Jump to content

ΝΠΣ Βόλος-ΑΕΚ (7η αγ.): 24/10, 16:00. CosmoteSport1


Rayo Vallecano 21
 Share

M.V.P.-Κόουτσινγκ-Βραβείο Μάνταλου  

41 members have voted

  1. 1. M.V.P.

    • Στάνκοβιτς
      4
    • Moχαμάντι
      0
    • Ρότα
      0
    • Βράνιες
      0
    • Μήτογλου
      0
    • Σιμόες
      0
    • Σιμάνσκι
      0
    • Τσούμπερ
      35
    • Άμραμπατ
      0
    • Μάνταλος
      0
    • Ανσαριφάρντ
      1
    • Λε Ταλέκ
      0
    • Γκαρσία
      0
    • Σάκχοφ
      1
    • Χατζησαφί
      0
  2. 2. Κόουτσινγκ Γιαννίκη

    • Καλό
      32
    • Μέτριο
      3
    • Κακό
      1
    • Φυσιολογικό
      5
  3. 3. Βραβείο Μάνταλου (χειρότερος παίκτης)

    • Στάνκοβιτς
      0
    • Μοχαμάντι
      0
    • Ρότα
      1
    • Βράνιες
      1
    • Μήτογλου
      5
    • Σιμόες
      10
    • Σιμάνσκι
      11
    • Τσούμπερ
      0
    • Άμραμπατ
      9
    • Μάνταλος
      4
    • Ανσαριφάρντ
      0
    • Λε Ταλέκ
      0
    • Γκαρσία
      0
    • Σάκχοφ
      0
    • Χατζησαφί
      0


Recommended Posts

2 minutes ago, nikos said:

Υστερόγραφα έχεις; 

Υ.Γ. 1…Τζοβαρα γαμιεσαι

Υ.Γ. 2 Μελισσανίδη στα τρώνε 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, mobster21 said:

οι πρώτες δύο κινήσεις που ΠΡΕΠΕΙ να κάνεις

αν τις κάνει δε τον Γενάρη θα δυναμώσουμε ΠΟΛΥ

Αν είμαστε στο κόλπο το Γενάρη θα τις κάνει. 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Skepastos said:

Αν είμαστε στο κόλπο το Γενάρη θα τις κάνει. 

Μασουντ-Μοραν reloaded

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Δεν προλαβα να τα διαβασω ολα, αφου υπαρχουν και υποχρεωσεις μετα το ματς, και ηθελα να ησυχασω και με το γκαρσία, οποτε μπορει να το χετε πει, αλλα μου εκανε εντυπωση η ΜΗ τρικυμια μετα τη μείωση του σκορ. Ισως κάτι να αλλάζει τελικα.

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Κατι ειχε πει για τρενα, σφυριχτρες και σταθμαρχες ο Μελισσανιδης, ας κανονισει αυτο,

και για το τι παικτη χρειαζομαστε και ποτε ας αποφανθουν οι Παπαδημητριου-Κονε.

Link to comment
Share on other sites

Το Γεναρη θες τρεις μεταγραφές. Δεύτερο τέρμα έμπειρο γιατί ο Στάνκοβιτς δεν ξερεις τι θα παρουσιάσει με τον τραυματισμό, στόπερ ντουκι και γρήγορο και χαφαρο στο 6-8 προσωπικότητα αλα Τσουμπερ/Αμραμπατ. Ας είναι όλοι 30 και πάνω. Αδιάφορο. Ταυτόχρονα Μιται, Λατσι, Ραντονια και δεν ξέρω ποιος άλλος πρέπει να φύγουν δανεικοί για να μην καούν και Σβάρνας, Μπακακης στο γεροδιαολο. Αν φέρουν και κανένα ψιλό καλοδεχούμενο. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Σιδερένιος ο Λιβάι αλλά και ο Άμρα με το θέμα τους στον ώμο …

Vamos bien 💛🖤

7AD577E2-1FD3-447B-B155-0F0426C5FB5B.jpeg

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Εντωμεταξύ δεν τον λεω ως μετά Χριστον προφήτης…

Αλλά Γκαρσια και Άμραμπατ 

κάντε ρε παιδιά λιγη κράτη στον τροπο που μπαίνετε στις φασεις. 
 

Οκ καλο το πάθος, αλλά προέχει να είσαστε καλά, πρωτιστως για την υγεία σας αλλα και για την ομάδα που σας χρειαζεται. Μην το παρακάνετε αγόρια μου.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Bukowski said:

Μασουντ-Μοραν reloaded

Δεν το πιστεύω. Αν είμαστε μέσα στο κόλπο θα έχει καυλωσει η σουφρα του. 

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, nikos said:

Τον Τσουμπερ btw μηπως να τον αφήνουμε εκτός προπονητικων διπλών για να μειωθούν οι πιθανότητες τραυματισμού; 
 

Να κάνουν τετοια διαφορά στην ομάδα έχουμε να δούμε από κάτι παιχταράδες των 90s

Ο Σκόκο νομίζω είναι ο τελευταίος, θα φανεί βέβαια και τη διάρκεια θα έχει ο τσουμπερ αλλά εάν συνεχίσει έτσι  δεν ξέρω για τι στατιστικα μπορεί να μιλαμε,  είναι απίστευτος.

