Jump to content

Στα Τούνελ της Ετζίαν και της ΟΠΑΠ αρίνα..


Stylianopoulos
 Share

Recommended Posts

Guest tony_montana
8 minutes ago, mporat said:

Άμραμπατ: Ο στόχος είναι ένας: Το πρωτάθλημα!

Πώς φαίνεται ο άνθρωπος που δεν έχει ζήσει την ΑΕΚ. 

Στοχο το πρωταθλημα δεν εθεσε ουτε ο σερβος υποτακτικος στην πρωτη συνεντευξη τυπου,για να καταλαβουμε οτι αν δεν αντικατασταθούν ολοι και ολα, απο τον μπαρμπα εως και τα πομολα στα γραφεια,να μπει φιλτρο για να μην μολυνουν την ατμοσφαιρα οι εκπνοες των μανταλομπακακηδοσβαρνοτσιντωτων,δεν υπαρχει σωτηρια.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Skepastos said:

Ο τύπος είναι τέζα στεγνός και ντούκι. Μακάρι να βρίσκεται σε καλή κατάσταση και ποδοσφαιρικά και να μας χαρίσει καλές στιγμές. Επιτέλους το Νο 7 βρίσκει έναν αξιοπρεπή κάτοχο 

15a4ae2e8fe7b269faa6b0007d36bbc4_806161.jpg

Παιχτούρα Johny Sins καλωσήρθες στην μεγαλύτερη ομάδα του κόσμου

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, yiannis_21 said:

Παιχτούρα Johny Sins καλωσήρθες στην μεγαλύτερη ομάδα του κόσμου

 

Link to comment
Share on other sites

Τσατάλης: «Πιο πιθανή η απόκτηση εξτρεμ και όχι χαφ στην ΑΕΚ»

 

Προφανώς του είπαν του Μιλογεβιτς με τρόπο, οτι υπάρχουν λεφτά για μια μόνο θέση ακόμα οπότε τον άφησαν να διαλέξει. Πιστεύω οτι είναι έγκλημα να μην πάρει άλλο χαφ η ομάδα, ελπίζω να πρυτανεύσει η λογική και να πάμε για 2 μεταγραφές αν και κατι μου λέει οτι έβαλε ο Μελισσανίδης φρένο στην επιλογή χαφ ωστε να μην κλέισει ο δρόμος σε Γαλανόπουλο και Σιμάνσκι και δεν μπορέσει να τους πουλήσει. Δυστυχώς επιλέγουν απο ότι φαίνεται να πάμε με μπαλώματα στο κέντρο, είτε βάζοντας εκεί το Χατζισαφί είτε το Μάνταλο στο 4-3-3, γιατί στο 4-2-3-1 κανείς απο τους 2 δεν μπορεί να παίξει εκεί. Τουλάχιστον ας πάρουν ενα δυναμίτη εξτρεμ να ηρεμήσουμε απο την προοπτική του να δούμε Αλμπάνη βασικό και μέχρι τέλος του μήνα όποιος μπορεί να πλακωθεί στα τάματα μπας και πάρουμε και κανένα χαφ στυλ Ντσαμ

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Skepastos said:

Ο τύπος είναι τέζα στεγνός και ντούκι. Μακάρι να βρίσκεται σε καλή κατάσταση και ποδοσφαιρικά και να μας χαρίσει καλές στιγμές. Επιτέλους το Νο 7 βρίσκει έναν αξιοπρεπή κάτοχο 

15a4ae2e8fe7b269faa6b0007d36bbc4_806161.jpg

ανθρωπινη ταλιάτα..

 

Link to comment
Share on other sites

O παίχτης παίζει άνετα με πλάτη, δεν έχει θέμα με την σωματική επαφή, ίσα ίσα πολλές φορές την αποζητά με τον αμυντικό και δύσκολα θα του πάρεις την μπάλα. Αν το κάνεις σίγουρα θα έρθει για να την ξαναπάρει. Επίσης μπορεί να παίξει άνετα πιο εσωτερικός στην πλευρά του. ;Εχεί τσαμπουκά στο γήπεδο κ οι αγκώνες του ελπίζω να μην το φέρουν λόγω βαρ σε δύσκολη θέση. Αν το μπακ μας έχει ανεβάσματα σωστά θα δούμε καλά πράγματα. Τα πολύ καλά που έχει επιθετικά θα περιμένω να τα δείξει μέσα στο γήπεδο. Αυτά από ότι μπορείς να δεις από βιντεάκια στο youtube.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, yiannis_21 said:

