Jump to content

Recommended Posts

23 minutes ago, mporat said:

Για βάλτε και καμιά δική σας φωτογραφία να συγκρίνουμε ρε παιδιά, είστε λιγότερο γραφικοί από το Ναουμη; 

Εχω μια από αποκριες πάντως με τέτοιο μαλλί….😂😂😂

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Skepastos said:

Οσον αφορά το θέμα προπονητή, όσο δεν καθαρίζεις τα αποδυτήρια από τη σαπίλα, ο κάθε προπονητής θα ξεκινα με ντεζαβαντάζ. 

Και ο Χιμένεθ όμως ξεκίνησε κάποτε με ντεσαβαντάζ. Γενικά νομίζω ότι προπονητές που τους κάνουν πλάκα οι Μάνταλοι και οι Μπακάκηδες, ΔΕΝ.

Και για να καταλήξω κάπου γιατί έχω και διάσπαση προσοχής. Και οι μεν ΜΟΥΝΟΠΑΝΑ και οι δε λίγοι.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Skepastos said:

Εχω μια από αποκριες πάντως με τέτοιο μαλλί….😂😂😂

Εγώ Απόκριες έβαζα περούκα Νίκου Καρβέλα.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Skepastos said:

Εχω μια από αποκριες πάντως με τέτοιο μαλλί….😂😂😂

Εχω μια τετοια  φωτο οταν με χτυπησε το ρευμα..... 

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Νονός said:

245516962_2089176444580594_1049074569318

Αν αυτό δεν είναι ο ορισμός του "κουτσοί, στραβοί στον Άγιο Παντελεήμονα", τότε τι ?

Α, ρε ΑΕΚΑΡΑ μου, ΠΟΥ έχεις μπλέξει ........

 

Screenshot_2021-10-13-08-39-49-563_com.facebook.katana.jpg

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Νονός said:

245516962_2089176444580594_1049074569318

Αν αυτό δεν είναι ο ορισμός του "κουτσοί, στραβοί στον Άγιο Παντελεήμονα", τότε τι ?

Α, ρε ΑΕΚΑΡΑ μου, ΠΟΥ έχεις μπλέξει ........

 

prodigy.jpg

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Bukowski said:

Ειμαστε ομορφοι αντρες στο ΚΜ γενικα.

Γαμάμε κιόλας που και που..

Link to comment
Share on other sites

Σκέφτομαι αντίστοιχα σε φόρουμ μπαοκ και Λουτσέσκου, δε μπτιούτις εντ δε πόζερ κλεφτοκοτ.

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, mporat said:

Για βάλτε και καμιά δική σας φωτογραφία να συγκρίνουμε ρε παιδιά, είστε λιγότερο γραφικοί από το Ναουμη; 

Φιλαράκο, ... κάτσε καλά !!!

cartoloicol1.jpg.6ec8414299c3a451eeae8eef35c96c98.jpg

Έτσι βγήκε το "Σκορπάμε φόβο, τρομοκρατία, αναστατώνεται όλη η αστυνομία" ....

  • Δικεφαλάκι 7
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Νονός said:

Φιλαράκο, ... κάτσε καλά !!!

cartoloicol1.jpg.6ec8414299c3a451eeae8eef35c96c98.jpg

Έτσι βγήκε το "Σκορπάμε φόβο, τρομοκρατία, αναστατώνεται όλη η αστυνομία" ....

Με πρωτο τον "κονε".... 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, NIS 9-11 said:

Ιστορικη φωτο με φοντο το ΝΑΟ.

Πράγματι ιστορική.

Και τι δεν έχει μέσα αυτή η φωτό ...

Απιδοσυλλέκτες, Υπερπρωταθλητές, Μπουγατσοκυνηγούς, Νεο-Χέλια, μέχρι και Οργανωμένους του Ναυτικού Ομίλου Ιτέας !!!

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, Νονός said:

Φιλαράκο, ... κάτσε καλά !!!

cartoloicol1.jpg.6ec8414299c3a451eeae8eef35c96c98.jpg

Έτσι βγήκε το "Σκορπάμε φόβο, τρομοκρατία, αναστατώνεται όλη η αστυνομία" ....

Α ρε....βάλατε το μορφονιό μπροστά να πάρετε λίγο απο τη λάμψη του!

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Skepastos said:

Α ρε....βάλατε το μορφονιό μπροστά να πάρετε λίγο απο τη λάμψη του!

Σκέπα μου, αυτό είναι το ΚουΜου.

Οπορτουνισμός, καπηλεία και "βάλτα να πάνε, πήγανε" ....

:lol:

Link to comment
Share on other sites

Ο προπονητής της ΑΕΚ έχει κατασταλάξει πως χρειάζεται πολλή δουλειά για την βελτίωση της φυσικής κατάστασης των παικτών για να μην ξεμένουν από δυνάμεις...
Πριν ξεκινήσει να αναλύει οποιοδήποτε κομμάτι τακτικής είναι δεδομένο, πως ο Γιαννίκης θέλει να υπάρξει βελτίωση στην φυσική κατάσταση των παικτών.
https://www.sportday.gr/Article/20515/prwta-ap-ola-thema-dynamewn?fbclid=IwAR1qA4m24KPjr9fubK-9Tue5-Epj13ChagGiUeUU5TeCft1e0_nMPTwfNF4

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Bluesman said:

πολλή δουλειά για την βελτίωση της φυσικής κατάστασης των παικτών

Για τον Πετράκη λέει μάλλον ε?? Σωστά?

