Jump to content

Εισιτήρια Διαρκείας 2022-23:


George_D
 Share

Recommended Posts

20 minutes ago, Skepastos said:

Αν περνά από το χέρι μου δεν θα πάρει.

Στέλνω τώρα στοιχεία να τον φακελωσουν, να φάει πορτα

  • Δικεφαλάκι 2
  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

Εγώ λέω μακάρι να πουληθούν όλα, να είναι μοναδική η ατμόσφαιρα, να χαίρεστε και εσείς που θα είστε εκεί, και η ομάδα να τους ταράζει στα τριμπαλα

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Εμείς 8 άτομα μετά από πολύ κόπο καταλήξαμε 26 αφού πρώτα στο τραπέζι υπήρχαν η 27 κ η 40.

Απο  7 το πρωί κ τα πήραν στις 3μιση κάνοντας πουστια στο νούμερο της προτεραιότητας 🤣

Ευχαριστούμε ΠΑΕ ΑΕΚ.

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, gybe21 said:

Εμείς 8 άτομα μετά από πολύ κόπο καταλήξαμε 26 αφού πρώτα στο τραπέζι υπήρχαν η 27 κ η 40.

Απο  7 το πρωί κ τα πήραν στις 3μιση κάνοντας πουστια στο νούμερο της προτεραιότητας 🤣

Ευχαριστούμε ΠΑΕ ΑΕΚ.

Το ίδιο κ εμείς. Στην 40 κ πήγε ο άλλος από το χάραμα. Αν είσαι πολλά άτομα παρέα δεν γίνεται ηλεκτρονικά.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Πανω απο 4000 και 3 με 4 χιλιαδες απο τους συνδεσμους.

Η 46 εκλεισε.

Link to comment
Share on other sites

H 46 εκλεισε ή δεν ανοιξε τελικα; Νομιζω την ειδα κλειστη απ το πρωι.

Link to comment
Share on other sites

Just now, moukie said:

H 46 εκλεισε ή δεν ανοιξε τελικα; Νομιζω την ειδα κλειστη απ το πρωι.

Α ναι;Δεν το προσεξα νομιζω το πρωι ηταν ολες ανοικτες.

Στη 48 εχουν μεινει 17 οποτε λεω γεμισε.

Παντως τα πιο πολλα 400 φευγουν απο τη μερια της σκεπαστης.

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή κάποιοι παίρνουν διαρκείας με τιμή κοντά στα 600€ περίπου!!! Μιας και τα 300άρια τα έχει η R.

ΟΚ

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, NIS 9-11 said:

Α ναι;Δεν το προσεξα νομιζω το πρωι ηταν ολες ανοικτες.

Στη 48 εχουν μεινει 17 οποτε λεω γεμισε.

Παντως τα πιο πολλα 400 φευγουν απο τη μερια της σκεπαστης.

Ετσι μου φανηκε, δεν ειμαι σιγουρος. Και ειδα οτι καποιοι παλιοι που αρχικα ελεγαν για 46,  πηγαν τελικα προς 40. Λεω μηπως σχετιζεται με αυτο που ελεγε ο  @BillR21για τους φιλοξενουμενους.

Link to comment
Share on other sites

Θα μαθουμε τις επομενες μερες.

Εγω τους φιλοξενουμενους στην αρχη ειχα καταλαβει οτι θα τους πανε απο 40-42 που ειναι τα επισημα και πιο κυριλε.

Παντως ετσι οπως το κανε που πηγε η R απεναντι πραγματικα απορω οταν θα ερθουν φιλοξενουμενοι απο τον δευτερο χρονο ειτε στη 40-42 ειτε στη 46-48 απο που θα ρθουνε πως θα μπουνε πως θα φυγουνε δυσκολα πραγματα.

Link to comment
Share on other sites

Στη 40 θα έχει παλιό σειρές μαλακία που δε πήγαμε προς τα εκεί τελικά.

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, NIS 9-11 said:

Θα μαθουμε τις επομενες μερες.

Εγω τους φιλοξενουμενους στην αρχη ειχα καταλαβει οτι θα τους πανε απο 40-42 που ειναι τα επισημα και πιο κυριλε.

Παντως ετσι οπως το κανε που πηγε η R απεναντι πραγματικα απορω οταν θα ερθουν φιλοξενουμενοι απο τον δευτερο χρονο ειτε στη 40-42 ειτε στη 46-48 απο που θα ρθουνε πως θα μπουνε πως θα φυγουνε δυσκολα πραγματα.

Δε θα έχουμε φιλοξενούμενους στη σούπερ Λίγκα

 

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, NIS 9-11 said:

Παντως ετσι οπως το κανε που πηγε η R απεναντι πραγματικα απορω οταν θα ερθουν φιλοξενουμενοι απο τον δευτερο χρονο ειτε στη 40-42 ειτε στη 46-48 απο που θα ρθουνε πως θα μπουνε πως θα φυγουνε δυσκολα πραγματα.

