Jump to content

Ζέεφελντ-Καλοκαίρι-Μπυραρίες 14-0


George_D
 Share

Recommended Posts

3 minutes ago, nedved21 said:

Παράπονα συμπεριφοράς, που οκ ο καθένας μπορεί να έχει με το αφεντικό του. Πληρώθηκε κανονικά, βελτιώθηκε σταθερά και πήρε παραστάσεις που δεν θα είχε πάρει ποτέ. Δεν είναι όλοι ντεμηδες να νιώθουν αδικημένοι. 

Παράπονα για το ότι δεν εκτιμήθηκε η αξία του έχω και εγώ από τον Μελ. Και το σπαμαρω από την μέρα που ξεπουλήθηκε.

Δεν είναι καθημερινά πράγματα να συμφωνείς σε συμβόλαιο και αντί να του πληρώνεις την εφορία να τον βάζεις να την πληρώνει ο ίδιος. Έχει κάνει καγκουριλικια με τις εφορίες ο Μελ. Γαμησε το..

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Skepastos said:

Δεν είναι καθημερινά πράγματα να συμφωνείς σε συμβόλαιο και αντί να του πληρώνεις την εφορία να τον βάζεις να την πληρώνει ο ίδιος. Έχει κάνει καγκουριλικια με τις εφορίες ο Μελ. Γαμησε το..

Δεν ξέρω σε τι χώρο εργάζεσαι, αλλά ναι είναι καθημερινά φαινόμενα αυτά. Σε εποχιακή εργασία πχ, είναι κλασικό να πληρώνονται μαύρα οι υπερωρίες και το (παράνομο) 7/7 με σπαστό ωράριο άνω των 8 ωρών.

Link to comment
Share on other sites

Ο Κυπριος αστοχησε αλλα ο Παμλιδης πχ σε αγωνα πρωταθληματος στο 92 στο κανει 0-1 ή 1-1 και κλαις

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Araujo21 said:

Ο Κυπριος αστοχησε αλλα ο Παμλιδης πχ σε αγωνα πρωταθληματος στο 92 στο κανει 0-1 ή 1-1 και κλαις

Πιστευω οτι μεχρι τοτε ο Στανκοβιτς θα εχει ξεπερασει το προβλημα του και ο Παναωτης θα ειναι στο βαθυ παγκο.

Link to comment
Share on other sites

Βοηθήστε τον προπονητή, πάρτε παίκτες. Απλά να σημειώσω ότι χτύπησε ο Απόλλων τόσα κόρνερ η ομάδα ανταπεξήλθε. Μόλις έκαναν κ το 1-2 οι Βόσνιοι θα παίξουμε με αυτούς λογικά.

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο στον Μιλόγεβιτς για τις πολύ ωραίες δηλώσεις στο τέλος. Σοβαρός, συγκροτημένος, άψογος 

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, nedved21 said:

Παράπονα συμπεριφοράς, που οκ ο καθένας μπορεί να έχει με το αφεντικό του. Πληρώθηκε κανονικά, βελτιώθηκε σταθερά και πήρε παραστάσεις που δεν θα είχε πάρει ποτέ. Δεν είναι όλοι ντεμηδες να νιώθουν αδικημένοι. 

Παράπονα για το ότι δεν εκτιμήθηκε η αξία του έχω και εγώ από τον Μελ. Και το σπαμαρω από την μέρα που ξεπουλήθηκε.

Τον έβαλε και στον παγο για καποιο διαστημα να προπονειται με τον σιμοες και τον νελσονα επειδη λεει δεν συμφωνουσε στην ανανέωση.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Skepastos said:

Μπραβο στον Μιλόγεβιτς για τις πολύ ωραίες δηλώσεις στο τέλος. Σοβαρός, συγκροτημένος, άψογος 

Και εμένα μου έκανε θετική εντύπωση.

Γενικά η ομάδα δείχνει μια κατεύθυνση , φαίνεται η δουλειά .

Λείπει η ποιότητα 4 βασικών για να έχεις μια πολύ ανταγωνιστική ομάδα για φέτος 

 

Παρτους ρε καβούρια 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, nedved21 said:

Δεν ξέρω σε τι χώρο εργάζεσαι, αλλά ναι είναι καθημερινά φαινόμενα αυτά. Σε εποχιακή εργασία πχ, είναι κλασικό να πληρώνονται μαύρα οι υπερωρίες και το (παράνομο) 7/7 με σπαστό ωράριο άνω των 8 ωρών.

