Jump to content

Ζέεφελντ-Καλοκαίρι-Μπυραρίες 14-0


George_D
 Share

Recommended Posts

1 hour ago, Geologos said:

@MikrosKaiAtropos κανε ενα ωραιο αναλυτικο ραπορτο με το τι λενε οι παικτες μας.

Σχεδον ιδιοι με περυσι οπως τους αφησες.Λιγο πιο σοβαροι επειδη ειναι καινουργιος ο προπονητης,σε 2-3 μηνες θα δειξουν το πραγματικο τους προσωπο.Αισθητη η απουσια του απορροφητηρα,με τον Τσιντωτα τρεμουν ολοι.Και οταν λεω ολοι εννοω αμυντικοι,οπαδοι,ο Μιλογεβιτς,τα μπολ μποις κλπ.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Φαίνεται ότι ήταν καλή προετοιμασία στην Ολλανδία αλλά χωρίς βασικούς παίκτες που αναμένουμε. 

Γίνανε δυνατά παιχνίδια, οι παίκτες έκανα σκληρή προετοιμασία κάτι που φαίνεται από τους ψιλό τραυματισμούς, έγινε καλύτερη αξιολόγηση των παικτών. Έγιναν δοκιμές παικτών σε διάφορες θέσεις. 

 

Link to comment
Share on other sites

Καλώ το ΚΜ σε σχολιασμό της παρακάτω εικόνας. Προκείται για:

α) Μεταγραφή με αρχηγικό προφίλ που πρόθυμα λύνει την οποιαδήποτε διένεξη στους κόλπους της ομάδας, σαν καλό λαδωτήρι που τόσο έλειπε από τα γρανάζια της ποδοσφαιρικής μας μηχανής,

β) Ιδιαίτερη περίπτωση παίχτου, που πέντε μέρες μετά τη άφιξη του στις προπονήσεις πετάγεται σαν την πορδή να ανακατευτεί με οτιδήποτε βρει μπροστά του, και που τρεις μήνες από τώρα θα έχει κάνει τα αποδυτήρια συμπούρδελο,

γ) Άλλο

https://imgur.com/a/vTJBaal

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Evolve said:

Καλώ το ΚΜ σε σχολιασμό της παρακάτω εικόνας. Προκείται για:

α) Μεταγραφή με αρχηγικό προφίλ που πρόθυμα λύνει την οποιαδήποτε διένεξη στους κόλπους της ομάδας, σαν καλό λαδωτήρι που τόσο έλειπε από τα γρανάζια της ποδοσφαιρικής μας μηχανής,

β) Ιδιαίτερη περίπτωση παίχτου, που πέντε μέρες μετά τη άφιξη του στις προπονήσεις πετάγεται σαν την πορδή να ανακατευτεί με οτιδήποτε βρει μπροστά του, και που τρεις μήνες από τώρα θα έχει κάνει τα αποδυτήρια συμπούρδελο,

γ) Άλλο

https://imgur.com/a/vTJBaal

Διαλεγω Β

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Evolve said:

Καλώ το ΚΜ σε σχολιασμό της παρακάτω εικόνας. Προκείται για:

α) Μεταγραφή με αρχηγικό προφίλ που πρόθυμα λύνει την οποιαδήποτε διένεξη στους κόλπους της ομάδας, σαν καλό λαδωτήρι που τόσο έλειπε από τα γρανάζια της ποδοσφαιρικής μας μηχανής,

β) Ιδιαίτερη περίπτωση παίχτου, που πέντε μέρες μετά τη άφιξη του στις προπονήσεις πετάγεται σαν την πορδή να ανακατευτεί με οτιδήποτε βρει μπροστά του, και που τρεις μήνες από τώρα θα έχει κάνει τα αποδυτήρια συμπούρδελο,

γ) Άλλο

https://imgur.com/a/vTJBaal

Το είδα και εγώ και μου την έκανε λάμπα. Είναι που είναι βλακας τον γράφουν ηγέτη και αρχιδαρα οι Τσαταληδες όποτε δεν θέλει και πολύ 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Να πω την αμαρτία μου το προτιμάω να το βλέπω αυτό έστω και καινούργιο παίκτη αντί να βλέπω την λουλου που έχουμε για αρχηγό που σε τέτοιες φάσεις εξαφανίζεται. 

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

Ο τανκοβιτς "κουρασμένος" έδειξε και σήμερα.

Μηπως φταίει το ότι δεν ξεκουραστηκε την περσινή χρονιά?

Να μας πει ο Μπουκοφσκι παρακαλώ.

