Jump to content

Recommended Posts

1 minute ago, SpiRos said:

Είναι καλός αυτός ο Πήλιος;

Δεν ξέρω, σημασία έχει τα ελληνόπουλα να διαλέγουν ΑΕΚ και όχι πουστόγαυρο - όπως γινόταν στα 90s.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, SpiRos said:

Είναι καλός αυτός ο Πήλιος;

Δεν είναι κακός. Ωραίο προτζεκτ. Νομίζω δεν είναι αναγκη να φυγει κανεις απο τα δεξια για να χωρέσει επειδή ο Χατζησαφί είναι πολυθεσίτης αφενός και αφετέρου ο Μοχαμάντι αξίζει μια σεζόν γεμάτη αλλά ειναι και λίγο ζαριά ανν θα επανέλθει ίδιος από τον τραυματισμό του. Θεωρώ πολυ σωστή κίνηση τον Πήλιο, και επειδή είναι Έλληνας.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Όταν έχεις έναν προπονητή σαν τον Ματίας πρέπει να φέρεις 2-3 νεαρούς εξελίξιμους ακόμη εκτός του Ζίνι, είτε Έλληνες, είτε ξένους. Ο άνθρωπος ανασταίνει κ πεθαμένους, αν του δώσεις έναν νεαρό που να έχει ταλέντο κ όρεξη για δουλειά μπορεί να δούμε τρομερά πράγματα.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, Atlas21 said:

επειδή ο Χατζησαφί είναι πολυθεσίτης

νομίζω αυτό είναι κομβικό. Ο Πήλιος δεν ήρθε σαν παίκτης της ΑΕΚ Β και φαντάζομαι δεν θα έρθει και σαν 3η επιλογή. Εκτός βέβαια αν κάνουν άλλες σκέψεις για Μοχαμαντί.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Atlas21 said:

Δεν είναι κακός. Ωραίο προτζεκτ. Νομίζω δεν είναι αναγκη να φυγει κανεις απο τα δεξια για να χωρέσει επειδή ο Χατζησαφί είναι πολυθεσίτης αφενός και αφετέρου ο Μοχαμάντι αξίζει μια σεζόν γεμάτη αλλά ειναι και λίγο ζαριά ανν θα επανέλθει ίδιος από τον τραυματισμό του. Θεωρώ πολυ σωστή κίνηση τον Πήλιο, και επειδή είναι Έλληνας.

Τον έχω παρακολουθήσει αρκετά (για τα δεδομένα μου!). Εκτιμώ πως είναι πάρα πολύ καλός αμυντικά (και τακτικά), έχει νεύρο, τσαμπουκά και γρήγορη αντίδραση. Επιθετικά δυστυχώς δεν κατάφερα να σχηματίσω καμμία άποψη...
Είχα στεναχωρηθεί όταν είχε κυκλοφορήσει σαν σιγουράκι για γαβρο.

Link to comment
Share on other sites

Είναι το θέμα της Ευρώπης και τους περιορισμούς με τη λίστα απο τη μια και το θέμα της επάρκειας λύσεων στα χάφ λόγο των περισσότερων αγώνα αρα ο Χ"σαφί θα παίξει αρκετά παιχνίδια με το ένα ή τον άλλο τρόπο αν και δεν έχει τόσο σημασία αυτό . Μια χαρά είναι και αν σου βγεί καλύπτεις του παραχρόνου που κάποιος Ιρανός πιθανών θα χαιρετήσει .

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ελπίζω να μην περνάνε ιδέες από το Πρυτανείο ότι 7 Μ × 1Υ = 7Υ ×1Μ. 

Πάντως για να λέμε και του Μελ το δίκιο, 7Μ για την τωρινή ΑΕΚ είναι αρκετά. Αλλα , θελει κόπο χρόνο και τύχη η αντικατάσταση με ανάλογο  Πινεδα 

Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, Navas said:

Δεν προσέχετε τον δάσκαλο!!! 

Σε ευχαριστώ φίλε Νάβας για την αναγνώριση στο έργο του διδασκάλου. Μόνο εσύ.

 Είπε για Πήλιο κλεισμένο τέλος αλλά μερικοί θέλουν να τα γράψει 2μερες μετά η sportday και ο σπορ των φμ για να πιστέψουν. Ασέβεια . Θα μάθουν.

  Από κει και πέρα ο Μεταξάς προορίζεται για την ΑΕΚ Β ενώ ο Αμραμπατ μου λένε φεύγει.

 Πρόταση σας έχω γράψει έχουν για Ρότα και Γκαρσία.  Περιμένουν κάτι καλό και για Μοχαμαντί ,κάτι θα χουν ακούσει από μάνατζερ .

  Τερματοφύλακα θα πάρουμε τον Κλέιμαν του Βόλου.

Αθανασιαδη δε βλέπω να φεύγει .

  • Δικεφαλάκι 19
  • Sad 7
  • Hahaha 1
  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

Δασκαλε το κατι καλο για Μοχαμαντι εχει καμια σχέση με αυτά που γράφουν τα σαιτ για Λανς Χατζισαφί?

Link to comment
Share on other sites

Ποιος κλείμαν δασκαλε; Επειδή έπιασε ένα πεναλντι θα κάνει καριέρα στη πλάτη της ΑΕΚ;

Link to comment
Share on other sites

στα αθλητικα πρωτοσελιδα των οπαδικων μας σαητ απουσιαζει ο ΔΙΚΕΦΑΛΟΣ ..

Υπαρχει λογος ?

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Stylianopoulos said:

Σε ευχαριστώ φίλε Νάβας για την αναγνώριση στο έργο του διδασκάλου. Μόνο εσύ.

