Jump to content

Recommended Posts

23 minutes ago, Bukowski said:

Αφήνω αυτό εδώ να υπάρχει 🥲20211104_215814.thumb.jpg.75ffc3075d67a7f95b61f6d658513333.jpg

Κατσε ρε Μπουκο μου, εσυ δεν με ειχες "βαλει στον τοιχο" και μου ελεγες να σχολιασω την υποτακτικη σταση του Μελισσανιδη προς Σαββιδη;

Και καλα εκανες, δεν εχω κανενα θεμα να ανακαλει οποιοσδηποτε τις πιθανες μαλακιες που εχω γραψει.

 

Ε, αντιστοιχα περιμενω τα παιδια που με τοσο ζηλο στηριζανε τον Νικολαιδη, να μας πουν την γνωμη τους.

Ουτε καποια κοντρα ανοιγω, ειλικρινα την γνωμη τους σε (αλλη) μια ντροπιαστικη συμπεριφορα του Νικολαιδη θελω. 

 

Το να υποπτευομαι οτι ειναι οι/ο Ντεμης-Κανελοπουλος-Κιντης ειναι καποιου ειδους προσβολη;

Link to comment
Share on other sites

Και με τον Ναξιωτη κλαψαρχιδα και με τον Εβριτη μανιαμουνια το πρόβλημα είναι το εξής.  'Έχουν μετανιώσει που δεν επέλεξαν τον γαυρο. Η άποψη του Τζιλη έχει ακριβώς την ίδια βαρύτητα με τη γνώμη της Ζηνας Κουτσελινη για το έργο του Σπινόζα. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Duck_Season said:

Και με τον Ναξιωτη κλαψαρχιδα και με τον Εβριτη μανιαμουνια το πρόβλημα είναι το εξής.  'Έχουν μετανιώσει που δεν επέλεξαν τον γαυρο. Η άποψη του Τζιλη έχει ακριβώς την ίδια βαρύτητα με τη γνώμη της Ζηνας Κουτσελινη για το έργο του Σπινόζα. 

Και εγώ έχω αρχίσει να το πιστεύω αυτό. Ότι όταν είδαν το ποσο μπουρδελο είναι το ποδοσφαιράκι στην Ελλάδα, μετάνιωσαν για το «οπαδιλικι»

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, nedved21 said:

Κατσε ρε Μπουκο μου, εσυ δεν με ειχες "βαλει στον τοιχο" και μου ελεγες να σχολιασω την υποτακτικη σταση του Μελισσανιδη προς Σαββιδη;

Και καλα εκανες, δεν εχω κανενα θεμα να ανακαλει οποιοσδηποτε τις πιθαναες μαλακιες που εχω γραψει.

 

Ε, αντιστοιχα περιμενω τα παιδια που με τοσο ζηλο στηριζανε τον Νικολαιδη, να μας πουν την γνωμη τους.

Ουτε καποια κοντρα ανοιγω, ειλικρινα την γνωμη τους σε (αλλη) μια ντροπιαστικη συμπεριφορα του Νικολαιδη θελω. 

 

Το να υποπτευομαι οτι ειναι οι/ο Ντεμης-Κανελοπουλος-Κιντης ειναι καποιου ειδους προσβολη;

Εγω παντως εχω γραψει για τον Ντεμη καιρο τωρα αν θυμασαι πως η μεγαλυτερη μαλακια που εκανε ηταν που επελεξε ΑΕΚ το '96. Και θεωρω δεδομενο πως το ιδιο πιστευει πλεον και αυτος. Ας προσεχε βεβαια, πουτσα μας, στομα του κλπ.

ΥΓ: Για τον Μελισσανιδη ειχα γραψει πως και αυτος οπως και ο Ντουσαν φυσικα ενω βρισκονταν στα της ΑΕΚ εχουν λειτουργησει για συμφεροντα εχθρων (Σαββιδη, Κοκκαλη) κατι που δεν ισχυει για τον Ντεμη απ οσο ξερουμε βεβαια.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Bukowski said:

Εγω παντως εχω γραψει για τον Ντεμη καιρο τωρα αν θυμασαι πως η μεγαλυτερη μαλακια που εκανε ηταν που επελεξε ΑΕΚ το '96. Και θεωρω δεδομενο πως το ιδιο πιστευει πλεον και αυτος. Ας προσεχε βεβαια, πουτσα μας, στομα του κλπ.

