Jump to content

Στα Τούνελ της Ετζίαν και της ΟΠΑΠ αρίνα..


Stylianopoulos
 Share

Recommended Posts

Εννοείται ότι θέλουμε ΔΥΟ χαφ.

Και φυσικά εύχομαι αυτό με το περιβραχιόνιο που ξεκίνησε με τον Βράνιες προχθές και συνεχιστεί και να το πάρει σπίτι του ο Μαροκινός που φαίνεται να έχει την προσωπικότητα που λείπει από την ομάδα.

 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, mobster21 said:

Ναι δικά τους λεφτά δίνουν.

Όπως και να έχει δεν αναιρείται το γεγονός.
Μην πω ότι είναι και μεγαλύτερο ξευτιλικι να έχει περισσότερα ο γαυρος β 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Skepastos said:

Πρωτείνη μόνο Αδη μου;

Κοτόπουλο, μπρόκολο και αγγούρι. Το πρωί βρώμη με κρανμπερις κατεψυγμένα. Σε περίοδο όγκου, ίσως 5g creatine ημερησίως με χυμό βύσσινου. 

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, mobster21 said:

Έπρεπε να έχει γίνει από πέρυσι αυτό. Μου αρέσει που όταν τραυματίστηκε πήγαμε και πήραμε αριστερό χαφ. Και αυτό ΜΕΤΡΙΟ.

Μακάρι μα του πάρουν πάντως εξτρέμ αφενος γιατί από ότι φαίνεται θέλει να παίζει με καθαρά τέτοια (στέλνει τον Τανκοβιτς στον άξονα) αφετέρου πρέπει να κριθεί και αυτός 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Hades said:

Κοτόπουλο, μπρόκολο και αγγούρι. Το πρωί βρώμη με κρανμπερις κατεψυγμένα. Σε περίοδο όγκου, ίσως 5g creatine ημερησίως με χυμό βύσσινου. 

Μακάρι να πρόσθετε και ο Μπακακης αγγούρι στο μενού του. Από πίσω 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Skepastos said:

Μακάρι μα του πάρουν πάντως εξτρέμ αφενος γιατί από ότι φαίνεται θέλει να παίζει με καθαρά τέτοια (στέλνει τον Τανκοβιτς στον άξονα) αφετέρου πρέπει να κριθεί και αυτός 

Ε σε 3 χρόνια που πρέπει να κάτσει για να κρίνουμε το έργο του θα ξέρουμε.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Hades said:

Κοτόπουλο, μπρόκολο και αγγούρι. Το πρωί βρώμη με κρανμπερις κατεψυγμένα. Σε περίοδο όγκου, ίσως 5g creatine ημερησίως με χυμό βύσσινου. 

Μη γράφεις πληροφορίες ρε θα μπουν οι αρδ θα κλέψουν κ θα γίνουν τούμπανο.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, nikos said:

Όπως και να έχει δεν αναιρείται το γεγονός.
Μην πω ότι είναι και μεγαλύτερο ξευτιλικι να έχει περισσότερα ο γαυρος β 

Για εμένα σημασία έχει ο σωστός προγραμματισμός πριν τα χρήματα. Αλλά εννοείται ότι είναι απαραίτητα για να φτάσεις στο επίπεδο που θέλουμε. Φτάσαμε πολύ χαμηλά σε ποιότητα πέρυσι και οι κινήσεις που γίνονται δείχνουν ότι είναι σε σωστό δρόμο. Θέλουν όμως συνέχεια, συνέπεια και φυσικά την υπέρβαση για να ανταγωνιστείς στα ίσα από φέτος τους άλλους δύο.

 

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν γίνουν ανταγωνιστικό σύνολο πρωτίστως  όσους κανονικούς κ να πάρουμε δε θα  κάνουμε δουλειά.

Το θέμα είναι να τους δέσει ο Σέρβος.Να υπάρχει ένα πλάνο .

Link to comment
Share on other sites

Τόσο καιρό λέγαμε ότι θέλουμε 3 μεταγραφικες περιόδους για να στρωσουμε.Ε δεν γίνεται μόνο από φέτος εκτός αν μας πάνε όλα.Το μόνο ίσως πρόβλημα είναι ότι πήραμε αρκετούς πάνω από 30 οπότε δεν ξέρουμε σε τι κατάσταση θα είναι του χρόνου αν υποθέσουμε ότι φέτος θα είναι οκ.

Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους προπονείτε κανονικά ο Γαλανόπουλος. Και ο Αραούχο επίσης. Η Μανταλένα πονάει ακόμη, ίσως στην ψυχή. Η είδηση της ημέρας είναι ότι ο Σιμόες κατά πάσα πιθανότητα στην διακοπή λόγω εθνικών-αν βέβαια έχει ξεκινήσει μέχρι τότε το μπουρδελοπρωτάθλημά μας- θα προπονηθεί κανονικά.