Link to comment
Share on other sites

Σε καθε αλλαγη προπονητη μετα απο τις πρωτες προπονησεις διαβαζουμε για προβλημα στην φυσικη κατασταση, το εχετε παρατηρησει ετσι; Μηπως τελικα το προβλημα το εχουν καποιοι συγκεκριμενοι ποδοσφαιριστες που τα τελευταια χρονια εμφανιζονται να περπατανε στους αγωνες; Λεω εγω τωρα.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

εγω προβλημα φυσικης καταστασης προσεξα μονο στον Σιμανσκι και τον Λε Ταλεκ. Οι οποιοι βεβαια καίγονταν κι απο τον τροπο που επαιζε ο αλλος. Δεν ξερω τον Λε Ταλεκ αν τον εχει επηρεασει το οτι νοσησε βεβαια.

Τον  Σιμοες δεν τον υπολογιζω σε αυτο το θεμα γιατι προερχεται απο πολυμηνη απουσια, το ιδιο και τον Μανταλο που γενικα δεν νομιζω οτι υπολογιζεται ως σοβαρη περιπτωση ποδοσφαιριστη.

Link to comment
Share on other sites

Γνώμη μο, ότι από ΑΡΔ γράφεται, λέγεται ή ακούγεται για τον κόουτς Αργύρη, βγαίνει από το στομάχι τους και μάλιστα την ώρα που χωνεύουν τα σουβλάκια τους. 

Με 2 προπονήσεις χωρίς τους διεθνείς και χωρίς 1 κλάσμα του δευτερολέπτου αγωνιστικό δείγμα, "δημοσιοποιούνται" απίστευτες αρκούδες. 

 

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

17/18 Points per game 2.33 εκεί κρίθηκε ο τίτλος καθώς πήραμε το πρωτάθλημα!

18/19 PPG 2.00 ο τίτλος κρίθηκε στους 2,73!!!!

19/20 PPG 1.96 και στα playoff 1.80 o τίτλος κρίθηκε στους 2.54 κανονική διάρκεια κ 2.50 στα playoff.

20/21 PPG 1.85 και στα playoff 1.20 ο τίτλος κρίθηκε στους 2.58 κ 2.30 στα palyoff με τα πάντα για την κορυφή τελειωμένα σχεδόν από την κανονική διάρκεια

21/22 PPG 2.00 ο πρώτος έχει 2.40 πολύ νωρίς ακόμη.

Παρατηρούμε την καθίζηση της ΑΕΚ τα τελευταία χρόνια μετά την κατάκτηση του πρωταθλήματος η οποία μέσα στα περσινά playoff επιταχύνθηκε. Επισημαίνω ότι στους περίπου 1.00 PPG κρίνεται η παραμονή.

Η ΑΕΚ θέλει περίπου 2.30-2.60 PPG για να διεκδικήσει ή να πάρει τον τίτλο. Ας ελπίσουμε ότι ο Γιαννίκης κ η ομάδα θα μπορέσει να τους κατακτήσει.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest tony_montana
29 minutes ago, billy21 said:

Για τον Πετράκη λέει μάλλον ε?? Σωστά?

Ο πετραν ,απο αρχες αυγουστου μαζι με τις ..... ενοχλησεις πριν την τουμπα,εχει κανει 1 μηνα ατομικες προπονησεις,δηλ ενα μηνα κολοβαρεμα .αν αφαιρεσεις και τις προπονησεις με εθνικη,μιλσμε για τον μεγιστο απαταιωνα.πως να μην κλαταρει στο 20λεπτο;

Link to comment
Share on other sites

Just now, tony_montana said:

Ο πετραν ,απο αρχες αυγουστου μαζι με τις ..... ενοχλησεις πριν την τουμπα,εχει κανει 1 μηνα ατομικες προπονησεις,δηλ ενα μηνα κολοβαρεμα .αν αφαιρεσεις και τις προπονησεις με εθνικη,μιλσμε για τον μεγιστο απαταιωνα.πως να μην κλαταρει στο 20λεπτο;

Τεμπελάκος. Που καταστρέφει κ το σύνολο μέσα στον αγώνα.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, MITSAKLAS said:

Γνώμη μο, ότι από ΑΡΔ γράφεται, λέγεται ή ακούγεται για τον κόουτς Αργύρη, βγαίνει από το στομάχι τους και μάλιστα την ώρα που χωνεύουν τα σουβλάκια τους. 

Με 2 προπονήσεις χωρίς τους διεθνείς και χωρίς 1 κλάσμα του δευτερολέπτου αγωνιστικό δείγμα, "δημοσιοποιούνται" απίστευτες αρκούδες. 

 

Kala, τις τελευταιες προσπαθουν να μας πεισουν οτι ειναι ο καλυτερος προπονητης του κοσμου.... 

Link to comment
Share on other sites

  • George_D unpinned this topic
  • George_D featured and pinned this topic
  • George_D locked and unfeatured this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×