Jump to content

Recommended Posts

Τι να ‘καλοπισεις’ ρε φελλέ ; Στον ΠΟΥΤΣΟ μας η γνώμη σου  περι διαιτησιας έχουμε κι εμεις μάτια . Άλλοι την εκμεταλλεύονται , μαζί με την αγάπη που σου έδειξε ο κόσμος της ΑΕΚ για να γίνεις αυτό που είσαι . Και να σε προτάσσουν λες και είσαι .. η ΑΕΚ η ίδια στα κωλοκαναλα. Όποτε στα παπάρια μας αν θεωρείς ότι ευνοήθηκε η ΑΕΚ , αλλά να μη λες η ομάδα ΜΑΣ και ο παίκτης ΜΑΣ. Αντε νισάφι 

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

Άρχισε τα η ομάδα μας ? 

Ντεμη άσε μας με την δήθεν αντικειμενικότητα.

 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, JOSS said:

Τι να ‘καλοπισεις’ ρε φελλέ ; Στον ΠΟΥΤΣΟ μας η γνώμη σου  περι διαιτησιας έχουμε κι εμεις μάτια . Άλλοι την εκμεταλλεύονται , μαζί με την αγάπη που σου έδειξε ο κόσμος της ΑΕΚ για να γίνεις αυτό που είσαι . Και να σε προτάσσουν λες και είσαι .. η ΑΕΚ η ίδια στα κωλοκαναλα. Όποτε στα παπάρια μας αν θεωρείς ότι ευνοήθηκε η ΑΕΚ , αλλά να μη λες η ομάδα ΜΑΣ και ο παίκτης ΜΑΣ. Αντε νισάφι 

Αυτό το ΜΑΣ με συγκίνησε πανάθεμα τον

Link to comment
Share on other sites

Δε νομίζω ότι υποστηρίζουμε την ίδια ομάδα αγαπητέ κ Νικόλαιδη.

Εκτος κ αν γίναμε Λίβερπουλ.

 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, gybe21 said:

Δε νομίζω ότι υποστηρίζουμε την ίδια ομάδα αγαπητέ κ Νικόλαιδη.

Εκτος κ αν γίναμε Λίβερπουλ.

 

Ακριβώς. Τι θα πει "ο παικτης μας" κυρ Θεμιστοκλη? Εμεις ειμαστε ΑΕΚ, εσυ πανε δες τι κανει η ομαδα σου.

Παλιοχοντρολιπαρε.

Link to comment
Share on other sites

Να στο καλλωπίσω εγώ Ντέμη μου. Οι μαλάκες πέθαναν. Τις εκθέσεις του παρατηρητή στο νέο γήπεδο θα τις γράφουμε εμείς! Μπορεί κ κάποιος από εδώ μέσα! Αυτό είναι καλλωπισμός κ να σαι σίγουρος ότι θα υπάρξει. Το 05 κ το 08 μας τελείωσε. Ο σταυρός είναι για τις εκκλησίες. Αν θες να πας να γίνεις παππάς ή κ μοναχός.  

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Α, κ στα αρχίδια μας αν αδικήθηκε -που δεν- ΟΑΡΗΣ. Στα καλλωπισμένα αρχίδια μας. Μπορεί να τον αδικούμε κάθε Κυριακή?? Και αυτόν ΚΑΙ ΟΛΟΥΣ??? Θα ήταν εξόχως... καλλωπιστικό στην αισθητική μας.

Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, JOSS said:

Τι να ‘καλοπισεις’ ρε φελλέ ; Στον ΠΟΥΤΣΟ μας η γνώμη σου  περι διαιτησιας έχουμε κι εμεις μάτια . Άλλοι την εκμεταλλεύονται , μαζί με την αγάπη που σου έδειξε ο κόσμος της ΑΕΚ για να γίνεις αυτό που είσαι . Και να σε προτάσσουν λες και είσαι .. η ΑΕΚ η ίδια στα κωλοκαναλα. Όποτε στα παπάρια μας αν θεωρείς ότι ευνοήθηκε η ΑΕΚ , αλλά να μη λες η ομάδα ΜΑΣ και ο παίκτης ΜΑΣ. Αντε νισάφι 

Αυτά ακριβώς.

