Jump to content

Στα Τούνελ της Ετζίαν και της ΟΠΑΠ αρίνα..


Stylianopoulos
 Share

Recommended Posts

Just now, billy21 said:

Μαζί με τις υπογραφές για Ζούμπερ θα κλείσει κ του Γέφτιτς. 

Ιδανικό σενάριο

Διώχνεις Σαχώφ - Φέρνεις Έντσαμ

Και κλείνεις και Κατρανη

Πρωτάθλημα φέτος δεν παίρνουμε αλλά θα φτιάξουμε ομάδα (ειδικά αν φύγει ο αRχηγός)

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, ΜΗΤΣΟΣ-ΚΑΤΟΥΝΑΞΗΡΟΜΕΡΟΥ21 said:

Ο παππους με το τζιν υποκαμισο με εσωτερικο γιακά μπερμπερυ ... ειναι ολα τα λεφτα..

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, SpiRos said:

Εεε κουβέντα να γίνεται αλλά στο 4-3-3 που ακριβώς παίζει ένας WB; :D

Ναι, γι' αυτό δεν ανέφερα εσένα συγκεκριμένα, επειδή βλέπω να ανακυκλώνεται και ξεκίνησε από κάπου, λογικά από κάποιο "έγκυρο" ρεπορτάζ.

Εγώ το είδα με τις θέσεις που έβαλαν στο δικέφαλο που το πήραν από transfermarkt. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bukowski said:

Ιδανικό σενάριο

Διώχνεις Σαχώφ - Φέρνεις Έντσαμ

Και κλείνεις και Κατρανη

Πρωτάθλημα φέτος δεν παίρνουμε αλλά θα φτιάξουμε ομάδα (ειδικά αν φύγει ο αRχηγός)

Ε ρε κ γινόταν αυτά που λες, θα βλέπαμε τι θα παίρναμε κ τι όχι...

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bukowski said:

Ιδανικό σενάριο

Διώχνεις Σαχώφ - Φέρνεις Έντσαμ

Και κλείνεις και Κατρανη

Πρωτάθλημα φέτος δεν παίρνουμε αλλά θα φτιάξουμε ομάδα (ειδικά αν φύγει ο αRχηγός)

 

Just now, billy21 said:

Ε ρε κ γινόταν αυτά που λες, θα βλέπαμε τι θα παίρναμε κ τι όχι...

Εγω πιστευω οτι αν αποφυγεις τις γκελς στην εδρα σου και φετος χτυπας πρωατθλημα και θα αγχωσεις και τον γαυρο. Περιμενω να κλεισει και μεταγραφες ο Σκουφακιας και θα δουμε. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, billy21 said:

Ε ρε κ γινόταν αυτά που λες, θα βλέπαμε τι θα παίρναμε κ τι όχι...

Εγώ φέτος είμαι ικανοποιημένος γενικά.

Η ομάδα πλέον στις επόμενες δύο μεταγραφικές περιόδους οφείλει να αντικαταστήσει Τσιντώτα-Χατζησαφί-Μπακάκη-Σαχώφ-Μάνταλο-Καρίμ και θα ναι τούρμπο για Αγιά Σοφιά με έναν επιπλέον δυνατό CB.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Araujo21 said:

 

Εγω πιστευω οτι αν αποφυγεις τις γκελς στην εδρα σου και φετος χτυπας πρωατθλημα και θα αγχωσεις και τον γαυρο. Περιμενω να κλεισει και μεταγραφες ο Σκουφακιας και θα δουμε. 

Χλωμό γιατί η ομάδα θα αργήσει να δέσει. Για αρχή ως Νοέμβρη πρέπει να στοχεύσουμε στο να μην τρώμε γκολ σε κάθε ευκαιρία και να μάθουμε ξανά να κρατάμε το 0. Εκεί θα φανεί η δουλειά του Μιλόγεβιτς και αν κάνει στον πρώτο γύρο.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Bukowski said:

Χλωμό γιατί η ομάδα θα αργήσει να δέσει. Για αρχή ως Νοέμβρη πρέπει να στοχεύσουμε στο να μην τρώμε γκολ σε κάθε ευκαιρία και να μάθουμε ξανά να κρατάμε το 0. Εκεί θα φανεί η δουλειά του Μιλόγεβιτς και αν κάνει στον πρώτο γύρο.

