Jump to content

Εισιτήρια Διαρκείας 2022-23:


George_D
 Share

Recommended Posts

30 minutes ago, baRon21 said:

Το κωλοφανταρο του ΚΜ μαζι με το προηγουμενο νουμερο εχουν βρει απιστευτη παντετα και ειναι στην ευχαριστη θεση να ανακοινωσουν οτι σε περιπου μιση ωριτσα θα εχουμε χωρητικοτητα.

Stay tuned που λενε και στο χωριο μου.

Απειδοσυλλεκτης alert @Stylianopoulos

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, baRon21 said:

Το κωλοφανταρο του ΚΜ μαζι με το προηγουμενο νουμερο εχουν βρει απιστευτη παντετα και ειναι στην ευχαριστη θεση να ανακοινωσουν οτι σε περιπου μιση ωριτσα θα εχουμε χωρητικοτητα.

Stay tuned που λενε και στο χωριο μου.

1) δεν μπορώ να διανοηθώ ποσο καλύτερη θητεία θα κάναμε καποτε αν είχαμε κι εμεις ιντερνετ κλπ. Βέβαια και πάλι αυτήν την δουλειά δεν θα καθόμουν να την έκανα.

2) πέρασε η μισή ώρα.

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, nikos said:

1) δεν μπορώ να διανοηθώ ποσο καλύτερη θητεία θα κάναμε καποτε αν είχαμε κι εμεις ιντερνετ κλπ. Βέβαια και πάλι αυτήν την δουλειά δεν θα καθόμουν να την έκανα.

2) πέρασε η μισή ώρα.

ζητω συγγνωμη, ηρθε ο deliveras, μου μκενουν καμια 5αρια θυρες ακομα.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, baRon21 said:

ζητω συγγνωμη, ηρθε ο deliveras, μου μκενουν καμια 5αρια θυρες ακομα.

5Φ γιατι αργεις.

Link to comment
Share on other sites

Κ αλλες 5 γ το ντελιβερι. 

Τι στρατος ειναι αυτος? Που οδηγουμαστε? 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, baRon21 said:

τελευταια θυρα και προσθετω

οσοι π[ιστοι προσελθετε

Τι εννοείς Βίρνα? Έχει μείνει μόνο μια θύρα για να βγει το τελικό νούμερο? Αυτό εννοείς η με γελούν τα μάτια μου?

Link to comment
Share on other sites

Αγαπητα μέλη του ΚΜ,

Εχοντας δουλέψει με αυταπάρνηση και έχοντας λοιδορηθεί από τα ίδια τα μέλη του φορουμ, σας παρουσιάζω την χωρητικοτητα του ΝΑΟΥ.

Πρέπει να διευκρίνισω ότι για το πέταλο της 21, που δεν ανοιξε ποτε (ουσιαστικά όλες τις θύρες των 300ευρώ) το έχω θεωρήσει ίσο με το αντικριστό. Έπισης έχω θεωρήσει την 46 που δεν ανοιξε ποτε ίση με την 18. Ολες οι υπολοιπες μετρηθηκαν θεση προς θέση.

ΧΩΡΗΤΙΚΟΤΗΤΑ (ΧΩΡΙΣ PRESS,VVIP KAI SUITES): 28.916

 

  • Δικεφαλάκι 15
Link to comment
Share on other sites

1. Αντικριστο original έχει μόνο στο Ρέθυμνο

2. Τι χωρητικότητα είναι αυτή μας ξενερωσες. Ι5

Link to comment
Share on other sites

Οριακα 29000 ...ποσο κοσμο να βαλουμε στις σουιτες και στα VVip ..? Αλλες 2000? Ουτε για πλακα..... 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, tarasfw said:

1. Αντικριστο original έχει μόνο στο Ρέθυμνο

2. Τι χωρητικότητα είναι αυτή μας ξενερωσες. Ι5

εννοω οτι 41=23, 21=43, 20=44, 42=22 , 19=45, 25=39, αλλα πχ η 25 ειναι τουλαχιστον κατα 200 θεσεις μεγαλυτερη απο την 39 λογω της πυλης που εχει το γκραφφιτι της ανακασας πανω.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, baRon21 said:

εννοω οτι 41=23, 21=43, 20=44, 42=22 , 19=45, 25=39, αλλα πχ η 25 ειναι κατα200 θεσεις μεγαλυτερη απο την 39 λογω της πυλης που εχει το γκραφφιτι της ανακασας πανω.