 

Πρόκειται περι φελλού και λυπαμαι πολύ που ασχολείται ακόμα τόσος κόσμος της ΑΕΚ μαζί του, για αυτό και μονο ασχοληθηκα κι εγω.

Τον γράφω στα παπαρια μου από τοτε που παρίστανε τον διαφορετικουλη πρόεδρο, ποσο μάλλον τώρα που είναι ένα τίποτα, ενας ανταγωνιστής του Πάνου Βόγλη στην τηλεθέαση.

υγ. Μελισσανιδη ξανασκέψου το για τα κανόνια. Μια γωνίτσα και πολλή του είναι. Κι αυτού και του Μανωλά και του βατραχου και του κάθε πουστη πρωην.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Araujo21 said:

Πηρε θεση ρε παιδια αδικα τον κατηγορειτε για υπαληλο 

Screenshot_5.jpg

Ο παικτης ΜΑΣ...ΛΟΛ

Link to comment
Share on other sites

Να μας πει ο κοντος Ντεμης αν ηταν κοκκινη απευθειας στον Καμαρα ή μονο στον Γκαρσια δινονται τετοιες κοκκινες. Και τελικα ποιον ευνοησε το κορακι και τι ρολο ειχε -ο αδικημένος ΟΑρης-  να παιξει σε σχεση με τα επομενα μας παιχνιδια 

Link to comment
Share on other sites

Ελπίζω σε παρέμβαση Καβλελ σε ντεμοτεχνιστικο ανεξαρτητοειδες ραδιο να ρωτάει τι τα θέλει τα δεκα πακέτα χαρτομάντηλα ο Ντεμης  αλλα και για το ποια γλυκα ζητάει στο ζαχαροπλαστείο

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Geologos said:

Ελπίζω σε παρέμβαση Καβλελ σε ντεμοτεχνιστικο ανεξαρτητοειδες ραδιο να ρωτάει τι τα θέλει τα δεκα πακέτα χαρτομάντηλα ο Ντεμης  αλλα και για το ποια γλυκα ζητάει στο ζαχαροπλαστείο

Πες μου εναν απο το παρεακι που αφηνει γραμμες.

Link to comment
Share on other sites

Το στανιό μου μέσα, με τόσα ράπιντ τέστ που μας βάζουν να κάνουμε και με τις κωλομπατονέτες που μας χώνουνε στα ρουθούνια, περπατάμε όλοι και ρουφάμε μύτες λες κι είμαστε τίποτα πρεζάκηδες. :angry:

 

(Άσχετο, αλλά δεν ήξερα σε ποιό θρέντ να το βάλω .... :ph34r:)

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Νονός said:

Το στανιό μου μέσα, με τόσα ράπιντ τέστ που μας βάζουν να κάνουμε και με τις κωλομπατονέτες που μας χώνουνε στα ρουθούνια, περπατάμε όλοι και ρουφάμε μύτες λες κι είμαστε τίποτα πρεζάκηδες. :angry:

 

(Άσχετο, αλλά δεν ήξερα σε ποιό θρέντ να το βάλω .... :ph34r:)

Αχ Νονέ μου ποτε θα έρθουν τα Χριστούγεννα να ευχαριστηθούμε κουραμπιέδες. 
 

Ουτε εγώ ήξερα που να το βάλω 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Skepastos said:

Αχ Νονέ μου ποτε θα έρθουν τα Χριστούγεννα να ευχαριστηθούμε κουραμπιέδες. 
 

Ουτε εγώ ήξερα που να το βάλω 

Δεν ξέρουμε που να το βάλουμε, Σκεπαστάρα μου !!!

