Jump to content

Στα Τούνελ της Ετζίαν και της ΟΠΑΠ αρίνα..


Stylianopoulos
 Share

Recommended Posts

1 hour ago, Skepastos said:

Ντατσενκο, Σιμάο σε προτεραιότητα και μετά δεν θα έλεγα όχι σε Μπακακη, Αλμπανη, Σακχοφ, Μάνταλο, Σβάρνα αρκεί να ήμουν σίγουρος οτι για κάθε μια αποχώρηση θα ερχόταν και ένας παίχτης. 

Από αυτούς και κανέναν να μην αντικαταστήσεις, είσαι απόλυτα και ολοκληρωτικά κερδισμένος δεδομένου και πως το απόλυτο τίποτα καλύτερο είναι από δαυτους.

+Τσιτωντας

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, nikos said:

Μην ξεχνάτε ότι δεν θα παρουμε παικτες απλά για να παρουμε 😁

1,01 δινει στο στοιχημα.Ασε που συμφωνα με το νεο πονημα Τσαταλη απαντησεις δινουν οι 10500 που πηραν διαρκειας και το ΚΜ που ζηταει παικτες ειναι μιζερο και γκρινιαρηδες και δεν θελουν την ΑΕΚ πρωταγωνιστρια 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Araujo21 said:

1,01 δινει στο στοιχημα.Ασε που συμφωνα με το νεο πονημα Τσαταλη απαντησεις δινουν οι 10500 που πηραν διαρκειας και το ΚΜ που ζηταει παικτες ειναι μιζερο και γκρινιαρηδες και δεν θελουν την ΑΕΚ πρωταγωνιστρια 

Βασικά ο τσαταλης να μετράει πόσοι από αυτούς τους 10500 θ τον ψάχνουν σε κανα ημίχρονο με τον γαύρο 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Vagos21 said:

Βασικά ο τσαταλης να μετράει πόσοι από αυτούς τους 10500 θ τον ψάχνουν σε κανα ημίχρονο με τον γαύρο 

Δεν τους φοβαται ο ΤΤ 

 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Araujo21 said:

1,01 δινει στο στοιχημα.Ασε που συμφωνα με το νεο πονημα Τσαταλη απαντησεις δινουν οι 10500 που πηραν διαρκειας και το ΚΜ που ζηταει παικτες ειναι μιζερο και γκρινιαρηδες και δεν θελουν την ΑΕΚ πρωταγωνιστρια 

Έφτιαξε και προπονητικο αφού.
 

Ο Νοτιας απλά ακουστά το έχει.

Link to comment
Share on other sites

Just now, nikos said:

Έφτιαξε και προπονητικο αφού.
 

Ο Νοτιας απλά ακουστά το έχει.

Ναναι καλα ο Βρανιες θα πω.....ποιος Νοτιας αυτος που το αφησε απληρωτο να του το παρουν οι τραπεζες, Και ηρθε ο σωτηρας και το αγορασε? Νταξει να του το πιστωσουμε . Ιδιοκτητες εγκαταστασεις ειναι πλεον 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Araujo21 said:

Ναναι καλα ο Βρανιες θα πω.....ποιος Νοτιας αυτος που το αφησε απληρωτο να του το παρουν οι τραπεζες, Και ηρθε ο σωτηρας και το αγορασε? Νταξει να του το πιστωσουμε . Ιδιοκτητες εγκαταστασεις ειναι πλεον 

Πάντως δεν το έφτιαξε ο Μελισσανίδης, ο Νοτιας το έφτιαξε, ο Μελισσανίδης το πήρε κοψοχρονιά (αμεσως μετά την πωληση Βρανιες…)  και το επεκτείνει και ανήκει στον Μελισσανιδη. Έτσι τα ξερω εγω. 
Αυτος μας λέει ότι έφτιαξε προπονητικο στην ΑΕΚ ο Μελισσανίδης. 

Link to comment
Share on other sites

Guest mich21

Πολύ καλός ο Λοπεζ μέχρι τον τραυματισμό του, μετά επιπέδου σοιλέδης. 

