Jump to content

ΑΕΚ - Velez Mostar (Europa Conference League B' Προκρ.Γύρος- 2o ματς): 29-7-2021, 21:00, CosmoteSport 1


Araujo21
 Share

mvp - κόουτσινγκ - βραβείο Σβάρνα   

30 members have voted

  1. 1. mvp

    • Στάνκοβιτς
    • Μπακάκης
    • Μιτάι
      0
    • Βράνιες
      0
    • Τζαβέλλας
    • Λε Ταλέκ
    • Σιμάνσκι
      0
    • Μάνταλος
      0
    • Γκαρσία
      0
    • Τάνκοβιτς
      0
    • Αραούχο
    • Ανσαριφάρντ
      0
    • Αλμπάνης
      0
    • Λόπες
      0
    • Σβάρνας
      0
    • Σάκχοφ
      0
  2. 2. Κόουτσινγκ Μιλόγεβιτς

    • Καλό
      0
    • Μέτριο
    • Κακό
    • Φυσιολογικό
  3. 3. Βραβείο Σβάρνα (χειρότερος παίκτης)

    • Στάνκοβιτς
      0
    • Μπακάκης
    • Μιτάι
    • Βράνιες
      0
    • Τζαβέλλας
      0
    • Λε Ταλέκ
      0
    • Σιμάνσκι
      0
    • Μάνταλος
    • Γκαρσία
      0
    • Τάνκοβιτς
    • Αραούχο
      0
    • Ανσαριφάρντ
    • Αλμπάνης
      0
    • Λόπες
    • Σβάρνας
    • Σάκχοφ
      0


Recommended Posts

6 minutes ago, MITSAKLAS said:

Σοβαρή ερώτηση.

Υπάρχει πουθενά η φωτό με τον πανηγυρισμό του Μπαναώτη Τσιτωντα;

 

Screenshot_4.jpg

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Araujo21 said:

Στα σοβαρα τωρα οτι καλο πηρες το πηρες απο τους νεους. Στην αμυνα ησουν καλυτερος, επιθεση παλευε ο Αραουχο αλλα ηταν μονος και στο κεντρο ο Λε ταλεκ οσο αντεξε ηταν καλος. Πραγματικα ασχετα με τον αποκλεισμο που θα στοιχισει και σε ηθικο παλι  νομιζω οτι αν ημασταν 30% πιο ευστοχοι θα ειχαμε περασει και ανετα. Αλλα οπου φτωχος και η μοιρα του 

Πιστεύω παντως ότι ήταν αδιανόητα/ανεπιτρεπτα αγχωμενοι. Αυτό με εκνεύρισε περισσότερο εμένα. 5 γκολ θα έβαζαν αν δεν ήταν χεσμένοι όταν έβγαιναν κοντά στο τερμα.

Στον Αραουχο για την αστοχία ας δώσουμε ένα ελαφρυντικό, πρώτο ματς ήταν. Έκανε πολλες δουλειές για όποιον ήθελε να το δει. Το ιδιο και οι υπόλοιποι νεοι. Ειδικά ο Τζαβελλας κι ας είναι κλόουν σαν ατομο.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Araujo21 said:

 

Screenshot_4.jpg

Διακρίνω και Ρουκουνακη πάνω σε ΑΡΧΗΓΟ.

Από γενιά σε γενιά...

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Araujo21 said:

Στα σοβαρα τωρα οτι καλο πηρες το πηρες απο τους νεους. Στην αμυνα ησουν καλυτερος, επιθεση παλευε ο Αραουχο αλλα ηταν μονος και στο κεντρο ο Λε ταλεκ οσο αντεξε ηταν καλος. Πραγματικα ασχετα με τον αποκλεισμο που θα στοιχισει και σε ηθικο παλι  νομιζω οτι αν ημασταν 30% πιο ευστοχοι θα ειχαμε περασει και ανετα. Αλλα οπου φτωχος και η μοιρα του 

Άνετα έπρεπε να περάσουμε. Ακόμα κ με αυτούς τους άχρηστους που έχουμε μαζέψει. Από εκεί κ πέρα λείπει η ποιότητα κ το δέσιμο μεταξύ τους. Είμαστε τραγικά κ σε βασικούς αλλά κ σε επιλογές από τον πάγκο. Θελουμε 5-6 μεταγραφές. 

