Jump to content

ΝΠΣ Βόλος-ΑΕΚ (7η αγ.): 24/10, 16:00. CosmoteSport1


Rayo Vallecano 21
 Share

M.V.P.-Κόουτσινγκ-Βραβείο Μάνταλου  

41 members have voted

  1. 1. M.V.P.

    • Στάνκοβιτς
      4
    • Moχαμάντι
      0
    • Ρότα
      0
    • Βράνιες
      0
    • Μήτογλου
      0
    • Σιμόες
      0
    • Σιμάνσκι
      0
    • Τσούμπερ
      35
    • Άμραμπατ
      0
    • Μάνταλος
      0
    • Ανσαριφάρντ
      1
    • Λε Ταλέκ
      0
    • Γκαρσία
      0
    • Σάκχοφ
      1
    • Χατζησαφί
      0
  2. 2. Κόουτσινγκ Γιαννίκη

    • Καλό
      32
    • Μέτριο
      3
    • Κακό
      1
    • Φυσιολογικό
      5
  3. 3. Βραβείο Μάνταλου (χειρότερος παίκτης)

    • Στάνκοβιτς
      0
    • Μοχαμάντι
      0
    • Ρότα
      1
    • Βράνιες
      1
    • Μήτογλου
      5
    • Σιμόες
      10
    • Σιμάνσκι
      11
    • Τσούμπερ
      0
    • Άμραμπατ
      9
    • Μάνταλος
      4
    • Ανσαριφάρντ
      0
    • Λε Ταλέκ
      0
    • Γκαρσία
      0
    • Σάκχοφ
      0
    • Χατζησαφί
      0


Recommended Posts

2 minutes ago, nedved21 said:

Σταχτη στα ματια απο @Stylianopoulos που εκανε θεμα το αν θα παιξουμε Βολο ή Ριζουπολη,

ενω "ανεμελα" μεσα στην εβδομαδα πεταξε νικητη και ακριβη αριθμο γκολ που "ικανοποιει" στοιχηματιες.

Άστα φίλε ... Βρωμιά και δυσωδία !!!

Εμείς χάσαμε ΠκΟ σήμερα ΕΝΝΙΑ λεπτά μετά το 90' και κάτι αλληνοί ΠΛΟΥΤΙΣΑΝΕ !!!

Μανίλα, Τζακάρτα, Κου(φ)άλα Λουμπούρ γίνεται -σου λέει- της τρελλής.

Με το που σφύριξε τη λήξη ξεκινήσανε γιορτές και βγήκανε στους δρόμους με εκείνους τους δράκους - μακρυνάρια και πάει ο χορός σύννεφο.

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχως δεν μπορω να χαρω λογω λιβαι γαμω την τυχη μας.

Κατα λοιπα....

ΓΙΑΝΝΙΚΗ ΣΤΟ ΤΙΜΟΝΙ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΘΑ ΝΥΧΤΩΝΕΙ

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Abraham21r said:

δεν μπορώ να το δεχτώ.

Σωπα που δεν δεχεσαι

ΣΩΠΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΔΕΧΕΣΑΙ

ΠΟΙΑ ΕΙΣΑΙ ΡΕ ΜΑΝΤΑΜ;

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Καταρχήν, δεύτερος αγώνας με πολύ καλό διάβασμα από Γιαννικη και πολύ σωστές αλλαγές. Είχε δει ότι στο ματς με τον ΠΑΟΚ, όλες οι φάσεις βγήκαν από αριστερά και έτσι έστησε υπεραριθμια με Μοχαμαντι, Μάνταλο, Τσουμπερ και Καρίμ, αφήνοντας τον Αμραμπατ να χώνεται φορ από απέναντι. Επίσης είχε δει ότι επαιζε ψηλά την άμυνα ο Βόλος και έστησε αντεπιθέσεις με το Μαροκινό με τον Τσουμπερ που αν τα είχαν κάνει όλα σωστά, σήμερα θα έγραφε τάλιρο χαλαρό. 
 

Μου αρέσει που η ομάδα φαίνεται ήρεμη στον αγωνιστικό χώρο, που δεν έφαγε ούτε μια κόντρα σε ανοιχτο γήπεδο, που οι παίχτες πέφτουν στον αντίπαλο με το που χάσουν τη μπάλα έστω για να του καθυστερήσουν την πρώτη πάσα, μου αρέσει που έχει πλάνο και το ακολουθεί, μου αρέσει το κλίμα μεταξύ των παιχτών που φαίνεται κάπως να δημιουργείται μια καλή ατμόσφαιρα. 
 