Παιχτούρα Johny Sins καλωσήρθες στην μεγαλύτερη ομάδα του κόσμου

 

2 minutes ago, billy21 said:

O παίχτης παίζει άνετα με πλάτη, δεν έχει θέμα με την σωματική επαφή, ίσα ίσα πολλές φορές την αποζητά με τον αμυντικό και δύσκολα θα του πάρεις την μπάλα. Αν το κάνεις σίγουρα θα έρθει για να την ξαναπάρει. Επίσης μπορεί να παίξει άνετα πιο εσωτερικός στην πλευρά του. ;Εχεί τσαμπουκά στο γήπεδο κ οι αγκώνες του ελπίζω να μην το φέρουν λόγω βαρ σε δύσκολη θέση. Αν το μπακ μας έχει ανεβάσματα σωστά θα δούμε καλά πράγματα. Τα πολύ καλά που έχει επιθετικά θα περιμένω να τα δείξει μέσα στο γήπεδο. Αυτά από ότι μπορείς να δεις από βιντεάκια στο youtube.

Σύμφωνα με το βίντεο του Γιάνναρου, άλλο μέρος του σωματος του φοβάμαι μην βγαίνει οφσάιντ όταν περιποιείται τις γαυριέλες.....Κορίιιιιτσιααααα ο Μπόκολης

Link to comment
Share on other sites

Just now, Bukowski said:

ΑΕΚ στο insta: 194k followers

Amrabat στο insta: 1,5m followers

🤡

Ο Πέτρος πόσους; Εναένα!!11

Link to comment
Share on other sites

Να πούμε και κάτι σοβαρό παντως. Το γεγονός οτι ο Μιλόγεβιτς θέλει και άλλο εξτρεμ ίσως σημαίνει οτι προορίζει το Μαροκινό πίσω απο τον φορ όπως τόνισε και ο Μπούκο προχθες. Καθόλου δεν θα με χάλαγε. Η ακόμα καλύτερα να πάει δεξιά ο Μαροκινός και πίσω απο τον φορ ο Γκαρσία 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Skepastos said:

Τσατάλης: «Πιο πιθανή η απόκτηση εξτρεμ και όχι χαφ στην ΑΕΚ»

 

Προφανώς του είπαν του Μιλογεβιτς με τρόπο, οτι υπάρχουν λεφτά για μια μόνο θέση ακόμα οπότε τον άφησαν να διαλέξει. Πιστεύω οτι είναι έγκλημα να μην πάρει άλλο χαφ η ομάδα, ελπίζω να πρυτανεύσει η λογική και να πάμε για 2 μεταγραφές αν και κατι μου λέει οτι έβαλε ο Μελισσανίδης φρένο στην επιλογή χαφ ωστε να μην κλέισει ο δρόμος σε Γαλανόπουλο και Σιμάνσκι και δεν μπορέσει να τους πουλήσει. Δυστυχώς επιλέγουν απο ότι φαίνεται να πάμε με μπαλώματα στο κέντρο, είτε βάζοντας εκεί το Χατζισαφί είτε το Μάνταλο στο 4-3-3, γιατί στο 4-2-3-1 κανείς απο τους 2 δεν μπορεί να παίξει εκεί. Τουλάχιστον ας πάρουν ενα δυναμίτη εξτρεμ να ηρεμήσουμε απο την προοπτική του να δούμε Αλμπάνη βασικό και μέχρι τέλος του μήνα όποιος μπορεί να πλακωθεί στα τάματα μπας και πάρουμε και κανένα χαφ στυλ Ντσαμ

Τα wages έχουν ξεπεράσει τα περσινά ´ντωμεταξύ. 
Διαχειριστης είναι ο αντθρωπΑς τι να κάνει…😛

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, nikos said:

Τα wages έχουν ξεπεράσει τα περσινά ´ντωμεταξύ. 
Διαχειριστης είναι ο αντθρωπΑς τι να κάνει…😛

Ας τον ειδοποιησει κάποιος ότι έχει ένα σπασμένο τζάμι στον τρίτο στο κλιμακοστασιο.

Link to comment
Share on other sites

Αν πάρουμε δλδ αριστερο πλαϊνό όταν παίζουμε 4-5-1 ο Πετράκης κάθεται πάγκο αν ο Μαροκινός προορίζεται για πίσω από τον φορ.

