Jump to content

Εισιτήρια Διαρκείας 2022-23:


George_D
 Share

Recommended Posts

Πάντως για να μην έχουμε ανακοίνωση για τα διαρκείας θα υπάρχει κομπλα με τη φάση εκεί......

Link to comment
Share on other sites

Έχει γίνει επική φάση με την αποστολή του διαρκείας μου. Πριν 8-9 χρόνια δούλευα σεζόν σε ένα νησί και είχα πάρει πάλι μέσω ίντερνετ, βάζοντας τη διεύθυνση του ξενοδοχείου για να μου το στείλουν. Τώρα πήρα πάλι μέσω ίντερνετ, βάζοντας την τωρινή μου διεύθυνση. Στο λογαριασμό μου στη σελίδα της ΠΑΕ δεν υπάρχει πουθενά η διεύθυνση του ξενοδοχείου. Ε λοιπόν, το έστειλαν εκεί κι όχι σπίτι μου. Ευτυχώς ο άνθρωπος εκεί θα μου το στείλει, μόλις έρθει θα πάρω τηλ για παναγιες. Μείνετε συντονισμένοι. 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, mporat said:

Έχει γίνει επική φάση με την αποστολή του διαρκείας μου. Πριν 8-9 χρόνια δούλευα σεζόν σε ένα νησί και είχα πάρει πάλι μέσω ίντερνετ, βάζοντας τη διεύθυνση του ξενοδοχείου για να μου το στείλουν. Τώρα πήρα πάλι μέσω ίντερνετ, βάζοντας την τωρινή μου διεύθυνση. Στο λογαριασμό μου στη σελίδα της ΠΑΕ δεν υπάρχει πουθενά η διεύθυνση του ξενοδοχείου. Ε λοιπόν, το έστειλαν εκεί κι όχι σπίτι μου. Ευτυχώς ο άνθρωπος εκεί θα μου το στείλει, μόλις έρθει θα πάρω τηλ για παναγιες. Μείνετε συντονισμένοι. 

Αν σου πω ότι με εκπλήττει, θα ήταν ψέματα. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, SpiRos said:

Αν σου πω ότι με εκπλήττει, θα ήταν ψέματα. 

Καλά ναι, εδώ παρέδωσαν διαρκείας που έχω χρυσοπληρωσει σε άσχετο άνθρωπο με άλλο όνομα, έτσι απλά χωρίς καμία επιβεβαίωση. Θα τους πάρει ο διάολος. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, mporat said:

Καλά ναι, εδώ παρέδωσαν διαρκείας που έχω χρυσοπληρωσει σε άσχετο άνθρωπο με άλλο όνομα, έτσι απλά χωρίς καμία επιβεβαίωση. Θα τους πάρει ο διάολος. 

Ελα ρε. Πως κανεις ετσι. Βρηκε κατοχο τουλαχιστον.... 

Αλλος ενας θα εχει διαρκεις. 30491

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, mporat said:

Έχει γίνει επική φάση με την αποστολή του διαρκείας μου. Πριν 8-9 χρόνια δούλευα σεζόν σε ένα νησί και είχα πάρει πάλι μέσω ίντερνετ, βάζοντας τη διεύθυνση του ξενοδοχείου για να μου το στείλουν. Τώρα πήρα πάλι μέσω ίντερνετ, βάζοντας την τωρινή μου διεύθυνση. Στο λογαριασμό μου στη σελίδα της ΠΑΕ δεν υπάρχει πουθενά η διεύθυνση του ξενοδοχείου. Ε λοιπόν, το έστειλαν εκεί κι όχι σπίτι μου. Ευτυχώς ο άνθρωπος εκεί θα μου το στείλει, μόλις έρθει θα πάρω τηλ για παναγιες. Μείνετε συντονισμένοι. 

Έτσι γίνεται το σύγχρονο μάρκετινγκ !!!

"'Ψαρεύεις" σε αχαρτογράφητα νερά. Και που ξέρεις, μπορεί και να σου κάτσει !

