Jump to content

Recommended Posts

Άκουσα τον Τσακίρη στο ραδιόφωνο, κι έχω την αίσθηση ότι άφησε υπονοούμενο για άλλη ελληνική ομάδα που ψάχνεται για Πινέδα, κι ότι όλοι οι μνηστήρες θα πρέπει να απευθυνθούν από τη Θέλτα.

Προφανώς δεν έχω ιδέα τι ισχύει- μακάρι να πεισμώσει ο Μελ και να ανακοινώσει την απόκτηση Πινέδα σε ένα μήνα από σήμερα.

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Bluesman said:

Mιλάμε για ζητήματα που αφορούν υπόθεση 9 ετών πίσω και που όλα έχουν οριστικοποιηθεί. Ήδη από το 2016 όταν και απορρίφθηκαν προσφυγές ξένων ποδοσφαιριστών και ατζέντηδων, η FIFA αποδέχθηκε την διαδικασία. 

 

Θα ηθελα παντως μια αναλυτικη και τεκμηριωμενη απαντηση αν καποιος ξερει.

Ο ΠΟΤ Ηρακλης ουσιαστικα ειναι μετονομασια του Τριγλια σε Ηρακλης και τωρα εχει χρεη προς ατομα που δεν καλυψε μια ΠΑΕ Ηρακλης με εντελως διαφορετικο ΑΦΜ απλα και μονο επειδη εχει χρωματα και ονομα του Ηρακλη.

Με βαση αυτο, δεν ειμαστε καλυμμενοι.

Απο εκει και περα, τι ακριβως εχει καλυφθει; Ο Ροτζερ Γκερειρο ειπε προχθες οτι του χρωσταει λεφτα η ομαδα και ακομα δεν τα εχει παρει. Γιατι επομενως να μην ισχυσει οτι θα του χρωσταμε κι αυτουνου τα δεδουλευμενα του; Και σε αυτον και σε αλλους τοσους. Πρεπει να ειναι γυρω στα 5 εκατομμυρια ευρω.

Link to comment
Share on other sites

We ll cross that bridge when we get there

Δεν εχει νοημα ακομα δεν σταματησαμε να ασχολούμαστε με την μια γρια, να πιάνουμε την άλλη.

Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, Geologos said:

We ll cross that bridge when we get there

Δεν εχει νοημα ακομα δεν σταματησαμε να ασχολούμαστε με την μια γρια, να πιάνουμε την άλλη.

Πώς δεν εχει; Ειναι εξοδα που μπορουν να επηρεασουν τον μεταγραφικο σχεδιασμο. Ειναι σημαντικο να ειμαστε εξασφαλισμενοι και η απορια μου ειναι το αν και με ποιο τροπο ειμαστε.

Η συγκεκριμενη κλισεδια δε συνιστα απαντηση.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, steluckyy said:

Θα ηθελα παντως μια αναλυτικη και τεκμηριωμενη απαντηση αν καποιος ξερει.

Ο ΠΟΤ Ηρακλης ουσιαστικα ειναι μετονομασια του Τριγλια σε Ηρακλης και τωρα εχει χρεη προς ατομα που δεν καλυψε μια ΠΑΕ Ηρακλης με εντελως διαφορετικο ΑΦΜ απλα και μονο επειδη εχει χρωματα και ονομα του Ηρακλη.

Με βαση αυτο, δεν ειμαστε καλυμμενοι.

Απο εκει και περα, τι ακριβως εχει καλυφθει; Ο Ροτζερ Γκερειρο ειπε προχθες οτι του χρωσταει λεφτα η ομαδα και ακομα δεν τα εχει παρει. Γιατι επομενως να μην ισχυσει οτι θα του χρωσταμε κι αυτουνου τα δεδουλευμενα του; Και σε αυτον και σε αλλους τοσους. Πρεπει να ειναι γυρω στα 5 εκατομμυρια ευρω.

Όπως γράφει κ ο φίλος πιο πάνω η FIFA έχει αποφανθεί επί του θέματος τελεσίδικα. Η ΑΕΚ λειτούργησε σωστά κ νομικά κ κυρίως λογιστικά. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, steluckyy said:

Πώς δεν εχει; Ειναι εξοδα που μπορουν να επηρεασουν τον μεταγραφικο σχεδιασμο. Ειναι σημαντικο να ειμαστε εξασφαλισμενοι και η απορια μου ειναι το αν και με ποιο τροπο ειμαστε.

Η συγκεκριμενη κλισεδια δε συνιστα απαντηση.

Γουστα ειναι αυτά, 4 μέρες περασαν απο οταν πήραμε πρωτάθλημα, έχουμε 6 μέρες ακόμα για να πανηγυρισουμε το νταμπλ, αλλα ποιος τα γαμαει αυτα.

