Jump to content

Στα Τούνελ της Ετζίαν και της ΟΠΑΠ αρίνα..


Stylianopoulos
 Share

Recommended Posts

H τεράστια τρύπα της ΑΕΚ αυτή την στιγμή είναι στην θέση του αριστερού μπακ. Αν ανεβάσουν σαν δεύτερη λύση τον Ιρανό στα χαφ αριστερά κ πάρουν κ αριστερό μπακ παρέα με τον κεντρικό χαφ τα προβλήματα θα είναι δυο: Το να γίνουν ομάδα όλοι αυτοί κ το παρεάκι που είναι κ το μεγαλύτερο ειδικά όταν 2 από αυτούς αγωνίζονται στην άμυνα. Εγώ θα περιμένω την ολοκλήρωση των μεταγραφών κ των πιθανών αποχωρήσεων για να δούμε πόσο πίσω μπορεί να είμαστε. Έκανα 2.5 μήνες υπομονή 15 μέρες ακόμη είναι τπτ. Μετά υπάρχει πεδίον δόξης λαμπρό για γκρίνια, κριτική κ πολλά άλλα. 

Link to comment
Share on other sites

αφού ο Γκαρσία φέρνει προτάσεις 6 εκ. μήπως να του κάνουμε αναπροσαρμογη συμβολαίου με κάνα 600αρι?

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, mobster21 said:

12 πρωτάθλημα το κλαμπ σε σχεδόν 100 χρόνια ιστορία και του την λέμε επειδή δεν σάρωσε την Ελλάδα τα τελευταία τρία χρόνια. Μια χαρά ήταν το 18 η ομάδα. Μακάρι να την ξαναζήσουμε σύντομα εκείνη την χρονιά. 

Για τις βαθμολογικες διάφορες μιλαω

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, goku21 said:

αφού ο Γκαρσία φέρνει προτάσεις 6 εκ. μήπως να του κάνουμε αναπροσαρμογη συμβολαίου με κάνα 600αρι?

Οτι υπογράψαμε φίλε, να τιμάμε τις υπογραφές μας 😂😂

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή να λέει πρωταθληματικός προπονητής σου "άθλος που βγήκαμε στο τέλος Ιντερτότο", από το οποίο αποκλειστήκαμε δύο μήνες μετά στο πρώτο του ματς, δεν είναι ο απόλυτος πάτος; Έχει και πιο κάτω, ενώ παράλληλα πρέπει να σεβόμαστε Μάνταλο και Τίγραρο; 

Ε...

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Zara said:

Δηλαδή να λέει πρωταθληματικός προπονητής σου "άθλος που βγήκαμε στο τέλος Ιντερτότο", από το οποίο αποκλειστήκαμε δύο μήνες μετά στο πρώτο του ματς, δεν είναι ο απόλυτος πάτος; Έχει και πιο κάτω, ενώ παράλληλα πρέπει να σεβόμαστε Μάνταλο και Τίγραρο; 

Ε...

Γενικά οι δηλώσεις του Μανολο πέρσι ήταν τραγωδία με αποκορύφωμα αυτό που έγραψες. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, mobster21 said:

Οι επιλογές του είναι κακές. Έχω σταματήσει εδώ και πολλά χρόνια να περιμένω τον πρόεδρο πατερούλη με το χρήμα για να γίνω ως κλαμπ. Δεν έχω θέμα με τα έσοδα έξοδα. Έχω όμως με τις κακές επιλογές και με τον προγραμματισμό του γηπέδου ως επιχειρηματικό πλάνο. Αφού την έκαψες αυτή την χρονιά, πήγαινε και βάλε ως στόχο να μπεις στο γήπεδο στη αρχή της επόμενης περιόδου και βάλε κάποια λίγα χρήματα παραπάνω για να ενισχύσεις αγωνιστικά την ομάδα που πέρυσι έπεσε σε ανεξήγητα χαμηλά ποιοτικά στάνταρ. 

Ακόμα και αυτό με τον Ολιβέιρα ή αυτό με τον Γκαρσία φέτος είναι θέμα επιλογών. Για εμένα εκεί είναι όλο το θέμα.

Και στα stats του έχουν γράψει γύρω στα μισά πρωταθλήματα του κλαμπ. Άρα μια χαρά stats έχει. 