Για να δούμε.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, mporat said:

Άμραμπατ: Ο στόχος είναι ένας: Το πρωτάθλημα!

Πώς φαίνεται ο άνθρωπος που δεν έχει ζήσει την ΑΕΚ. 

ναι σωστα

να φορεσουμε φανελα οτι δεν παμε για πρωταθλημα

εμενα μου αρεσουν οι δηλωσεις για τον τιτλο

καθε χρονο ο στοχος για την ΑΕΚ ειναι το ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ

επιμενω και δεν το αλλαζω

και πουτσα μου οι 739874 βαθμοι διαφορα περυσι

ΠΟΥΤΣΑ ΜΟΥ

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, nikos said:

Τα wages έχουν ξεπεράσει τα περσινά ´ντωμεταξύ. 
Διαχειριστης είναι ο αντθρωπΑς τι να κάνει…😛

αναμονη να δουμε και πιθανες αποδεσμευσεις/πωλησεις

 

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Skepastos said:

Να πούμε και κάτι σοβαρό παντως. Το γεγονός οτι ο Μιλόγεβιτς θέλει και άλλο εξτρεμ ίσως σημαίνει οτι προορίζει το Μαροκινό πίσω απο τον φορ όπως τόνισε και ο Μπούκο προχθες. Καθόλου δεν θα με χάλαγε. Η ακόμα καλύτερα να πάει δεξιά ο Μαροκινός και πίσω απο τον φορ ο Γκαρσία 

μου αρεσει το πλανο

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, mobster21 said:

μου αρεσει το πλανο

Και εμένα αλλά ήθελα και χαφ. Θα μου αρέσει ακόμα περισσότερο πάντως το να δω τον Γκαρσία πίσω απο το φορ. Πρέπει οπωσδήποτε το παιδί να ανεβασει τους αριθμούς του γιατί είναι σοβαρό προτζεκτ. Και του αριθμούς του δεν πρόκειται να τους ανεβάσει εύκολα, όντας ακροβολισμένος στα πλάγια να τον κλείνουν δυο και τρείς. Ας τον δούμε και ελέυθερο πίσω απο το φορ, να σουτάρει με τη μια, να τρέχει στις βαθιές μπαλιές, να παίρνει κεφαλιές στις σέντρες και να παίζει τις κάθετες στα ένα δύο με τον Τσίνο. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Άσχετο, ποσα είναι η ακριβότερη μεταγραφή στην ιστορία μας; Τζιμπούρ με 3,15? 
Μας ξεπέρασε κι ο σκωληξ, 5οι πηγαμε. 3,5 λεει αγοράζουν αυτόν τον Καμαρα

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, mobster21 said:

να φορεσουμε φανελα οτι δεν παμε για πρωταθλημα

 εμενα μου αρεσουν οι δηλωσεις για τον τιτλο

Δεν είπα το αντίθετο.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Skepastos said:

Και εμένα αλλά ήθελα και χαφ. Θα μου αρέσει ακόμα περισσότερο πάντως το να δω τον Γκαρσία πίσω απο το φορ. Πρέπει οπωσδήποτε το παιδί να ανεβασει τους αριθμούς του γιατί είναι σοβαρό προτζεκτ. Και του αριθμούς του δεν πρόκειται να τους ανεβάσει εύκολα, όντας ακροβολισμένος στα πλάγια να τον κλείνουν δυο και τρείς. Ας τον δούμε και ελέυθερο πίσω απο το φορ, να σουτάρει με τη μια, να τρέχει στις βαθιές μπαλιές, να παίρνει κεφαλιές στις σέντρες και να παίζει τις κάθετες στα ένα δύο με τον Τσίνο. 

Έπρεπε να έχει γίνει από πέρυσι αυτό. Μου αρέσει που όταν τραυματίστηκε πήγαμε και πήραμε αριστερό χαφ. Και αυτό ΜΕΤΡΙΟ.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, nikos said:

Άσχετο, ποσα είναι η ακριβότερη μεταγραφή στην ιστορία μας; Τζιμπούρ με 3,15? 
Μας ξεπέρασε κι ο σκωληξ, 5οι πηγαμε. 3,5 λεει αγοράζουν αυτόν τον Καμαρα

Ναι δικά τους λεφτά δίνουν.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×