Link to comment
Share on other sites

Καλά ρε Μάνταλε τόσο αδερφή πια ;; Αραουχο Λε Ταλεκ Τζαβελλας Στάνκοβιτς Βρανιες  Γκαρσια  φαίνονται επαγγελματίες ποδοσφαιριστές αλλά ήταν εμφανής και η απουσία χημείας. Οι υπόλοιποι για φάπες.  Η ομάδα συνειδητά επιλέγει να παίζει χωρίς κέντρο και να γαμαει ο.τι αξιόλογο φέρνει , για αυτό σε ποδοσφαιρική ανάλυση με αυτό το τρύπημα εκ των έσω δεν μπαίνω.  

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Man Of Faith said:

Τόνι Μοντάνα τώρα στο ενωση

Τι λέει; Πείτε, δεν μππρώ να ακούσω.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Araujo21 said:

 

Screenshot_4.jpg

Στο μεταξυ και στους πανηγυρισμους σε εκεινο το δεδομενο λεπτο καταλαβαινεις ποσο ενωμενη ειναι ομαδα 🤡

Αμα ειχαμε φερει και Εντσαμ και ειχαμε κρατησει Ενομπακαρε παιζει να πανηγυριζαν οι τρεις τους σε τριτο πηγαδακι παρεα με Γκαρσια.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, nikos said:

Εγώ ένα θετικό το είδα. Σοβαρά.

Οι 5 καινούργιοι έδειξαν επιπέδου ΑΕΚ. Μονο που ήθελες/θες αλλους τοσους.

Ας παιξει κανένα τζόκερ να βρει λεφτα να τους φέρει.

Με αντιπαλο ομαδα επιπεδου B εθνικης η ΠΑΕ Μελισσανιδη ειχε mvp τον τερματοφυλακα.Τι θετικο να βρεις;Οτι σταθηκε καλα ο Λεταλεκ απεναντι στο Βοσνιο ερασιτεχνη;

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, nikos said:

Πιστεύω παντως ότι ήταν αδιανόητα/ανεπιτρεπτα αγχωμενοι. Αυτό με εκνεύρισε περισσότερο εμένα. 5 γκολ θα έβαζαν αν δεν ήταν χεσμένοι όταν έβγαιναν κοντά στο τερμα.

Στον Αραουχο για την αστοχία ας δώσουμε ένα ελαφρυντικό, πρώτο ματς ήταν. Έκανε πολλες δουλειές για όποιον ήθελε να το δει. Το ιδιο και οι υπόλοιποι νεοι. Ειδικά ο Τζαβελλας κι ας είναι κλόουν σαν ατομο.

Εγω δεν εχω παραπονο απο τους νεους,. Εχω ομως απο τους παλιους. Ας κραξουμε τον Αραουχο για τις χαμενες ευκαιριες αλλα και ο Καριμ εχασε 3  τετ α τετ. Ο αλλος τις δημιουργησε κιολας. Ο Τανκοβιτς , και ο Λιβαι επισης . Δεν ηταν θεμα μονο Αραουχο σημερα που οτι καλο ξεκινησε απο τα ποδια του. Η ομαδα δεν εχει δημιουργικο χαφ τελος

Link to comment
Share on other sites

Σας τα έγραψα χθες, τα ματς ήταν καρμπόν με Δυναμό Τιφλιδας μέχρι και στην παράταση πηγε.Ε δυστυχώς όμως εκείνη η ΑΕΚ είχε περισσότερη ποιότητα μέσα στην φτώχεια της και καλύτερο προπονητή.

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει φέραμε τον μετρ των προκρίσεων φέτος που φτιάχνει ομαδες μικρών μπατζετ που παίζουν μπάλα. Μόνο οταν έρθει βασανιστής σατράπης προπονητής αξίζει να ασχοληθει κάποιος παλι

Link to comment
Share on other sites

Δε ξέρω αν ακούστηκε στην TV  το Μελισσανίδη είσαι μεγάλο αρχίδι ή το "άντε γαμήσου Μανταλε"

Στα  δύο ματς ο Σέρβος ταβερνιάρης έκανε

 μια  αλλαγή για να φρεσκαρει τα χαφ  βάζοντας τον Σακχοφ.

Αλλαξε τον Λόπεζ με τον Μιται κ τον Αλμπάνη με τον Τανκοβιτς,

Μοναδική αναλαμπή η χρησιμοποίηση Καρίμ κ Αραούχο στην ίδια εντεκάδα 

Με λίγα λόγια  η παρέμβαση του την ώρα του ματς τείνει στο μηδέν .

