Jump to content

ΑΕΚ - Velez Mostar (Europa Conference League B' Προκρ.Γύρος- 2o ματς): 29-7-2021, 21:00, CosmoteSport 1


Araujo21
 Share

mvp - κόουτσινγκ - βραβείο Σβάρνα   

30 members have voted

  1. 1. mvp

    • Στάνκοβιτς
    • Μπακάκης
    • Μιτάι
      0
    • Βράνιες
      0
    • Τζαβέλλας
    • Λε Ταλέκ
    • Σιμάνσκι
      0
    • Μάνταλος
      0
    • Γκαρσία
      0
    • Τάνκοβιτς
      0
    • Αραούχο
    • Ανσαριφάρντ
      0
    • Αλμπάνης
      0
    • Λόπες
      0
    • Σβάρνας
      0
    • Σάκχοφ
      0
  2. 2. Κόουτσινγκ Μιλόγεβιτς

    • Καλό
      0
    • Μέτριο
    • Κακό
    • Φυσιολογικό
  3. 3. Βραβείο Σβάρνα (χειρότερος παίκτης)

    • Στάνκοβιτς
      0
    • Μπακάκης
    • Μιτάι
    • Βράνιες
      0
    • Τζαβέλλας
      0
    • Λε Ταλέκ
      0
    • Σιμάνσκι
      0
    • Μάνταλος
    • Γκαρσία
      0
    • Τάνκοβιτς
    • Αραούχο
      0
    • Ανσαριφάρντ
    • Αλμπάνης
      0
    • Λόπες
    • Σβάρνας
    • Σάκχοφ
      0


Recommended Posts

Είσαι ο λε ταλεκ .

Κανονικός ποδοσφαιριστής.

Όχι κάτι τρομερό φυσικά , αλλά ένας παίχτης που έχεις κάνει πέντε πράγματα και κυρίως έχεις δει δεκαπέντε πράγματα.

Και έρχεσαι στην ΑΕΚ ,μεγάλη ομάδα , και βλέπεις να κάνουν κουμάντο ο Μανταλος , ο μπακάλης, ο Σβαρνας και ο τσιμπώντας.

Ε αγαμησου 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Guest tony_montana

Μπακάκης:  Καιρό είχαμε να τον δούμε να συνεισφέρει τόσο πολύ στην επίθεση. Πέρασε αρκετές συγκεντρώσεις, δημιουργώντας φάσεις για τους συμπαίκτες του και κυρίως για τον Αραούχο. Αμυντικά ταλαιπωρήθηκαν ορισμένες φορές από τον Άντουσιτς πάντως.

Σβάρνας: Μπήκε αντί του Μπακάκη, δίνοντας ασφάλεια στην ομάδα του αμυντικά, ενώ επιθετικά δεν βοήθησε. Άλλωστε αγωνίστηκε ως δεξί μπακ, που δεν είναι η θέση του.

Συχαμα η ΑΕΚ  του μπαρμπα,

Link to comment
Share on other sites

Just now, Vagos21 said:

Ο Ιταλός δοκιμάστηκε ένα εξάμηνο κ βελτίωσε την ομάδα σημαντικά, ενώ στην Ευρώπη έκανε κ σχετική υπέρβαση. Ο άλλος πήρε πρωτάθλημα. Ο Σέρβος τι έκανε; Έπαιξε καλά στα φιλικά; Στα υπόλοιπα που γράφεις συμφωνώ 100%. Απλά θεωρώ κ τον Σέρβο υπεύθυνο για το σημερινό φιάσκο. 

Ο Ιταλός άκουγε τα εξ αμάξης από τον κόσμο που απαιτούσε να έρθει ο πρωταθληματικός Χιμένεθ

Τελικά ήρθε ο πρωταθληματικός Χιμένεθ και κάναμε 4 νίκες σε ένα 4μηνο.

