Jump to content

Στα Τούνελ της Ετζίαν και της ΟΠΑΠ αρίνα..


Stylianopoulos
 Share

Recommended Posts

Just now, billy21 said:

Φερράρι απ την μια... Μισελέν απ την άλλη.... βρείτε κάτι να ταιριάζει κ στο κέντρο της άμυνας τώρα που ο τίγρης είναι ζεστός.

Πιάσε κόκκινο...

Link to comment
Share on other sites

Τι γίνεται ρε παιδιά ? Πόση χαρά θα αντέξουμε ? Απο ένωση

Φημολογία για Αραβία και Μάνταλο

Τα τελευταία 24ωρα και βάσει τις κινήσεις της ΑΕΚ στο μεταγραφικό παζάρι, υπάρχει η φημολογία πως η πλευρά του Μάνταλου «ψάχνεται» προς Αραβία.

Η Ένωση δεν θα ήταν αρνητική στην παραχώρηση του αρχηγού της – με τον οποίο ανανέωσε πρόσφατα ως το 2024 – εφόσον καλυφθεί οικονομικά, όπως είχε γίνει το περασμένο καλοκαίρι με την Αλ Νασρ.

Κάτι τέτοιο δεν σημαίνει πως ο Μάνταλος περισσεύει στα αγωνιστικά πλάνα του Μιλόγεβιτς. Ωστόσο οι συνθήκες ωρίμασαν και η αποχώρηση του αρχηγού δεν… τρομάζει, όπως θα μπορούσε να συμβεί σε παλαιότερες μεταγραφικές περιόδους.

Το παράθυρο των μεταγραφών «κλείνει» αύριο (31/08) τα μεσάνυχτα και επομένως όποια εξέλιξη θα είναι άμεση. Όμως, δεν αποκλείεται η κρούση να έρθει τον Ιανουάριο.

Ο Μάνταλος δεν είναι αρνητικός σε μία τέτοια εξέλιξη και εφόσον προέκυπτε κάτι χειροπιαστό, η ΑΕΚ δεν θα «έκλεινε» την πόρτα του εξωτερικού στον αρχηγό της.

Link to comment
Share on other sites

Θα είμαι πολύ ικανοποιημένος αν πάρουμε γεφτιτς και Φεράρι, θα είναι μεγάλο άλμα προόδου για την διοίκηση Μελισσανίδη να κλείσει η φετινή μεταγραφική περίοδος με αυτούς τους 2 παίκτες.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, AG21 said:

Τι γίνεται ρε παιδιά ? Πόση χαρά θα αντέξουμε ? Απο ένωση

Φημολογία για Αραβία και Μάνταλο

Τα τελευταία 24ωρα και βάσει τις κινήσεις της ΑΕΚ στο μεταγραφικό παζάρι, υπάρχει η φημολογία πως η πλευρά του Μάνταλου «ψάχνεται» προς Αραβία.

Η Ένωση δεν θα ήταν αρνητική στην παραχώρηση του αρχηγού της – με τον οποίο ανανέωσε πρόσφατα ως το 2024 – εφόσον καλυφθεί οικονομικά, όπως είχε γίνει το περασμένο καλοκαίρι με την Αλ Νασρ.

Κάτι τέτοιο δεν σημαίνει πως ο Μάνταλος περισσεύει στα αγωνιστικά πλάνα του Μιλόγεβιτς. Ωστόσο οι συνθήκες ωρίμασαν και η αποχώρηση του αρχηγού δεν… τρομάζει, όπως θα μπορούσε να συμβεί σε παλαιότερες μεταγραφικές περιόδους.

Το παράθυρο των μεταγραφών «κλείνει» αύριο (31/08) τα μεσάνυχτα και επομένως όποια εξέλιξη θα είναι άμεση. Όμως, δεν αποκλείεται η κρούση να έρθει τον Ιανουάριο.