Το ξέρω βρε, πλάκα κάνω

Link to comment
Share on other sites

Αν μπορεί κάποιος να μάθει ακριβώς πόσα διαρκείας έχει πάρει η Οριτζιναλ, τότε ας μου στείλει pm να το επικαιροποιησουμε.

Link to comment
Share on other sites

Να μπει κ η παε να κλεψει το νουμερο κ να το δημοσιευσει να μαθουν κ αυτοι

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Νομίζω οι υπόλοιποι (σουίτες, vvip και press)  είναι το πολύ 800-900 ισως λεω και πολλους.

Χοντρικα γυρω στα 30.500 βλέπω συνολικό πληθυσμό γηπεδου με τα παντα ολα 

Link to comment
Share on other sites

Ένα μεγαλο μπράβο στο πρόσφατα εισελθέν μέλος του φορουμ μας τον Βαρώνο21 ή Βαρόνο21 ή Βαρόνω21 το νεαρό αυτόν αεροπόρο μας που με αυταπάρνηση κάθησε και μέτρησε μια μια τις κουκίδες της Αγιάς Σοφκιάς δίνοντας στο kitrinomavro και ετούτη την παγκόσμια πρωτιά.

 Όλοι πλεον βλεπετε πως γινεται τρομερη δουλεια στις ακαδημιες του φόρουμ και νέα παιδιά με όρεξη και διαθεση να προσφέρουν ξεπηδούν απο τα φυτώρια μας.

  Ευγε αγόρι μου . Σε ευχαριστούμε .

  • Δικεφαλάκι 13
Link to comment
Share on other sites

@baRon21 ποτε απολυεσαι? Το εξελι το δουλευεις καλα υποθετω,ε?

 

Με τη τζινα απλη συνωνυμια?

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Stylianopoulos said:

Ένα μεγαλο μπράβο στο πρόσφατα εισελθέν μέλος του φορουμ μας τον Βαρώνο21 ή Βαρόνο21 ή Βαρόνω21 το νεαρό αυτόν αεροπόρο μας που με αυταπάρνηση κάθησε και μέτρησε μια μια τις κουκίδες της Αγιάς Σοφκιάς δίνοντας στο kitrinomavro και ετούτη την παγκόσμια πρωτιά.

 Όλοι πλεον βλεπετε πως γινεται τρομερη δουλεια στις ακαδημιες του φόρουμ και νέα παιδιά με όρεξη και διαθεση να προσφέρουν ξεπηδούν απο τα φυτώρια μας.

  Ευγε αγόρι μου . Σε ευχαριστούμε .

Ευχαριστω πολυ, αν και πιστευω οτι με ένα καλο βιντεο απο drone που να φαίνονται κανονικα οι θέσεις, μπορω με την καινουργια ακρως απόρρητη μέθοδο και λογισμικό που ανέπτυξα για χαρη του φορουμ να βρω ακριβως τα καρεκλάκια που έχουν μπει. Μέχρι το τελος της εβδομάδας θα το εχω κανει σιγουρα.

Την Πέμπτη εχει reconnaissance αποστολή στον ναό με το αεροπλανο, θα προωθήσω φωτο

Ζήτω το ΚΜ

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, aris2168 said:

@baRon21 ποτε απολυεσαι? Το εξελι το δουλευεις καλα υποθετω,ε?

 

Με τη τζινα απλη συνωνυμια?

Δεν την γνωρίζω την κυρια, Σορρυ.

Εξελακι δεν χρησιμοποίησα, δεν βολευε καθολου.

Απολυομαι Μαρτη του 23, μην στρίβεις το μαχαίρι στην πληγή χαχαχαχα

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×