Μην στέκεσαι στα ονόματα και για τον Καρέρα και για τον Χιμένεθ (ειδικά τον 2ο αν και με έχει κουράσει με τις επιστροφές τον έχω στην καρδιά μου) είχα θετική άποψη και δεν ήθελα να φύγουν. Απλά λέω ότι το βασικό πρόβλημα στην ΑΕΚ δεν είναι ο προπονητής.

Και ναι προφανώς και ο Μιλόγεβιτς έχει ευθύνες για το σημερινό. Απλά τα προβλήματα της ΑΕΚ δεν είναι σημερινά, ούτε θα λυθούν αν αλλάξουμε κόουτς. Αργά ή γρήγορα στο ίδιο σημείο θα καταλήξουμε. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, tony_montana said:

Μπακάκης: Καιρό είχαμε να τον δούμε να συνεισφέρει τόσο πολύ στην επίθεση. Πέρασε αρκετές σέντρες, δημιουργώντας φάσεις για τους συμπαίκτες του και κυρίως για τον Αραούχο. Αμυντικά ταλαιπωρήθηκε ορισμένες φορές από τον Άντουσιτς πάντως.

Mvp

Link to comment
Share on other sites

Ολα καλα μαγκες ερχεται και ο Χατζησαφι και ολα θα στρωσουν. Εχουμε 2 στοχους μπροστα. Μας εχει αποκλεισει και η Ομονοια . Απλα ηταν αυγουστος. ΜΗν ξεχνατε εχουμε προγραμμα για τιτλο 

Link to comment
Share on other sites

Just now, AlexKR21 said:

Ο Ιταλός άκουγε τα εξ αμάξης από τον κόσμο που απαιτούσε να έρθει ο πρωταθληματικός Χιμένεθ

Τελικά ήρθε ο πρωταθληματικός Χιμένεθ και κάναμε 4 νίκες σε ένα 4μηνο.

Μην στέκεσαι στα ονόματα και για τον Καρέρα και για τον Χιμένεθ (ειδικά τον 2ο αν και με έχει κουράσει με τις επιστροφές τον έχω στην καρδιά μου) είχα θετική άποψη και δεν ήθελα να φύγουν. Απλά λέω ότι το βασικό πρόβλημα στην ΑΕΚ δεν είναι ο προπονητής.

Και ναι προφανώς και ο Μιλόγεβιτς έχει ευθύνες για το σημερινό. Απλά τα προβλήματα της ΑΕΚ δεν είναι σημερινά, ούτε θα λυθούν αν αλλάξουμε κόουτς. Αργά ή γρήγορα στο ίδιο σημείο θα καταλήξουμε. 

Οποίος κ να έρθει αργά η γρήγορα την ίδια κατάληξη θα έχει.  Δεν διαφωνεί κανεις. Απλά θέλει προσπάθεια να αποκλειστείς από αυτούς. Μεγάλη προσπάθεια 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Vagos21 said:

Οποίος κ να έρθει αργά η γρήγορα την ίδια κατάληξη θα έχει.  Δεν διαφωνεί κανεις. Απλά θέλει προσπάθεια να αποκλειστείς από αυτούς. Μεγάλη προσπάθεια 

Εχει επιλεξει να φερεις την ομαδα σε επιπεδο προπονητων τυπου Μιλογεβιτς, Τσιωλη και Βεργετη Σταικου. Αυτο ειναι το θεμα.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Bukowski said:

Μονο εμεις πιστευαμε τελικα στην ομαδα @Duck_Season

Και εγώ πιστευω ότι είναι ικανοι  μόνο για το χειρότερο. Να στο πω αλλιώς. Η ΑΕΚ είναι ο Παΐσιος του ποδοσφαίρου. Για να στήσεις δόγμα εκ του μηδενός χρειάζεσαι κάτι παραπάνω από προφητείες που δίνουν όραμα αποκλειστικά στους ψεκ. Μια καλή ιστορία και χρήμα πολύ. Εμείς ζούμε με προφητείες και κεραλοιφες του Κιοφτε. Στο μισό βιβλίο ο Παΐσιος παίρνει την Πόλη. Διαβάζεις τους σουβλακοφαγους και νομίζεις ότι θα πάρεις το τσουλου. Τουλαχιστον η γάτα ο Παΐσιος τους έλεγε ότι θα συμβεί αφου ψοφήσει, τουτοι συμπεριφερονται σαν να αποζητούν τη λεζα. 