Ο Μάνταλος δεν είναι αρνητικός σε μία τέτοια εξέλιξη και εφόσον προέκυπτε κάτι χειροπιαστό, η ΑΕΚ δεν θα «έκλεινε» την πόρτα του εξωτερικού στον αρχηγό της.

Τι είπες τώρα?? Μακάρι.... 1000 μακάρι....

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, AG21 said:

Τι γίνεται ρε παιδιά ? Πόση χαρά θα αντέξουμε ? Απο ένωση

Φημολογία για Αραβία και Μάνταλο

Τα τελευταία 24ωρα και βάσει τις κινήσεις της ΑΕΚ στο μεταγραφικό παζάρι, υπάρχει η φημολογία πως η πλευρά του Μάνταλου «ψάχνεται» προς Αραβία.

Η Ένωση δεν θα ήταν αρνητική στην παραχώρηση του αρχηγού της – με τον οποίο ανανέωσε πρόσφατα ως το 2024 – εφόσον καλυφθεί οικονομικά, όπως είχε γίνει το περασμένο καλοκαίρι με την Αλ Νασρ.

Κάτι τέτοιο δεν σημαίνει πως ο Μάνταλος περισσεύει στα αγωνιστικά πλάνα του Μιλόγεβιτς. Ωστόσο οι συνθήκες ωρίμασαν και η αποχώρηση του αρχηγού δεν… τρομάζει, όπως θα μπορούσε να συμβεί σε παλαιότερες μεταγραφικές περιόδους.

Το παράθυρο των μεταγραφών «κλείνει» αύριο (31/08) τα μεσάνυχτα και επομένως όποια εξέλιξη θα είναι άμεση. Όμως, δεν αποκλείεται η κρούση να έρθει τον Ιανουάριο.

Ο Μάνταλος δεν είναι αρνητικός σε μία τέτοια εξέλιξη και εφόσον προέκυπτε κάτι χειροπιαστό, η ΑΕΚ δεν θα «έκλεινε» την πόρτα του εξωτερικού στον αρχηγό της.

Το πιο ωραιο νεο το τελευταιο 5ημερο. ΜΑΚΑΡΙ.

Link to comment
Share on other sites

Μακάρι και μέχρι 13 Σεπτέμβρη άλλες 3 κινήσεις απο την αγορά των ελεύθερων (Ντσαμ, στοπερ, δεξί μπακ) με ότι λεφτα φέρει το αρχίδι και πάμε για ......τσίτα τα γκάζια

Link to comment
Share on other sites

Πλέον αρχίζει να γεμίζει και ο πάγκος με κάποιες πιο ποιοτικές λύσεις. Μακάρι Γεφτιτς και Φεράρι και θα είμαι πολύ ευχαριστημένος από τον κωλογερο, μετά έχεις και τον Γενάρη για να καλύψεις και τα υπόλοιπα κενά και να φτιάξεις ομάδα με αρχιδια για πρωτάθλημα και πορεία στο κονφερανς

Link to comment
Share on other sites

Περιμένουμε στωικά τον ηρωικό οπαδό λοιπόν να επισημοποιησει κάποια από τα ευχάριστα νέα.

Link to comment
Share on other sites

Η φυγή του Μάνταλου θα είναι το μεγαλύτερο αγωνιστικό κέρδος της ομάδας. Μουνόπανο που παριστάνει τον τραυματία και επανέρχεται λίγο πριν τις κλήσεις της Εθνικής κανονικά ήθελε δημόσια διαπόμπευση και ροχάλες. Φεύγοντας οι κοπρίτες απο τα αποδυτήρια αφήνουν χώρο στο υγιές κομμάτι των αποδυτηρίων να αναπτυχθεί φυσιολογικά και απαγκιστρώνει το άγχος απο το σβέρκο του προπονητή που δεν φαίνεται έτοιμος για ρήξεις. Μακάρι και αποδέσμευση Μπακάκη και συμβόλαιο σε ελεύθερο Ραφαελ. Χειρότερος δεν θα είναι.