Άλλοι πετάνε αερόμπαλες σε αυλές, άλλοι στέλνουνε "διαρκείας" όπου νάναι.

:lol:

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, agelos said:

Ενημερωσουλα είχαμε σήμερα?

Οτι αυτος ο ανθρωπος ειναι φτασμενος επιχειρηματιας δεν μπορω να το κατανοησω.

Πηγε κι εβγαλε με αυτες τις τιμες διαρκειας μετα απο τετοια χρονια (τετοιες χρονιες), χωρις να εχει κανει καν πολλες ακομα μεταγραφες. Με την λογικη μπας και.

Θα μπορουσε με τις μισες τιμες να εχει κανει sold out ευκολα και γρηγορα και να μην εκνευρισει και τον κοσμο.

Αλλα μια ζωη ο,τι αρπαξει αμεσα. Να δουμε αν θα δικαιωθει στο τελος, αλλα το βλεπω πολυ χλωμο.

Link to comment
Share on other sites

Αν ισχύουν αυτά που έμαθα,, τα διαρκείας πάνε πολύ καλύτερα από ότι πίστευα κ από ότι ονειρευόταν κ ο ιδιος

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, BillR21 said:

Αν ισχύουν αυτά που έμαθα,, τα διαρκείας πάνε πολύ καλύτερα από ότι πίστευα κ από ότι ονειρευόταν κ ο ιδιος

Τα διαρκειας εχουν παει γαμιωντας ρε, μεχρι την παρασκευη που ανοιγουν για τους περσινους θα εχουμε μαθει αριθμο.

Υποπτευομαι 14.000+ ανετα.

 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Και γιατί να μην πάνε καλά ; ο κόσμος διψάει για Νέα Φιλαδέλφεια 

 

Αφου ξεκινήσει η σεζόν το θέμα είναι τι κάνουμε , γιατί αν η χρόνια πάει σαν πέρυσι με τόσες διοικητικές αστοχίες , θα εύχεται άδειο γήπεδο 

Link to comment
Share on other sites

Α, ρε Τίγραρε ! "Σχολή" δημιούργησες στον τομέα του μάρκετινγκ και των "προσφορών" .....

294407647_10225336740117433_554905488496

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Οι ξεφτίλες ανακοίνωσαν οτι αρχιζει η διάθεση αλλα δεν εβγαλαν αριθμό πουλημένων. 
Οτι να ναι

Link to comment
Share on other sites

Just now, GIANNHS said:

@CHⓇIS που ειναι το διαρκειας ρε μνι😁

αν και δε χρειάζεται.... σε ολο το πρωτο γυρο στο οακα θα μπαινω ετσι

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, GIANNHS said:

αν και δε χρειάζεται.... σε ολο το πρωτο γυρο στο οακα θα μπαινω ετσι

Ακομα δν το πηρα ρε

Link to comment
Share on other sites

Just now, CHⓇIS said:

Ακομα δν το πηρα ρε

Κανόνισε να μην του το δώσεις.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, MITSAKLAS said:

Κανόνισε να μην του το δώσεις.

Ο λογος μου ευαγγελιο. 

Σαν του μελισσανιδη.... 

Link to comment
Share on other sites

Just now, CHⓇIS said:

Ο λογος μου ευαγγελιο. 

Σαν του μελισσανιδη.... 

Τελικά μόνο εγώ και παλιό μέλος του φόρουμ δεν πήραμε κειας.

 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, CHⓇIS said:

Ο λογος μου ευαγγελιο. 

Σαν του μελισσανιδη.... 

δανεικό με οψιον?

 

Link to comment
Share on other sites

1ο γύρο οακα....

δευτερο γυρο 40.000 κρουσματα καθημερινά μετάλαξης χ,ψ,ω και λουκέτο στα γήπεδα ..... 

βγηκε η χρονιά

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

  • Stylianopoulos unpinned this topic
  • Stylianopoulos locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×