Link to comment
Share on other sites

Μετά από αναζήτησή εμένα μου προκύπτουν αυτοί βάσει όσων περιέγραψε ο Κετσε. (10αρι, 8αρι και αριστερή πλευρά)

https://www.transfermarkt.com/max-meyer/leistungsdaten/spieler/146164
 

https://www.transfermarkt.com/davide-mariani/leistungsdaten/spieler/107790/plus/0?saison=ges
 

https://www.transfermarkt.com/nasser-el-khayati/profil/spieler/88968

https://www.transfermarkt.com/ghayas-zahid/leistungsdaten/spieler/236693

 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Skepastos said:

Μετά από αναζήτησή εμένα μου προκύπτουν αυτοί βάσει όσων περιέγραψε ο Κετσε. (10αρι, 8αρι και αριστερή πλευρά)

https://www.transfermarkt.com/max-meyer/leistungsdaten/spieler/146164
 

https://www.transfermarkt.com/davide-mariani/leistungsdaten/spieler/107790/plus/0?saison=ges
 

https://www.transfermarkt.com/nasser-el-khayati/profil/spieler/88968

https://www.transfermarkt.com/ghayas-zahid/leistungsdaten/spieler/236693

 

Αν παρουμε Ζαχιντ θα κλαιω απο τα νευρα στο λεω 😂😂

Link to comment
Share on other sites

Just now, Araujo21 said:

Αν παρουμε Ζαχιντ θα κλαιω απο τα νευρα στο λεω 😂😂

Ελπίζω πως όχι απλά αφού τον έβγαλε είπα να γελάσω λίγο 

Link to comment
Share on other sites

ο λοπες ήταν μια χαρά... 1.5 χρόνο πολύ καλός αλλά οκ εμείς κοιτάμε να ξεζουμισουμε τα πάντα... μετά τον τραυματισμό άλλος παίχτης αλλά εμείς εκει.

μεχρι στιγμής καλύτερο δεν έχεις παρει

Link to comment
Share on other sites

Ο Μπρουμα που ακούστηκε ένα φεγγάρι, έχει μπει αλλαγή και σε 10 λεπτά έχει κάνει 5 λάθη 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Hades said:

Ο Μπρουμα που ακούστηκε ένα φεγγάρι, έχει μπει αλλαγή και σε 10 λεπτά έχει κάνει 5 λάθη 

Αν ηταν καλος θα τον κρατουσε ο γαυρος 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Araujo21 said:

Αν ηταν καλος θα τον κρατουσε ο γαυρος 

Εμένα δε θα με χαλούσε. Καλύτερος από το τίποτα και πιθανώς από αυτόν που θα φέρουν.. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Hades said:

Εμένα δε θα με χαλούσε. Καλύτερος από το τίποτα και πιθανώς από αυτόν που θα φέρουν.. 

Αλλη μια μετριοτητα που θα τρωγαμε στην μαπα ενω υπαρχουν ενα σωρο ελευθεροι και καλυτεροι 

Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν καταλαβαίνω για μεσοεπιθετικο γιατί δεν πήρα Μπεν Αρφα.

Αλμυρος αλλα ελεύθερος 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, nikos said:

Εγώ δεν καταλαβαίνω για μεσοεπιθετικο γιατί δεν πήρα Μπεν Αρφα.

Αλμυρος αλλα ελεύθερος 

Πολυ αλμυρος μαλλον και ισως δεν ερχεται

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν γίνει σε μια, δυο μέρες το πολύ μεταγραφή από ομάδα, θα πάμε σε ελεύθερο μετά καθώς ο χρόνος για αγορά πιέζει, ενώ υπάρχει κ το επιπλέον κόστος. Ο Μπεν Αρφά μαζί με τον Εντσαμ πχ ή κάποιον καλύτερης αξίας απο τον Εντσαμ θα ήταν δήλωση διεκδίκησης του πρωταθλήματος κ εμείς κινήσεις που χαλάνε καρδιές άλλων δεν κάνουμε.... αναμένω βέβαια μήπως αυτό τώρα στα τελειώματα της μεταγραφικής περιόδου αλλάξει. Ιδανικά φέρνεις κ τον κεντρικό αμυντικό που ήθελες να φέρεις προ Βράνιες, είναι ελεύθερος ακόμη νομίζω αλλά κ τον Κατράνη. Τα λεφτά για αυτούς τους 2 θα τα έδινες για την αγορά του γιού του Ηλία. Τα συμβόλαια των 2 Γάλλων ούτως ή άλλως θα τα έδινες αφού είχες αποφασίσει να φέρεις 2 καλούς παίκτες. Ρισκάρεις λίγο με κάποιους από αυτούς  αλλά πλέον μετά είσαι διεκδικητής-πάντα θεωρητικά- εσύ όμως σαν πρόεδρος της ΑΕΚ αυτό θέλεις να είσαι.  Στα ονόματα βάλτε άλλους ελεύθερους, αλλά ο αριθμός των κινήσεων γι αυτό που πρέπει να κάνει η ΑΕΚ μέσα στην χρονιά είναι αυτός. Η ΑΕΚ πρέπει κάθε χρόνο να διεκδικεί τον τίτλο. Οτιδήποτε άλλο είναι αποτυχία. Ας τις κάνει αν θέλει, αν δεν θέλει ας θερίσει φέτος ότι έσπειρε 3 χρόνια... κ έσπειρε καλά να ξέρει, πολύ καλά κ όχι μόνο στο αγωνιστικό. Η πλάκα είναι καλή αλλά τώρα αρχίζει να τελειώνει. Παρέα με τον χρόνο, ο οποίος πλέον είναι εχθρός σου... κ το ξέρεις. Κάνε ότι πρέπει.