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, AG21 said:

Να πω την αμαρτία μου το προτιμάω να το βλέπω αυτό έστω και καινούργιο παίκτη αντί να βλέπω την λουλου που έχουμε για αρχηγό που σε τέτοιες φάσεις εξαφανίζεται. 

Συμφωνώ εν μέρει, αλλά έχουμε μανία με τα άκρα. Γιατί να πρέπει να διαλέξω ανάμεσα στον αδιάφορο και αμέτοχο και στον άλλο που πάει να επιβάλλει αρχηγηλίκι με θράσσος και τουπέ από την πρώτη μέρα; Το αρχηγηλίκι δεν επιβάλλεται αλλά κερδίζεται. Αν ήμουν παίχτης της ΑΕΚ με τον αρχηγό Μάνταλο απλά θα ξενέρωνα, αλλά με το υφάκι του Τζαβέλλα θα είχα τσακωθεί κανονικά από τον πρώτο μήνα και θα είχαμε γίνει κώλος. Αν ήμουν παίχτης της ΑΕΚ αυτόν που θα δεχόμουν περισσότερο από τους άλλους που έχουμε αυτή τη στιγμή, θα ήταν ο Σιμόες. Τέσπα, μπορεί να ασχολούμαι κι εγώ με λεπτομέρειες αλλά πιστεύω δεν θα βγει σε καλό η συγκεκριμένη επιλογή, και ας φαίνεται ότι καθαρά "παιχτικά" αυτή τη στιγμή τον χρειαζόμαστε και μπορεί να δώσει.

Link to comment
Share on other sites

Mα περιμεναμε να ερθουν παιχτες να απομακρυνουν την λουζερια και τη φλωρια που εχει ριζωσει στην ομαδα. Πως θα γινει αυτο αν δεν ερθουν οι καινουργιοι να βαλουν λιγο κωλοχερο στις Αννουλες;;

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Hoffman21 said:

Mα περιμεναμε να ερθουν παιχτες να απομακρυνουν την λουζερια και τη φλωρια που εχει ριζωσει στην ομαδα. Πως θα γινει αυτο αν δεν ερθουν οι καινουργιοι να βαλουν λιγο κωλοχερο στις Αννουλες;;

Ε μάλλον πρέπει να μπει κωλοχερο και στους φιλάθλους της ομάδας 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Evolve said:

Συμφωνώ εν μέρει, αλλά έχουμε μανία με τα άκρα. Γιατί να πρέπει να διαλέξω ανάμεσα στον αδιάφορο και αμέτοχο και στον άλλο που πάει να επιβάλλει αρχηγηλίκι με θράσσος και τουπέ από την πρώτη μέρα; Το αρχηγηλίκι δεν επιβάλλεται αλλά κερδίζεται. Αν ήμουν παίχτης της ΑΕΚ με τον αρχηγό Μάνταλο απλά θα ξενέρωνα, αλλά με το υφάκι του Τζαβέλλα θα είχα τσακωθεί κανονικά από τον πρώτο μήνα και θα είχαμε γίνει κώλος. Αν ήμουν παίχτης της ΑΕΚ αυτόν που θα δεχόμουν περισσότερο από τους άλλους που έχουμε αυτή τη στιγμή, θα ήταν ο Σιμόες. Τέσπα, μπορεί να ασχολούμαι κι εγώ με λεπτομέρειες αλλά πιστεύω δεν θα βγει σε καλό η συγκεκριμένη επιλογή, και ας φαίνεται ότι καθαρά "παιχτικά" αυτή τη στιγμή τον χρειαζόμαστε και μπορεί να δώσει.

Κοπανος ειναι ο Τζαβελλας αλλα μεταξυ μας τους μισους εκει μεσα δεν τους βλεπει καν. Οταν οι Αννουλες μας σταθουν σε επιπεδο Αιντραχτ και Μονακο τα ξαναλεμε. Και εγω δηλ αμα ημουν στην θεση του θα χα αποψη (εδω εχω χωρις να μαι στην θεση του βεβαια, σωστο κι αυτο). 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, agelos said:

Ο τανκοβιτς "κουρασμένος" έδειξε και σήμερα.

Μηπως φταίει το ότι δεν ξεκουραστηκε την περσινή χρονιά?

Να μας πει ο Μπουκοφσκι παρακαλώ.

