Jump to content

Recommended Posts

To ειχα ενα αγχος οτι θα ρθει καμια Εβερτον να τον παρει και θα μεινουμε με το πουλι στο χερι το καλοκαιρι.

Link to comment
Share on other sites

Ίσως το μεγαλύτερης διάρκειας συμβόλαιο που έχει δωθεί ποτέ από ελληνική ομάδα. 

Μακάρι να το εξαντλήσει και να το ξανά επεκτείνει. Είναι από τους ανθρώπους που αν νιώθουν καλά βγαίνει στη δουλειά τους. Φαντάζομαι η επέκταση θα είχε και αύξηση αποδοχών. 

Link to comment
Share on other sites

ΜΠΑΡΑΒΟ ΡΕ! ΜΠΡΑΒΟ! 
 

Θα αρρωστήσουμε με αυτόν! Θεέ μου τι μαλακιες έλεγα το καλοκαίρι. Συγχωρα με Ματίας. Συνέχισε να με βγάζεις μάλακα για το καλό της ΑΕΚαρας μας!!!

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, No11 said:

Επιπλέον....

ΜΑΤΊΑΣ Ή ΤΑΝΚΣ

Αρματα τανκς τα λενε οι τουρκοι μου λεγε ο διοικητης μου εφαγα απειρες μερες φυλακης για να το εμπεδωσω 😀

Link to comment
Share on other sites

θυμάστε ποιος άλλος ανανέωσε για πολλά χρόνια, πότε τον διώξαμε και ποιον φέραμε στην θέση του, έτσι;

Link to comment
Share on other sites

Τωρα δεν εχει μαλακιες ξερει οτι αμα πειραξει τον Ματιας θα γαμηθει ο ιδιος δεν τον παιρνει.

Τωρα εχει και φιλαδελφεια το μενου.

Link to comment
Share on other sites

Ο Αργεντίνος τεχνικός ανανέωσε πρόωρα το συμβόλαιό του με την Ένωση για ακόμα πέντε χρόνια κι αμέσως μετά δήλωσε:

«Είναι μια από τις πιο ευτυχισμένες στιγμές της ζωής μου. Νιώθω πραγματικά ευγνώμων στον πρόεδρο και στη διοίκηση, αλλά και στον κόσμο μας για την αγάπη του. Ήθελα πραγματικά να δεσμευτώ με την ΑΕΚ για πολύ καιρό και είμαι ευτυχισμένος αυτή την στιγμή.

Υπόσχομαι να συνεχίσουμε την δουλειά μας, μαζί με τους παίκτες με την ίδια και παραπάνω ένταση…Δεν είναι θέμα χρημάτων. Είναι θέμα αγάπης, πάθους και όρεξης να κερδίζεις.

Πολλοί προπονητές βλέπουν την δουλειά σε μια ομάδα σαν την δημιουργία της ευκαιρίας για την επόμενη. Εγώ όμως στη συγκεκριμένη περίπτωση όχι. Θέλω να είμαι εδώ, θέλω να είμαι στην ΑΕΚ!»

  • Δικεφαλάκι 11
Link to comment
Share on other sites

Αυτό που με χαροποιεί εμένα είναι ότι ο Ματίας και επίσημα γουστάρει που βρίσκεται εδώ πέρα. Δεν σε βλέπει δηλαδή σαν σκαλοπάτι για να την κάνει για αλλού με την πρώτη ευκαιρία. Πολύ σημαντικό αυτό.

Για εμάς είμαι σίγουρος ότι κάποιοι θα φροντίσουν να τον βγάλουν παπατζή πριν καν τελειώσει το προηγούμενο συμβόλαιο που είχε. Ένα ντεφορμάρισμα 2-3 αγώνων χρειάζεται. Εύχομαι αυτοί που πρέπει τουλάχιστον να παραμείνουν ταλιμπάν μαζί του μέχρι τέλους για να έχει αξία η ανανέωση.

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

 τον Γιαννικη του ανανέωσαν μετά από ήττες γιατί είχε χάσει τα αποδυτήρια. Καμιά σχέση με τη περίπτωση αυτή. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ενταξει win win situation...αν δεν του κανει σαν προπονητης το Βυζαντινο με ψητα Αργεντινης τον περιμενει...

Ματιας σε αγαπαμε... Ηρθες και αλλαξες τις Κυριακες μας..

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, billy21 said:

Πολλοί προπονητές βλέπουν την δουλειά σε μια ομάδα σαν την δημιουργία της ευκαιρίας για την επόμενη. Εγώ όμως στη συγκεκριμένη περίπτωση όχι. Θέλω να είμαι εδώ, θέλω να είμαι στην ΑΕΚ!»

Θα τον βγαλω εξω να τον παιξω ποσο καυλιαρης εισαι ρε Ματιας.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, AG21 said:

 τον Γιαννικη του ανανέωσαν μετά από ήττες γιατί είχε χάσει τα αποδυτήρια. Καμιά σχέση με τη περίπτωση αυτή. 

Το έβαλα για να δείξω ότι για την μεριά της ΑΕΚ τα συμβόλαια σημαίνουν ελάχιστα

Link to comment
Share on other sites

Παρτου και παίκτες γερό, επιτέλους βάρεσες και ένα λαχείο εσυ, καλύτερο και από αυτο του μπεκρουλιακα του Μαρτινς.

 

Link to comment
Share on other sites

  • stavros 9-11 pinned and unpinned this topic

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×