Link to comment
Share on other sites

Ο Γαλανοπουλος προπονειται κανονικα μεχρι να τελειωσει η μεταγραφικη περιοδος επειδη δεν θα παρουμε χαφ.

Μεταγραφες εχουμε κανει καλες και αρκετες αλλα ειναι για τον πουτσο ο προπονητης οποτε στραφι θα πανε και Νοεμβρη θα χουμε εναν εκ των Χιμενεθ, Δελλα, Οφρυδοπουλου να βγει η σεζον.

Link to comment
Share on other sites

Θα μπορούσε να είναι ο Άμραμπατ το 8αρο-10ρι σου και να φέρεις έναν αριστερό φτερό ακόμα. Ελπίζω αυτος που λέει ο Τσαταλης να μην είναι από πανέρι (δεν έχω ακούσει και το ηχητικό πώς το είπε).

Link to comment
Share on other sites

Στη θέση του σακχοφ δεν πήραμε τίποτα.....χαφ του πέους έχουμε. Ένα 8 αρι box to box δεν έχουμε

Link to comment
Share on other sites

Διώξτε μπακάκη σακχοφ και πάρτε ένα χαφ ρε αμαρτωλά παιδιά......με τα συμβόλαιά τους ένα οχτάρι αξιοπρεπες...

Link to comment
Share on other sites

Lewis Holtby 30 ετών, ελεύθερος από τη Blackburn, πρώην μεγάλο ταλέντο, ξυπνάτε σας κάνω σκαουτινγκ 

Link to comment
Share on other sites

Η ομαδα σκαουτινγκ του ΚΜ ακουγοντας πως η ΠΑΕ Μελισσανιδη αναζητα αριστερο εξτρεμ ενεργοποιηθηκε αμεσα,σκαναρε τα μισα ευρωπαικα πρωταθληματα και σας παρουσιαζει τον 21χρονο αθλητη Κριστοφερ Βελντε.

https://www.transfermarkt.com/kristoffer-velde/leistungsdaten/spieler/499859/plus/0?saison=ges

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Bukowski said:

Ο Γαλανοπουλος προπονειται κανονικα μεχρι να τελειωσει η μεταγραφικη περιοδος επειδη δεν θα παρουμε χαφ.

Μεταγραφες εχουμε κανει καλες και αρκετες αλλα ειναι για τον πουτσο ο προπονητης οποτε στραφι θα πανε και Νοεμβρη θα χουμε εναν εκ των Χιμενεθ, Δελλα, Οφρυδοπουλου να βγει η σεζον.

Για τον πούτσο ο προπονητής που σήκωνε πρωταθλήματα στην Σερβία και ήταν σχετικά καλός στο ChL εναντίον πολύ δυνατών ομάδων? Μια χαρά stats έχει γενικά και αν δεν είχε περάσει από Ελλάδα μια χαρά σε περισσότερη εκτίμηση θα τον είχαμε. Από εκεί και πέρα όλοι κρίνονται εκ των αποτελεσμάτων. Θα κριθεί όπως όλοι στο γήπεδο. Και μόνο που πήρε περιβραχιόνιο από Πέτρο προχθές σε εμένα ανέβηκε στα μάτια μου πάντως. Και η δική του πινελιά με Λε Ταλέκ είναι δυνατή. Είναι νωρίς ακόμα. Θα δούμε στην πορεία Νικ.

 

 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, mobster21 said:

Για τον πούτσο ο προπονητής που σήκωνε πρωταθλήματα στην Σερβία και ήταν σχετικά καλός στο ChL εναντίον πολύ δυνατών ομάδων? Μια χαρά stats έχει γενικά και αν δεν είχε περάσει από Ελλάδα μια χαρά σε περισσότερη εκτίμηση θα τον είχαμε. Από εκεί και πέρα όλοι κρίνονται εκ των αποτελεσμάτων. Θα κριθεί όπως όλοι στο γήπεδο. Και μόνο που πήρε περιβραχιόνιο από Πέτρο προχθές σε εμένα ανέβηκε στα μάτια μου πάντως. Και η δική του πινελιά με Λε Ταλέκ είναι δυνατή. Είναι νωρίς ακόμα. Θα δούμε στην πορεία Νικ.

 

 

Δεν επαιζε προχτές ο Μάνταλος ήταν εύκολη λύση 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, mobster21 said:

Για τον πούτσο ο προπονητής που σήκωνε πρωταθλήματα στην Σερβία και ήταν σχετικά καλός στο ChL εναντίον πολύ δυνατών ομάδων? Μια χαρά stats έχει γενικά και αν δεν είχε περάσει από Ελλάδα μια χαρά σε περισσότερη εκτίμηση θα τον είχαμε. Από εκεί και πέρα όλοι κρίνονται εκ των αποτελεσμάτων. Θα κριθεί όπως όλοι στο γήπεδο. Και μόνο που πήρε περιβραχιόνιο από Πέτρο προχθές σε εμένα ανέβηκε στα μάτια μου πάντως. Και η δική του πινελιά με Λε Ταλέκ είναι δυνατή. Είναι νωρίς ακόμα. Θα δούμε στην πορεία Νικ.