ΥΓ: Για τον Μελισσανιδη ειχα γραψει πως και αυτος οπως και ο Ντουσαν φυσικα ενω βρισκονταν στα της ΑΕΚ εχουν λειτουργησει για συμφεροντα εχθρων (Σαββιδη, Κοκκαλη) κατι που δεν ισχυει για τον Ντεμη απ οσο ξερουμε βεβαια.

Αλλος ενας Αλεξανδρης θα ηταν αμα πηγαινε στον γαυρο. Η ΑΕΚ και ο κοσμος της τον εκαναν να εχει το ονομα που εχει. Και οπως εχει δειξει η ιστορια του, μονο οσο ηταν παικτης/προεδρος της ΑΕΚ ειχε καποια αξια σαν προσωπικοτητα. Χωρις την ΑΕΚ διπλα στο ονομα του, ειναι υποτακτικος και εντολοδοχος του Νικολακοπουλου και του Κολκα.

Σεβαστη απολυτα η αποψη σου για τον Μελισσανιδη και ακομα και αν τον στηριζω, δεν θα εκανα ποτε προσωπικη επιθεση σε αλλον ΑΕΚτζη επειδη βριζει τον Μελισσανιδη.

Θα μου πεις τωρα ποια κοντρα ανοιξα με τον Επιταφ;

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Bukowski said:

Εγω παντως εχω γραψει για τον Ντεμη καιρο τωρα αν θυμασαι πως η μεγαλυτερη μαλακια που εκανε ηταν που επελεξε ΑΕΚ το '96. Και θεωρω δεδομενο πως το ιδιο πιστευει πλεον και αυτος. Ας προσεχε βεβαια, πουτσα μας, στομα του κλπ.

ΥΓ: Για τον Μελισσανιδη ειχα γραψει πως και αυτος οπως και ο Ντουσαν φυσικα ενω βρισκονταν στα της ΑΕΚ εχουν λειτουργησει για συμφεροντα εχθρων (Σαββιδη, Κοκκαλη) κατι που δεν ισχυει για τον Ντεμη απ οσο ξερουμε βεβαια.

Η μη προσφυγή στο CAS πάντως δεν ήταν και υπόδειγμα προάσπισης των συμφερόντων της ομάδας. Η, η μη ένσταση στο παιχνίδι με τον Αστέρα την ίδια χρονια που χάσαμε το πρωτάθλημα. 

Link to comment
Share on other sites

Δεν θα αργήσει

Η ΑΕΚ δεν είναι ακόμη κοντά στο να βγει ανοιχτά κατά του Κλάτενμπεργκ. Αλλά μετά και την τελευταία ανάλυση φάσεων, που με έναν περίεργο δικό του τρόπο, πάλι, έβγαλε πως δεν ήταν πέναλτι η ανατροπή του Μάνταλου από τον Μπράμπετς, δεν υπάρχει καμιά αμφιβολία εντός ΠΑΕ πως ο Κλάτενμπεργκ έχει ταυτιστεί με το μπλοκ που είναι απέναντι στην ΑΕΚ σε ό,τι αφορά τα θεσμικά κέντρα εξουσίας στο ποδόσφαιρο. Και πως αξιοποιεί τη στήριξη που έχει από... τους έξω και την πλήρη ανεξαρτησία από την ΕΠΟ, προς αυτή την κατεύθυνση. Και όταν υπάρχει αυτό το υπόβαθρο, λογικά... η έκρηξη δεν θα αργήσει.
Τ.Τ.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Skepastos said:

Και εγώ έχω αρχίσει να το πιστεύω αυτό. Ότι όταν είδαν το ποσο μπουρδελο είναι το ποδοσφαιράκι στην Ελλάδα, μετάνιωσαν για το «οπαδιλικι»

Μα  πόσες φορές έχουν πει , η εχουν αφήσει  υπονοούμενα ότι μας έκαναν και χάρη,  λες και ήταν ο  Κόπολα και ο Μπέργκαν που φωναξαμε να σκηνοθετήσουν στην ΚΛΑΚ φιλμς.  