Εντάξει ρε συ μιλάμε τώρα για επαγγέλματα που παίζει τόσο χρήμα και παντού η εφορία είναι των ομάδων στη λογική ότι κάθε χρόνο μπορεί να αλλάζει. Η παροχή υπηρεσίας πουθενά δεν περιλαμβάνει το φόρο, την άμεση φορολογία, το ΦΠΑ δηλαδή. Όταν μιλάμε για προσφορά σε δουλειά πάντα δίνουμε τιμή νετη και σημειώνουμε δίπλα ότι είναι πλέον ΦΠΑ. Η εφορία των παιχτών είναι άμεση φορολόγηση γιατί δεν γράφουν έξοδα ώστε να πατσίζουν στις δηλώσεις τους για αυτό πάνε τα νούμερα καθαρά. Όσο για το άλλο που είπες, δυστυχώς υπάρχει δουλεμπόριο στην Ελλάδα και αυτό δεν θα έπρεπε να συμβαίνει. Επειδή γίνεται σε μεγάλο βαθμό, δεν σημαίνει ότι είναι σωστό ούτε ότι πρέπει να το αντιγράφουμε 

Link to comment
Share on other sites

Κανεις δεν καταλαβαίνει τι γίνεται στα μεταγραφικα παντως.

Γιατί σήμερα πχ φτάσαμε να μην έχουμε  έστω 4 βασικους έτοιμους, γιατί κατέληξαν στον Χατζισαφι, γιατί ο Νεντε δεν έχει πουληθεί ακόμα κλπ

Link to comment
Share on other sites

Έτσι όπως είναι τώρα η ομάδα βγαίνει χαλαρά 3η και θα μειώσει την διαφορά από τον πρώτο καμία 10αρια βαθμούς σε σχέση με πέρσι. Ίσως πάρουμε κ κανα ντέρμπι αν είναι παιχτουρα ο Λε Ταλεκ.  Μην βλέπετε κ μόνο τους βασικούς. Στην σαιζόν βγαίνουν τραυματισμοί, τιμωρίες κλπ. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, tzav said:

Πάρε ένα φλιτ ρε μαλάκα και ψέκασε...  ζαβλακώθηκαν τα ματια μας...

Τι φλιτ; Αυτά ήταν σαν νυχτερίδες. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Skepastos said:

Εντάξει ρε συ μιλάμε τώρα για επαγγέλματα που παίζει τόσο χρήμα και παντού η εφορία είναι των ομάδων στη λογική ότι κάθε χρόνο μπορεί να αλλάζει. Η παροχή υπηρεσίας πουθενά δεν περιλαμβάνει το φόρο, την άμεση φορολογία, το ΦΠΑ δηλαδή. Όταν μιλάμε για προσφορά σε δουλειά πάντα δίνουμε τιμή νετη και σημειώνουμε δίπλα ότι είναι πλέον ΦΠΑ. Η εφορία των παιχτών είναι άμεση φορολόγηση γιατί δεν γράφουν έξοδα ώστε να πατσίζουν στις δηλώσεις τους για αυτό πάνε τα νούμερα καθαρά. Όσο για το άλλο που είπες, δυστυχώς υπάρχει δουλεμπόριο στην Ελλάδα και αυτό δεν θα έπρεπε να συμβαίνει. Επειδή γίνεται σε μεγάλο βαθμό, δεν σημαίνει ότι είναι σωστό ούτε ότι πρέπει να το αντιγράφουμε 

Ρε δεν διαφωνώ ότι μαλακιστηκε απεριόριστα με τον συγκεκριμένο ο Μελισσανίδης. Απλά λέω ότι συνολικά σίγουρα με θετικό μάτι βλέπει την εμπειρία του στην ΑΕΚ ο Μπακασετας, για αυτό και είπε σε φίλο του πήγαινε με κλειστά τα μάτια.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Bukowski said:

Γαλανοπουλος ενοχλησεις στον αστραγαλο 🤡

Παρτε χαφ μουνοπανα

Γενικά χωρίς ένα χαφ ακόμα κανονικό δεν πάμε πουθενά. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, ΕΝΝΙΑ_ΕΝΤΕΚΑ said:

Δεν είστε κακοι 

Και σεις καλοί ειστε φιλε. Μακάρι ο καλύτερος να κερδισει!

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Geologos said:

Και σεις καλοί ειστε φιλε. Μακάρι ο καλύτερος να κερδισει!

Τ9 άλλα που να κάνεις εντιτ 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×