Jump to content

Εισιτήρια Διαρκείας 2022-23:


George_D
 Share

Recommended Posts

Αν ειναι κατω απο 30 κ μπει κοτσοαγγλος κ πει κοτετσι δν θ αντεξω.... 

Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, CHⓇIS said:

Μενει να μας πουν τη χωρητικοτητα..... 

Μακαρι να μην πεσει κατω απο το ψυχολογικο οριο των 30κ

Υποπτο παντως που δν το ανακοινωνουν

 

18 minutes ago, nikos said:

Όπως εγραψα σε άλλο τοπικ πρέπει να είναι παγκόσμια πρωτοτυπία να μετράνε μερικοι τις θεσεις μια μια αντί να μας λέει η ΠΑΕ πόσες στο μπουτσον θεσεις  βγήκε τελικά το γήπεδο 

Ίσως προσθέτουν ακόμα καρεκλάκια 😂😂😂

@baRon21 ξαναμετρα τα 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Skepastos said:

 

Ίσως προσθέτουν ακόμα καρεκλάκια 😂😂😂

@baRon21 ξαναμετρα τα 

Εχω σκ εξοδο, και τριτο διάζωμα να κανει το μετράω απο δευτερα.

Προσωπικη μου γνωμη επειδη εχω δει καμια 20αρια χιλιαδες κουτάκια, ειμαστε σιγουρα πάνω απο 31.500.

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, baRon21 said:

Εχω σκ εξοδο, και τριτο διάζωμα να κανει το μετράω απο δευτερα.

Προσωπικη μου γνωμη επειδη εχω δει καμια 20αρια χιλιαδες κουτάκια, ειμαστε σιγουρα πάνω απο 31.500.

Ωραίος ρε μπρο!

Link to comment
Share on other sites

Σας ειπα ο Λιακοπουλος ειπε οτι θα ειναι 32000 η χωρητικότητα 

Link to comment
Share on other sites

Ο Ανδριοπουλος είχε πει 31 γιατί ξεκίνησε για 32 και έκοψαν 1.000 για να κάνουν το χατηρι στον Δήμο με το ύψος.

ο καλος φιλος λέει ότι σε επόμενο βίντεο θα έχει μετρήσει ακριβώς και τις κάτω, ότι για τις πανω ειναι ήδη σίγουρος κι ότι αποκλειεται  να βγει πανώ από 30.500.

Ιδωμεν. 

Link to comment
Share on other sites

Εγώ ακόμα δεν εχω καταλάβει πως βγήκαν διαρκείας χωρίς να υπάρχει ο αριθμός των θέσεων....δηλαδή αν την πρώτη μέρα έμπαιναν 32000 να κλείσουν μέσω ίντερνετ, τι θα λέγανε; Ότι κανει προβοκάτσια ο Μαρινάκης; Ότι θα πουλήσουμε τα 30000 γιατί από εκεί και πέρα τις μετραμε ακόμα;

Link to comment
Share on other sites

Εδώ βγάλανε διαρκείας χωρίς να ξέρουμε ποτε θα μπεις. Ολα στο ποδι.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, nikos said:

Εδώ βγάλανε διαρκείας χωρίς να ξέρουμε ποτε θα μπεις. Ολα στο ποδι.

Άλλο πάλι και τούτο..θα δώσει δηλαδή ο άλλος 5-6 κατοσταρικα , και να ψάχνει μετά καφετέρια με cosmote tv......δεν ξέρω πραγματικά είναι ερασιτεχνες σε όλα οι τύποι....

Link to comment
Share on other sites

Μπρε σεις το Σάββατο που μας πέρασε ξηλωναν καρεκλακια στην πτυσσόμενη για να μπει πλέξιγκλας διαχωρισμού στις θύρες ,ήταν κ μια κοπελίτσα με ένα λάπτοπ στο χέρι κ έσβηνε κουκίδες επί τόπου.

Κ σίγουρα γύρισαν όλο το γήπεδο γιατί κ αλλού θα χρειαζόταν κόψιμο θέσεων για αυτό το θέμα.

