Jump to content

Recommended Posts

Η ειδηση είναι ποσο πολύ μας θέλει αυτος.

Τωρα εμεις, τα ξέρουμε αυτά.

 

Ολοι μαζί του, το αξίζει.

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, AlexKR21 said:

Το έβαλα για να δείξω ότι για την μεριά της ΑΕΚ τα συμβόλαια σημαίνουν ελάχιστα

Λογικά έχει και μπαι αουτ απλά έγινε μάλλον για αύξηση αποδοχών και κάποια εξασφάλιση για την ΑΕΚ ( ρήτρα) 

Link to comment
Share on other sites

Εκπληκτικά νεα, δε το περιμενα. Μακαρι να εχει διαβεβαιωσεις για ενισχυση. Μπραβο πραγματικα, ειμαι αφανταστα χαρουμενος και ελπιζω να το εξαντλησει. Η συνεχεια ειναι σημαντικη και βοηθαει κατα τη γνωμη μου να κανεις και νεουσ οπαδους οταν δεν αλλαζουν συνεεια τα προσωπα αξιας. 

Link to comment
Share on other sites

Για πάντα δικό της και με τη... βούλα θέλει να κρατήσει τον Ματίας Αλμέιδα η ΑΕΚ! Η «Ένωση» όχι μόνο έδεσε τον Αργεντινό τεχνικό μέχρι το 2028, αλλά στο νέο συμβόλαιο των δύο πλευρών συμπεριλήφθηκε και ρήτρα που δείχνει τις προθέσεις της για το μέλλον.

Συγκεκριμένα, όπως μετέφερε στον bwinΣΠΟΡ FM 94,6 ο Γιώργος Τσακίρης, η εν λόγω ρήτρα ανέρχεται στα 10 εκατ. ευρώ!

Ποσό που δύσκολα συναντάται γενικότερα σε ευρωπαϊκό επίπεδο και το οποίο αντικατοπτρίζει την εκτίμηση που τρέφουν οι «κιτρινόμαυροι» -και προσωπικά ο Δημήτρης Μελισσανίδης- στον Αργεντινό τεχνικό, ο οποίος έχει συμβάλει τα μέγιστα στην αγωνιστική αναμόρφωση του «δικεφάλου».

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

 «Είναι μια από τις πιο ευτυχισμένες στιγμές της ζωής μου. Νιώθω πραγματικά ευγνώμων στον πρόεδρο και στη διοίκηση, αλλά και στον κόσμο μας για την αγάπη του. Ήθελα πραγματικά να δεσμευτώ με την ΑΕΚ για πολύ καιρό και είμαι ευτυχισμένος αυτή την στιγμή. Υπόσχομαι να συνεχίσουμε την δουλειά μας, μαζί με τους παίκτες με την ίδια και παραπάνω ένταση...Δεν είναι θέμα χρημάτων. Είναι θέμα αγάπης, πάθους και όρεξης να κερδίζεις. Πολλοι προπονητές βλέπουν την δουλειά σε μια ομάδα σαν την δημιουργία της ευκαιρίας για την επόμενη. Εγώ όμως στη συγκεκριμένη περίπτωση όχι. Θέλω να είμαι εδώ, θέλω να είμαι στην ΑΕΚ!»

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, AG21 said:

Λογικά έχει και μπαι αουτ απλά έγινε μάλλον για αύξηση αποδοχών και κάποια εξασφάλιση για την ΑΕΚ ( ρήτρα) 

https://www.gazzetta.gr/football/superleague/2186743/aek-ritra-10-ekat-eyro-sto-neo-symbolaio-toy-almeida?fbclid=IwAR0D6usaR9tqefEoHLOCdtDaEAaqQ3yzNl77bCNahh0G-6zlWUNfENBnsYU

Link to comment
Share on other sites

Δεύτερο αυτογκολ μετα του Μανόλο δεν θα έβαζε ο ΑΕΚαρχης. Είδε, έπαθε, βρέθηκε ένα βήμα πριν το οριστικό χάος, έμαθε. Στο συγκεκριμένο κομμάτι. Μένει να δούμε αν θα επενδύσει κ στην ομάδα τώρα, όπως αξίζει κ αρμόζει στην ΑΕΚ.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Brom21 said:

Και 10 εκατ ρητρα και τωρα αν μπορειτε παρτε τον εκει στο Μεξικο.

Για συγκριση ο κλεφτοκοτας ρουμανος εχει 7εκ. Και αν θυμαμαι καλα ο Μαρτινς ειχε γυρω στα 6.

Link to comment
Share on other sites

Αρκεί να καταλάβει ο σκατογερος ότι θέλει και παικτες. Δεν ειμαστε στο 93 να σου παίρνουν πρωτάθλημα με Σλισκοβιτς  και Αγορογιαννη.

Το ρόστερ είναι καλο, προς την σωστή κατεύθυνση πλέον, αλλά θέλει κι άλλη ενίσχυση. Και κάθε χρόνο στηριξη σε αυτά που ζητάει ο Ματίας.

Link to comment
Share on other sites

Οι newbies του KM σας καληνυχτουν ανταποδίδοντας σήμερα την ευκαιρία που τους δόθηκε να ενταχθούν στο ιστορικό αυτό forum με διπλό πρόκρισης στην Τουρκία και τσιμέντωμα Αλμέιδα στα Φιλαδέλφεια ως το 2028. 

Απλά εντάξει αρκετά για σήμερα με τόσες χαρές θα λιποθυμησουμε και εμείς και το ανοσοποιητικό είναι τάβλα.

QuickGrid_2023110222719845.png

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

Mατίας είσαι και του λιμανιού και του σαλονιού...

