Jump to content

ΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑ OPAP ARENA ​⚽


George_D
 Share

Recommended Posts

10 minutes ago, Νονός said:

 

Παίζει σοβαρά να είμαι κι εγώ μέσα. Όχι σε σουίτες. Τις απεχθάνομαι.

Δεν ξέρεις τι χάνεις.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά για τα καρεκλακια που λέγατε σε προηγούμενες σελίδες, στην 21 πατάς όπου βρεις. Τέτοια πίεση ούτε στη Σκεπαστή. Δεν τίθεται θέμα επιλογής 

Link to comment
Share on other sites

On 11/10/2022 at 10:04 PM, Giorgos said:

Του ΟΑΚΑ και να ήθελες δεν έσπαγαν.

Προσυπογραφω.. με τιποτα😆

Link to comment
Share on other sites

Κάποτε έσπαγαν πανεύκολα του ΟΑΚΑ. Κατά χιλιάδες σε κάποια ντέρμπι. Μάλλον, υποθέτω, από τους ολυμπιακούς αγώνες και μετά, είχαν βάλει πιο γερά. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Μ αρεσει που συζητατε για τα καρεκλακια,κ  την ιδια στιγμη  υπαρχουν τυποι που κατουρανε στις γωνιες γιατι  βαριουνται να περιμενουν στην ουρα... 

 Δεν ειμαστε για τιποτα.

  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, CHⓇIS said:

O κωλος σου γ τε🤣τοια ειναι νυφιτσα.... 

Και δε σπάνε τα άτιμα.

Με το βου, στο 1-0 χωροπηδαγαμε με τον @The Magician 5-6 λεπτά.

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, mobster21 said:

Ξέρει κανείς τί παίζει με την ρώσικη σημαία στην 40?

Είναι από το κλαμπ στον Άγιο Ιωάννη τον Ρώσο στην Εύβοια.

:lol:

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, gybe21 said:

Μ αρεσει που συζητατε για τα καρεκλακια,κ  την ιδια στιγμη  υπαρχουν τυποι που κατουρανε στις γωνιες γιατι  βαριουνται να περιμενουν στην ουρα... 

 Δεν ειμαστε για τιποτα.

Εγώ δεν έχω δει φαντάζομαι μιλάμε για 21 ? Aς μην πιάσουμε αυτή τη κουβέντα γιατι εκτός οτι θα χρειαστεί 10 σελίδες ανάλυση πάλι θα μου πούν οτι ρίχνω το φταίξιμο στις τουαλέτες . 

υγ Επρεπε τα ουρητήρια να είχαν ξεχωριστή πόρτα απο τις τουαλέτες πάντως πιστεύω οτι θα βιορθωθεί το θέμα με τις ουρές στη πορεία . Είναι θέμα μετάβασης απο ΟΑΚΑ σε Άγια Σοφιά . 

Link to comment
Share on other sites

Πριν πολλά πολλά χρόνια είχα φτιάξει ένα βίντεο, το είχα ανεβάσει στο YouTube και πάντοτε όταν το έβλεπα ήταν σαν να αποχαιρετούσα για πάντα εκείνα τα χρόνια, εκείνες τις στιγμές στην Σκεπαστή, εκείνο το feeling, εκείνη την ατμόσφαιρα. Έκοψα το γήπεδο πριν γκρεμιστεί λόγω 🐸 και πραγματικά ήταν σαν να έφυγα χωρίς αυτή την τελευταία αγκαλιά, όπως λέει το τραγούδι. 

Από τις 30.09 δεν θυμάμαι πλέον πόσες φορές έχω κλάψει στα κρυφά, στα φανερά, πόσες φορές έχω θυμηθεί αδέλφια που έφυγαν, τον πατέρα μου που δεν πρόλαβε, εκείνες τις στιγμές όταν ήμουν 15-16 ετών και το βράδυ πριν κοιμηθώ σκεφτόμουν ότι ήμουν μέσα στην Σκεπαστή και με έπαιρνε ο ύπνος με ένα γλυκό χαμόγελο.

Δεν πίστευα τότε ότι θα μπορέσω να αγκαλιάσω ξανά αυτό το συναίσθημα. Και τελικά έχει γίνει. Έχω κάνει πλέον το ταξίδι στον χρόνο όχι μόνο μια φορά αλλά πολλές. Κι αν όλοι μας θα δίναμε τα πάντα για να γυρίσουμε έστω για μερικά δευτερόλεπτα σε εκείνα τα χρόνια της αθωότητας φανταστείτε πόσο τυχερός νιώθω που έχει γίνει τον τελευταίο ενάμιση μήνα τόσες πολλές φορές χωρίς να χάνει σε ένταση.