Δηλαδή τρεις μέρες πριν κ δεν υπήρχε τελειωμένο πλάνο θέσεων.

Για πχιά χωρητικότητα μιλάμε ?

Τη τύφλα τους δε ξέρουν.

  • Δικεφαλάκι 11
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, baRon21 said:

Να ρωτησω η παλια 18 ποια ειναι τωρα;

 

1 hour ago, NIS 9-11 said:

Η 8-10

5-9 στο κατω διάζωμα και 8-10 στα πάνω, με την 8 να είναι πάνω από την 5 και την 10 πάνω από την 9. Τις έμαθα χωρίς να έχω καν διαρκειας, ούτε και  προτεραιότητα. Όπως κάποτε ξέραμε τις θύρες  του Νίκος Γκουμας. 

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, tarasfw said:

Εγώ ακόμα δεν εχω καταλάβει πως βγήκαν διαρκείας χωρίς να υπάρχει ο αριθμός των θέσεων....δηλαδή αν την πρώτη μέρα έμπαιναν 32000 να κλείσουν μέσω ίντερνετ, τι θα λέγανε; Ότι κανει προβοκάτσια ο Μαρινάκης; Ότι θα πουλήσουμε τα 30000 γιατί από εκεί και πέρα τις μετραμε ακόμα;

Και 32 χιλιάδες να ναι το γήπεδο πανω απο 26-27 διαρκείας δεν μπορουν να πουλησουν. Ο γαυρος ας πουμε στο 32χιλ.καραισκακη κάνει σολντ αουτ στα ντέρμπι στις 28 χιλ.τι θα λες μετά αν πουλησεις 30? Για λόγους ασφαλείας δεν θα μπείτε μέσα με τον γαυρο 2χιλ.κοσμος? 

Link to comment
Share on other sites

Διαβάζοντας τα παραπάνω, με τον φίλο που μετράει τις θέσεις ενώ είναι κωλοφανταρο και αυτή θα είναι η πλέον επίσημη καταμέτρηση των θέσεων στο γήπεδο της ΑΕΚ, με τα ξηλωματα των θέσεων τελευταία στιγμή, με τη μη ανακοίνωση της χωρητικότητας γιατί πολύ απλά κανείς δεν την γνωρίζει, με τη μη ανακοίνωση του πότε θα μπούμε να παίξουμε στο νέο γήπεδο... Με όλα αυτά καταλήγω στο συμπέρασμα ότι δεν έχει νόημα να γκρινιάζουμε. Αυτοί είμαστε, αυτό είναι η ΑΕΚ, αυτό αγαπήσαμε σε τελική ανάλυση.

 

ΥΓ: Για τις τιμές εύχομαι να πεθάνεις πριν λειτουργήσει το γήπεδο, άλλο αυτό 

  • Δικεφαλάκι 6
Link to comment
Share on other sites

Αν θυμαμαι καλα το οριο στα διαρκειας απο την ΟΥΕΦΑ ειναι 60% αλλα κι αυτο ειναι ανοικτο εν μερει, αναλογα με την χωρητικοτητα του γηπεδου. Οσο μεγαλυτερο το γηπεδο, τοσο μεγαλυτερο και το ποσοστο που επτρεπεται.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, stavros 9-11 said:

Διαβάζοντας τα παραπάνω, με τον φίλο που μετράει τις θέσεις ενώ είναι κωλοφανταρο και αυτή θα είναι η πλέον επίσημη καταμέτρηση των θέσεων στο γήπεδο της ΑΕΚ, με τα ξηλωματα των θέσεων τελευταία στιγμή, με τη μη ανακοίνωση της χωρητικότητας γιατί πολύ απλά κανείς δεν την γνωρίζει, με τη μη ανακοίνωση του πότε θα μπούμε να παίξουμε στο νέο γήπεδο... Με όλα αυτά καταλήγω στο συμπέρασμα ότι δεν έχει νόημα να γκρινιάζουμε. Αυτοί είμαστε, αυτό είναι η ΑΕΚ, αυτό αγαπήσαμε σε τελική ανάλυση.