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Duck_Season said:

Μα  πόσες φορές έχουν πει , η εχουν αφήσει  υπονοούμενα ότι μας έκαναν και χάρη,  λες και ήταν ο  Κόπολα και ο Μπέργκαν που φωναξαμε να σκηνοθετήσουν στην ΚΛΑΚ φιλμς.  

Ο Μανωλάς πρόλαβε και ρεφάρε με τον ανιψιό πάντως. Και αν δεν τον ξεφωνιζαν τότε οι γαύροι θα είχε φορέσει και τη φόρμα του γαύρου ως προπονητής 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Skepastos said:

Η μη προσφυγή στο CAS πάντως δεν ήταν και υπόδειγμα προάσπισης των συμφερόντων της ομάδας. Η, η μη ένσταση στο παιχνίδι με τον Αστέρα την ίδια χρονια που χάσαμε το πρωτάθλημα. 

Η μη ενσταση του Ντεμη στο παιχνιδι με τον Αστερα εντασσεται στην γενικοτερη κοσμοθεωρια του Ντεμη περι fair play. Ουτε το γκολ με χερι σε τελικο Κυπελλου ως παιχτης που ειπε στον διαιτητη να το ακυρωσει πχ ηταν υποδειγμσ προασπισης των συμφεροντων της ΑΕΚ. Αυτος ηταν και αυτος ειναι διαχρονικα. Παρ'ολα αυτα, εκεινη την χρονια η ΑΕΚ με αυτον προεδρο εριξε 4 στον Ολυμπιακο και ετσι εχουμε... εθνικη εορτη καθε χρονο την τελευταια 15ετια. Ο Μελισσανιδης παλι στον ΠΑΟΚ του Ιβαν εχει βαρεθει να παιρνει τσιμπουκια εντος και εκτος γηπεδων.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Bukowski said:

Η μη ενσταση του Ντεμη στο παιχνιδι με τον Αστερα εντασσεται στην γενικοτερη κοσμοθεωρια του Ντεμη περι fair play. Ουτε το γκολ με χερι σε τελικο Κυπελλου ως παιχτης που ειπε στον διαιτητη να το ακυρωσει πχ ηταν υποδειγμσ προασπισης των συμφεροντων της ΑΕΚ. Αυτος ηταν και αυτος ειναι διαχρονικα. Παρ'ολα αυτα, εκεινη την χρονια η ΑΕΚ με αυτον προεδρο εριξε 4 στον Ολυμπιακο και ετσι εχουμε... εθνικη εορτη καθε χρονο την τελευταια 15ετια. Ο Μελισσανιδης παλι στον ΠΑΟΚ του Ιβαν εχει βαρεθει να παιρνει τσιμπουκια εντος και εκτος γηπεδων.

Πρωταθλημα και γηπεδο, ελα ενταξει τι συγκρινουμε; Οσο και να γαμιεται πατοκορφα ο Μελισσανιδης, για πολλα θεματα και στις προηγουμενες παρουσιες του,

δεν υπαρχει συγκριση στην προσφορα.

Δηλαδη η "κοσμοθεωρια" του δεν του επετρεψε να κανει ενσταση με τον Αστερα, αλλα του επετρεψε να καλυπτει ΕΝΟΠΛΗ ΕΙΣΒΟΛΗ ΜΑΦΙΟΖΟΥ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΙ ΤΡΑΜΠΟΥΚΙΣΜΟ ΔΙΑΙΤΗΤΗ.

Α λα καρτ κοσμοθεωρια.

 

Και γενικοτερα εχει παρει μια αυρα "Κωστακη Καραμανλη" ο ντεμακος.

"Ναι δεν εφταιγε αυτος, η κοσμοθεωρια του τον αναγκασε,"

"δεν ηθελε τον Λαγο και τον Κωστενογλου ο Ντεμαρος, οι μετοχοι τους φερανε με το ζορι."

Σα' τον Κωστακη που δεν εφταιγε ποτε αυτος, αλλα ο Αλογοσκουφης, ο Σουφλιας, η βαση της ΝΔ κλπ.

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, nedved21 said:

Κατσε ρε Μπουκο μου, εσυ δεν με ειχες "βαλει στον τοιχο" και μου ελεγες να σχολιασω την υποτακτικη σταση του Μελισσανιδη προς Σαββιδη;

Και καλα εκανες, δεν εχω κανενα θεμα να ανακαλει οποιοσδηποτε τις πιθανες μαλακιες που εχω γραψει.