Είσαι η προσωπικότητα και η φάτσα που γουστάρουμε να βλεπουμε στον πάγκο της ομάδας μας...

Σε πάμε.

 

  • Δικεφαλάκι 5
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Agent HAF said:

Οι newbies του KM σας καληνυχτουν ανταποδίδοντας σήμερα την ευκαιρία που τους δόθηκε να ενταχθούν στο ιστορικό αυτό forum με διπλό πρόκρισης στην Τουρκία και τσιμέντωμα Αλμέιδα στα Φιλαδέλφεια ως το 2028. 

Απλά εντάξει αρκετά για σήμερα με τόσες χαρές θα λιποθυμησουμε και εμείς και το ανοσοποιητικό είναι τάβλα.

QuickGrid_2023110222719845.png

Γουρληδες οι νέοι...

Καλή δουλειά κάνει ο @nikos...

Προτείνω ανανέωση συμβολαίου recruiter ως το 2029 (γιατί το ΚΜ είναι πιο large)

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Επειδη τον εχω ψυχολογησει τον καυλιαρη ο τυπος κανει τη καυλα του παρολα αυτα που εχει βγαλει αυτος ειναι ευτυχισμενος αμα βαζει τιποτα κρεατα στη σχαρα και αμα καλιεργει στη φαρμα του δεν του λενε τιποτα οι πολυτελειες.

Ειναι απλος ανθρωπος και το προπονητηλικι για την καυλα του το κανει στα αρχιδια του και η δοξα και τα λεφτα τα χει και τα δυο απειρα απλα θελει να ασχολειται με τη μπαλα γιατι ειναι η ζωη του.

Εδω θα λατρευτει σαν θεος θα μεινει  για παρα πολλα χρονια και θα διωξει οριστικα ολα τα φαντασματα του παρελθοντος(μπαγιεβιτς νικολαιδη μελισσανιδη)ολοι θα ειναι μικροι μπροστα του.

Τον εχω για τοσο ψυχακια που και η μπαρτσελονα να τον ζητησει που λεει ο λογος να τη γραψει στα αρχιδια του αμα νιωθει εδω καλα βλεπε ροα.

Θυμηθειτε με σε λιγα χρονια.

VAMOS MATIAS

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ματίας γκαυλιάρη για πάρτη σου θα φάω αύριο 700 γραμμάρια Steak 🥩

Πλέουμε σε Πελάδη ευτυχίας.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

On 4/28/2022 at 7:16 PM, Araujo21 said:

Καλώσορίζω τον προπονητή της Αγία Σοφιας Opap Arena 

Θα αμφισβητηθεις θα λοιδωρηθεις αλλά στο τέλος θα δικαιωθείς 

Πιστευω  θα μας χαρισεις υπέροχες στιγμές. Ο λασπωτηρας να ανεμιζει όταν. Θα πανηγυρίζεις τα γκολ. 

Βάλε την ομάδα σε μια σειρά κοουτς

2+1 χρόνια έχεις να μας φτιάξεις. Έχουμε περάσει πολλα με τις  προηγουμενες επιλογές 

Ευχομαι να πανηγυρίζουμε όλοι μαζί στο τέλος. 

Vamos bien 

Δεν περιμενα ΠΟΤΕ οταν ανοιγα το τοπικ οτι θα καταληξει σε ανανεωση τοσων ετων.  
Απο τις πιο ευτυχισμενες μερες αυτες!!  
In MATIAS we trust
 αρδακια σας διαβαζουμε και περιμενουμε στην γωνια 

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

τωρα που ηρθε ειδε εμεινε εφτασε η ωρα να το εκμεταλλευτουμε . αγορα της αργεντικης και λευκο χαρτι . 3 4 παιχτες των 2 εκατομμυριων στην σωστη ηλικια και απλα περιμενεις 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Καλά ρε άρρωστοι, έχουμε τέτοια είδηση κι εσείς σκέφτεστε πότε ξαναδωσαμε μεγάλο συμβόλαιο σε προπονητή κι απέτυχε; 

Μπράβο στο γέρο, πλέον φέτος το έχει γυρίσει για τα καλά το έργο κι ελπίζω να μην τον πιάσει πάλι καμία ανωμαλία αλά 2018. Ισως γι'αυτό έβαλε τον Ματίας να υπογράψει για τόσα χρόνια, για να το ξανασκεφτεί όταν τρελαθεί και πάει να τον απολύσει, θα πει κάτσε ρε, για να του έδωσα 5 χρόνια καλός θα είναι.

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, billy21 said:

Δεύτερο αυτογκολ μετα του Μανόλο δεν θα έβαζε ο ΑΕΚαρχης. Είδε, έπαθε, βρέθηκε ένα βήμα πριν το οριστικό χάος, έμαθε. Στο συγκεκριμένο κομμάτι. Μένει να δούμε αν θα επενδύσει κ στην ομάδα τώρα, όπως αξίζει κ αρμόζει στην ΑΕΚ.

Δεν έχει καμία σχέση η σκληρόπετση ΑΕΚ του Μανολιού με αυτό που βλέπουμε τώρα, ακόμη και πρωτάθλημα να μην πάρουμε.

Τότε το βρισίδι στον πρόεδρο δεν είχε σταματήσει ποτέ, ούτε καν στην απονομή.

Τώρα με αυτά που βλέπουμε δεν μας κάνει να βρίζουμε κανένα, ησυχάσαμε και εμείς και η ομάδα και ο διοικητικός ηγέτης.

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

πρώτος προπονητής του οποίου το συμβόλαιο τρέχει και μετά το πέρας του συμβολαίου του Πέτρου νομίζω.

για τους λάτρες της στατιστικής.

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

  • stavros 9-11 pinned and unpinned this topic

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×