Jump to content

ΑΕΚ - Velez Mostar (Europa Conference League B' Προκρ.Γύρος- 2o ματς): 29-7-2021, 21:00, CosmoteSport 1


Araujo21
 Share

mvp - κόουτσινγκ - βραβείο Σβάρνα   

30 members have voted

  1. 1. mvp

    • Στάνκοβιτς
    • Μπακάκης
    • Μιτάι
      0
    • Βράνιες
      0
    • Τζαβέλλας
    • Λε Ταλέκ
    • Σιμάνσκι
      0
    • Μάνταλος
      0
    • Γκαρσία
      0
    • Τάνκοβιτς
      0
    • Αραούχο
    • Ανσαριφάρντ
      0
    • Αλμπάνης
      0
    • Λόπες
      0
    • Σβάρνας
      0
    • Σάκχοφ
      0
  2. 2. Κόουτσινγκ Μιλόγεβιτς

    • Καλό
      0
    • Μέτριο
    • Κακό
    • Φυσιολογικό
  3. 3. Βραβείο Σβάρνα (χειρότερος παίκτης)

    • Στάνκοβιτς
      0
    • Μπακάκης
    • Μιτάι
    • Βράνιες
      0
    • Τζαβέλλας
      0
    • Λε Ταλέκ
      0
    • Σιμάνσκι
      0
    • Μάνταλος
    • Γκαρσία
      0
    • Τάνκοβιτς
    • Αραούχο
      0
    • Ανσαριφάρντ
    • Αλμπάνης
      0
    • Λόπες
    • Σβάρνας
    • Σάκχοφ
      0


Recommended Posts

25 minutes ago, gybe21 said:

Δε ξέρω αν ακούστηκε στην TV  το Μελισσανίδη είσαι μεγάλο αρχίδι ή το "άντε γαμήσου Μανταλε"

Στα  δύο ματς ο Σέρβος ταβερνιάρης έκανε

 μια  αλλαγή για να φρεσκαρει τα χαφ  βάζοντας τον Σακχοφ.

Αλλαξε τον Λόπεζ με τον Μιται κ τον Αλμπάνη με τον Τανκοβιτς,

Μοναδική αναλαμπή η χρησιμοποίηση Καρίμ κ Αραούχο στην ίδια εντεκάδα 

Με λίγα λόγια  η παρέμβαση του την ώρα του ματς τείνει στο μηδέν .

Ακούστηκε αυτό για τον ευεργέτη??? Προμηνύεται χρονιά με ιδιαίτερο ενδιαφέρον πέριξ του αγωνιστικού χώρου.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Bluesman said:

Και με δεδομένα Ολυμπιακού που πήρε ελεύθερο τον Αραμπί.

 

Η ουσία λοιπόν είναι πως και με Μπακάκη μπακ ή Μιτάι, ακόμα και με Τσιντώτα θα πω εγω, όταν το ακριβό σου συμβόλαιο δεν βάζει γκολ ούτε με πέναλτι τότε τίποτα δεν είναι απλό.

 

 

Εχεις δικιο Blues για το σημερινο φταιει ο Αραουχο. που εκανε και την δουλεια του Μανταλου να μοιραζει παιχνιδι. Και που γυρισε μεχρι και στην αμυνα. επρεπε να περιμενει μπαλες σαν τον Καριμ

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Bluesman said:

Ο Μιλόγεβιτς ελέγχεται περισσότερο για τον Μάνταλο συν το ότι του αναθέτει τις στημένες μπάλες και κάποιες αλλαγές.

Ωστόσο δεν μπορεί αυτός να βάλει γκολ όταν οι επιθετικοί χάνουν τα άχαστα ούτε να προχωρήσει μόνος του τις μεταγραφές.

 

 

Δεν μου έρχεται κάποιο κραυγαλέο άχαστο και έχω την εντύπωση πως ο.τι βγήκε έγινε από προσωπικές ενέργειες .

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Bluesman said:

Και με δεδομένα Ολυμπιακού που πήρε ελεύθερο τον Αραμπί.

 

Η ουσία λοιπόν είναι πως και με Μπακάκη μπακ ή Μιτάι, ακόμα και με Τσιντώτα θα πω εγω, όταν το ακριβό σου συμβόλαιο δεν βάζει γκολ ούτε με πέναλτι τότε τίποτα δεν είναι απλό.

 

 

Με δεδομενα Ολυμπιακου ο Μαρινακης ανελαβε ολα τα χρεη του Σωκρατη και εβαλε 50 ζεστα αρχικα. Πλεον εχει δικαιωμα να κανει απλα δοαχειριση χωρις να μπορει κανεις να του πει τιποτα.

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Μια καλή ευκαιρία που είχε ο Ούχο , την έβγαλε το τέρμα με καλή απόκρουση.

Αντίστοιχη έκανε και ο Στάνκοβιτς .

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Bluesman said:

Και με δεδομένα Ολυμπιακού που πήρε ελεύθερο τον Αραμπί.