Δεν μου άρεσε που έφαγε φάσεις και πίεση σε σετ παιχνίδι, γιατί ο Βόλος έβγαλε φάσεις αλλά είτε λόγω αστοχίας είτε λόγω ικανότητας το γκολ δεν μπήκε. 
 

Ο Γιαννικης ακόμα με προβληματίζει αλλά προς το παρόν…με μπουκώνει για τα καλα και εγώ γελάω σαν βλακας γιατί η ΑΕΚΑΡΑ μου προοδεύει! Μπραβο μπουλη 

  • Δικεφαλάκι 6
Link to comment
Share on other sites

Στο ράδιο είπαν ότι πάει για αξονική ο Γκαρσία, αλλά κινητικά δεν φαίνεται να έχει πάθει κάτι πάρα πολύ σοβαρό. 

Link to comment
Share on other sites

Αξονική θα κάνει ο Γκαρσία. Είναι ήδη στο νοσοκομείο Βόλου. Είναι καλά. Αλλά πρέπει να γίνει η αξονική, Τσακίρης στον ΣΠΟΡ ΦΜ

Link to comment
Share on other sites

Just now, Rayo Vallecano 21 said:

Στο ράδιο είπαν ότι πάει για αξονική ο Γκαρσία, αλλά κινητικά δεν φαίνεται να έχει πάθει κάτι πάρα πολύ σοβαρό. 

Δυο χερια τρια ποδια. Προχωραμε

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Νονός said:

Άστα φίλε ... Βρωμιά και δυσωδία !!!

Εμείς χάσαμε ΠκΟ σήμερα ΕΝΝΙΑ λεπτά μετά το 90' και κάτι αλληνοί ΠΛΟΥΤΙΣΑΝΕ !!!

Μανίλα, Τζακάρτα, Κου(φ)άλα Λουμπούρ γίνεται -σου λέει- της τρελλής.

Με το που σφύριξε τη λήξη ξεκινήσανε γιορτές και βγήκανε στους δρόμους με εκείνους τους δράκους - μακρυνάρια και πάει ο χορός σύννεφο.

Δεν υπάρχει στοίχημα χωρίς υπόνοιες. 

Link to comment
Share on other sites

Μακαρι να πανε ολα καλα να δουμε επιτελους αυτη τη τετραδα μπροστα ενα ολοκληρο παιχνιδι.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Από παίχτες, φοβερός Βρανιες παρά το αυτογκόλ, επιεικως μέτριος Μητογλου και αγχωμένος να δείξει (κάνει κακο η υπερβολή), πολύ καλός αμυντικά ο Μοχαμαντι τον έσβησε τον Μπαρτολο, καλός Μάνταλος μετά από καιρό, τι να πούμε για Τσουμπερ, ενώ παραλιγο μοιραίος ο Μαροκινός.

Αμραμπατ αγόρι μου τρεις φάσεις φάτσα κάρτα, ένα γκολ πρέπει να το κανεις. Ξέρουμε είσαι κτήνος, αλλά στην κόντρα, δεν υπάρχει λόγος να εμπλακείς με τον αντίπαλο. Σπας τη μπάλα λίγο δεξιά και πλασάρεις. Επίσης πολλά φάουλ, παρά πολλά φάουλ. Δεν μπορώ όμως του πούστη να του κρατήσω κακια. Δεν υπάρχει η ποιότητα του. Πρέπει να παίζει

Link to comment
Share on other sites

Just now, Skepastos said:

Από παίχτες, φοβερός Βρανιες παρά το αυτογκόλ, επιεικως μέτριος Μητογλου και αγχωμένος να δείξει (κάνει κακο η υπερβολή), πολύ καλός αμυντικά ο Μοχαμαντι τον έσβησε τον Μπαρτολο, καλός Μάνταλος μετά από καιρό, τι να πούμε για Τσουμπερ, ενώ παραλιγο μοιραίος ο Μαροκινός.

Αμραμπατ αγόρι μου τρεις φάσεις φάτσα κάρτα, ένα γκολ πρέπει να το κανεις. Ξέρουμε είσαι κτήνος, αλλά στην κόντρα, δεν υπάρχει λόγος να εμπλακείς με τον αντίπαλο. Σπας τη μπάλα λίγο δεξιά και πλασάρεις. Επίσης πολλά φάουλ, παρά πολλά φάουλ. Δεν μπορώ όμως του πούστη να του κρατήσω κακια. Δεν υπάρχει η ποιότητα του. Πρέπει να παίζει

Καλά καλά, ας γινόταν 2-2, και θα σου έλεγα εγώ αν του κρατούσες κακία...

