Jump to content

ΑΕΚ Χάντμπολ 2023-24


George_D
 Share

Recommended Posts

Πουλαμε επιθεσεις πολυ εύκολα, θα επρεπε να σκοραρουμε περισσοτερο. 

  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

Χαλαρώσαμε πολύ προς το τέλος.

Πάλι καλά που δεν το εκμεταλλευτήκαν.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Μπράβο ΑΕΚΑΡΑ!

Στήριξη στην ομάδα, υπομονή, πίστη και προσευχή.

 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

@1989 generationπώς τους βλέπεις;  Μία νίκη έμεινε …
Σα να είδα λίγο ψυχή και πείσμα επιτέλους .. Ότι το πιστεύουν.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, billy21 said:

Έτσι όπως έκανε ο Δομπρης,νόμιζε κανείς ότι έχει πάθει χοντρή ζημιά. Μετά από 10 λεπτά έτρεχε σαν ελάφι. Δυστυχώς πολύ φεικ ο τραυματισμός. Προσπαθούσαν με κάθε τρόπο να διακόψουν τον ρυθμο της ΑΕΚ 

Link to comment
Share on other sites

Just now, fanch21 said:

Έτσι όπως έκανε ο Δομπρης,νόμιζε κανείς ότι έχει πάθει χοντρή ζημιά. Μετά από 10 λεπτά έτρεχε σαν ελάφι. Δυστυχώς πολύ φεικ ο τραυματισμός. Προσπαθούσαν με κάθε τρόπο να διακόψουν τον ρυθμο της ΑΕΚ 

Γαυροαπαταιωνιές. Κλασσικά πράγματα,

Link to comment
Share on other sites

Ημουν μεσα.

Η ομαδα για ενα τεταρτο στην αρχη του 2ου ημιχρονου ηταν σοβαρη και καθαρισε τον τελικο. Δεν μου πολυαρεσε η χαλαρωση στο τελος αλλα οκ οταν πλησιασαν οι γαυροι, αντιδρασαμε σωστα.

Οι δε γαυροι εκτος απο αγωνιστικα, κανουν τα δικα τους στα εξωαγωνιστικα. Επιχειρουσαν διακοπες του ματς οταν εβρισκε ρυθμο η ΑΕΚ, οταν περασαμε μπροστα με διαφορα προσπαθουσαν να προκαλεσουν μανουρα με τους οπαδους για να γινει καποιο μπαχαλο (πουστη Μπαουερ) και γενικα προσπαθουσαν να παιξουν πολυ με το μυαλο της εξεδρας. Αν υπαρξει και 5ος τελικος πρεπει να το χουμε στο μυαλο μας και να μαστε ψυχραιμοι και εξυπνοι. Σε κατι τετοια ματς, πραγματι παιζει και ο κοσμος μπαλα. Ας παιξουμε σωστα.

  • Δικεφαλάκι 2
  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, vamos bien said:

@1989 generationπώς τους βλέπεις;  Μία νίκη έμεινε …
Σα να είδα λίγο ψυχή και πείσμα επιτέλους .. Ότι το πιστεύουν.

Δεν το είδα το παιχνίδι γιατί δούλευα, αλλά μου είπαν ότι όντως έπαιξαν κάπως πιο ζωντανά. Έχουν φάει πολύ κράξιμο αυτές τις μέρες και κάπως μαζεύτηκαν, άφησαν κάποιοι τους...ναργιλέδες.....Από εκεί και πέρα, πλέον η πίεση είναι στους άλλους. Πρέπει να κερδίσουμε το 4ο παιχνίδι, αν πάμε σε 5ο, δεν μας πιστεύω, δε μου δείχνει αυτή η ομάδα ότι αντέχει την πίεση....Από 30-70 όμως, πλέον μας δίνω 40-60....

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

23 hours ago, AlexKR21 said:

Ημουν μεσα.

Η ομαδα για ενα τεταρτο στην αρχη του 2ου ημιχρονου ηταν σοβαρη και καθαρισε τον τελικο. Δεν μου πολυαρεσε η χαλαρωση στο τελος αλλα οκ οταν πλησιασαν οι γαυροι, αντιδρασαμε σωστα.

Οι δε γαυροι εκτος απο αγωνιστικα, κανουν τα δικα τους στα εξωαγωνιστικα. Επιχειρουσαν διακοπες του ματς οταν εβρισκε ρυθμο η ΑΕΚ, οταν περασαμε μπροστα με διαφορα προσπαθουσαν να προκαλεσουν μανουρα με τους οπαδους για να γινει καποιο μπαχαλο (πουστη Μπαουερ) και γενικα προσπαθουσαν να παιξουν πολυ με το μυαλο της εξεδρας. Αν υπαρξει και 5ος τελικος πρεπει να το χουμε στο μυαλο μας και να μαστε ψυχραιμοι και εξυπνοι. Σε κατι τετοια ματς, πραγματι παιζει και ο κοσμος μπαλα. Ας παιξουμε σωστα.

Ευτυχώς έκανε τις χειρονομίες σε σωστούς οπαδούς που δεν μπουκάρουν. 

Link to comment
Share on other sites

Δεν ισχυρίζομαι ότι ξέρω από handball αλλά οι επιθέσεις μας φαίνονται άσχημα εκτελεσμένες

Link to comment
Share on other sites

  • Stylianopoulos changed the title to ΑΕΚ Χάντμπολ 2023-24
  • AG21 featured and unpinned this topic

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×