 

Η ουσία λοιπόν είναι πως και με Μπακάκη μπακ ή Μιτάι, ακόμα και με Τσιντώτα θα πω εγω, όταν το ακριβό σου συμβόλαιο δεν βάζει γκολ ούτε με πέναλτι τότε τίποτα δεν είναι απλό.

 

 

Μόνο ο Αραουχο θύμιζε ΑΕΚ

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Bluesman said:

Ο Μιλόγεβιτς ελέγχεται περισσότερο για τον Μάνταλο συν το ότι του αναθέτει τις στημένες μπάλες και κάποιες αλλαγές.

Ωστόσο δεν μπορεί αυτός να βάλει γκολ όταν οι επιθετικοί χάνουν τα άχαστα ούτε να προχωρήσει μόνος του τις μεταγραφές.

 

 

Αυτο ειναι το πρόβλημα στην ομάδα, οτι ο καθενας έχει ενα μεριδιο ευθύνης αλλα και μια τέλεια δικαιολογια για τα κακως κειμενα.

Δεν μπορει να βαλει γκολ ο Μιλογεβιτς, ο τιγρης αυτους του προτειναν αυρους εφερε, τι παραπανω να κανει ο μπακάκης, πόσα παραπανω να κανει ο αρχηγος σκορερ, τι να κανε ο Λοπεζ τι να κανε ο ενας τι να κανε ο αλλος.

 

Ατομικα δεν ξερω τι να κανανε, αλλα συνολικα να πανε να γαμηθούν ολοι τους σαν εννιαίο σύνολο.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Araujo21 said:

Εχεις δικιο Blues για το σημερινο φταιει ο Αραουχο. που εκανε και την δουλεια του Μανταλου να μοιραζει παιχνιδι. Και που γυρισε μεχρι και στην αμυνα. επρεπε να περιμενει μπαλες σαν τον Καριμ

Παρακαλώ πες μου τα ποσοστά αστοχίας και για το ότι έχασε το πέναλτι. Το ότι κατά τα άλλα είχε καλή απόδοση χαίρω πολύ αλλά δεν πληρώθηκε με πέντε κατοστάρικα. Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Bukowski said:

Με δεδομενα Ολυμπιακου ο Μαρινακης ανελαβε ολα τα χρεη του Σωκρατη και εβαλε 50 ζεστα αρχικα. Πλεον εχει δικαιωμα να κανει απλα δοαχειριση χωρις να μπορει κανεις να του πει τιποτα.

Με δεδομενα Ολυμπιακου που εφερε Τικινιο με 2Μ , Ονιεκουρου με 2Μ και εχει και Αραμπι με 1,5Μ. Τι συζηταμε ηθλα να ξερω. Ο Μιμης δεν δινει ουτε απτην αριστερη στην δεξια τσεπη 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Man Of Faith said:

Μόνο ο Αραουχο θύμιζε ΑΕΚ

Στο πρώτο ημίχρονο ναι.

Στο δεύτερο κουράστηκε πολυ. Λάθος του προπονητή ότι τον άφησε μέσα για 120'.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Bluesman said:

Ωστόσο δεν μπορεί αυτός να βάλει γκολ όταν οι επιθετικοί χάνουν τα άχαστα ούτε να προχωρήσει μόνος του τις μεταγραφές.

 

Άχαστο δεν χάθηκε πάντως. Δύο πολύ καλές ευκαιρίες ναί, σίγουρα δεν χάθηκε ευκαιρία του τύπου τελική μισό/ένα μέτρο στην ανυπεράσπιστη εστία.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Bluesman said:

Παρακαλώ πες μου τα ποσοστά αστοχίας και για το ότι έχασε το πέναλτι. Το ότι κατά τα άλλα είχε καλή απόδοση χαίρω πολύ αλλά δεν πληρώθηκε με πέντε κατοστάρικα. Ευχαριστώ.

΄Το πεναλτι το εχασε μετα απο 120 λεπτα τρεξιματος πανω κατω. Για οποιον ξερει απο Αραουχο το σουτ στο πεναλτι δεν ηταν καν χτυπημα δυνατο. Στα ποσοστα αστοχιας ποια να μετρησω? Τα σουτ που εβγαλε ο τερμας τους ? Οκ 0/4 εκανε.  Να φυγει και να μεινει ο Μανταλος που εκανε 1/1

Link to comment
Share on other sites

Just now, Epitaph21 said:

Άχαστο δεν χάθηκε πάντως. Δύο πολύ καλές ευκαιρίες ναί, σίγουρα δεν χάθηκε ευκαιρία του τύπου τελική μισό/ένα μέτρο στην ανυπεράσπιστη εστία.

Ο καριμ εκει που ζητησε πεναλτι εχασε πιο κλασσικη που δεν προλαβε ουτε να πλασαρει 

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Bluesman said:

Και με δεδομένα Ολυμπιακού που πήρε ελεύθερο τον Αραμπί.

