Jump to content

Recommended Posts

40 minutes ago, baRon21 said:

Μικρος αδερφός ο συγκεκριμένος, υπαρχει επική φωτο που ειναι ναυτακι καπου στο φουμπου, στο προφιλ του ηθικού Τασου

Έχω την εντύπωση πως είναι ο γιος του.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Λευτέρης Πέκινπας said:

και εχει και ευρωπη του χρονου οποτε θα βγαλουμε και λατερνα για την απανθρωπη ουεφα. Τι οχι?

Περσινά ξυνά σταφύλια. Μάνα με αδίκησε το σύστημα. Μάνα γιατί με γέννησες κλπ κλπ κλπ που λέει κ ο Άδωνις.

vazelos uefa.png

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, billy21 said:

Περσινά ξυνά σταφύλια. Μάνα με αδίκησε το σύστημα. Μάνα γιατί με γέννησες κλπ κλπ κλπ που λέει κ ο Άδωνις.

vazelos uefa.png

 

  • Hahaha 3
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Perparim56 said:

Έχω την εντύπωση πως είναι ο γιος του.

Το φαρμακείο της γειτονιάς θα έχει πλουτίσει πουλώντας algofren και depon . 

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Perparim56 said:

Έχω την εντύπωση πως είναι ο γιος του.

αν ειναι τουλαχιστον φατσικα φαινεται δικο του παιδι, γιατι πολλα ακουγονται απο απανθρωπους για κερατα 

Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, Perparim56 said:

Έχω την εντύπωση πως είναι ο γιος του.

Γιος του ειναι εχεις δικιο.

μποχου μας έκλεψαν οι απάνθρωποι το πρωταθλημα

97774100-AB44-48A5-84A8-2D3C3CEF4886.jpeg

  • Hahaha 5
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, baRon21 said:

Γιος του ειναι εχεις δικιο.

μποχου μας έκλεψαν οι απάνθρωποι το πρωταθλημα

97774100-AB44-48A5-84A8-2D3C3CEF4886.jpeg

μενω ησυχος οτι θα συνεχιστει η αυτοκρατορια 

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, billy21 said:

Κάποτε είχα μια γκόμενα, με ρωτάει μετά από λίγους μήνες σχέσεις, πότε θα παντρευτούμε? ΠΟΤΕ της απαντάω κ αντανακλαστικά ξεστομίζω κ το χωρίζουμε. Από εκεί κ μετά ξεκίνησε ένα δράμα ανευ προηγουμένου για αρκετό καιρό με την καίρια συνεχόμενη ερώτηση, πες μου ποιά είναι? Δεν υπήρχε φυσικά καμία άλλη απλά η λέξη γάμος εκείνη την περίοδο ήταν σαν απειλή κατά της ζωής μου. Το ίδιο έπαθε κ ο Τάσος. Πίστεψε ότι παντρεύτηκε τον τίτλο κ όταν έφαγε χυλόπιτα, άρχισε το κλαψομούνιασμα σαν την πρώην μου. Θα χρειαστεί χρόνο ο Τάσος κ πολλές σοκολάτες.

Η ιδια που έπινε τα φλόκια?

  • Δικεφαλάκι 1
  • Hahaha 8
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, billy21 said:

Κάποτε είχα μια γκόμενα, με ρωτάει μετά από λίγους μήνες σχέσεις, πότε θα παντρευτούμε? ΠΟΤΕ της απαντάω κ αντανακλαστικά ξεστομίζω κ το χωρίζουμε. Από εκεί κ μετά ξεκίνησε ένα δράμα ανευ προηγουμένου για αρκετό καιρό με την καίρια συνεχόμενη ερώτηση, πες μου ποιά είναι? Δεν υπήρχε φυσικά καμία άλλη απλά η λέξη γάμος εκείνη την περίοδο ήταν σαν απειλή κατά της ζωής μου. Το ίδιο έπαθε κ ο Τάσος. Πίστεψε ότι παντρεύτηκε τον τίτλο κ όταν έφαγε χυλόπιτα, άρχισε το κλαψομούνιασμα σαν την πρώην μου. Θα χρειαστεί χρόνο ο Τάσος κ πολλές σοκολάτες.

Lacta13

                                                image.jpeg.308d6c9a8147f8812592ea87b02d12e3.jpeg

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Araujo21 said:

Eνα  SOK  το εχω παθει... 

Screenshot_6.jpg

Η πρώτη πρόταση ξεκινά έτσι βέβαια...

 

Το 2018 όταν η ΑΕΚ πήρε το πρωτάθλημα (όπως το πήρε, μην ανοίξουμε τώρα αυτή τη συζήτηση)

 

Ψόφος...

  • Δικεφαλάκι 1
  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

Να πω στον φίλτατο κ πλέον "αντικειμενικό" Βασίλη, πρώτον αν είχε στοιχεία ο τουίτυ θα πήγαινε απ ευθείας στον εισαγγελέα κ δεύτερον αν τον καλέσει ο εισαγγελέας θα πει ότι δεν ξέρει τπτ όπως έκανε κ με τον στιχουργό κ τον αθώωσε. Βέβαια αν ασχοληθεί σοβαρά η ΑΕΚ ενδέχεται να χρειαστεί να βγει πάλι για έρανο. Άσε λοιπόντα ερωτήματα του πέοντα κ μίλα μας για το μεγαλείο του Γρύλλου.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, nikos said:

11 αρδ του πορτοκαλι απαντάνε σε 11 ερωτησεις για το φετινό πρωτάθλημα (για να έχουμε καπου και το τι λει ο καθενας τους εκεί μέσα)

 

https://www.sdna.gr/podosfairo/1084427_11-syntaktes-toy-sdna-apantoyn-sta-11-pio-kayta-erotimata-toy-protathlimatos

Τραγελαφος και πόνος, τα αλγκοφρεν δεν πιανουν

  • Hahaha 2
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Perparim56 said:

Μήπως έρχεται και σ εμάς μανίκι από την προηγούμενη ΠΑΕ μετά απ' αυτό που έγινε με τον Ηρακλή;

https://www.sport24.gr/football/iraklis-echase-tin-ypothesi-mara-prepei-na-plirosei-pano-apo-110-chiliades-eyro.10046256.html

Δεν νομίζω. Σε εμάς έχει κλείσει η υπόθεση και με τη Βούλα απλά αυτοί μαλακιστηκαν. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Perparim56 said:

Ο γνωστός κορυφαίος ποινικολόγος έτσι λέει

Αλλοίμονο κ αν θυμούνται στον Ηρακλή πως ονομάζεται πλέον η ομάδα τους. Δεν έχει σχέση η δικιά τους διαδικασία με την δικιά μας, πέρα από αυτό όλα είναι κλεισμένα πλήρως. Ο κοντοπούτανος μπορεί να εξωτερικεύει τις επιθυμίες του, αλλά αυτό είναι κ μόνο, επιθυμίες.

Link to comment
Share on other sites

Mιλάμε για ζητήματα που αφορούν υπόθεση 9 ετών πίσω και που όλα έχουν οριστικοποιηθεί. Ήδη από το 2016 όταν και απορρίφθηκαν προσφυγές ξένων ποδοσφαιριστών και ατζέντηδων, η FIFA αποδέχθηκε την διαδικασία. 

 

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×