Jump to content

Ζέεφελντ-Καλοκαίρι-Μπυραρίες 14-0


George_D
 Share

Recommended Posts

15 minutes ago, nedved21 said:

Ρε δεν διαφωνώ ότι μαλακιστηκε απεριόριστα με τον συγκεκριμένο ο Μελισσανίδης. Απλά λέω ότι συνολικά σίγουρα με θετικό μάτι βλέπει την εμπειρία του στην ΑΕΚ ο Μπακασετας, για αυτό και είπε σε φίλο του πήγαινε με κλειστά τα μάτια.

Εντάξει και εγώ δεν πιστεύω ότι θα τον κωλωσει να μην έρθει. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ο Τζαβελλας βγάζει ψυχραιμία και εμπειρία παντως.

Ο Μητογλου πολύ βαρύς, δεν ξερω αν είναι καλυτερο που προτιμήθηκε από Γουτα, έχει παντως και κάποια στοιχεία, αλλά δεν ξερω αν αρκουν.

Ο Μιται θέλει πολύ χρόνο ακόμα να δουλέψει.

Οι παλιοί τα γνωστα τους πάνω κατω, συνεχίζουν να απογοητεύουν Σακχοφ και Ανσαριφαρντ. Ο Τανκοβιτς επηρεάζεται από το μέσα έξω, να δούμε τι θα γίνει και με αυτόν γιατί μπάλα ξέρει.

Ο Μιλόγεβιτς δειχνει νορμαλ πραγματα ως τώρα.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, nikos said:

Ο Τζαβελλας βγάζει ψυχραιμία και εμπειρία παντως.

Ο Μητογλου πολύ βαρύς, δεν ξερω αν είναι καλυτερο που προτιμήθηκε από Γουτα, έχει παντως και κάποια στοιχεία, αλλά δεν ξερω αν αρκουν.

Ο Μιται θέλει πολύ χρόνο ακόμα να δουλέψει.

Οι παλιοί τα γνωστα τους πάνω κατω, συνεχίζουν να απογοητεύουν Σακχοφ και Ανσαριφαρντ. Ο Τανκοβιτς επηρεάζεται από το μέσα έξω, να δούμε τι θα γίνει και με αυτόν γιατί μπάλα ξέρει.

Ο Μιλόγεβιτς δειχνει νορμαλ πραγματα ως τώρα.

Ο Μήτογλου μου άρεσε σε γενικές γραμμές , πιθανών να έχει και προοπτική 

 

Ο Γούτας μεταγραφή αλλά χατζησαφι . ( Ελπίζω να ακυρωθεί ) 

 

Ο Καρίμ ελπίζω απλά να είναι βαρύς και να στρώσει στην συνέχεια 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, SpiRos said:

Γενικά χωρίς ένα χαφ ακόμα κανονικό δεν πάμε πουθενά. 

2

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Hoffman21 said:

οχι ρε, εντιτ ειναι, χιουμορακι

Τσίμπησα 🤣

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, George_D said:

 

Δεν ξέρω την κατάσταση της κυπριακής ομάδας, αλλά έβαλε γκολαρες ο Γκαρσία.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Σύμφωνοι, δεν είναι Μποταφόγκο ο Απόλλωνας Λεμεσού, και δεν θα βγάλουμε και όλα τα συμπεράσματα από τέτοια φιλικά. Και η βαζέλα το καλοκαίρι του '19 έριχνε τριάρες στη Φέγενορντ και κέρδιζε τον Άγιαξ και είδαμε τη συνέχεια (που την ξέραμε δηλαδή και πριν τη δούμε). Αλλά είναι έστω κάποιο στοιχείο ότι τις τελευταίες χρονιές βλέπαμε τέτοια εποχή πονόματο σε φιλικά της ΑΕΚ με ισοδύναμες ομάδες των Κυπρίων και φέτος βλέπουμε σοαβρότητα. Είναι ΕΝΑ στοιχείο.

Αλλά αυτό που σκέφτομαι εγώ, είναι πόσο ομαλά ρόλαρε η ομάδα, ακόμα και όταν έπαιζε με τους μικρούς μέσα, και λέω: αν φέτους κυλήσουν όπως το χθεσινό τα ματς που θα παίξουμε στη super league με τους Βόλους και τα Γιάννενα και τους Ατρόμητους που μας έχει γίνει συνήθεια να τα βλέπουμε με σφιγμένο το στομάχι και να ανακουφιζόμαστε όταν λήγουνε με 1-0 νίκη μας, εγώ θα το θεωρήσω τεράστια βελτίωση από πέρσι. Και ναι, αν έχω να διαλέξω προτιμώ να παίρνω τα ντέρμπι αλλά ας ξεκινήσουμε με το να φέρνουμε νορμάλ αποτελέσματα με τέτοιες ομάδες και να παίζουμε νορμάλ ποδόσφαιρο όπως το χθεσινό παρά τις απουσίες των νέων μεταγραφών (που ήρθαν και θα έρθουν;).

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

  • Stylianopoulos unpinned this topic
  • 3 weeks later...

Η ενημρωση της Παε εχει κολλησει στο 2ο λεπτο. Για γελια και για κλαματα/ 
Καποτε περιμεναμε να δουμε ευρωπαικο φιλικο προβα τζενεραλε και τωρα κρυβομαστε με την Λαμια. 
Επικοινωνιακα ειμαστε για τα πανηγύρια. Ζητας λεφτα απο τον κοσμο που δεν σεβεσαι . Και ολα αυτα επειδη καταφερες και αποκλειστηκες απο την Βελεζ γιατι πιστεψες οτι θα περασεις μονο με φανελα. 
 

Link to comment
Share on other sites

Λογικά για να μην ενημερώνουν τους πήρε ο ύπνος απ το υπερθέαμα. Βάλε 1 γκολ ρε Αλμπάνη να έχουμε κάτι να ασχοληθούμε.

Link to comment
Share on other sites

Μας τιμά η διοίκηση....όπως πάντα η συγκεκριμένη διοίκηση. Μάλλον αρχίζουν να νιώθουν πίεση

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Araujo21 said:

Μπορεί να είναι εικόνα 5 άτομα και άτομα που στέκονται

επιτελους το περιβραχιονιο δεν το φοραει αδερφη και χεστης.....

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

53' Τεράστια ευκαιρία για την ΑΕΚ, ο Γκαρσία γύρισε από τα δεξιά αλλά ο Αλμπάνης αστόχησε από πλεονεκτική θέση

ασε μας ρε Αλμπανη αγορι μου ....ασε μας ουτε σε φιλικο γμτ το αγχος μου μεσα 

Link to comment
Share on other sites

Πριν μια εβδομαδα σκεφτονταν να τον σκουπισουν.. τι μπορντελο ειμαστε ρε πουστη μου;

 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Hoffman21 said:

Πριν μια εβδομαδα σκεφτονταν να τον σκουπισουν.. τι μπορντελο ειμαστε ρε πουστη μου;

 

Σακχοφ ρε σκοραρει. Οριστε τον εφαγες

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×