 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Δεν μας ηθελε ουτε ο θεος στην Ευρωπη, Χασαμε πολλες ευκαιριες με ολους τους τροπους,

Δειτε το θετικα δεν φαγαμε γκολ

 

Link to comment
Share on other sites

Ο Σέρβος προπονητής μας σε δύο επίσημα παιχνίδια, έσβησε και τις οποίες λίγες αμφιβολίες για το αν επιλέχθηκε ως βολικος και υπάκουος ή επειδή είναι μετρ.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, AlexKR21 said:

Ο Ιταλός άκουγε τα εξ αμάξης από τον κόσμο που απαιτούσε να έρθει ο πρωταθληματικός Χιμένεθ

Τελικά ήρθε ο πρωταθληματικός Χιμένεθ και κάναμε 4 νίκες σε ένα 4μηνο.

Μην στέκεσαι στα ονόματα και για τον Καρέρα και για τον Χιμένεθ (ειδικά τον 2ο αν και με έχει κουράσει με τις επιστροφές τον έχω στην καρδιά μου) είχα θετική άποψη και δεν ήθελα να φύγουν. Απλά λέω ότι το βασικό πρόβλημα στην ΑΕΚ δεν είναι ο προπονητής.

Και ναι προφανώς και ο Μιλόγεβιτς έχει ευθύνες για το σημερινό. Απλά τα προβλήματα της ΑΕΚ δεν είναι σημερινά, ούτε θα λυθούν αν αλλάξουμε κόουτς. Αργά ή γρήγορα στο ίδιο σημείο θα καταλήξουμε. 

Το πρόβλημα είναι να μην αρχίσουμε παλι (και) εδώ μέσα τα φταίει ο προπονητης vs φταινε οι παικτες.

Κλασικα κουραστικά πραγματα. Ελπίζω όλοι να έχουν καταλάβει ότι δεν έχουν και νόημα πλέον.

Οχι ότι πιστεύω στον Μιλόγεβιτς, πολύ λιγος δειχνει, αλλά οταν φύγει ας φύγει χωρίς  τις γνωστές γελοιότητες.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Bukowski said:

Εχει επιλεξει να φερεις την ομαδα σε επιπεδο προπονητων τυπου Μιλογεβιτς, Τσιωλη και Βεργετη Σταικου. Αυτο ειναι το θεμα.

Το θέμα είναι ότι έχεις επιλέξει να φέρεις την ομάδα σε επίπεδο ιδιοκτητών τύπου Μελισσανίδη

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Araujo21 said:

Δεν μας ηθελε ουτε ο θεος στην Ευρωπη, Χασαμε πολλες ευκαιριες με ολους τους τροπους,

Δειτε το θετικα δεν φαγαμε γκολ

 

Εγώ ένα θετικό το είδα. Σοβαρά.

Οι 5 καινούργιοι έδειξαν επιπέδου ΑΕΚ. Μονο που ήθελες/θες αλλους τοσους.

Ας παιξει κανένα τζόκερ να βρει λεφτα να τους φέρει.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, nikos said:

Το πρόβλημα είναι να μην αρχίσουμε παλι (και) εδώ μέσα τα φταίει ο προπονητης vs φταινε οι παικτες.

Κλασικα κουραστικά πραγματα. Ελπίζω όλοι να έχουν καταλάβει ότι δεν έχουν και νόημα πλέον.