Σε προετοιμασια ειναι ρε τυπε. Επισης περσι ειναι γεγονος πως επαιξε 16 μηνες σερι και πως μετα τον Γεναρη τον εκαναν συντήρηση.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Bukowski said:

Κοπανος ειναι ο Τζαβελλας αλλα μεταξυ μας τους μισους εκει μεσα δεν τους βλεπει καν. Οταν οι Αννουλες μας σταθουν σε επιπεδο Αιντραχτ και Μονακο τα ξαναλεμε. Και εγω δηλ αμα ημουν στην θεση του θα χα αποψη (εδω εχω χωρις να μαι στην θεση του βεβαια, σωστο κι αυτο). 

Μονακό στη ligue2 . Να τα λέμε όλα. Γιατί είναι σαν να λέμε ότι ανακογλου και πλατελλας στάθηκαν σε επίπεδο ΑΕΚ. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, Bukowski said:

Σε προετοιμασια ειναι ρε τυπε. Επισης περσι ειναι γεγονος πως επαιξε 16 μηνες σερι και πως μετα τον Γεναρη τον εκαναν συντήρηση.

Βαλε μεσα σε ολα αυτα οτι εχει και συμπαικτη τον Καριμ, που σε 2 περιπτωσης με προυποθεσεις για γκολ αντι να του δωσει πασα βαρεσε σουτ απο του διαολου τη μανα.. 

Οσο να ναι τετοιες καταστασεις σε κουραζουν και ψυχολογικα, πως να το κανουμε;

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, AG21 said:

Μονακό στη ligue2 . Να τα λέμε όλα. Γιατί είναι σαν να λέμε ότι ανακογλου και πλατελλας στάθηκαν σε επίπεδο ΑΕΚ. 

Ναι, βεβαια κάνουμε σαν τις χήρες στο κρεβάτι για φορ από τη Segunda. Να τα λέμε κι εκεί όλα. 

Link to comment
Share on other sites

Στις φασεις του πρώτου ημιχρονου ο Λόπες αμολάει αετό. 
Γενικα με Τσιντωτα, Λόπες και Μπακακη η συζήτηση πρέπει να είναι αν κάνουν για αναπληρωματικοί, όχι για βασικοι. Που δεν κάνουν ούτε για παγκο κανονικά δλδ. 
Επισης ο Ανσαριφαρντ θα πρέπει να φάει φουλ παγκο πλέον με το καλο.

Πλην των 2 που έρχονται θες μινιμουμ 4 βασικους ακόμα για να πεις ότι πας έστω να αφήσεις πίσω αυτό το εκτρωμα που είδαμε ειδικα περισυ.

 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, mporat said:

Ε μάλλον πρέπει να μπει κωλοχερο και στους φιλάθλους της ομάδας 

Θα μας βάλεις κωλόχερο φίλε συμφορουμίτη;

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, AG21 said:

Μονακό στη ligue2 . Να τα λέμε όλα. Γιατί είναι σαν να λέμε ότι ανακογλου και πλατελλας στάθηκαν σε επίπεδο ΑΕΚ. 

Ποσοι απο τους σημερινους παιχτες μας στεκονται League 1 σε ομαδα οπως η Μονακο;

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Evolve said:

Θα μας βάλεις κωλόχερο φίλε συμφορουμίτη;

Προς θεού, σχήμα λόγου ήταν 

Link to comment
Share on other sites

Σε μαγνητική θα υποβληθεί αύριο Δευτέρα ο Λιβάι Γκαρσία για να αποσαφηνιστεί το μέγεθος του προβλήματος που αποκόμισε στο τελευταίο φιλικό της ΑΕΚ. Τα πρώτα στοιχεία πάντως είναι ενθαρρυντικά και δεν φαίνεται να έχει κάτι το σοβαρό. Βέβαια όλα θα ξεκαθαρίσουν με σιγουριά αύριο.

aek365.org

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, billy21 said:

Σε μαγνητική θα υποβληθεί αύριο Δευτέρα ο Λιβάι Γκαρσία για να αποσαφηνιστεί το μέγεθος του προβλήματος που αποκόμισε στο τελευταίο φιλικό της ΑΕΚ. Τα πρώτα στοιχεία πάντως είναι ενθαρρυντικά και δεν φαίνεται να έχει κάτι το σοβαρό. Βέβαια όλα θα ξεκαθαρίσουν με σιγουριά αύριο.

aek365.org

Το δεν ειναι κατι σοβαρο του ΚΚ365 σημαινει ενα μηνα εκτος

Link to comment
Share on other sites

Just now, Araujo21 said:

Το δεν ειναι κατι σοβαρο του ΚΚ365 σημαινει ενα μηνα εκτος

Τρέμω όποτε το λένε.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×