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Bukowski said:

Στο μεταξυ και στους πανηγυρισμους σε εκεινο το δεδομενο λεπτο καταλαβαινεις ποσο ενωμενη ειναι ομαδα 🤡

Αμα ειχαμε φερει και Εντσαμ και ειχαμε κρατησει Ενομπακαρε παιζει να πανηγυριζαν οι τρεις τους σε τριτο πηγαδακι παρεα με Γκαρσια.

Εργο 3αδας ξεκαθαρα 

Link to comment
Share on other sites

Για το αν αλλάζουν οι μεταγραφικές ανάγκες πλέον μετά από τον αποκλεισμό: «Δεν είναι αυτό το θέμα. Από την αρχή ήμασταν αποφασισμένοι να αλλάξουμε τα πράγματα. Όμως στην αγορά δεν είναι εύκολο. Είχαμε κάποιους στόχους που τελευταία στιγμή χάλασαν, άλλοι παίκτες περιμένουν μέχρι 31 Αυγούστου κάτι καλύτερο... Θέλουν πίστωση χρόνου και τα νέα παιδιά που έχουν έρθει και θα βοηθήσουν την ομάδα. Έχω εμπιστοσύνη και στους ανθρώπους που τρέχουν τα μεταγραφικά». 🤡🤡🤡

Link to comment
Share on other sites

Just now, gybe21 said:

Δε ξέρω αν ακούστηκε στην TV  το Μελισσανίδη είσαι μεγάλο αρχίδι ή το "άντε γαμήσου Μανταλε"

 

Εγώ κατάλαβα κάποια στιγμή ότι κάτι λεγόταν για Μελισσανίδη αλλά δεν ακουγόταν καθαρά. Φαντάζομαι ακουγόταν χωρίς μεγάλη ένταση όπως και οι ευχές στον αρχηγό

Στο γκολ ο Μάνταλος αποθεώθηκε ή γιουχαρίστηκε; Επίσης στο τέλος έπεσε γιούχα ή κανά χλιαρό χειροκρότημα;

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Skepastos said:

Εντάξει φέραμε τον μετρ των προκρίσεων φέτος που φτιάχνει ομαδες μικρών μπατζετ που παίζουν μπάλα. Μόνο οταν έρθει βασανιστής σατράπης προπονητής αξίζει να ασχοληθει κάποιος παλι

Κατά μέσο όρο φέρνεις 2 προπονητές το χρόνο.

Ο ΑΡΧΗΓΟΣ ανανέωσε μέχρι και το 2024, όποτε συμπεριλαμβανομένης και της τρέχουσας σεζόν, θα πάρεις ακόμα 6 τουλάχιστον προπονητές αδερφές.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, tony_montana said:

Τα χωσα στον γέρο. Πουλο η πουλο

Τους λες "απο kitrinomavro" και απλα σε αφηνουν να πεις οτι εχεις χωρις να βγαλουν κιχ γιατι αν αντιμιλησουν ξερουν θα χει φαπα.

Link to comment
Share on other sites

Guest tony_montana

Σκέφτομαι τι να γράψω πάνω από την φώτο στο αβαταρ. 

Link to comment
Share on other sites

Και τωρα ανετοι και ωραιοι στο ελληνικο πρωταθλημα οι Σβαρνας, Μπακακης, Τζαβελλας και Μανταλος θα φροντισουν να τελειωσει η σεζον με βασικουρα τον Τσιντωτα γιατι πολυ αερα πηρε ο κωλος του Στανκοβιτς αποψε.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Nestoridis21 said:

Τι λέει; Πείτε, δεν μππρώ να ακούσω.

Ότι ανανεώνουμε τους λουζερς συν χώσιμο στον ταιγκερ

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, AlexKR21 said:

Εγώ κατάλαβα κάποια στιγμή ότι κάτι λεγόταν για Μελισσανίδη αλλά δεν ακουγόταν καθαρά. Φαντάζομαι ακουγόταν χωρίς μεγάλη ένταση όπως και οι ευχές στον αρχηγό

Στο γκολ ο Μάνταλος αποθεώθηκε ή γιουχαρίστηκε; Επίσης στο τέλος έπεσε γιούχα ή κανά χλιαρό χειροκρότημα;

Στο γκολ  ο πετρακης αποθεωθηκε κ στο τελος παγωμαρα, δεν ακουστηκε κιχ

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×