 

Η ουσία λοιπόν είναι πως και με Μπακάκη μπακ ή Μιτάι, ακόμα και με Τσιντώτα θα πω εγω, όταν το ακριβό σου συμβόλαιο δεν βάζει γκολ ούτε με πέναλτι τότε τίποτα δεν είναι απλό.

 

 

Aν μιλάμε λοιπόν για δεδομένα Ολυμπιακού, επειδή λες «χρυσοπλήρωσε» τον Αραουχο, στον γκαιη θα συνέβαιναν τα 3 παρακάτω 

- ο Αραουχο δεν θα ήταν το μεγαλύτερο συμβόλαιο, αλλά 4ο ή 5ο μεγαλύτερο 

- τα λεφτα αγορας του Αραουχο δεν θα ήταν η ακριβότερη αγορά, αλλά η 3η ή 4η ακριβοτερη 

-γυρω από τον Αραουχο θα επαιζαν καλυτεροι αθλητες από ότι πχ ο Μιται, ο Μπακακης, ο Λόπες, ο Πετρακης, ο Αλμπάνης και ο Σβάρνας 

ο Αραουχο λοιπόν έχει το μερίδιο του κι αυτος στον αποκλεισμό, αλλα να τα ρίχνουμε πάνω του παει πολύ. Όλοι γνωριζουμε ποιος φταίει γενικοτερα για ολα όσα βλεπουμε.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Εύχομαι να φέρει μόνο χατζισαφιδες και να γίνουν όλα πουτάνα φέτος, δεν με νοιάζει αν υπάρχει άλλος πλέον το μόνο που πρέπει να γίνει είναι να πάρει πόδι και να ξεφτυλιστει αυτό το αρχιδι.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Araujo21 said:

Ο καριμ εκει που ζητησε πεναλτι εχασε πιο κλασσικη που δεν προλαβε ουτε να πλασαρει 

Αυτό και του Τάνκοβιτς που ήταν μόνος κεντρικά και την έστειλε στα πουλιά ήταν πολύ καλές ευκαιρίες για μένα. Είδα μόνο το δεύτερο ημίχρονο και την παράταση. Τώρα κάτι σουτ από τα πλάγια, να 'χαμε να λέγαμε.

Link to comment
Share on other sites

Ενταξει παιδες φταιει ο Αραουχο για τον αποκλεισμο. Να ασχοληθουμε με αυτον αφου ΟΛΟΙ οι υπολοιποι εκαναν την δουλεια τους 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Epitaph21 said:

Αυτό και του Τάνκοβιτς που ήταν μόνος κεντρικά και την έστειλε στα πουλιά ήταν καλές ευκαιρίες για μένα. Είδα μόνο το δεύτερο ημίχρονο. Τώρα κάτι σουτ από τα πλάγια, να 'χαμε να λέγαμε.

Και του Τανκοβιτς ειχε λαθος θεση στο σωμα. Οτι οτι ηταν τετ α τετ. Αναμεσα σε αλλους ηταν 

Link to comment
Share on other sites

Παιδια γαμω το σπιτακι και του μαλακα του Αραουχο. Φιλικα παντα ετσι; Μερος της ξεφτιλας και αυτος αποψε.

Link to comment
Share on other sites

Γενικά κακώς ήρθε. 4η θητεία, ΝΙΣΑΦΙ. Υπάρχουν κι άλλοι επιθετικοί στον κόσμο.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Epitaph21 said:

Γενικά κακώς ήρθε. 4η θητεία, ΝΙΣΑΦΙ. Υπάρχουν κι άλλοι επιθετικοί στον κόσμο.

Επιασε και το ρεκορ του Μανόλο, αναποφευκτα θα γινει Ισπανικη ρελάνς

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Bluesman said:

Παρακαλώ πες μου τα ποσοστά αστοχίας και για το ότι έχασε το πέναλτι. Το ότι κατά τα άλλα είχε καλή απόδοση χαίρω πολύ αλλά δεν πληρώθηκε με πέντε κατοστάρικα. Ευχαριστώ.

Ας εφερνε προπονητη ή τεχνικο διευθυντή να βρει καλύτερο απο τον Αραούχο με ποσοστα πασοκ

Link to comment
Share on other sites

Αν καλως ή κακως ήρθε, αν είναι θεος ή γαμιεται πατοκορφα θα κριθεί στην πορεία, εγώ λεω ότι καταντάει ανεκδοτο να χρεώνεται ο Αραουχο τον αποκλεισμό γιατί τον «χρυσοπλήρωσε»  ο τζαμπατζής, λες κι έφερε τον Λεβαντόφσκι 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πιστεύω πως ΟΛΟΙ φταίνε εκτός του κύριου Μελισσανίδη. 
απορώ που βρίσκετε το κουράγιο ρε μλκες και ασχολείστε. 

όλα μου τα λεφτά στον Παπασταμάτη.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×