 

Ε, αντιστοιχα περιμενω τα παιδια που με τοσο ζηλο στηριζανε τον Νικολαιδη, να μας πουν την γνωμη τους.

Ουτε καποια κοντρα ανοιγω, ειλικρινα την γνωμη τους σε (αλλη) μια ντροπιαστικη συμπεριφορα του Νικολαιδη θελω. 

 

Το να υποπτευομαι οτι ειναι οι/ο Ντεμης-Κανελοπουλος-Κιντης ειναι καποιου ειδους προσβολη;

Ακριβώς αυτά που σου έγραψε ο Σταύρος κανεις πάλι, δεν χρειάζεται ανάλυση αυτό.

Προφανως θες να μας φέρνεις σε δύσκολη θέση ή τελος πάντων δεν σε νοιάζει να μας φέρνεις σε δυσκολη θέση.

Θα μπορουσες ανετα να γραφεις αυτά που θες πιο προσεκτικά. Αν σε ένοιαζε αυτό που λεω.

Μετα γινομαστε κακοι βέβαια.

Αυτα από μένα.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Bukowski said:

Η μη ενσταση του Ντεμη στο παιχνιδι με τον Αστερα εντασσεται στην γενικοτερη κοσμοθεωρια του Ντεμη περι fair play. Ουτε το γκολ με χερι σε τελικο Κυπελλου ως παιχτης που ειπε στον διαιτητη να το ακυρωσει πχ ηταν υποδειγμσ προασπισης των συμφεροντων της ΑΕΚ. Αυτος ηταν και αυτος ειναι διαχρονικα. Παρ'ολα αυτα, εκεινη την χρονια η ΑΕΚ με αυτον προεδρο εριξε 4 στον Ολυμπιακο και ετσι εχουμε... εθνικη εορτη καθε χρονο την τελευταια 15ετια. Ο Μελισσανιδης παλι στον ΠΑΟΚ του Ιβαν εχει βαρεθει να παιρνει τσιμπουκια εντος και εκτος γηπεδων.

Ναι αλλά δεν γίνεται να είναι «κοσμοθεωρία» του Ντέμη η μη ένσταση με τον Αστέρα και η μη προσφυγή στο CAS για το Βαλνερ και η μη ένσταση του Μελ να είναι τρύπημα. Γιατί στον αντίποδα ναι παίρνει τσιμπουκια στο Ρώσο ο Μελ αλλά όταν κρίθηκε η μεγάλη κούπα μια χαρά τον έβαλε απέναντι και το πήγε μέχρι τέρμα. Γενικά δεν μου αρέσουν αυτοί που προωθούν την προσωπική τους ατζέντα πάνω από την ΑΕΚ και αυτοί οι κοπρίτες μια χαρά το έχουν κάνει και οι δυο όποτε βρέθηκαν στο διαβα μας. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, nedved21 said:

Πρωταθλημα και γηπεδο, ελα ενταξει τι συγκρινουμε; Οσο και να γαμιεται πατοκορφα ο Μελισσανιδης, για πολλα θεματα και στις προηγουμενες παρουσιες του,

δεν υπαρχει συγκριση στην προσφορα.

Δηλαδη η "κοσμοθεωρια" του δεν του επετρεψε να κανει ενσταση με τον Αστερα, αλλα του επετρεψε να καλυπτει ΕΝΟΠΛΗ ΕΙΣΒΟΛΗ ΜΑΦΙΟΖΟΥ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΙ ΤΡΑΜΠΟΥΚΙΣΜΟ ΔΙΑΙΤΗΤΗ.

Α λα καρτ κοσμοθεωρια.

 

Και γενικοτερα εχει παρει μια αυρα "Κωστακη Καραμανλη" ο ντεμακος.

"Ναι δεν εφταιγε αυτος, η κοσμοθεωρια του τον αναγκασε,"

"δεν ηθελε τον Λαγο και τον Κωστενογλου ο Ντεμαρος, οι μετοχοι τους φερανε με το ζορι."

Σα' τον Κωστακη που δεν εφταιγε ποτε αυτος, αλλα ο Αλογοσκουφης, ο Σουφλιας, η βαση της ΝΔ κλπ.

