Jump to content

Στα Τούνελ της Ετζίαν και της ΟΠΑΠ αρίνα..


Stylianopoulos
 Share

Recommended Posts

21 minutes ago, AG21 said:

Τα 4 απο τα 6 φετινά του παιχνίδια που ξεκίνησε ( στα άλλα 2 μπήκε αλλαγή στο 39 και στο τέλος ) 

 

ScreenHunter 44.png

ScreenHunter 45.png

ScreenHunter 46.png

ScreenHunter 47.png

αν προσεξεις ειναι λιγο πιο μπορστα ο γιεφτιτς απο το αλλο χαφ

Screenshot-2021-08-30-at-13-18-03-Darko-

Link to comment
Share on other sites

Ίσως να εφερνες και Χιμένεθ από τώρα και όχι όταν η διαφορά θα είναι στο - 6 plus 😁

Link to comment
Share on other sites

Τι γίνεται με το γεφτιτς; Θα κάνουμε τίποτα; Έκλεισε- κλείνει-θα κλείσει;

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, tarasfw said:

Τι γίνεται με το γεφτιτς; Θα κάνουμε τίποτα; Έκλεισε- κλείνει-θα κλείσει;

Εκλεισε λένε

Link to comment
Share on other sites

Θα ηθελες καποιον πολυ καλυτερο, αλλα το να μεινεις με Χατζισαφι-Μιται ειναι τρελο ρισκο οποτε και ο Φεραρι καλος φαινεται.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Brom21 said:

Θα ηθελες καποιον πολυ καλυτερο, αλλα το να μεινεις με Χατζισαφι-Μιται ειναι τρελο ρισκο οποτε και ο Φεραρι καλος φαινεται.

Από αυτούς που έχουμε σίγουρα καλύτερος

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, billy21 said:

Λες να αληθεύει?

Δεν ξέρω αλήθεια. συμφωνώ με @Brom21 δεν με τρελαίνει, ιδιαίτερα απο την ώρα που είναι ελεύθερος και ο Μοχαμάντι, δεν μου αρέσουν τα κοντά μπακ αλλά απο την αλλη είναι κανονικός ποδοσφαιριστής. Ο Μιται δεν είναι έτοιμος. 

Link to comment
Share on other sites

Αντε, αφού ησουν καλός Δημήτρη μου και φέραμε χθες ωραίο σκορακι 3-3 στο δεύτερο ημίχρονο, πάρε δώρο το Φερραρι. 

Δεν υιοθετώ ότι ειπώθηκε. 

Link to comment
Share on other sites

Εμένα μου είχε μείνει από τα μεταξύ μας ματς, τώρα εάν φταίει το όνομα του η οι εμφανίσεις του δεν είμαι σίγουρος.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Skepastos said:

Δεν ξέρω αλήθεια. συμφωνώ με @Brom21 δεν με τρελαίνει, ιδιαίτερα απο την ώρα που είναι ελεύθερος και ο Μοχαμάντι, δεν μου αρέσουν τα κοντά μπακ αλλά απο την αλλη είναι κανονικός ποδοσφαιριστής. Ο Μιται δεν είναι έτοιμος. 

Σίγουρα ο Φερράρι σε εξασφαλίζει αρκετά για το ελληνικό πρωτάθλημα. Ο Μιτάι πρέπει να δοθεί δανεικός γιατί θα το κάψουμε το παιδί.

Link to comment
Share on other sites

Ξανά σκέψεις για αριστερό μπακ βλέπω στο enwsi.gr.... Ε ρε κάβουρα θα μας τρελλάνεις!

Link to comment
Share on other sites

Just now, billy21 said:

Σίγουρα ο Φερράρι σε εξασφαλίζει αρκετά για το ελληνικό πρωτάθλημα. Ο Μιτάι πρέπει να δοθεί δανεικός γιατί θα το κάψουμε το παιδί.

Το πέρνεις δίνοντας τα κέρδη απο το τη μεταγραφή γιακουμάκη και στέλνεις δανεικό στο βόλο τον Μιτάι και του χρόνου βλέπεις . 

Link to comment
Share on other sites

Just now, AG21 said:

Το πέρνεις δίνοντας τα κέρδη απο το τη μεταγραφή γιακουμάκη και στέλνεις δανεικό στο βόλο τον Μιτάι και του χρόνου βλέπεις . 

Πολύ καλή λύση. Μακάρι να σκέφτονται τόσο προχωρημένα κ στην ΠΑΕ.

Link to comment
Share on other sites

Ο Γαλανόπουλος εκτός εθνικής γιατί έχει χάσει προπονήσεις κ είναι ανέτοιμος. Καλό θα του κάνει να μείνει στα Σπάτα να δουλέψει. 

Link to comment
Share on other sites

Φεράρι είναι διάολος εγκρίνω. Αφού δεν καταφέρατε κάτι καλύτερο τόσο καιρό πάρτε τον.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, gybe21 said:

Φεράρι είναι διάολος εγκρίνω. Αφού δεν καταφέρατε κάτι καλύτερο τόσο καιρό πάρτε τον.

Exoume k diko mas anthropo me lastixa k zantes opote egkrino k go.... 

Link to comment
Share on other sites

Φερράρι απ την μια... Μισελέν απ την άλλη.... βρείτε κάτι να ταιριάζει κ στο κέντρο της άμυνας τώρα που ο τίγρης είναι ζεστός.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, CHⓇIS said:

Exoume k diko mas anthropo me lastixa k zantes opote egkrino k go.... 

Εχουμε και Μισελεν δεξια ρε αν πάθει λάστιχο...

Link to comment
Share on other sites

Ετσι λοιπόν, τις τελευταίες ώρες γίνονται διεργασίες στην ΑΕΚ για απόκτηση αριστερού μπακ και σύμφωνα με πληροφορίες του enwsi.gr, υπάρχουν επαφές με παίκτη που ανήκει σε ομάδα.

...

Η ΑΕΚ κοιτάζει την περίπτωση του Φράνκο Φεράρι για το αριστερό άκρο της άμυνας

Οι εξελίξεις αναμένονται άμεσες σύμφωνα με το sport 24, καθώς ο χρόνος πιέζει και τις δύο ομάδες αφού η μεταγραφική περίοδος ολοκληρώνεται την Τρίτη το βράδυ.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • George_D unpinned this topic
  • George_D locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×