Νιώθω πραγματικά τυχερός που είμαι ΑΕΚ. Αυτά τα συναισθήματα άξιζαν όλα όσα περάσαμε. Όλα όμως. Και όσο πιο κάτω πέσαμε τόσο πιο έντονο είναι αυτή την περίοδο το συναίσθημα. Και τα παρασέρνει όλα. Όλα. Τα πάντα. 

ΑΕΚ σαγαπώ.

 

  • Δικεφαλάκι 12
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, AG21 said:

Εγώ δεν έχω δει φαντάζομαι μιλάμε για 21 ? Aς μην πιάσουμε αυτή τη κουβέντα γιατι εκτός οτι θα χρειαστεί 10 σελίδες ανάλυση πάλι θα μου πούν οτι ρίχνω το φταίξιμο στις τουαλέτες . 

υγ Επρεπε τα ουρητήρια να είχαν ξεχωριστή πόρτα απο τις τουαλέτες πάντως πιστεύω οτι θα βιορθωθεί το θέμα με τις ουρές στη πορεία . Είναι θέμα μετάβασης απο ΟΑΚΑ σε Άγια Σοφιά . 

24-26

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, gybe21 said:

24-26

κοντά έπεσα .

Είτε θα μάθουμε να κατουράμε στριμόκωλα ο ένας δίπλα στον άλλον ( τελείωσε η απλά και τα θαμνάκια του ΟΑΚΑ) είτε θα βλεπουμε τέτοιες εικονες . Εγώ πιστεύω το πρώτο θα γίνει γιατί οι ουρές γίνονται γιατί όλοι περιμένουν τις τουαλέτες ενώ δίπλα είναι στη καλύτερη ενας παρα ένας . 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, mobster21 said:

Πριν πολλά πολλά χρόνια είχα φτιάξει ένα βίντεο, το είχα ανεβάσει στο YouTube και πάντοτε όταν το έβλεπα ήταν σαν να αποχαιρετούσα για πάντα εκείνα τα χρόνια, εκείνες τις στιγμές στην Σκεπαστή, εκείνο το feeling, εκείνη την ατμόσφαιρα. Έκοψα το γήπεδο πριν γκρεμιστεί λόγω 🐸 και πραγματικά ήταν σαν να έφυγα χωρίς αυτή την τελευταία αγκαλιά, όπως λέει το τραγούδι. 

Από τις 30.09 δεν θυμάμαι πλέον πόσες φορές έχω κλάψει στα κρυφά, στα φανερά, πόσες φορές έχω θυμηθεί αδέλφια που έφυγαν, τον πατέρα μου που δεν πρόλαβε, εκείνες τις στιγμές όταν ήμουν 15-16 ετών και το βράδυ πριν κοιμηθώ σκεφτόμουν ότι ήμουν μέσα στην Σκεπαστή και με έπαιρνε ο ύπνος με ένα γλυκό χαμόγελο.

Δεν πίστευα τότε ότι θα μπορέσω να αγκαλιάσω ξανά αυτό το συναίσθημα. Και τελικά έχει γίνει. Έχω κάνει πλέον το ταξίδι στον χρόνο όχι μόνο μια φορά αλλά πολλές. Κι αν όλοι μας θα δίναμε τα πάντα για να γυρίσουμε έστω για μερικά δευτερόλεπτα σε εκείνα τα χρόνια της αθωότητας φανταστείτε πόσο τυχερός νιώθω που έχει γίνει τον τελευταίο ενάμιση μήνα τόσες πολλές φορές χωρίς να χάνει σε ένταση.

Νιώθω πραγματικά τυχερός που είμαι ΑΕΚ. Αυτά τα συναισθήματα άξιζαν όλα όσα περάσαμε. Όλα όμως. Και όσο πιο κάτω πέσαμε τόσο πιο έντονο είναι αυτή την περίοδο το συναίσθημα. Και τα παρασέρνει όλα. Όλα. Τα πάντα. 

ΑΕΚ σαγαπώ.

 

Από τα καλύτερα βίντεο για την Σκεπαστή είναι αυτό. Το είχα δει άπειρες φορές. 

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, CHⓇIS said:

Βρε δε γαμιιυνται κ τα καρεκλακια. 

Γαμηθηκατε 3 μερες.... 

 

 

ειχε κλεισει η φωνη μου για 3 μερες. Τι κερκιδα ειχαμε κανει ρε πουστη μου..

 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×