Οχι ότι πιστεύω στον Μιλόγεβιτς, πολύ λιγος δειχνει, αλλά οταν φύγει ας φύγει χωρίς  τις γνωστές γελοιότητες.

Απειρα λαικ,αποπροσανατολιζει αυτη η συζητηση.

Link to comment
Share on other sites

Σοβαρή ερώτηση.

Υπάρχει πουθενά η φωτό με τον πανηγυρισμό του Μπαναώτη Τσιτωντα;

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, MITSAKLAS said:

Ο Σέρβος προπονητής μας σε δύο επίσημα παιχνίδια, έσβησε και τις οποίες λίγες αμφιβολίες για το αν επιλέχθηκε ως βολικος και υπάκουος ή επειδή είναι μετρ.

Σερβος εκ του "serve" μην τα ξαναλεμε μονο ο Μελισσανιδης τους λιγουρευεται επειδη καποτε ερωτευτηκε τον Μπαγεβιτς.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, nikos said:

Το πρόβλημα είναι να μην αρχίσουμε παλι (και) εδώ μέσα τα φταίει ο προπονητης vs φταινε οι παικτες.

Κλασικα κουραστικά πραγματα. Ελπίζω όλοι να έχουν καταλάβει ότι δεν έχουν και νόημα πλέον.

Οχι ότι πιστεύω στον Μιλόγεβιτς, πολύ λιγος δειχνει, αλλά οταν φύγει ας φύγει χωρίς  τις γνωστές γελοιότητες.

Ε το ίδιο λέμε

Εγώ δεν κράζω ούτε τους παίκτες (εκτός από τις παλιούρες γιατί την έχουν δει δημόσιοι υπάλληλοι). Τόσο μπορούν, τόσο παίζουν

Εγώ τα έχω με την ίδια την ΑΕΚ που για ένα γήπεδο στα ιερά χώματα έχει δεχτεί να γίνει Πανιώνιος...

Link to comment
Share on other sites

Just now, AlexKR21 said:

Ε το ίδιο λέμε

Εγώ δεν κράζω ούτε τους παίκτες (εκτός από τις παλιούρες γιατί την έχουν δει δημόσιοι υπάλληλοι). Τόσο μπορούν, τόσο παίζουν

Εγώ τα έχω με την ίδια την ΑΕΚ που για ένα γήπεδο στα ιερά χώματα έχει δεχτεί να γίνει Πανιώνιος...

Συμπληρωματικά το εγραψα, το ιδιο λέμε ναι.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Από αύριο ξεκινάει το αφήγημα "η ΑΕΚ κάλυπτε τις οικονομικές απαιτήσεις του παίκτη, αλλά ήθελε να παίξει σε ομάδα που συνεχίζει στην Ευρώπη"

🤡

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, nikos said:

Εγώ ένα θετικό το είδα. Σοβαρά.

Οι 5 καινούργιοι έδειξαν επιπέδου ΑΕΚ. Μονο που ήθελες/θες απλλους τοσους.

Ας παιξει κανένα τζόκερ να βρει λεφτα να τους φέρει.

Στα σοβαρα τωρα οτι καλο πηρες το πηρες απο τους νεους. Στην αμυνα ησουν καλυτερος, επιθεση παλευε ο Αραουχο αλλα ηταν μονος και στο κεντρο ο Λε ταλεκ οσο αντεξε ηταν καλος. Πραγματικα ασχετα με τον αποκλεισμο που θα στοιχισει και σε ηθικο παλι  νομιζω οτι αν ημασταν 30% πιο ευστοχοι θα ειχαμε περασει και ανετα. Αλλα οπου φτωχος και η μοιρα του 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, MITSAKLAS said:

Σοβαρή ερώτηση.

Υπάρχει πουθενά η φωτό με τον πανηγυρισμό του Μπαναώτη Τσιτωντα;

 

Screenshot_5.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×