Jump to content

Εισιτήρια Διαρκείας 2022-23:


George_D
 Share

Recommended Posts

4 minutes ago, baRon21 said:

Αν αγορασω την καρτα φιλου των 10€, μπορω να πάρω διάρκειας ή θελω των 20€;

Αυτη η καρτα των 10 δινεται μονο στα γραφεια της παε...

''Αγνωστο'' το γιατι..🤡

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, ΜΗΤΣΟΣ-ΚΑΤΟΥΝΑΞΗΡΟΜΕΡΟΥ21 said:

Αυτη η καρτα των 10 δινεται μονο στα γραφεια της παε...

''Αγνωστο'' το γιατι..🤡

Η λυση ειναι να παρεις διαρκειας απο τα γραφεια ή τηλεφωνικα ..

Τηλεφωνικα ομως θα φας καπελο το κουριερ και την τικετ συνολο 8 € περιπου.

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, ΜΗΤΣΟΣ-ΚΑΤΟΥΝΑΞΗΡΟΜΕΡΟΥ21 said:

Αυτη η καρτα των 10 δινεται μονο στα γραφεια της παε...

''Αγνωστο'' το γιατι..🤡

Παντως εμενα με αφηνει να την πάρω και online την 10€… θενκς παντως @CHⓇIS@ΜΗΤΣΟΣ-ΚΑΤΟΥΝΑΞΗΡΟΜΕΡΟΥ21 @BillR21

Link to comment
Share on other sites

Just now, aris2168 said:

Μια χαρα βγαινει online και ισχυει για τα διαρκειας.

ευχαριστωωωω

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Εχουν κλεισει οι 16 26 38 40 42 44 48 ολες στο πανω διαζωμα.

Με την β φαση προτεραιοτητας θα γινει σφαγη για τις 18 24 που ειναι οι μονες πανω που μενουν απο τα 400αρια.

Μετα θα μενουν τα κατω της σκεπαστης.

Αν δεν κανει κοπο στον @baRon21  που ξερει την χωρητιοτητα της καθε θυρας μπορει να μας πει ποσα διαρκειας εχουν φυγει σιγουρα στις κλειστες θυρες χωρις να βαζουμε μεσα τα συνδεσμιακα και τις υπολοιπες θυρες.

Καρτες φιλου 11630.

Ηταν η πρωινη σας ενημερωση.

Εντιτ μπορουμε να βαλουμε μεσα και τις 1 27 που συνολικα εχουν αλλες οκτω θεσεις ελευθερες και θα κλεισουν και αυτες.

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, NIS 9-11 said:

Εχουν κλεισει οι 16 26 38 40 42 44 48 ολες στο πανω διαζωμα.

Με την β φαση προτεραιοτητας θα γινει σφαγη για τις 18 24 που ειναι οι μονες πανω που μενουν απο τα 400αρια.

Μετα θα μενουν τα κατω της σκεπαστης.

Αν δεν κανει κοπο στον @baRon21  που ξερει την χωρητιοτητα της καθε θυρας μπορει να μας πει ποσα διαρκειας εχουν φυγει σιγουρα στις κλειστες θυρες χωρις να βαζουμε μεσα τα συνδεσμιακα και τις υπολοιπες θυρες.

Καρτες φιλου 11630.

Ηταν η πρωινη σας ενημερωση.

Εντιτ μπορουμε να βαλουμε μεσα και τις 1 27 που συνολικα εχουν αλλες οκτω θεσεις ελευθερες και θα κλεισουν και αυτες.

Καλησπέρα απο το τμημα διαρκειας του ΚΜ, σας ενημερωνουμε οτι:

Με αυτες τις 9 θυρες που εχουν γινει sold out, εχουνε δοθει 5.500 εισιτηρια.

Ειμαστε στην διαθεση σας για περαιτερω διευκρινησεις.

 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, baRon21 said:

Καλησπέρα απο το τμημα διαρκειας του ΚΜ, σας ενημερωνουμε οτι:

Με αυτες τις 9 θυρες που εχουν γινει sold out, εχουνε δοθει 5.500 εισιτηρια.

Ειμαστε στην διαθεση σας για περαιτερω διευκρινησεις.

 

Φιλε μου δεν θελω να σε αμφισβητησω αλλα εδω στα σχολια στο Κυβερνητικο γραφουν αλλα 

Aυτην την στιγμη, οι ελευθερες θεσεις ειναι 8964 χωρις να υπολογιζονται τα διαρκειας της original για τα οποια δεν υπαρχει ενημερωση.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Araujo21 said:

Φιλε μου δεν θελω να σε αμφισβητησω αλλα εδω στα σχολια στο Κυβερνητικο γραφουν αλλα 

Aυτην την στιγμη, οι ελευθερες θεσεις ειναι 8964 χωρις να υπολογιζονται τα διαρκειας της original για τα οποια δεν υπαρχει ενημερωση.

ρε σιγουρα εχουν δοθει παραπανω, εγω αναφερομαι σε αυτες τις 9 θυρες του @NIS 9-11

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, NIS 9-11 said:

Εισαι αρχοντας των αιθερων.

Δεν εχω like, σε ευχαριστω!

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Εντάξει πέφτει δούλεμα για να δημιουργηθεί τεχνική έλλειψη γιατί πριν λίγες μέρες δικός μου πήρε 400αρι δίπλα στα ακριβότερα άρα κάτι δεν κολλάει. Τεσπα θα μάθουμε αργά ή γρήγορα. 

Link to comment
Share on other sites

Τελειως μπακαλιστικα πρεπει να εχει φυγει κανα δεκαρικο ηδη.

Ειχα πει για 20000 διαρκειας αν και δεν απεκλεια παραπανω αλλαζω την εκτιμηση μου και λεω εισητηρια θα βγαινουν για την 46 και στα ακριβα των επισημων.

