Jump to content

Στα Τούνελ της Ετζίαν και της ΟΠΑΠ αρίνα..


Stylianopoulos
 Share

Recommended Posts

Just now, gybe21 said:

Ο Μπαρμπαλιάς δεν ήταν αυτός που ήξερε Λατινική Αμερική?

Ε από εκεί πήραμε τον κανένα.

Εκει θελει λεφτα αρκετα και πολλα μανατζερικα

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, nikos said:

Άλλο είναι το ερώτημα. 
 

Δημητρης Μελισσανίδης - Καρλος Τέβες.

Ποιος μπορεί να αγοράσει πιο ευκολα τον άλλον; 

 

Δεν υπάρχει καν το ερώτημα. Λεφτά έχει ο Μελ. Αλλά τα έχει για τον εαυτό του. That's all.

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, nikos said:

Καταλαβαίνετε για να γίνονται τέτοια τελος Αυγούστου κανα μεταγραφικό φιάσκο θα παίχτηκε πάλι εκεί μέσα.

Ναι δεν περίμενε καν να τελειώσει η μεταγραφική περίοδος. Φαντάσου τί έχει γίνει εκεί μέσα και δεν θα μάθουμε ποτέ. Τραγικό.

Link to comment
Share on other sites

Εμενα πιο πολυ μου μοιαζει για συγκρουση συμφεροντων και διαφωνιες. Και πιθανον να μην εγινε καμια εισηγηση του δεκτη

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Duck_Season said:

Η κινηση σου  να διώξεις ένα βασικό σου σκαουτ λίγο πριν το τέλος της μεταγραφικής περιόδου διδάσκεται στις καλύτερες σχολές του αθλητικού μάνατζμεντ. Με το δεκατιανο του που γλιτώσαμε βγάλαμε την αγορά του πάσο στο Πανόραμα 

Ειμαστε σίγουροι οτι τον διώξαμε; Και εγώ να ήμουν στη θέση του δεν ξερω αν θα άντεχα 4,5 χρόνια που είμαι και ΑΕΚτζής φόλα

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, gybe21 said:

Ο Μπαρμπαλιάς δεν ήταν αυτός που ήξερε Λατινική Αμερική?

Ε από εκεί πήραμε τον κανένα.

Γαλλια περισσοτερο αν δεν κανω λαθος.Αδιαφορη ειδηση ετσι και αλλιως,η ΠΑΕ Μελισσανιδη δεν χρειαζεται σκαουτερς.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Skepastos said:

Ειμαστε σίγουροι οτι τον διώξαμε; Και εγώ να ήμουν στη θέση του δεν ξερω αν θα άντεχα 4,5 χρόνια που είμαι και ΑΕΚτζής φόλα

Εγώ κρατώ ότι γλιτώσαμε τα  οδοιπορικα του. Ζητούμενο για τον ξυπόλητο μεγιστάνα. Αν ισχύει ότι πήγαινε με προτάσεις 500κ+ ορθώς χώρισαν οι δρόμοι μας 

Link to comment
Share on other sites

Ο Λόπες οριστικά στην Μπερ Σεβά. Λογικά σε 1-2 μέρες θα έχει κλείσει κ των Γιακουμάκη Νταντσένκο η μια μεταγραφή βγήκε από εδώ. Την δεύτερη την εχουν βγάλει άνετα διαρκείας κ τηλεοπτικό-το λιγότερο- . Το τι πρέπει να κάνεις το βλέπουν κ οι τυφλοί πλέον. 

Link to comment
Share on other sites

Είναι αλήθεια αυτό που κυκλοφορεί τελευταία στην πιάτσα των ατζέντηδων στην ΑΕΚ; Τι πράγμα; Στην Ένωση (λέει) επιδιώκουν να “ξεφορτώσουν” στην τελική ευθεία της καλοκαιρινής μεταγραφικής περιόδου διψήφιο αριθμό παικτών. Να το πιστέψουμε; (ΩΡΑ ΤΩΝ ΣΠΟΡ)

αχαχααχαχαχαχαχαχ αχαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, billy21 said:

Ο Λόπες οριστικά στην Μπερ Σεβά. Λογικά σε 1-2 μέρες θα έχει κλείσει κ των Γιακουμάκη Νταντσένκο η μια μεταγραφή βγήκε από εδώ. Την δεύτερη την εχουν βγάλει άνετα διαρκείας κ τηλεοπτικό-το λιγότερο- . Το τι πρέπει να κάνεις το βλέπουν κ οι τυφλοί πλέον. 