Μεγάλη η κρίση στο σεξ στις μέρες μας .... :(

Link to comment
Share on other sites

@Epitaph21 @MikrosKaiAtropos @tan21

 

Παιδια καποιο σχολιο για τον ΜΟΝΑΔΙΚΟ, ή εστω για το ματς και την σφαγη του Αρεως;

Το καταλαβαινω πως το σημαντικο θεμα ειναι μην τολμησει κανενας ΑΕΚτζης να κοροιδεψει την ακροπολη του Ελληνικου αθλητισμου, τον Ολυμπιακο μας.

Αλλα και αυτο το θεμα νομιζω εχει "ποδια" ωστε να αξιζει λιγη λαμψη απο την απυθμενη σοφια σας.

Τσεκαρα, δεν εχουν θιασο οι Σεφερλης-Παπασημακοπουλος αυτη την εβδομαδα, οποτε σιγουρα εχετε τον χρονο.

 

Link to comment
Share on other sites

Μωρή γαμιόλα με πέναλτι έξω από την περιοχή θα πάρουμε πρωτάθλημα τελευταία αγωνιστική. 

Σάλτα και ΓΑΜΗΣΟΥ ρε ΜΟΥΝΟΠΑΝΟ.

Και κάτι τελευταίο.

Η ομάδα χτίζει γήπεδο εκεί που εσύ μας έλεγες ότι δεν γίνεται. Μαλάκα. Πόσο σοβαρά να σε πάρει κάποιος πλέον όταν γίνεται αυτό για το οποίο έσκιζες τα ιμάτιά σου ότι είναι ΑΔΥΝΑΤΟ να γίνει? 

Είσαι ΑΝΑΞΙΟΠΙΣΤΟΣ και δεν σου επιτρέπεται να μιλάς για την ΑΕΚ όταν πολέμησες με λύσσα την Νέα Φιλαδέλφεια. Εκτός από ΜΟΥΝΟΠΑΝΟ. Μην το ξεχνάμε.

Ας βγει η επίσημη ΑΕΚ να τελειώσουμε κάθε επαφή μαζί του για πάντα.

Ντέμη σε αγαπώ. Νικολαΐδη ΆΝΤΕ ΚΑΙ ΓΑΜΗΣΟΥ.

 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Araujo21 said:

Να μας πει ο κοντος Ντεμης αν ηταν κοκκινη απευθειας στον Καμαρα ή μονο στον Γκαρσια δινονται τετοιες κοκκινες. Και τελικα ποιον ευνοησε το κορακι και τι ρολο ειχε -ο αδικημένος ΟΑρης-  να παιξει σε σχεση με τα επομενα μας παιχνιδια 

Όχι. Καταρχήν να μας πει για την σχέση Ολυμπιακού - Άρη. Από εκεί να ξεκινήσει το ΜΟΥΝΟΠΑΝΟ. Που βγαίνει 10 ημέρες πριν από ντέρμπυ να μας κάνει μάθημα ηθικής κουνώντας το δάκτυλο.

Ξέχασες πολύ εύκολα ρε ΜΟΥΝΟΠΑΝΟ Νικολαΐδη.

Link to comment
Share on other sites

Πόσο πονάει όταν η ΑΕΚ αρχίζει να τρομάζει, ε?

Πρωτάθλημα ρε ΜΟΥΝΟΠΑΝΟ θα πάρουμε. Κάτι που εσύ δεν μας έδωσες ποτέ ρε ΜΟΥΝΟΠΑΝΟ δίκαιε.

Link to comment
Share on other sites

Να μην ξεχασει ο ταιγκερ να βαλει τα μουτρα της κοντης γαμιολας στις χεστρες του γηπεδου οχι στα κανονια τρομαρα του

Link to comment
Share on other sites

Πέτυχε τον στόχο του, απέδειξε ότι είναι Διαφορετικουλης ο κοντός.

Πάμε παρακατω.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×