Ολα τα αλλα θα ειναι διαρκειας..

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, AG21 said:

Εντάξει πέφτει δούλεμα για να δημιουργηθεί τεχνική έλλειψη γιατί πριν λίγες μέρες δικός μου πήρε 400αρι δίπλα στα ακριβότερα άρα κάτι δεν κολλάει. Τεσπα θα μάθουμε αργά ή γρήγορα. 

Σε ποια θυρα πηρε;

Link to comment
Share on other sites

Μολις πληρωσα και τις καρτες φιλου, κοντοζυγωνει η 22/8.

Εντωμεατξυ επειδη η ΠΑΕ τον παιζει και σε αυτο, αν δεν ανακοινωσουν ποσα εισητηρια εφυγαν απο τη νπρωτη προτεραιοτητα, θα βαλω το προγραμματακι να το κανει αυτο και θα το στειλω εδω περα, θα εχει ενδιαφερον νομιζω.

Link to comment
Share on other sites

Just now, NIS 9-11 said:

Σε ποια θυρα πηρε;

Απέναντι από ορίτζιναλ ακρη ακρη πάνω από μπούκα που είπε. 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, AG21 said:

Απέναντι από ορίτζιναλ ακρη ακρη πάνω από μπούκα που είπε. 

Λογικα εννοεις την 38 υπηρχαν ελαχιστα μεχρι πριν λιγες μερες.

Εκτος αν πηρε στο κατω διαζωμα που εκει υπαρχουν ακομα αρκετα 400αρια.

Link to comment
Share on other sites

Τις προάλλες που μίλησα, προβληματισμό έχουν για τα ακριβά και τα πολύ ακριβά.

Σε όσους απευθύνονταν τα 7αρια εχουν παρει σουιτες και στα 3500αρια δεν φευγει τιποτα - ακομα και τα 1200αρια υπαρχει ζητημα.

Ο Προεδρος γκρινιαζει λιγο γιατι θεωρει τις τιμες χαμηλες (!) και γενικοτερα υπαρχει μια αλλοκοτη αντιληψη. 

Γινεται μια προσπαθεια να πειστει για 2-3 εξτρα παροχες, 2-3 πραγματα για να ψηθει λιγο και ο κοσμος που δεν αρκειται μονο στη θεση στο γηπεδο.

Υπαρχει μια σκεψη να προσληφθει ενας ανθρωπος με εμπειρια, κατι σαν event manager γιατι εχουμε γεμισει concierges αλλα τη δουλειά δεν την ξερει καμια. 

Επισης, ειναι λιγο ο,τι να 'ναι ολη η ιστορια, διοτι προχτες εκλεισε φιλος χωρις προτεραιοτητα στη 47 μαζι με αλλους 5. 

Παρκινγκ με οσο κοσμο εχω μιλησει και εχει κλεισει εισιτηριο, δεν εχει παρει κανενας. 

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Εντάξει μην έχουν παράπονο οι κάτοχοι διάρκειας. Πήραν το διαφημιστικό ένα μήνα της cosmote για τις μέρες που δεν έχει ποδόσφαιρο να δει. Τι άλλο να ζητήσεις? Υπέρβαση έκανε η ΠΑΕ... Παλιότερα τη βγάζαμε με το 5ευρο της μπερτολουτσι για να πάρεις κάλτσες των 20 ευρώ. 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, The Magician said:

 

Παρκινγκ με οσο κοσμο εχω μιλησει και εχει κλεισει εισιτηριο, δεν εχει παρει κανενας. 

Μαλακες είναι να πάρουν πάρκινγκ και να τους δώσουν ΠΡΟΤΕΡΑΙΌΤΗΤΑ στο πάρκινγκ του Ιονικου κέντρου και να περπατάνε σαν Μαλακες. Γιατί για το πάρκινγκ του γηπέδου θεωρώ ότι είναι μόνο για τους παράγοντες και τις σουίτες. 

Όσο για το φθηνα καλύτερα να μη μιλήσω γιατί για μικρότερα πόσα βγάζει το λάδι ο Μελ στους προμηθευτές του για να τους πληρώσει. 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, AG21 said:

Εντάξει μην έχουν παράπονο οι κάτοχοι διάρκειας. Πήραν το διαφημιστικό ένα μήνα της cosmote για τις μέρες που δεν έχει ποδόσφαιρο να δει. Τι άλλο να ζητήσεις? Υπέρβαση έκανε η ΠΑΕ... Παλιότερα τη βγάζαμε με το 5ευρο της μπερτολουτσι για να πάρεις κάλτσες των 20 ευρώ. 

Προτάσεις του κάνουν, ιδεες υπαρχουν, αλλά εχει μουλαρωσει και παλι το τραβαει. 

Πολυ περιεργη ψυχολογια ανθρωπου/αφεντικου, δεν τον πιανεις απο πουθενα.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, The Magician said:

 

Πολυ περιεργη ψυχολογια ανθρωπου/αφεντικου, δεν τον πιανεις απο πουθενα.

Το <<δεν δίνω του αγγέλου μου νερό >> δεν το λες περίεργη ψυχολογία. Μια χαρά ήταν και είναι η ψυχολογία του και με το τόσο γερή μπάζα που έκανε με την ΑΕΚ  , η δική μας είναι το θέμα. 

Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, The Magician said:

Ο Προεδρος γκρινιαζει λιγο γιατι θεωρει τις τιμες χαμηλες (!) και γενικοτερα υπαρχει μια αλλοκοτη αντιληψη. 

🤣

Link to comment
Share on other sites

  • Stylianopoulos unpinned this topic
  • Stylianopoulos locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×