Αυτο που επιμενεις να μην καταλαβαινεις ειναι πως πλεον ο Ντεμης ειναι υπαλληλος και μισθοφορος ομως πλεον ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΗΝ ΑΕΚ. Πληρωνεται απο τον Ιβαν στον Open; Θα εξυπηρετησει την γραμμη του εργοδοτη του. Πληρωνεται απο την NOVA; Θα εξυπηρετησει την γραμμη που θα ικανοποιησει τους συνδρομητες της NOVA (γαυρους) και οχι αυτους του ΟΤΕ (ΑΕΚτζηδες). ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΜΑ ΤΟΣΟ ΑΠΛΟ.

Ο καθενας ομως κρινεται απο τα πεπραγμενα του οσο ειχε εμπλοκη στα της ΑΕΚ. Το τι κανει μετα ειναι γουστο του και καπελο του, φυσικα και παλι θα κριθει αλλα σε αλλη βαση πλεον και οχι... ΑΕΚτζηδικα.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, nikos said:

Ακριβώς αυτά που σου έγραψε ο Σταύρος κανεις πάλι, δεν χρειάζεται ανάλυση αυτό.

Προφανως θες να μας φέρνεις σε δύσκολη θέση ή τελος πάντων δεν σε νοιάζει να μας φέρνεις σε δυσκολη θέση.

Θα μπορουσες ανετα να γραφεις αυτά που θες πιο προσεκτικά. Αν σε ένοιαζε αυτό που λεω.

Μετα γινομαστε κακοι βέβαια.

Αυτα από μένα.

Ουτε βριζω, ουτε προσβαλλω. Απλα ζηταω ενα σχολιο απο αλλα μελη σε ενα θεμα που προφανως τους ενδιαφερει, και παραδοξως εχουν αποσταστιοποιηθει.

Τι να σου πω, αν νομιζεις οτι προσβαλλω και παραβαινω τους κανονες του φορουμ, κανε/κανετε οποιες ενεργειες νομιζεις/τε.

Δεν ειναι θεμα του αν με νοιαζει, αρκετο χρονο εχω δωσει στο ΚΜ μεσα στα χρονια, προφανως με νοιαζει.

Νιωθω οτι ειδικα στο συγκεκριμενο ποστ, δεν υπηρξε παραβαση κανενος κανονα του φορουμ.

 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Skepastos said:

Ναι αλλά δεν γίνεται να είναι «κοσμοθεωρία» του Ντέμη η μη ένσταση με τον Αστέρα και η μη προσφυγή στο CAS για το Βαλνερ και η μη ένσταση του Μελ να είναι τρύπημα. Γιατί στον αντίποδα ναι παίρνει τσιμπουκια στο Ρώσο ο Μελ αλλά όταν κρίθηκε η μεγάλη κούπα μια χαρά τον έβαλε απέναντι και το πήγε μέχρι τέρμα. Γενικά δεν μου αρέσουν αυτοί που προωθούν την προσωπική τους ατζέντα πάνω από την ΑΕΚ και αυτοί οι κοπρίτες μια χαρά το έχουν κάνει και οι δυο όποτε βρέθηκαν στο διαβα μας. 

Σου εγραψα πως ο Ντεμης και ως παιχτης την ιδια ακριβως κοσμοθεωρια ειχε. Εβαζε γκολ με το χερι σε τελικο και ζητουσε να ακυρωθει. Ε αυτος ειναι. Μαλακας; Μαλακας. Ο Μελισσανιδης στον αντιποδα δεν νομιζω πως εχει δειξει πως ειναι του fair-play γενικα. Με τον ΠΑΟΚ ειδικα στηνει τον κωλο ολων μας.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest tony_montana
13 minutes ago, Bukowski said:

 Ο Μελισσανιδης παλι στον ΠΑΟΚ του Ιβαν εχει βαρεθει να παιρνει ΤΣΙΜΠΟΥΚΆΚΗ εντος και εκτος γηπεδων.