Εστω δηλαδή οτι ο κοπρίτης σου φέρνει 1,5 μύριο. Μαζί με το συμβόλαιο του φτάνεις τα 2,3. Με αυτά φέρνεις δεξι μπακ, αριστερο μπακ, στοπερ και Εντσαμ και αστους να τραβάνε τα βυζιά τους

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Να γράψω κάτι που μου είχαν πεί προ 2μηνου αλλα δεν το έδωσα και πολλή βάση και πιθανών να συνδέεται με αυτά που βλέπουμε τελευταίες μέρες .

Μου είχαν πεί οτι η ΠΑΕ ΓΗΠΕΔΟ ΠΡΟΠΟΝΗΤΙΚΟ θα τα πέρνει επενδυτής που όμως δεν είναι ο καλτσίδης και εγώ είχα πει ποιος ο λόγος αφού πάλι πάμε με έσοδα έξοδα και έτσι κάπως το θεώρησα μούφα . τώρα που βλέπω ότι χωρίς Ευρώπη πέφτουν λεφτά τελευταίες μέρες μου μπαίνουν σκέψεις . 

Link to comment
Share on other sites

Θα χε πλάκα πάντως να ερχόταν ο Φεράρι και να είχαμε προπονητή τον Καρέρα.

Τύπου  "Ο Καρέρα δίνει οδηγίες στον Φεράρι".

 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, AG21 said:

Να γράψω κάτι που μου είχαν πεί προ 2μηνου αλλα δεν το έδωσα και πολλή βάση και πιθανών να συνδέεται με αυτά που βλέπουμε τελευταίες μέρες .

Μου είχαν πεί οτι η ΠΑΕ ΓΗΠΕΔΟ ΠΡΟΠΟΝΗΤΙΚΟ θα τα πέρνει επενδυτής που όμως δεν είναι ο καλτσίδης και εγώ είχα πει ποιος ο λόγος αφού πάλι πάμε με έσοδα έξοδα και έτσι κάπως το θεώρησα μούφα . τώρα που βλέπω ότι χωρίς Ευρώπη πέφτουν λεφτά τελευταίες μέρες μου μπαίνουν σκέψεις . 

Mporei na einai k ta 11 ths cosmote gt kapou eixa diavasei oti kapoia eixan proeispraxthei

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, AG21 said:

Να γράψω κάτι που μου είχαν πεί προ 2μηνου αλλα δεν το έδωσα και πολλή βάση και πιθανών να συνδέεται με αυτά που βλέπουμε τελευταίες μέρες .

Μου είχαν πεί οτι η ΠΑΕ ΓΗΠΕΔΟ ΠΡΟΠΟΝΗΤΙΚΟ θα τα πέρνει επενδυτής που όμως δεν είναι ο καλτσίδης και εγώ είχα πει ποιος ο λόγος αφού πάλι πάμε με έσοδα έξοδα και έτσι κάπως το θεώρησα μούφα . τώρα που βλέπω ότι χωρίς Ευρώπη πέφτουν λεφτά τελευταίες μέρες μου μπαίνουν σκέψεις . 

Με το νεο τηλεοπτικό βγαίνουν οι κινήσεις οικονομικά. 

Επίσης όπως φάνηκε αν η ομάδα δεν ενισχυόταν απο φέτος, ξεχνάει ευρώπη και του χρόνου πάρει δεν πάρει εισητήριο .

Link to comment
Share on other sites

Μακάρι να έκλεψε και το παγκάρι. Μεταγραφές να κάνει και στα τέτοια μας

Link to comment
Share on other sites

Τα λέγαμε και θα τα ξαναλεμε οταν πιάνει τους ΑΕΚαρες το συναισθηματικο. Ο μοναδικός λόγος που έρχεται ο Ελβετός είναι γιατί τους κάναμε την πιο συμφέρουσα προσφορα. Δικαιως την χαίρεται σαν πρωτάθλημα το #aekfamily γιατί δινοντας περισσότερα από τους άλλους κάνεις επίδειξη πλούτου. Πρωτόγνωρα και απίθανα πράγματα.  Φτιάχνοντας έναν κορμό από φέτος, δεν ειναι ανάγκη να είσαι στην τσίτα από μεταγραφές για να περάσεις τα κεφαλοχώρια τον Ιούλιο. Ο έπομενος αδύναμος κρίκος είναι ο Μιλόγιεβιτς, όχι ο Μανταλος που θα  ουτως ή αλλιώς, θα τους τον πουλούσα πριν τις φήμες

 

Φέρε παίκτες! 