Το κυριοτερο ειναι το μηδεν στην αμυνα. Με αυτα που βιωσαμε περυσι ειναι λογικο να φοβομαστε. Ολα ειναι στα χερια του Μιλογεβιτς. Πολλοι προηγουμενοι προπονητες θα ζηλευαν το ροστερ Μιλο

Link to comment
Share on other sites

Just now, Araujo21 said:

Το κυριοτερο ειναι το μηδεν στην αμυνα. Με αυτα που βιωσαμε περυσι ειναι λογικο να φοβομαστε. Ολα ειναι στα χερια του Μιλογεβιτς. Πολλοι προηγουμενοι προπονητες θα ζηλευαν το ροστερ Μιλο

Φαντάσου να χες Πογιέτ φέτος προπονητή.

  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bukowski said:

Εγώ φέτος είμαι ικανοποιημένος γενικά.

Η ομάδα πλέον στις επόμενες δύο μεταγραφικές περιόδους οφείλει να αντικαταστήσει Τσιντώτα-Χατζησαφί-Μπακάκη-Σαχώφ-Μάνταλο-Καρίμ και θα ναι τούρμπο για Αγιά Σοφιά με έναν επιπλέον δυνατό CB.

Πλέον έχει παρθεί η απόφαση η ομάδα να διεκδικήσει τίτλους, τα καλύτερα μπορούν να είναι μπροστά μας, αρκεί να συνεχίσουν με τον ίδιο τρόπο σκέψης στην διοίκηση. Πιστεύω ότι το νέο γήπεδο κ ότι προκύπτει από αυτό θα τους αναγκάσει να αυξήσουν κ άλλο το επίπεδο της ομάδας. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Hades said:

Μάζεψε και τον Κατράνη να είσαι αξιοπρεπής 

Ναι απλά ελπίζεις ένας εκ των Σιμάνσκι-Γαλανόπουλου να κάνουν το βήμα παραπάνω φέτος. Βέβαια όταν πίσω τους έχεις ΛεΤαλεκ και μπροστά τους Γέφτιτς αυτό είναι πολύ πιθανότερο να συμβεί από το να έχουν Κρστσιτς και Μάνταλο.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, billy21 said:

Πλέον έχει παρθεί η απόφαση η ομάδα να διεκδικήσει τίτλους, τα καλύτερα μπορούν να είναι μπροστά μας, αρκεί να συνεχίσουν με τον ίδιο τρόπο σκέψης στην διοίκηση. Πιστεύω ότι το νέο γήπεδο κ ότι προκύπτει από αυτό θα τους αναγκάσει να αυξήσουν κ άλλο το επίπεδο της ομάδας. 

Απλά (αν και ΔΕΝ τον πιστεύω τον Μιλογεβιτς) μην τα τινάξουν στον αέρα Νοέμβρη-Δεκέμβρη φέρνοντας καναν Δέλλα-Οφρυδόπουλο ξέρω γω αν η ομάδα αργήσει να δέσει. Τώρα αν φέρουν κανέναν Πογιέτ μιλάμε αλλιώς. Εγώ φέτος θα κάνω υπομονή εφόσον έγινε προσπάθεια σοβαρή. Το βασικό είναι ότι δείχνεις να καθαρίζεις με τα λουζερόπαιδα. Όσοι ήρθαν (και ήρθαν πολλοί) δεν είναι λούζερς.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bukowski said:

Απλά (αν και ΔΕΝ τον πιστεύω) μην τα τινάξουν στον αέρα Νοέμβρη-Δεκέμβρη φέρνοντας καναν Δέλλα-Οφρυδόπουλο ξέρω γω αν η ομάδα αργήσει να δέσει. Τώρα αν φέρουν κανέναν Πογιέτ μιλάμε αλλιώς. Εγώ φέτος θα κάνω υπομονή εφόσον έγινε προσπάθεια σοβαρή. Το βασικό είναι ότι δείχνεις να καθαρίζεις με τα λουζερόπαιδα. Όσοι ήρθαν (και ήρθαν πολλοί) δεν είναι λούζερς.

