Jump to content

Στα Τούνελ της Ετζίαν και της ΟΠΑΠ αρίνα..


Stylianopoulos
 Share

Recommended Posts

Μάλλον τους τον είχε προτείνει ο Ιβιτς πέρυσι και δεν κάνανε κίνηση και τον τσεκαραν στην ΑΕΚ, δεν εξηγείτε αλλιώς.

Link to comment
Share on other sites

Αν τα 5 είναι για ΑΕΚ καθαρά, κορδελιτσα και στο καλό υπό την προϋπόθεση πως τα 5 θα πέσουν στην ομάδα.

Πολλές μαλακίες γράφω μου φαίνεται 

Άκου να πέσουν στην ομάδα 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Με μια σοβαρή διοίκηση που θα έφερνε άλλον σοβαρό στην θέση του, και 6-7 μυρια θα έλεγα στο καλό.  Αφού έχει ξενερώσει κιόλας ίσως δεν ήταν κακή εξέλιξη. 

Link to comment
Share on other sites

Παικταράς αλλά υπάρχει ο κινδυνος του ξενερωματος του παίκτη αλλά και τραυματισμού του που όπως φαίνεται είναι πολύ επίφοβος.Με +1 από τα λεφτά που πήραμε από Μπάρκα καθαρά για την ΑΕΚ δεν το συζητάω.Ετσι κι αλλιώς σε κάνα δυο χρόνια θα τον πάρουμε πίσω δανεικό.Ο αδερφός του θα βγει καλύτερος 😁

Βέβαια ξενερα πάνω που παμε να στρωσουμε λίγο την ομάδα.Εννοειται όλα τα λεφτά για παίκτες και όχι για τρύπες και σκρινια.

Link to comment
Share on other sites

Τεσπα καλο είναι να μην γίνει  τίποτα τώρα, μην ανακατευόμαστε και με αυτό. 

Link to comment
Share on other sites

Πουλατε ρε μαλακες οσο οσο την Μανταλένα κ φέρτε ένα βαρβάτο 10αρι.

Άιντε μας έχετε πρηξει τα παπαρια να πουμε

 

Link to comment
Share on other sites

Σκέφτομαι τί θα μπορούσε να γίνει για να ανέβει σημαντικά η τιμή του για το επόμενο καλοκαίρι χωρίς Ευρώπη. Να πάρουμε πρωτάθλημα ή να βρεί ο παίκτης σταθερότητα, να μείνει μακριά από τραυματισμούς και να βάλει 12-15 γκολ (από τα 6 περσινά).

Link to comment
Share on other sites

Ο Λιβάι Γκαρσία είναι ο παίκτης με τη μεγαλύτερη μεταπωλητική αξία στην ΑΕΚ. Τώρα προέκυψε δημοσίευμα που θέλει την Γουότφορντ να επιθυμεί να τον αγοράσει και σύμφωνα πάντα με το δημοσίευμα προσφέρει 5 εκατ. ευρώ. Το ποσό αυτό είναι μικρό για τα «θέλω» της ΑΕΚ. Είναι χαρακτηριστικό πως μέσα στο καλοκαίρι η ΑΕΚ δέχθηκε κρούση από γερμανικό σύλλογο ο οποίος προσέφερε 6-7 εκατ. ευρώ για να πάρει τον Γκαρσία. Αυτή την πρόταση δε μπήκε καν στη διαδικασία να τη συζητήσει η ΑΕΚ. Είναι σαφές λοιπόν, ότι αν σκοπεύουν οι Άγγλοι να αγοράσουν τον Λιβάι με 5 εκατ. ευρώ δεν έχουν καμία τύχη.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, giorgospalataki said:

Πουλατε ρε μαλακες οσο οσο την Μανταλένα κ φέρτε ένα βαρβάτο 10αρι.

Άιντε μας έχετε πρηξει τα παπαρια να πουμε

 

Γιατί ποιος παίρνει τη Μανταλένα; Ποιος ενδιαφέρεται;

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bukowski said:

Αρχισε το μασαζακι για την πωληση. Εγω με ενα ποσο 6+ τον εδινα παντως.

Γιατι να τον δωσεις; Αφου ξερουμε οτι τα λεφτα αυτα δεν θα μπουν στην ομαδα. 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Bukowski said:

Αρχισε το μασαζακι για την πωληση. Εγω με ενα ποσο 6+ τον εδινα παντως.

Ε ναι. Δεν μπορείς να ανεβάσεις την αξία του κ παραπάνω, όταν δεν έχεις κ ευρωπαϊκή παρουσία και ο παίκτης δείχνει να μην είναι κ στην τρελή χαρά. 6 μυρια και κανα παιχτακι αν έχουν να μας δώσουν  θα ήταν μια χαρά.

Link to comment
Share on other sites

Αυτό είναι το θέμα, ότι κανεις δεν ξέρει αν θα τα δώσει να πάρει άλλον. Οποτε καλύτερα να μην γίνει τίποτα να είμαστε ήσυχοι. 
 

Αφηστε που θες ήδη παικτες και θα μένει ένα 10ημερο να βρεις και αντικαταστατη σοβαρό.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Αν δέχτηκαν κρούση 6-7 κ την απέρριψαν μέσα στο καλοκαίρι χωρίς να την πάρει χαμπάρι κανείς, τότε γιατί ανεβάζουν τώρα την πρόταση των 5??

 

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά 6-7 σημαίνει, 3-3,5 για την ΑΕΚ. Έχει 50% νομίζω και η Μπειταρ. Ας μείνει 2 χρόνια να παιξει και αυτός λίγο και να φύγει 10 αν γίνεται το λιγότερο 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

60% έχουμε οποτε πρέπει να μας διευκρινίζουν αν μιλάμε  μονο για τα δικά μας τα λεφτα. Επισης δεν πρέπει να συμφωνούν και οι άλλοι; 

υγ. Πρόταση 5 εκ στην ΑΕΚ λέει το 365 ότι έλεγε το δημοσίευμα 

Link to comment
Share on other sites

Αν μιλάμε καθαρά ένα 5αρι για μας, τα οποία θα πέσουν στην ομάδα εγώ λέω ναι. Αν κάτσει κάνα δυο χρόνια εδω δεν θα πιάνει ούτε 2 με το μπουρδέλο που έχει φτιάξει ο Μελ.

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Bukowski said:

Αρχισε το μασαζακι για την πωληση. Εγω με ενα ποσο 6+ τον εδινα παντως.

+1 εκ από τα λεφτά του Μπάρκα είναι οκ

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, nikos said:

Αυτό είναι το θέμα, ότι κανεις δεν ξέρει αν θα τα δώσει να πάρει άλλον. Οποτε καλύτερα να μην γίνει τίποτα να είμαστε ήσυχοι. 
 

Αφηστε που θες ήδη παικτες και θα μένει ένα 10ημερο να βρεις και αντικαταστατη σοβαρό.

Σιγά μην τα δωσει.Εχουμε τρύπα αποκλειστηκαμε από την Ευρώπη, τόσους παίκτες πήραμε μπλα μπλα μπλα, θα καθαρίσει ο κυρ Αντρέας.

Link to comment
Share on other sites

Just now, tzav said:

Εμ για ποιον θα ερχόταν πρόταση...  για το Μάνταλο και το Σβάρνα...

Λες λόγια λυπητερα

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×