 

 

Μην ξεχνάμε ότι μας πέταξε εκτός Ευρώπης από ένα καφενείο βέβαια… οποτε μάλλον δεν είναι κ πολύ νωρίς γι αυτόν 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Skepastos said:

Δεν επαιζε προχτές ο Μάνταλος ήταν εύκολη λύση 

Τραυματίας από τον αγώνα με την Βελέζ που δεν μπόρεσε να εκτελέσει πέναλτυ? Ή έχει αρχίσει να αντιλαμβάνεται ότι είναι πλέον ξένο σώμα μέσα στην ομάδα με τόσες αλλαγές? Ακόμα και η επιλογή του συγκεκριμένου παίχτη για αρχηγός για εμένα λέει πολλά. Θα μπορούσε να το δώσει στον Τζαβέλλα για παράδειγμα. Αλλά δεν το έκανε. Τέλος πάντων. Θα δείξει. Είναι πολύ νωρίς ακόμα. 

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, mobster21 said:

Τραυματίας από τον αγώνα με την Βελέζ που δεν μπόρεσε να εκτελέσει πέναλτυ? Ή έχει αρχίσει να αντιλαμβάνεται ότι είναι πλέον ξένο σώμα μέσα στην ομάδα με τόσες αλλαγές? Ακόμα και η επιλογή του συγκεκριμένου παίχτη για αρχηγός για εμένα λέει πολλά. Θα μπορούσε να το δώσει στον Τζαβέλλα για παράδειγμα. Αλλά δεν το έκανε. Τέλος πάντων. Θα δείξει. Είναι πολύ νωρίς ακόμα. 

 

Πιστευω το εδωσε στον πιο παλιο την στιγμη της ενδεκαδας. θα δειξει αν χρισει αλλους αρχηγους ο προπονητης ή ο Μελ 

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Vagos21 said:

Μην ξεχνάμε ότι μας πέταξε εκτός Ευρώπης από ένα καφενείο βέβαια… οποτε μάλλον δεν είναι κ πολύ νωρίς γι αυτόν 

Καλά εννοείται ότι κρίνεται ήδη και για την Ευρώπη έχει φάει ήδη σφαλιάρα. Αλλά δεν είναι ούτε πουθενάς ούτε για τον πούτσο. Και ο γαύρος αποκλείστηκε από ChL με σαφώς μεγαλύτερη οικονομική ζημιά. Εγώ πιστεύω ότι θα δούμε κάτι πολύ καλύτερο στην πορεία φέτος από πέρυσι. Αλλά είναι πολύ νωρίς για εκτιμήσεις. 

Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, mobster21 said:

Για τον πούτσο ο προπονητής που σήκωνε πρωταθλήματα στην Σερβία και ήταν σχετικά καλός στο ChL εναντίον πολύ δυνατών ομάδων? Μια χαρά stats έχει γενικά και αν δεν είχε περάσει από Ελλάδα μια χαρά σε περισσότερη εκτίμηση θα τον είχαμε. Από εκεί και πέρα όλοι κρίνονται εκ των αποτελεσμάτων. Θα κριθεί όπως όλοι στο γήπεδο. Και μόνο που πήρε περιβραχιόνιο από Πέτρο προχθές σε εμένα ανέβηκε στα μάτια μου πάντως. Και η δική του πινελιά με Λε Ταλέκ είναι δυνατή. Είναι νωρίς ακόμα. Θα δούμε στην πορεία Νικ.

1. Για το περιβραχιονιο επαιξε ο Μανταλος προχτες; Αν ναι εχει οντως σημασια.

2. Προπονητης που ειναι χωρις Σιμοες, Κρστσιτς και με Γαλανοπουλο στα πιτς και δεχεται να του φερουν μονο εναν χαφ (Λε Ταλεκ) ειναι για τον πουτσο θεωρω.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

https://www.transfermarkt.com/vladlen-yurchenko/leistungsdaten/spieler/157373 παραμένει ελεύθερος, άγνωστο το γιατί, μας είχε βάλει κ γκολ στο μεταξύ μας. Αν προτιμάς ένα πιο όνομα πάμε εδώ https://www.transfermarkt.com/gaston-ramirez/leistungsdaten/spieler/123742 , αλλιώς υπάρχει κ ένας ακόμη Μαροκινός https://www.transfermarkt.com/youssef-ait-bennasser/profil/spieler/265569. Προσωπικά προτιμώ τον Εντσαμ που να έχει όρεξη για μπαλίτσα.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×