Ο προπονητής πρέπει να μείνει, δεν γίνεται να κάνεις ομάδα αν αλλάζεις κάθε 3 μήνες προπονητή. Πρέπει να υπάρξει σταθερότητα σε αυτό το θέμα. Και υπομονή, φυσικά, τώρα αξίζει να την κάνεις. Ελπίζω το παρεάκι να χωθεί βαθιά στον πάγκο. Και να αλλάξουν μυαλά κάποιοι που έχουν μέλλον μπροστά τους, γιατί όπως διαπίστωσαν δεν τους θέλει ΚΑΝΕΙΣ.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ νομίζω οτι η φυρά ή έστω καποιοι απο αυτούς θα εμφανιστούν αξιοπρεπείς και θα κοπούν οι μαλακίες. Αλλο να σαι τριμαλακας αλλα μαγκας του χωριου, και αλλο να σαι τελειως αναλώσιμος. Ή προσπαθεις ή πουλο.

Link to comment
Share on other sites

Επισης το επιπλεον κακο που εμεινες εκτος Ευρωπης ειναι οτι οι ομαδες δενουν με τα συνεχη ματς.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Geologos said:

Εγώ νομίζω οτι η φυρά ή έστω καποιοι απο αυτούς θα εμφανιστούν αξιοπρεπείς και θα κοπούν οι μαλακίες. Αλλο να σαι τριμαλακας αλλα μαγκας του χωριου, και αλλο να σαι τελειως αναλώσιμος. Ή προσπαθεις ή πουλο.

Μακαρι αν και πιστευω πως θα χουμε και αποχωρηση... αεροδρομιου.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Τι θέλει ο κόσμος της ΑΕΚ ρε μαλάκα Μελισσανίδη για να ψηθεί; 
 

4/5 μεταγραφές ουσίας. Ακόμα και με ξενέρα μέχρι τις 27 Αυγούστου δες πως σώζεις την κατάσταση. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, billy21 said:

Ο προπονητής πρέπει να μείνει, δεν γίνεται να κάνεις ομάδα αν αλλάζεις κάθε 3 μήνες προπονητή. Πρέπει να υπάρξει σταθερότητα σε αυτό το θέμα. Και υπομονή, φυσικά, τώρα αξίζει να την κάνεις. Ελπίζω το παρεάκι να χωθεί βαθιά στον πάγκο. Και να αλλάξουν μυαλά κάποιοι που έχουν μέλλον μπροστά τους, γιατί όπως διαπίστωσαν δεν τους θέλει ΚΑΝΕΙΣ.

Κοιτα αν περιοριστουν σε ρολιστες παιζει να κανουν και την καλυτερη σεζον τους.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bukowski said:

Μακαρι αν και πιστευω πως θα χουμε και αποχωρηση... αεροδρομιου.

Οπως και να χει υπερ μας ειναι. Παντως σε σειρα προτεραιότητας οι αποχωρησεις που θέλω είναι:

Σβάρνας

Δανεισμος Μιται

Μπακακης

Μανταλος

Σαχωφ/Τσιντώτας

 

Κυρίως για την αναγκη προσθηκης αντικαταστάτη.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Geologos said:

Οπως και να χει υπερ μας ειναι. Παντως σε σειρα προτεραιότητας οι αποχωρησεις που θέλω είναι:

Σβάρνας

Δανεισμος Μιται

Μπακακης

Μανταλος

Σαχωφ/Τσιντώτας

 

Κυρίως για την αναγκη προσθηκης αντικαταστάτη.

Α καλά τον Σβάρνα τον έχω ξεχάσει εντελώς. Αυτός ο Βλακάκος (με κεφαλαίο το "Β") έχει μπλέξει άγρια φέτος γιατί έχεις δύο αριστεροπόδαρους πλέον (Τζαβέλλα και Λάτσι) οπότε εκεί δεν βρίσκει θέση και πλέον υπάρχουν τρεις παίχτες για την θέση του δεξιού κεντρικού αμυντικού με Βράνιες εντελώς καραβασικό (δεν τραυματίζεται και ποτέ) και Μήτογλου να χει 1,95m ύψος. Παίζει να μην φτάσει ούτε τα 1000' φέτος (πέρσι έπαιξε 3358'-φάνηκε νομίζω στο παθητικό μας).

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×