Welcome_football_fem_site_Tsiboukaki.jpg

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Bukowski said:

Η μη ενσταση του Ντεμη στο παιχνιδι με τον Αστερα εντασσεται στην γενικοτερη κοσμοθεωρια του Ντεμη περι fair play. Ουτε το γκολ με χερι σε τελικο Κυπελλου ως παιχτης που ειπε στον διαιτητη να το ακυρωσει πχ ηταν υποδειγμσ προασπισης των συμφεροντων της ΑΕΚ. Αυτος ηταν και αυτος ειναι διαχρονικα. Παρ'ολα αυτα, εκεινη την χρονια η ΑΕΚ με αυτον προεδρο εριξε 4 στον Ολυμπιακο και ετσι εχουμε... εθνικη εορτη καθε χρονο την τελευταια 15ετια. Ο Μελισσανιδης παλι στον ΠΑΟΚ του Ιβαν εχει βαρεθει να παιρνει τσιμπουκια εντος και εκτος γηπεδων.

Εκείνη τη χρονιά είχες ριβαλντο που το έφερες με χρυσό συμβόλαιο και καλά έκανες γιατί είχες Φερέρ ( που τον έδιωξε μετά με 3 εκ αποζημίωση!! Γιατί το ζήτησαν οι παίκτες!!!) το γκλου και τις φανέλες του που στο τέλος της πουλαγαμε στη λαϊκή και το ριβαλτο που ήθελε να τη μπει στο κοκκακη. Συγκυρία ήταν. Δεν ήμουν MFC και είχε όλες τις χρονιές του κοντου όπως και του Μελ αλλά οκ μάλλον ξεχνάς τι σημαίνε παραγοντικό ο κοντός. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bukowski said:

Αυτο που επιμενεις να μην καταλαβαινεις ειναι πως πλεον ο Ντεμης ειναι υπαλληλος και μισθοφορος ομως πλεον ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΗΝ ΑΕΚ. Πληρωνεται απο τον Ιβαν στον Open; Θα εξυπηρετησει την γραμμη του εργοδοτη του. Πληρωνεται απο την NOVA; Θα εξυπηρετησει την γραμμη που θα ικανοποιησει τους συνδρομητες της NOVA (γαυρους) και οχι αυτους του ΟΤΕ (ΑΕΚτζηδες). ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΜΑ ΤΟΣΟ ΑΠΛΟ.

Ο καθενας ομως κρινεται απο τα πεπραγμενα του οσο ειχε εμπλοκη στα της ΑΕΚ. Το τι κανει μετα ειναι γουστο του και καπελο του, φυσικα και παλι θα κριθει αλλα σε αλλη βαση πλεον και οχι... ΑΕΚτζηδικα.

Μα δεν γίνεται να κριθεί μόνο ως υπαλληλος ο Ντέμης. Ήταν μια ποδοσφαιρική σου σημαία για χρόνια και διετέλεσε πρόεδρος της ομάδας, ενώ είναι και δηλωμένος οπαδος της ΑΕΚ σύμφωνα με τα λεγόμενα του. Θέλοντας και μη φέρει την ΑΕΚ σε κάθε του βήμα και για αυτό πρέπει να προσέχει δέκα φορές σε αυτά που λέει και κάνει. 

Link to comment
Share on other sites

Α επισης ο Ντεμης δεν την εριξε την ΑΕΚ Γ Εθνικη για να την παρει ζερο. Βασικο και αυτο οσο να πεις.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bukowski said:

Σου εγραψα πως ο Ντεμης και ως παιχτης την ιδια ακριβως κοσμοθεωρια ειχε. Εβαζε γκολ με το χερι σε τελικο και ζητουσε να ακυρωθει. Ε αυτος ειναι. Μαλακας; Μαλακας. Ο Μελισσανιδης στον αντιποδα δεν νομιζω πως εχει δειξει πως ειναι του fair-play γενικα. Με τον ΠΑΟΚ ειδικα στηνει τον κωλο ολων μας.

Λίγο με νοιάζει το κίνητρο. Το αποτέλεσμα κοιτάω για αυτό και το κριτήριο μου είναι μόνο η ΑΕΚ. Την κοσμοθεωρία του να την έχει στο κρεβάτι του. Όταν κάτι αγορά την ΑΕΚ θα είναι κυριος. Αλλιώς θα τρώει καντήλια και κατάρες. Το ίδιο ισχύει και για το Μελισσανίδη 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bukowski said:

Α επισης ο Ντεμης δεν την εριξε την ΑΕΚ Γ Εθνικη για να την παρει ζερο. Βασικο και αυτο οσο να πεις.