 

ΥΓ: Για τις τιμές εύχομαι να πεθάνεις πριν λειτουργήσει το γήπεδο, άλλο αυτό 

"Στο περίπου μωρέ" κι "ο,τι κάτσει" είναι η φάση.

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, nikos said:

Όπως εγραψα σε άλλο τοπικ πρέπει να είναι παγκόσμια πρωτοτυπία να μετράνε μερικοι τις θεσεις μια μια αντί να μας λέει η ΠΑΕ πόσες στο μπουτσον θεσεις  βγήκε τελικά το γήπεδο 

Είσαι σίγουρος ότι  γνωρίζουν τον αριθμό?

Για να το θέσω αλλιώς 

Η Δικέφαλος , ή η εταιρία που θα διαχειρίζεται το γήπεδο θα ενημερώνει για τα πάντα την ΠΑΕ?

Εγώ πιστεύω ότι έγινε το εξής 

Βαζανε στο περίπου τα καρεκλακια αφού αλλάξαμε και το μέγεθος τους.  Ήρθε εφόδια ο τσιπης, είδε κενά κσι είπε να βάλουν και στο σπίτι του Ούγγρου γλύπτη . Μεσα στη φούρια βάζανε  βάζανε... Καπάκι ήρθε η πώληση των διάρκειας χωρίς ουδείς να ξέρει ποιος αριθμός έχει περάσει στο σύστημα.  Των μελετών? Της ανακοίνωσης της Νομαρχίας? Του τιμολογίου? Εκείνου μου μέτραγε κουκίδες? 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Duck_Season said:

Αυτοί που ξηλωνουν, έχουν ειδοποιήσει όσους πουλάνε ?

Αυτό δεν είναι ΑΕΚ. Θα χανόταν η μαγεία ετσι

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, stavros 9-11 said:

Αυτό δεν είναι ΑΕΚ. Θα χανόταν η μαγεία ετσι

Από το στόμα μου το πήρες 

 

Θα έκανες κλικ και θα ερχόταν στο κινητό σου το εισιτήριο λες και αγοράζουμε για τους Λεικερς .Βαρεμάρα,  εκσυγχρονισμος, Γιώργος Χατζηνασιος

Εμείς γουστάρουμε  να μην συνενοειται ο κηπουρός με τον πνευματικό μας 

Πόσο ΑΕΚ, ποσο έρωτας.. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Εντωμεταξύ αυτές οι «θεσεις» που έχουν 50%-10% ορατότητα θα περάσουν από κλιμάκιο της ΟΥΕΦΑ ας πούμε; 
Κι αν δεν υπάρξει πρόβλημα εκεί, θα παίξεις μεθαύριο με καμια σοβαρή αντίπαλο από το εξωτερικο να τις πάρει κανένας καμια φωτο να γίνεις διεθνώς ρεζίλι; 

Link to comment
Share on other sites

Άκου Μελισσανίδη, μέχρι πέρσι το όριο των κειας ήταν λιγότερο από το φετινό σε γήπεδο διπλάσιας χωριτικοτητας.

Εύχομαι σκατοψυχε άνθρωπε κάθε φετινή μεταγραφή να σε στέλνει για στεντ, αλλιώς το μόνο που θα σου αξίζει θα είναι να δεις το Γιωργάκη νυφουλα δίπλα στον Κούγια.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, nedved21 said:

Αν θυμαμαι καλα το οριο στα διαρκειας απο την ΟΥΕΦΑ ειναι 60% αλλα κι αυτο ειναι ανοικτο εν μερει, αναλογα με την χωρητικοτητα του γηπεδου. Οσο μεγαλυτερο το γηπεδο, τοσο μεγαλυτερο και το ποσοστο που επτρεπεται.

Στην Ισπανία και την Αγγλία πρέπει να δίνουν πολύ περισσότερα διαρκειας  από το 60% της χωρητικότητας. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×