 

Ενταξει τώρα αν έχει επιτυχημένα στατιστικά, φαίνεται από την κατάντια μας τα τελευταία χρόνια. Το ότι διέλυσε μόνος του μια ΑΕΚ που δεν έχανε και μας έφτιαχνε όλους, είναι λόγος κραξιματος και όχι επιτυχίας. Εξαίρεση ήταν η χρονιά και το ομολόγησε και ο ίδιος.....και με λόγια και με πράξεις.

Μακάρι να τους δέσει ο Σέρβος και να είμαστε ανταγωνιστικοί.

Link to comment
Share on other sites

Πολυ θετικό οτι ολοι οι δημοσιογραφοι πιεζουν πλέον για 2 μεταγραφες και δεν κάνουν την παπια. Φυλανε τον κωλο τους βεβαια αλλα το αποτελεσμα μετραει

Link to comment
Share on other sites

Ας ξεκινήσει τέλη Αυγούστου να είμαστε μέσα ,γιατί 21 του μήνα ούτε καν θα το βλέπαμε το παιχνίδι.

 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Rayo Vallecano 21 said:

Τον Ν Τσαμ τελικά γιατί δεν τον θέλουμε; 

Γιατί δεν μας θέλει αυτος 

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Skepastos said:

Πολυ θετικό οτι ολοι οι δημοσιογραφοι πιεζουν πλέον για 2 μεταγραφες και δεν κάνουν την παπια. Φυλανε τον κωλο τους βεβαια αλλα το αποτελεσμα μετραει

Κετσετζόγλου: Η ΑΕΚ δεν πρέπει να φρενάρει αλλά να πάρει τους δύο παίκτες που χρειάζεται

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, nikos said:

Γιατί δεν μας θέλει αυτος 

Μα είναι ελεύθερος, και κανείς δεν δείχνει μεγάλο ενδιαφέρον να τον πάρει. Ότι πρέπει ευκαιρία για μας αλλά και για αυτόν. 

Link to comment
Share on other sites

Για την ακρίβεια η ΑΕΚ χρειάζεται τρεις παίκτες, έναν μέσο, ένα αριστερο μπακ χαφ και ο Μιται να πάει δανεικός κάπου, και έναν επιτελικό που να μπορεί να κάνει την διαφορά. Φυσικά αυτά δεν θα συμβούν, αλλά κουβέντα να γίνεται. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Rayo Vallecano 21 said:

Μα είναι ελεύθερος, και κανείς δεν δείχνει μεγάλο ενδιαφέρον να τον πάρει. Ότι πρέπει ευκαιρία για μας αλλά και για αυτόν. 

Έτσι έλεγε ο Κετσε ότι επειδή μας έγραψε τώρα του μουτρωσαμε εμεις και μονο αν ζητήσει συγνώμη τον θεμε 

Link to comment
Share on other sites

Εγώ από τους αρδ φετος δεν έχω παράπονο παντως. Κατάλαβαν ότι δεν τους παίρνει για άλλο σανο προφανως.

Link to comment
Share on other sites

Παντως να πω οτι οσο χρειαζομαστε αριστερο μπακ αλλο τοσο χρειαζομαστε και δεξι.

Link to comment
Share on other sites

Καλά αν πάμε σε εναλλακτικές λύσεις , τότε χρειαζόμαστε περισσότερους από τρεις. Αλλά αν σαν φετινό στόχο είχαμε-έχουμε να φτιάξουμε μια αξιοπρεπή βασική ενδεκάδα, τότε πιστεύω ότι τρεις, εκ των οποίων ο επιτελικός να κάνει την διαφορά, θα έφθαναν. 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, goku21 said:

6 με 7 μεταγραφές θέλουμε ακόμα 

1 στοπερ, 2 μπακ, 1 8αρι, 1 10αρι, 1 εξτρεμ. 

Κάποιος να στείλει ενα φορτηγό υπογλώσσια στον πρόεδρο

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Aussie said:

Παντως να πω οτι οσο χρειαζομαστε αριστερο μπακ αλλο τοσο χρειαζομαστε και δεξι.

Αυτό ήθελα να γράψω, λέτε για αριστερό λες και έχουμε δεξί.... 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Bukowski said:

2 πρωταθληματα δεν εχει με την ΑΕΚ ο Μελ;

Σαν πρόεδρος έχει ένα, σαν μέτοχος, εγγυητής, συνιδιοκτητης κλπ τρία 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, nikos said:

Εγώ από τους αρδ φετος δεν έχω παράπονο παντως. Κατάλαβαν ότι δεν τους παίρνει για άλλο σανο προφανως.

Τραγικοί είναι Νίκο. 

Μας τη λένε ακόμα και ότι είμαστε αχάριστοι. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×