Jump to content

Εισιτήρια Διαρκείας 2022-23:


George_D
 Share

Recommended Posts

Η ΠΑΕ ΑΕΚ για τη διευκόλυνση τους προχωρά σε διαδικασία προτεραιότητας με βάση αύξοντα αριθμό, που δίνεται σε όλους όσοι βρίσκονται ήδη σε αναμονή.

Αναλυτικά:

– Σήμερα (29/6), έως το πέρας της λειτουργίας του φυσικού σημείου πώλησης στο ΟΑΚΑ θα εξυπηρετηθούν όσοι έχουν αριθμό μέχρι και το 330.
– Αύριο Πέμπτη (30/6) θα εξυπηρετηθούν όσοι (από σήμερα) κατέχουν τους αριθμούς από το 331 έως και 660.
– Τη Παρασκευή (1/7) θα εξυπηρετηθούν όσοι κατέχουν τους αριθμούς από 661 έως και 1.000.

Ως εκ τούτου και για να μην υπάρξουν προβλήματα στη διαδικασία της διάθεσης των διαρκείας, παρακαλούμε μέχρι και τη Παρασκευή (1/7) να προσέρχονται μόνο όσοι έχουν αύξοντα αριθμό.

Για τη συνέχεια της διαδικασίας από το Σάββατο (2/7) θα υπάρξει εγκαίρως νεότερη ενημέρωση.

Link to comment
Share on other sites

Εφυγαν ηδη 2.300 διαρκειας λεει το ενωση και πανε ηδη θυρες στη παλια σκεπαστη για σολντ αουτ. Προβλεπω σολντ αουτ και τα 2 πεταλα και απλο εισιτηριο να βρισκει καποιος μονο στις κεντρικες θυρες με μινιμουμ 35 ευρω ανα ματς.

Link to comment
Share on other sites

Τουλάχιστον 1Μ έβαλε στα ταμεία σήμερα. 

Οτιδήποτε άλλο από ΜΕΤΑΓΡΑΦΑΡΕΣ, είναι να του γαμιέται το σπίτι. 

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

2300 μεχρι τις 13.30 και χωρις να εξυπηρετηθουνε ολοι οσοι πηγαν στα γραφεια.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, NIS 9-11 said:

2300 μεχρι τις 13.30 και χωρις να εξυπηρετηθουνε ολοι οσοι πηγαν στα γραφεια.

Σημερα λεει εξυπηρετησε μεχρι το 330. Στις 11 που εφυγα, τα νουμερα που εδιναν ηταν 800+.

Link to comment
Share on other sites

Βρε εδώ τους βάζουν μια απλή πλατφόρμα για τα διάφορα επιδόματα και πάνε στο λογιστή. Καλά να πάθουν, κάποια στιγμή θα μάθουν τη μαγεία του ίντερνετ. 

Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλά στο ινστα ξέρουν να κάνουν like στο γκομενακι από το κινητό και μια χαρά ψωνίζουν κινητό από το Skroutz. Ας προσαρμουστουν στην νέα εποχή 

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, aris2168 said:

Σημερα λεει εξυπηρετησε μεχρι το 330. Στις 11 που εφυγα, τα νουμερα που εδιναν ηταν 800+.

1000+ φτασανε τα νουμερα,

Θα εξυπηρετησουν σημερα μεχρι το 330 ως τισ 6.

ολα αυτα χωρις τα συνδεσμιακα

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, mporat said:

Βρε εδώ τους βάζουν μια απλή πλατφόρμα για τα διάφορα επιδόματα και πάνε στο λογιστή. Καλά να πάθουν, κάποια στιγμή θα μάθουν τη μαγεία του ίντερνετ. 

απο το νετ παντως ειναι αλλα 8 ευρω να πουμε οτι γαμιουνται και γι αυτο στη παε.

  • Δικεφαλάκι 1
  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

Αν υπολογίσουμε όσους δεν εξυπηρετήθηκαν δηλαδή κανα 700αρι πάμε στα 3000. Αλλά 4000-5000 δεν είναι τα συνδεσμιακά που θα φύγουν όλα; Άρα ξεκινάει με το καλημέρα με 7-8 χιλιάδες διαρκειας. Πραγματικά αν δεν πάρει παίχτες είναι για ξεφωνητά 

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, NIS 9-11 said:

απο το νετ παντως ειναι αλλα 8 ευρω να πουμε οτι γαμιουνται και γι αυτο στη παε.