Ας ασχοληθούμε με ταχρέη των αμετοχων διοικησεων και κατα ποσο μπορει να επηρεασουν την ομαδα, με βάση μια αποφαση για τη γρια.

 

  • Δικεφαλάκι 3
  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

η παλια ΠΑΕ εχει εκκαθαριστει και η φιφα μετα τα ελληνικα δικαστηρια εχουν απορριψει οσες προσφυγες φτασανε εκει συνεπως ποιος ο λογος που ανοιγει αυτη η κουβεντα ?

Link to comment
Share on other sites

Ο λόγος είναι ο κοντογιοντισμός. Όσο τον τσιμπουκώνετε τον λιβερπουλοπαοκτζη, τόσο θα πιάνετε το κεφάλι σας σα Μάνταλοι. 

Γράψτε κάνα αναλυτικό και τεκμηριομένο balance sheet τώρα. 

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Aggelos Komvolidis said:

Άκουσα τον Τσακίρη στο ραδιόφωνο, κι έχω την αίσθηση ότι άφησε υπονοούμενο για άλλη ελληνική ομάδα που ψάχνεται για Πινέδα, κι ότι όλοι οι μνηστήρες θα πρέπει να απευθυνθούν από τη Θέλτα.

Προφανώς δεν έχω ιδέα τι ισχύει- μακάρι να πεισμώσει ο Μελ και να ανακοινώσει την απόκτηση Πινέδα σε ένα μήνα από σήμερα.

Για Ολυμπιακο ακουγεται. Προταση γυρω στα 6-7εκ + Μπα & Ανδρουτσο στη Θελτα.

Link to comment
Share on other sites

O Παναθηναϊκός είναι, και έχει προσεγγίσει την Celta από τον Δεκέμβριο.

  • Hahaha 9
Link to comment
Share on other sites

Πιθανών γνωστός στα τρυπήματα ο γαύρος αλλα θα πρέπει να συμφωνήσει και ο παίκτης . 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Aussie said:

+ Μπα & Ανδρουτσο στη Θελτα.

Yποβιβάστηκε η Θέλτα? 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Abraham21r said:

O Παναθηναϊκός είναι, και έχει προσεγγίσει την Celta από τον Δεκέμβριο.

Το πιστεύω αλλα μου φαίνεται αστείο να έχει έστω και 1/10000% να μπορεί να το καταφέρει ο τουίτι μαζί με την γριούλα . 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Aussie said:

Για Ολυμπιακο ακουγεται. Προταση γυρω στα 6-7εκ + Μπα & Ανδρουτσο στη Θελτα.

Μπα και Ανδρούτσο στην Θέλτα ακούω. Θα πρέπει να τους εκλεισε το τηλέφωνο στην μούρη ο πρόεδρος και μόνο στο άκουσμα.

Αν είναι έτσι να δώσουμε Ρότα και Μητογλου χωρίς επιπλέον λεφτά. Ξεπερνάνε σε χρηματιστηριακή αξία αυτών του Ολυμπιακού ούτως η άλλως.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, amd said:

οχι

Είδα σαν αντάλαγμα Μπα κ Ανδρούτσο κ νόμισα ότι έπεσαν κ κάνουν προγραμματισμό για την Σεγούντα. Οκ.

  • Hahaha 7
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Abraham21r said:

O Παναθηναϊκός είναι, και έχει προσεγγίσει την Celta από τον Δεκέμβριο.

Εχει πάρει το αφτί μου και για πρόταση βου.

6-7 μυρια για το 50%, συν Κάργα, ΜπαντονΟΤομας.

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Geologos said:

Αρης, 6-7 εκατομύρια + Σιαμπάνης, Γκρέι

Για το 50% και αυτός η θα τον πάρει ολόκληρο? 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, AG21 said:

Για το 50% και αυτός η θα τον πάρει ολόκληρο? 

Αφού σου λέει ότι δίνει και Σιαμπανη, τι 50% τσαμπουνας; 

  • Δικεφαλάκι 1
  • Hahaha 10
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω σε ποιο τόπικ μπαίνει αυτό, αλλά αυτός είναι γαύρος και συνήθως έχει καλές πληροφορίες...

image.png.4a6f9d574327ee02b5484592aa41b475.png

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Pankar said:

Δεν ξέρω σε ποιο τόπικ μπαίνει αυτό, αλλά αυτός είναι γαύρος και συνήθως έχει καλές πληροφορίες...

image.png.4a6f9d574327ee02b5484592aa41b475.png

Ποιος είναι Ολυμπιακός;

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×