Link to comment
Share on other sites

Αν από τώρα κλείσεις τα κενά που έχεις σε αριστερό μπακ στόπερ και καταφέρεις να διώξεις και την πλέμπα θα μιλάμε για έπος.... Γενάρη θα θέλεις μόνο καλό προπονητή και δεξί μπακ...

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Bad_habiT said:

Γενάρη θα θέλεις μόνο καλό προπονητή και δεξί μπακ...

Ή σκουπα.

Link to comment
Share on other sites

Ο Φεράρι πέρσυ άλογο σ'έκανε απ'τα αριστερά, όπως έγραψαν και άλλα παιδιά... 

μακάρι να συνειδητοποίησαν έστω και στα χασομέρια πως με ένα 19χρονο ζουλάπι που τον λυπάσαι να τον βλέπεις να προσπαθεί με κόπο να τρέξει χωρίς να σκοντάψει... και με έναν παλαίμαχο και αργο έτσι κι αλλιώς ποδοσφαιριστή θα έχεις μαυρη τρύπα στην πλευρα...

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Skepastos said:

Η φυγή του Μάνταλου θα είναι το μεγαλύτερο αγωνιστικό κέρδος της ομάδας. Μουνόπανο που παριστάνει τον τραυματία και επανέρχεται λίγο πριν τις κλήσεις της Εθνικής κανονικά ήθελε δημόσια διαπόμπευση και ροχάλες. Φεύγοντας οι κοπρίτες απο τα αποδυτήρια αφήνουν χώρο στο υγιές κομμάτι των αποδυτηρίων να αναπτυχθεί φυσιολογικά και απαγκιστρώνει το άγχος απο το σβέρκο του προπονητή που δεν φαίνεται έτοιμος για ρήξεις. Μακάρι και αποδέσμευση Μπακάκη και συμβόλαιο σε ελεύθερο Ραφαελ. Χειρότερος δεν θα είναι.

Εστω δηλαδή οτι ο κοπρίτης σου φέρνει 1,5 μύριο. Μαζί με το συμβόλαιο του φτάνεις τα 2,3. Με αυτά φέρνεις δεξι μπακ, αριστερο μπακ, στοπερ και Εντσαμ και αστους να τραβάνε τα βυζιά τους

Τα λεφτα του αρχιδιού ας τα βάλει και τσέπη αρκεί να γλιτώσουμε απ' τον λούζερ δημόσιο υπάλληλο

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, AlexKR21 said:

Τα λεφτα του αρχιδιού ας τα βάλει και τσέπη αρκεί να γλιτώσουμε απ' τον λούζερ δημόσιο υπάλληλο

Γιατί του τα χρωστάγαμε; Στην ομάδα να τα ρίξει πάλι ως ελάχιστη υποχρέωση. Αναδεξιμιός του είναι ο Πετράκης και έχει να λαμβάνει;

Link to comment
Share on other sites

Στην Αθήνα έφτασε το μεσημέρι της Δευτέρας ο Ντάρκο Γέφτιτς και πλέον μετράει αντίστροφα για να φορέσει τη φανέλα της ΑΕΚ.

Ο Ελβετός μεσοεπιθετικός θα υποβληθεί σε καθιερωμένες ιατρικές εξετάσεις και στη συνέχεια θα μεταβεί στα γραφεία της ΠΑΕ για να υπογράψει το συμβόλαιό του με την Ενωση.

enwsi.gr

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

  • George_D unpinned this topic
  • George_D locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×