 Είπε για Πήλιο κλεισμένο τέλος ....

Ωραία φάση το Πήλιο, αλλά δεν μας είπες που ακριβώς έκλεισε. Τσαγκαράδα ? Πορταριά ? Νταμούχαρη ? Αη-Γιάννη ? ΠΟΥ ?????

  • Hahaha 2
Link to comment
Share on other sites

Τι Κλειμαν ρε παιδια, ελεος.

Και δεν ειναι στο επιπεδο που θελουμε, και πρεπει να ειναι και ανισορροπος χαρακτηρας, αφου εχει εξωαγωνιστικα θεματα. Θελουμε θεωρω μια ποιοτικη αναβαθμιση στον τερμα και μας φερνουν τον Κλειμαν; Παιρνουμε δηλαδη τερμα για δευτερο; Αν ειναι δυνατον.

Κατα που μαλλον δεν παιζει ρολο, εχουμε Ιρανους και η κυβερνηση του Ιραν δεν αναγνωριζει το Ισραηλ. Σε φαση αν αγωνιστουν εναντια σε Ισραηλινες ομαδες τοτε τιθενται εκτος εθνικης. Και ο Κλειμαν ειναι Ισραηλινος.

Το τελευταιο δεν παιζει τοσο ρολο, γενικοτερα δε μαρεσε καθολου η ειδηση.

Link to comment
Share on other sites

Ειχαμε αντικειμενικα τον χειροτερο ΤΦ του μπιγκ 5 και θα φερουμε εναν ισαξιο του;

Κακα τα νεα απο δασκαλο. Φοβαμαι μη γινει καλοκαιρι 2018 παλι.

Link to comment
Share on other sites

Θα το γράφω κάθε μέρα το τι πιστεύω ότι θα γίνει χωρίς να έχω καμία πληροφορία 

Θα πάμε προκριματικά με τη φετινή ομάδα, θα ξεκινήσουμε να περνούνε ότι vfm βρούμε για βάθος για 11αδες κυπέλλου κτλ  και για να τους αναδείξουμε ( κιουχαρσκι work) και θα κάνουμε κάποιες δυνατές κινήσεις είτε αν αν κάτσουν νωρίς η πιο μετά για να δούμε και σε ποιους ομίλους μπούμε. 

Δλδ αν μπούμε τσουλου τότε δεν θα πάρουμε Γιαννιώτη γιατί ο Αλμειδα και το τιμ του δεν είναι ουζουνιδης. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, AG21 said:

Θα το γράφω κάθε μέρα το τι πιστεύω ότι θα γίνει χωρίς να έχω καμία πληροφορία 

Θα πάμε προκριματικά με τη φετινή ομάδα, θα ξεκινήσουμε να περνούνε ότι vfm βρούμε για βάθος για 11αδες κυπέλλου κτλ  και για να τους αναδείξουμε ( κιουχαρσκι work) και θα κάνουμε κάποιες δυνατές κινήσεις είτε αν αν κάτσουν νωρίς η πιο μετά για να δούμε και σε ποιους ομίλους μπούμε. 

Δλδ αν μπούμε τσουλου τότε δεν θα πάρουμε Γιαννιώτη γιατί ο Αλμειδα και το τιμ του δεν είναι ουζουνιδης. 

Και αυτό είναι θετικό σενάριο!

Οχι μόνο οι απαιτήσεις και το budget διαφοροποιούνται ανάλογα με τη διοργάνωση που τελικά θα παίξουμε, αλλά ένα μεγάλο μέρος του θα πάει στον Πινέδα ή στον αντικαταστάτη του.

Οταν λοιπόν δεν ξέρεις τι θα κάνεις με το κομβικό κενό του ρόστερ σου, μόνο prospects, βάθος και λαχεία ψωνίζεις.

Εγώ θα χαρώ να μη ακούγονται μεγάλα ονόματα γιατί θα σημαίνει ότι μένουν Λίβαι + Μούκου

Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, SpiRos said:

Είναι καλός αυτός ο Πήλιος;

Πηλιο τον λένε. Πως τον κοβεις;

  • Hahaha 3
Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, TheNarrator said:

ωραιο κρος εχει, μηδεν δειγμα tackling, decisions, αλματος. 99% του βιντεο ειναι cross/squaring the ball.

Τι διαφορα εχει απο χατζισαφι?

Toν νέο Ρότα ψάχνουν. Θέλει δουλειά ο παίκτης. Αν σκέφτονται δίδυμο με τον Χατζισαφί, μαζί με την ενημέρωση για Κλέιμαν θα πω στον φαρμακοποιό μου να ετοιμάσει παραγγελία για του χρόνου. Ευτυχώς υπάρχει ο Ματίας κ νομίζω αυτό το σενάριο είναι πολύ μακρινό.

Link to comment
Share on other sites

 Θα πήγαινα εδώ αφού θέλουν νεαρό, φυσικά θα κόστιζε υποθέτω πιο πάνω από τον Πήλιο, αλλά στην διετία στα χέρια του Ματίας θα τον πωλούσες εύκολα. Θεωρητικά πάντα.

 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Καλά ρε τι είναι αυτά πάλι ? Ξεκινάμε νέο καλοκαίρι 2018 ? Ποιος Κλέιμαν τώρα 🤦🏽 με Αμραμπάτι οκ είχε μεγάλη συμμετοχή στο πρωτάθλημα φέτος αλλά είναι 36 δεν σηκώνει βαρύ συμβόλαιο. Να πάει στην Ολλανδία στην Ουτρέχτη που θέλει μόνο μην ακούσουμε καμία μέρα ότι πιάνει λιμάνι η βοτανικό...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×