Link to comment
Share on other sites

Τιγρη μου σκεψου οτι αν παρεις πρωταθλημα εχεις πιθανοτητες να εισαι σε νεο γηπεδο στο τσαμπιονς λιγκ. Σκεψου λιγο ....νεο γηπεδο στην κορυφαια διασυλλογικη διοργανωση. Οχι καντο εικονα στο μυαλο σου. μεγαλυτερη δικαιωση δεν υπαρχει. ΒΑΛΕ ΤΟ ΧΕΡΙ ΣΤΗΝ ΤΣΕΠΗ ΚΑΙ ΦΕΡΕ ΑΥΤΟΥΣ ΤΟΥΣ 3 που πρεπει ... 
ΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑ ΟΠΑΠ ΑΡΕΝΑ ΣΤΟ ΤΣΑΜΠΙΟΝΣ ΛΙΓΚ. 

(τσαταλη μετεφερε τα, ξερω οτι διαβαζεις)

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Geologos said:

Και αρχιδια μεντολες πιστευει η ΠΑΕ τον Μιτάι. Αν τον πίστευε οτι μπορει να είναι ημιβασικός, θα του κανε συμβόλαιο 140 150 το χρόνο, όχι τα μπικικινια που του δινει τώρα. Γιατι συμβόλαιο υπογράφεις και περιμένεις και καποια αντιστοιχα λεφτά, δεν μπορει να πας να παίξεις 20 25 ματς βασικός και να μην εχεις ανω των 100 συμβόλαιο.

Δεν πιστευει η ΠΑΕ κανεναν παίκτη. Πιστεύει απλά ότι είναι μια καλή δικαιολογία για να μην κανει τις μεταγραφές που επιβάλλεται.

Και κάτι ακόμα. Σε ποιον έχουμε αναθέσει την ατομική βελτίωση των ταλέντων μας? Με ποιον θα προπονουνται έξτρα ώρες σε εξτρα τομείς, πέραν των προπονήσεων της πρώτης ομάδας? Ποιος θα τους πει τι πρέπει να εντάξουν στο παιχνίδι τους, τι τους λείπει για να γίνουν καλύτεροι και ικανοι να σηκώσουν το βάρος του βασικού σε μια ομαδα με βλέψεις πρωταθλητισμού?

Σαυτον, μαυτον, αυτος, 3-0

Πραγματικα μας εχουν πρηξει μπουτσο & αρχιδια ολα τα αρδιλια με το διαβοητο προτζεκτ Μιται...

Το ωραιο ειναι οτι οι περισσοτεροι βλεπουν στη μαπα του τον νεο Τσιμικα, ξεχνωντας οτι ο προσφατος MVP της Λιβερπουλ , προπερσυ ηταν βασικοτατος στον σκατογαβρο και με το σπαθι του το παλικαρι..

Παιζει ο Μιταη... να ειναι  ο  πιο επικινδυνος αμυντικα... απ ολους τους αμυντικους μας την τελευταια τριετια..

Μυστηριο η ΠΑΕ ΑΕΚ..

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι η επιλογή του συγκεκριμένου παίκτη ( δλδ 10αρι ακραίο επιθετικο) και αν πάρουμε αριστερό μπακ μπορεί να κρίνει πολλά τη φετινή χρονιά. Δεν τρελαίνομαι για άλλο ένα εξτρεμ αλλά 10αρι και αριστερό μπακ το θεωρώ αυτονόητο. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×