Εγω επιμενω και για Κατρανη σαν λυση. Χατζησαφι εχει θεση στο ιατρικο αντι Τσιγκρινσκι

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Araujo21 said:

Εγω επιμενω και για Κατρανη σαν λυση. Χατζησαφι εχει θεση στο ιατρικο αντι Τσιγκρινσκι

Δεν θέλουν να πάρουν αριστερό μπακ, γουστάρουν να μην δυσκολεύουν επιθετικά τον αντίπαλο προπονητή. Ο Κατράνης είναι λύση ανάγκης αλλά είναι κανονικό αριστερό μπακ. Κάτσε να πάρουν πρώτα χαφ κ εξτρεμ... κ ο Κατράνης έρχεται κ Σεπτέμβρη αν θέλουν, ελεύθερος είναι.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, billy21 said:

Δεν θέλουν να πάρουν αριστερό μπακ, γουστάρουν να μην δυσκολεύουν επιθετικά τον αντίπαλο προπονητή. Ο Κατράνης είναι λύση ανάγκης αλλά είναι κανονικό αριστερό μπακ. Κάτσε να πάρουν πρώτα χαφ κ εξτρεμ... κ ο Κατράνης έρχεται κ Σεπτέμβρη αν θέλουν, ελεύθερος είναι.

Ολοι ερχονται και Σεπτεμνριο αν θελεις. Ενα σωρο καλες επιλογες εχει για ελευθερους σε ολες τις θεσεις. ΔΙΑΘΕΣΗ δεν υπαρχει και δεν ξανακανω την συζητηση για χρημα γιατι μονο διαρκειας και τηλεοπτικο εχουν καλυψει το φετινο μπατζετ. Αφηνω ολα τα υπολοιπα εκτος 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Araujo21 said:

Ολοι ερχονται και Σεπτεμνριο αν θελεις. Ενα σωρο καλες επιλογες εχει για ελευθερους σε ολες τις θεσεις. ΔΙΑΘΕΣΗ δεν υπαρχει και δεν ξανακανω την συζητηση για χρημα γιατι μονο διαρκειας και τηλεοπτικο εχουν καλυψει το φετινο μπατζετ. Αφηνω ολα τα υπολοιπα εκτος 

Ένας θα έρθει τώρα κ θα δούμε για δεύτερο... αυτό πιστεύω. Η κατάσταση με τους ελεύθερους που ποστάρισα μπορεί να σε κάνει μέχρι κ διεκδικητή του τίτλου αν το θες.  

Link to comment
Share on other sites

Ε ναι εχει τοσους ελευθερους παικταραδες και μεις κολλησαμε στον Φαλκε . αντε βρε Κονε αγορι μου......

Link to comment
Share on other sites

Ασχετο αλλα οι φιλαθλοι της Σελτικ ειναι εξαλλοι με Γιακουμακη. Γιατι δεν συμφωνει και δειχνει να προτιμα Βερντερ. Αν παει εκει ο Γιακουμης ηδη ξεκινησε στραβα. 

Link to comment
Share on other sites

Επισης με Φαλκε ειχαμε σταματησει επαφες γιατι κριθηκαν υπερβολικες οι απαιτησεις του. Τι αλλαξε τωρα? Επεσε η τιμη?

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Bluesman said:

Ο Φαλκε θεωρείται καλή περίπτωση;

Πολυτραυματίας και αυτός, απο τον Απρίλιο του 2018 εως και σήμερα, καθε 2-3 μήνες χάνει και μερικα ματς με εξάιρεση το διάστημα Φεβρουαρίου του 2020 με Νοέμβριο του 2020. Σε σχέδη όμως με τους υπόλοιπους που ακούστηκαν τελευταία (πλην Ελίασον) είναι ο πιο ενεργός. Πιστεύω οτι θα βοηθησει έστω και σαν αναπληρωματικός. Αν είναι υγιής, παιρνει φανέλα βασικού απο όλους όσους έχουμε

Link to comment
Share on other sites

Καλα αν θελουμε να ενισχυθουμε ουσιαστικα φερνουμε καποιον με τα νουμερα του Ελιασον (κριμα αν αληθευει οτι χαλασε η μεταγραφη του για 500Κ).

Ας μην ερθει ακομη ενα λαχειο που σε 2-3 μηνες θα ψαχνουμε να διωξουμε. Αρκετους τετοιους εχουμε ηδη.

Ο Φαλκε εχει αξιολογο βιογραφικο, ωστοσο ειναι σακατης τα τελευταια χρονια.

Link to comment
Share on other sites

Αν αληθευει οτι με δανεισμο και υποχρεωτικη ρητρα 2,5Μ δεν παιρνουμε Ελιασον ειμαστε ΤΡΑΓΙΚΟΙ

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×