Ναι, αυτά είναι αστεία για το κουριερ κτλ, η εκμετάλλευση έχει πιάσει ταβάνι. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Skepastos said:

Αν υπολογίσουμε όσους δεν εξυπηρετήθηκαν δηλαδή κανα 700αρι πάμε στα 3000. Αλλά 4000-5000 δεν είναι τα συνδεσμιακά που θα φύγουν όλα; Άρα ξεκινάει με το καλημέρα με 7-8 χιλιάδες διαρκειας. Πραγματικά αν δεν πάρει παίχτες είναι για ξεφωνητά 

Και που καθε ενας απο τους 700 θελει να παρει μινιμουμ 2 διαρκειας κατα μεσο ορο. Και βαλε και οσους θα παρουν ηλεκτρονικα αυριο ή μεθαυριο. Με τα συνδεσμιακα (αν ειναι τοσα), μεχρι μεθαυριο θα εχουν φυγει 10 χιλιαδες.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Duck_Season said:

Chris προσοχή μην την πατήσεις όπως ο Χρόνης Εξαρχακος 

 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ομολογώ ότι μπήκε ο διάολος μέσα μου να πάω μέχρι το Δωμάτιο να πάρω σήμερα. Αλλά ακόμα κρατάω, ελπίζω να μη σπάσω ως την Παρασκευή 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, stavros 9-11 said:

Ομολογώ ότι μπήκε ο διάολος μέσα μου να πάω μέχρι το Δωμάτιο να πάρω σήμερα. Αλλά ακόμα κρατάω, ελπίζω να μη σπάσω ως την Παρασκευή 

Μεχρι αυριο θα χεις σπασει σας τα χω πει ολοι θα παρετε οταν δεν μπορεις να αποφυγεις ενα βιασμο απολαυσε τον μη βαζανιζεστε τσαμπα.

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, stavros 9-11 said:

Ομολογώ ότι μπήκε ο διάολος μέσα μου να πάω μέχρι το Δωμάτιο να πάρω σήμερα. Αλλά ακόμα κρατάω, ελπίζω να μη σπάσω ως την Παρασκευή 

Θα εχει μεινει τρακοσαρακι μέχρι την παρασκευη;

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, stavros 9-11 said:

Ομολογώ ότι μπήκε ο διάολος μέσα μου να πάω μέχρι το Δωμάτιο να πάρω σήμερα. Αλλά ακόμα κρατάω, ελπίζω να μη σπάσω ως την Παρασκευή 

@BillR21

  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

Γαμιέστε

Και εμένα μου μπήκαν σκέψεις στο μυαλό και οικονομικά βάρη στον πρωκτό. We're fucked

 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, baRon21 said:

Θα εχει μεινει τρακοσαρακι μέχρι την παρασκευη;

ναι ρε ενταξει ειπαμε σιγα μην φυγουν ολα σε 2 μερες.

Βεβαια στα 300αρια δεν ισχυει προτεραιοτητα αλλα πρεπει να τα εχεις ολα κασερι δεν εχει καρτες και δοσεις οποτε αυτος ειναι ενας πολυ σημαντικος ανασταλτικος παραγοντας.

Link to comment
Share on other sites

Οπως ειπε και μια ψυχη το πιο σημαντικο δωρο που εκανα στον εαυτο μου τα τελευταια πολλα χρονια το σημερινο.

Εαυτε μου ευχαριστω. 😀

  • Δικεφαλάκι 8
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, mporat said:

Βρε εδώ τους βάζουν μια απλή πλατφόρμα για τα διάφορα επιδόματα και πάνε στο λογιστή. Καλά να πάθουν, κάποια στιγμή θα μάθουν τη μαγεία του ίντερνετ. 

Πάντως για όσους δεν ξέρουν ή δεν βρίσκουν κάποιον γνωστό-συγγενή να το τακτοποιήσει, και η λύση του λογιστή δεν είναι κακή. Θα αποφύγουν την καθυστέρηση με την μετακίνηση και την αναμονή, ενώ το μισό ποσό από όσα δώσουν για την υπηρεσία αυτή θα το κατανάλωναν για το δρομολόγιο κλπ.

 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, NIS 9-11 said:

Εαυτε μου ευχαριστω😀

Εξω η μιζέρια από δω

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Macross said:

Γαμιέστε

Και εμένα μου μπήκαν σκέψεις στο μυαλό και οικονομικά βάρη στον πρωκτό. We're fucked

 

maiden δεν θα πάω πάντως. Απαράδεκτες τιμές και εκεί. Αλλά εκεί πουτσα μας οκ 

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, baRon21 said:

Θα εχει μεινει τρακοσαρακι μέχρι την παρασκευη;

Φαντάζομαι πως ναι. Αλλά λογικά Παρασκευή θα τελειώσουν τα 300αρια για αυτό και είπα να αντέξω μέχρι Παρασκευή 

Link to comment
Share on other sites

  • Stylianopoulos unpinned this topic
  • Stylianopoulos locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×