Τι σου φαίνεται περίεργο? Θα έρχονται από Περισσό και θα μπαίνουν από την πλατεία με το δικέφαλο του "δροσερού" ούγγρου. Λες και είναι meeting point κάνουμε.

Από τα επίσημα δεν θα μπει η ξένη πλέμπα, από Καπαδοκείας θα βρέχει πούτσες... δεν υπάρχει άλλη είσοδος (από το παρκινγκ).

Link to comment
Share on other sites

Ναι για αυτο λεω απο το δευτερο χρονο αμα καταφερουμε να βγουμε ευρωπη φετος του πουστη βεβαια 5 βγαινουν.

Καλα ελληνες φιλοξενουμενοι δεν βλεπω να ερχονται ποτε.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Macross said:

Τι σου φαίνεται περίεργο? Θα έρχονται από Περισσό και θα μπαίνουν από την πλατεία με το δικέφαλο του "δροσερού" ούγγρου. Λες και είναι meeting point κάνουμε.

Από τα επίσημα δεν θα μπει η ξένη πλέμπα, από Καπαδοκείας θα βρέχει πούτσες... δεν υπάρχει άλλη είσοδος (από το παρκινγκ).

Και θα αδειαζει ολη η πλατεια;Δυσκολο ασε που απο περισσο εχει πολλα στενακια

Link to comment
Share on other sites

Σύμφωνα με πληροφορίες, οι Θύρες 38-48 είναι sold out,  ενώ σχεδόν γεμάτη είναι επίσης η θύρα 33 που βρίσκεται δίπλα στα VIP

ΚΚ365

Link to comment
Share on other sites

Τέτοια του κάνετε και θα σκαρφιστεί και μεταμόσχευση ο Πούστραρος προκειμένου να ξεπουλήσει. 

Link to comment
Share on other sites

Επειδή έγινε μεγάλη κουβέντα για τα διαρκειας και επειδή είναι τσιμπημένα γνώμη μου είναι ότι όποιος γουστάρει παιρνει και πόσο βαστάει η τσέπη του καθενός μόνο αυτός το ξέρει ή αν νιώθει ότι τον έχει κοροϊδέψει η διοικηση και πάλι μόνο αυτός το ξέρει.

Το θέμα είναι τα έσοδα να πάνε σε παικτουρες να ξεχαρμανιασει ο κόσμος από μπαλίτσα γιατί δεν είναι μόνο χαρμανης από γήπεδο, και όχι να πάνε τα λεφτά κάβα για το νέο γήπεδο ξερω γω που θα φτιαχτεί το 2074.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Επιβεβαιώνω η 46 δεν άνοιξε ποτε ενώ όλες οι θύρες δίπλα από τα επίσημα και μέχρι τα κόρνερ στην αρχή ήταν κλειδωμένες γιατί είχαν κρατήσει θέσεις για τους δικους τους, οικογένειες παιχτών, χορηγούς, γνωστούς της διοίκησης κλπ…Όταν άνοιξαν οι μισές θέσεις σχεδόν ηταν καπαρωμένες. Η 38 και η 48, τα δυο κόρνερ στο πάνω διάζωμα δηλαδή (δεξιά και αριστερά της παλιάς Σκεπαστης) είναι σχεδόν κλεισμένα. Ζήτημα είναι να έχει καμία 20αρια θέσεις. Η παλιά Σκεπαστή, στο κάτω διάζωμα έχει παρά πολλές ακόμα. Το παράδοξο είναι ότι το πάνω διάζωμα της παλιάς Σκεπαστης δλδ 40,42,44 μαζί με τις 38,48 που είπα πριν, πάει ταπα

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ εκεί στο πάνω διάζωμα πήρα, πάνω από την παλιά σκεπαστή. Νομίζω θα έχει πολύ καλύτερη οπτική, ήταν κι αρκετοί στο οακα που ζητούσαν τις πάνω θύρες. 

Link to comment
Share on other sites

Δεν πήρε έγκαιρα  πρέφα ο τίγρης ότι ο κόσμος προτιμάει το πάνω διάζωμα, για να ανεβάσει ακόμα  λίγο τις τιμές σε αυτό. 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Δυνατότητες υπάρχουν, θα μπορούσε να εγκαταστήσει παλούκια στις θέσεις του πάνω διαζωματος, τα οποία θα ξεκλειδώνουν με €9.99 πριν από κάθε ματς. 

Link to comment
Share on other sites

Αντι να παιρνει παιχτουρες για να παρουμε διαρκειας, παιρνουμε διαρκειας για να παρει παιχτουρες.

Αυτοι ειμαστε.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

  • Stylianopoulos unpinned this topic
  • Stylianopoulos locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×