλείψεις δεν παίρνει. Άρα ξηλώσου ρε πούστη να γλυκαθεί το είναι μας…Πρώτη χρόνια φαίνονται δυο πράγματα σωστά 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Skepastos said:

Νονουλη ας φέρει καλύτερο για τους 10 δύσκολους αγώνες της χρονιάς και αυτός ας παίζει με τους Απολωνες

Σκέπα, παραπάνω ρώτησα το ύψος του και μου απάντησε ο Μπούκο 1.82 .

Μου έμοιαζε κοντύτερος αλλά και το 1.82 δεν με χαροποίησε.

Αν είναι ο "κοντός" σε δίδυμο με τον Ιονούτση θα είμαστε και πάλι η χαρά του κάθε πικραμένου στα στημένα.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×