Έκανε τη μισή δουλειά. Την υπόλοιπη μισή τη φρόντισε ο Μελισσανίδης με τη βοήθεια αυτών που αν ήθελαν αγόραζαν 10 Ολυμπιακούς. Γιατί υπάλληλοι των αμετόχων κυβερνούσαν το καράβι και το έστελναν κατευθείαν στα βράχια 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Bukowski said:

Αυτο που επιμενεις να μην καταλαβαινεις ειναι πως πλεον ο Ντεμης ειναι υπαλληλος και μισθοφορος ομως πλεον ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΗΝ ΑΕΚ. Πληρωνεται απο τον Ιβαν στον Open; Θα εξυπηρετησει την γραμμη του εργοδοτη του. Πληρωνεται απο την NOVA; Θα εξυπηρετησει την γραμμη που θα ικανοποιησει τους συνδρομητες της NOVA (γαυρους) και οχι αυτους του ΟΤΕ (ΑΕΚτζηδες). ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΜΑ ΤΟΣΟ ΑΠΛΟ.

Ο καθενας ομως κρινεται απο τα πεπραγμενα του οσο ειχε εμπλοκη στα της ΑΕΚ. Το τι κανει μετα ειναι γουστο του και καπελο του, φυσικα και παλι θα κριθει αλλα σε αλλη βαση πλεον και οχι... ΑΕΚτζηδικα.

Και τα πεπραγμένα του κοντου ποια ήταν? 

Πρωταθλη πήρε? Όχι πήρε ο μελ

Κύπελλο πήρε? Όχι πήρε ο αδαμιδης και ο Μελ 

Τσαμπιον λιγκ βγήκε? Ναι όπως και ο Μελ 

Έχτισε κάτι? Όχι ο αδαμιδης το έφτιαξε το προπονητικό και ο Μελ το επέκτεινε 

Γήπεδο έκτισε? Εδώ γελάμε 

Το ακρυβως έκανε που είναι αξιομνημονευτο σαν πρόεδρος εκτός ότι ενώ είχε μεγάλα έσοδα τελικά χρέωσε την ομάδα? 

Και δεν πιάνω τις ιστορίες με τη διχόνοια κτλ

Γιατί μηλας για πεπραγμένα. 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Bukowski said:

Αυτο που επιμενεις να μην καταλαβαινεις ειναι πως πλεον ο Ντεμης ειναι υπαλληλος και μισθοφορος ομως πλεον ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΗΝ ΑΕΚ. Πληρωνεται απο τον Ιβαν στον Open; Θα εξυπηρετησει την γραμμη του εργοδοτη του. Πληρωνεται απο την NOVA; Θα εξυπηρετησει την γραμμη που θα ικανοποιησει τους συνδρομητες της NOVA (γαυρους) και οχι αυτους του ΟΤΕ (ΑΕΚτζηδες). ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΜΑ ΤΟΣΟ ΑΠΛΟ.

Ο καθενας ομως κρινεται απο τα πεπραγμενα του οσο ειχε εμπλοκη στα της ΑΕΚ. Το τι κανει μετα ειναι γουστο του και καπελο του, φυσικα και παλι θα κριθει αλλα σε αλλη βαση πλεον και οχι... ΑΕΚτζηδικα.

Ρε συ, απο την στιγμη που δεχεσαι οτι ειναι μισθοφορος/προπαγανδιστης οποιαδηποτε θεωρια περι "κοσμοθεωριας του Ντεμη" ειναι ατοπη. Δηλαδη μολις παραιτηθηκε απο προεδρος γυρισε ο διακοπτης και εξαφανιστηκε η κοσμοθεωρια του περι καθαρου ποδοσφαιρου; Να εβγαινε και να ελεγε "δεν εχω σχεση με την ΑΕΚ" και να μην πουλουσε αντιΑΕΚτζηδικη προπαγανδα με τον μανδυα του ΑΕΚτζη αφου "ευνοηθηκαμε." Επειδη λες οτι δεν εχει εμπλοκη, εχει εμπλοκη και μαλιστα απολυτα τοξικη.

Στην Γ' με τον Ντεμη μετοχο πεσαμε.

 

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×