Link to comment
Share on other sites

Άφησα τελευταίο τον Στάνκοβιτς. Βλάκα Τσιντωτα κατάλαβες τώρα γιατί πρέπει να πληρώνει η ομάδα τερματοφύλακα; Στην μια φάση που θα χρειαστεί πρέπει να είναι εκεί. Μπραβο στον Αυστριακό. Καλός. Πολύ καλός και σε ρεφλεκ και σε ταχύτητα εξόδου 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Abraham21r said:

Καλά καλά, ας γινόταν 2-2, και θα σου έλεγα εγώ αν του κρατούσες κακία...

Θα τον έλουζα με γαμωσταυριδια στα σίγουρα. Αλλά πάλι θα τον ήθελα βασικό στο επόμενο. Σε αντίθεση πχ με Μανταο που θα ζητούσα ανασκολοπισμό 

Link to comment
Share on other sites

Guest tony_montana

Δεν ξέρω αν το έχετε συνειδητοποίησει αλλά η εναλλαγή συναισθημάτων από το χαμένο πεναλτυ του αντιπάλου, στο 0-2 στο τέλος του ημιχρονου, δείχνει μονο ένα δρομο. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, tony_montana said:

Δεν ξέρω αν το έχετε συνειδητοποίησει αλλά η εναλλαγή συναισθημάτων από το χαμένο πεναλτυ του αντιπάλου, στο 0-2 στο τέλος του ημιχρονου, δείχνει μονο ένα δρομο. 

Ισως παμε και για το ευκολοτερο πρωταθλημα της ιστοριας μας.

Link to comment
Share on other sites

Εντωμεταξύ κόρνερ που η μπάλα περνάει τη γραμμή, κανα 2-3 οφσάιντ στον Τσουμπερ οριακά, η κόκκινη στο σπρώξιμο του γκολ που την καταπίνει, 10 φάουλ παραπάνω στην ΑΕΚ, για κανένα από όλα δεν είδαμε ριπλευ, παρόλα αυτά έχουμε την ΕΠΟ και μη μασάτε. Ξυπνα Μελισσανίδη, έχεις φτιάξει ομάδα για πρωταθληματισμο και θα στη φορέσουν τα κοράκια. Αιντε με τις κολλεγιες σου 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Skepastos said:

Εντωμεταξύ κόρνερ που η μπάλα περνάει τη γραμμή, κανα 2-3 οφσάιντ στον Τσουμπερ οριακά, η κόκκινη στο σπρώξιμο του γκολ που την καταπίνει, 10 φάουλ παραπάνω στην ΑΕΚ, για κανένα από όλα δεν είδαμε ριπλευ, παρόλα αυτά έχουμε την ΕΠΟ και μη μασάτε. Ξυπνα Μελισσανίδη, έχεις φτιάξει ομάδα για πρωταθληματισμο και θα στη φορέσουν τα κοράκια. Αιντε με τις κολλεγιες σου 

Βολικη αδικια σημερα ενοψει Αρη παντως.

Link to comment
Share on other sites

MVP Στάνκοβιτς γιατί ήταν περίεργο να είναι το τέρμα εκεί όταν έπρεπε. Κράτησε στις φάσεις του Βόλου κ καθάρισε η ποιότητα του Τσούμπερ μπροστά.

Γιαννίκης καλός κ διαβασμένος. Ανοσία της πίεσης.

Βραβείο Μάνταλου ο ίδιος. Δεν μπορώ να τον βλέπεω να παριστάνει ότι τρέχει. Πάντως σήμερα ήταν υποφερτός.

Link to comment
Share on other sites

Γαμαει στις συνεντεύξεις ο Γιαννικης . 

Μιλάμε πρέπει να τους έχει σπάσει τα νεύρα.

Επίσης μου βγάζει μια ηρεμία. Φωνή λογικής .

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Bukowski said:

Βολικη αδικια σημερα ενοψει Αρη παντως.

Δεν τα πιστεύω αυτά. Ιδίως όταν σε πάει κόντρα για 90

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Skepastos said:

Δεν τα πιστεύω αυτά. Ιδίως όταν σε πάει κόντρα για 90

Εγω τα πιστευω. Οπως και να χει παμε να γαμησουμε τον Αρη.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, ΕΝΝΙΑ_ΕΝΤΕΚΑ said:

Γαμαει στις συνεντεύξεις ο Γιαννικης . 

Μιλάμε πρέπει να τους έχει σπάσει τα νεύρα.

Επίσης μου βγάζει μια ηρεμία. Φωνή λογικής .

Στην τελευταία ερώτηση κάνει ολόκληρο πρόλογο ο άλλος για τακτική και τέτοια, και του πετάει μια μονολεκτική απάντηση "σωστά" σε φάση που να κάτσω να συζητάω μαζί σου για τακτική ρε δημοσιογράφε, έκανε και μια γκριμάτσα, χαχαχα επικός.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×