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, nikos said:

Καλά ας μην είχε Τσουμπερ και κάποια άλλα τεμάχια ο Γιαννίκης…

 

Αποψη μου παντα. Βέβαια τουλαχιστον δεν κοουτσάρει με αλλαγεσ στον αυτόματο του fifa 21 σαν τον μοσχαρο τον Βλαντο.

Το είπα κυριως για το λογοπαιγνιο του ονοματος. 

Αλλα αυτο που λες παει και αναποδα, δηλαδή ας μην είχαν οι Τσουμπερ Γιαννικη (και ας είχαν μοσχαρια ή κλαρινους στον παγκο) και θα βλέπαμε και αυτοι που θα πήγαιναν.

Το ταγκο της ομαδας είναι για δύο, προπονητικο τιμ απο την μια και παικτες απο την άλλη. Για να βγει σε πρωτη φαση ο χορός(πρωταθλητισμος), πρεπει να μπορούν και οι δύο να χορέψουν. Και αν ο ένας απο τους δύο είναι χορευταρας ταλεντάρα, θα βγει ακομα καλυτερο αποτελεσμα καλύπτοντας και τα λαθος βήματα του αλλου

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, nikos said:

Ρε σεις μάθετε λιγη μπαλίτσα που ψηφίζετε τον Άμραμπατ χειρότερο παίκτη😜

Οκ ήταν άστοχος (δεν φημιζόταν για την ευστοχία του εξαλλου)  αλλά πρόσφερε πολλά.
 

πχ στο 2ο γκολ έχει ανάλυση ο Cosmotetv στο πώς διήνυσε 60 μέτρα δημιουργώντας ουσιαστικα το γκολ.

Εχει κανει εκπληκτικο παιχνιδι ο Αμρα και αν εβαζε και ενα γκολ θα ηταν MVP. Εγω δεν καταλαβαινω το κραξιμο.

Στο ποδοσφαιρο υπαρχει και τερματοφυλακας, δεν ειναι κενες οι εστιες. Να πω οτι εκανε κακο τελειωμα να το καταλαβω.

Στο ενα επιχειρησε πλασε κατω απο το ποδια του τερματοφυλακα, καθοτι εκανε εξοδο και τελευταια στιγμη προλαβε και εκλεισε τα ποδια. Στο δευτερο κερδισε φαουλ και κοκκινη καρτα (που δεν σφυριχθηκε) ενω ταυτοχρονα εβγαλε τετ α τετ τον Τσουμπερ και μπηκε το γκολ. Μονο για το τριτο με την κεφαλια μπορω να πω οτι δεν το τελειωσε σωστα.

 

  • Δικεφαλάκι 6
Link to comment
Share on other sites

Πιστεύω ότι τα 2 6αρια καλύπτουν καλά τους χώρους και δίνουν ελευθερία στους μπροστά να ψάξουν κάτι καλό με πιο καθαρό μυαλό. Τα πλαγια μπακ δεν ξεχνιούνται και αυτό επίσης δίνει μια σιγουριά.
Νομίζω αν βοηθήσουν τα αποτελέσματα και δέσει η ομάδα χωρίς αγχος και απογοήτευση, θα δούμε καλύτερα πράγματα. 

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Vagos21 said:

Πιστεύω ότι τα 2 6αρια καλύπτουν καλά τους χώρους και δίνουν ελευθερία στους μπροστά να ψάξουν κάτι καλό με πιο καθαρό μυαλό. Τα πλαγια μπακ δεν ξεχνιούνται και αυτό επίσης δίνει μια σιγουριά.
Νομίζω αν βοηθήσουν τα αποτελέσματα και δέσει η ομάδα χωρίς αγχος και απογοήτευση, θα δούμε καλύτερα πράγματα. 

Θες επιτελους χαφ που να μην χρειαζονται υποστηριξη απο τα cb για να βγαλουν την μπαλα μπροστα.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Araujo21 said:

BRANIES.jpg?itok=kUNTzgeV

καλυτερο δωρο απο το 2πλο Ογκνιεν δεν θα εχεις

Τσιντώτας μέσα κι εδώ, βγάζει φωτο 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Araujo21 said:

BRANIES.jpg?itok=kUNTzgeV

καλυτερο δωρο απο το 2πλο Ογκνιεν δεν θα εχεις

Ρολογια βασιλομπιλαρου;

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Geologos said:

Το είπα κυριως για το λογοπαιγνιο του ονοματος. 

Αλλα αυτο που λες παει και αναποδα, δηλαδή ας μην είχαν οι Τσουμπερ Γιαννικη (και ας είχαν μοσχαρια ή κλαρινους στον παγκο) και θα βλέπαμε και αυτοι που θα πήγαιναν.

Το ταγκο της ομαδας είναι για δύο, προπονητικο τιμ απο την μια και παικτες απο την άλλη. Για να βγει σε πρωτη φαση ο χορός(πρωταθλητισμος), πρεπει να μπορούν και οι δύο να χορέψουν. Και αν ο ένας απο τους δύο είναι χορευταρας ταλεντάρα, θα βγει ακομα καλυτερο αποτελεσμα καλύπτοντας και τα λαθος βήματα του αλλου

Σωστό, σε σύγκριση με αυτους που είχαν οι περσινοί το λεω. Φετος τα είπα κι εγώ πριν για το άλλο το μοσχάρι. Ενδεκάδα κι αλλαγές demo, τούτου εδώ βράζει το αίμα του κι ας μη του φαίνεται.

Link to comment
Share on other sites

  • George_D unpinned this topic
  • George_D locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×