Jump to content

ΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑ OPAP ARENA ​⚽


George_D
 Share

Recommended Posts

Πλέξιγκλας παντού στο κάτω διάζωμα?? Θα υπάρχουν παντού στο ματς με την Λαμία.

  • Sad 2
Link to comment
Share on other sites

On 12/13/2022 at 3:02 PM, Rayo Vallecano 21 said:

Ο Σίμος είναι ιστορία της R, από τους πολύ παλιούς. Κάποτε άνοιξε ένα προπατζιδικο στην Δεκελείας που πιο πρόσφατα μετακόμισε στον δρόμο της Σκεπαστής. Έτσι το νέο κατάστημα ΟΠΑΠ δεν θα τον ανταγωνιστεί, αφού πλέον το αναλαμβάνει αυτός, αλλά και ο Μελισσανιδης πραγματοποιεί την υπόσχεση του, το νέο γήπεδο να δίνει δουλειές στους κατοίκους της ΝΦ Για τον Γιώργο Αγγέλου, δεν έχω ιδέα. 

Στο παλιό μαγαζί που είχε στη Δεκελείας, δίπλα ακριβώς ήταν ο παλιός σύνδεσμος της R..Εκεί που είχε πάει ο Μάκαρος στην παρουσίαση του Γεωργάτου και τα είχε κάνει γης μαδιάμ με τους μπράβους. Πολύ καλό παιδί, φιλοσοφίας ΧΧ...

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, 1989 generation said:

Στο παλιό μαγαζί που είχε στη Δεκελείας, δίπλα ακριβώς ήταν ο παλιός σύνδεσμος της R..Εκεί που είχε πάει ο Μάκαρος στην παρουσίαση του Γεωργάτου και τα είχε κάνει γης μαδιάμ με τους μπράβους. Πολύ καλό παιδί, φιλοσοφίας ΧΧ...

Ναι το κλαμπ της Οριτζιναλ, το οποίο στεγάστηκε το 1992, αφού η ΝΦ είχε παλιότερα ιστορία συνδέσμων φιλάθλων, ΝΦ ΝΧ, και ΝΦ Αγίων Αναργύρων, που αργότερα για κάποια χρόνια συνυπήρξαν με την Οριτζιναλ στην περιοχή, μέχρι να εξαφανιστούν. 

Link to comment
Share on other sites

 

Ο μεγάλος τελικός του Παγκοσμίου Κυπέλλου στο κατάστημα ΟΠΑΠ στην OPAP Arena

Να διατηρήσει τον τίτλο της παγκόσμιας πρωταθλήτριας, επαναλαμβάνοντας τον θρίαμβο του 2018, θέλει η Γαλλία στον μεγάλο τελικό της Κυριακής απέναντι στην Αργεντινή. Μπορεί οι «Τρικολόρ» να κυνηγούν την επανάληψη μιας ιστορικής επιτυχίας, ωστόσο η εμπειρία που θα ζήσουν όλοι όσοι βρεθούν, αύριο το απόγευμα, στο κατάστημα ΟΠΑΠ στην OPAP Arena θα είναι ανεπανάληπτη.

Η τιτανομαχία ανάμεσα στον Λιονέλ Μέσι και τον Κιλιάν Εμπαπέ συγκεντρώνει τα βλέμματα ολόκληρου του πλανήτη και ο ΟΠΑΠ θα φροντίσει οι φίλαθλοι να την απολαύσουν στο μέγιστο. 

Προβολή του αγώνα σε γιγαντοοθόνη με κρυστάλλινο ήχο και εικόνα τελευταίας τεχνολογίας, αναπαυτικοί καναπέδες και καθίσματα σε έναν μοντέρνο και άνετο χώρο άνω των 250 τ.μ και σνακ με γεύση από Αργεντινή και Γαλλία, θα συνθέτουν την ιδανική ατμόσφαιρα για να παρακολουθήσει κανείς τη μεγαλύτερη ποδοσφαιρική γιορτή.

 
 
Παράλληλα, οι φίλαθλοι θα έχουν τη δυνατότητα να συνδυάσουν τη δράση με τη διασκέδαση, δοκιμάζοντας τις ικανότητές τους στο Mundialito, ενώ θα συμμετάσχουν και σε κλήρωση για να διεκδικήσουν δώρα - έκπληξη.

Από τις 4 το απόγευμα της Κυριακής, το νέο κατάστημα ΟΠΑΠ στην OPAP Arena θα περιμένει τους φίλους του ποδοσφαίρου για να παρακολουθήσουν τον μεγάλο τελικό σε ένα πρωτοποριακό περιβάλλον που θυμίζει τα μεγάλα sports bar του εξωτερικού.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

318508376_505978031626018_21561457826680

Τον δικό του… χορηγό απέκτησε και επίσημα το εντυπωσιακό γλυπτό του Ούγγρου, Μίκλος Στζόκε, έξω από την «Αγιά Σοφιά- OPAP Arena», με την Stoiximan να παίρνει τα ηνία.

Link to comment
Share on other sites

On 12/17/2022 at 5:04 PM, billy21 said:

Πλέξιγκλας παντού στο κάτω διάζωμα?? Θα υπάρχουν παντού στο ματς με την Λαμία.

 

Link to comment
Share on other sites

@billy21Είναι παντού ? Γιατί απέναντι στα κεντρικά δεν φαίνεται καλά .

Μπήκε και ο χόρηγος στο πουλί . Μου αρέσει που ειναι σαν υδατογράφημα αλλα με χαλάει που ειναι πάνω απο την ΑΕΚ .... 

5e264d925c273c430b5095055eaadce3_900005.

Link to comment
Share on other sites

Just now, AG21 said:

@billy21Είναι παντού ? Γιατί απέναντι στα κεντρικά δεν φαίνεται καλά .

Μάλλον εκεί που λες δεν έχει. Να δούμε αν θα μπει μέχρι μεθαύριο.

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, AG21 said:

5e264d925c273c430b5095055eaadce3_900005.

Δηλαδή αυτά τα φράγκα του έλειπαν του γεμιστάνα και μας βάφτισε "Στοιχημαν ΑΕΚ"

Πρώτη μούρη στο γήπεδο είναι το άγαλμα, μα πόσο γελοίος μπορεί να γίνει αυτός ο μπάρμπας;;;;;;;;;;;;;;;;

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Janjanin said:

Δηλαδή αυτά τα φράγκα του έλειπαν του γεμιστάνα και μας βάφτισε "Στοιχημαν ΑΕΚ"

"Για το τζάμπα χάνομαι, για το βερεσέ πεθαίνω"! Δεν είναι κ φρέσκια μούρη στα διοικητικά. Αν είχε μιλιά η ΑΕΚ, θα αυτοανακηρυσόνταν Μελισσανιδάρχης ή κ Παπάρχης. Μπορεί κ Νοτιάρχης. Έχω χτίσει εφοπλιστές εγώ θα έλεγε.... Τεσπά, ας τα ρίξει μαζί με τα υπόλοιπα σε καμιά μεταγραφή.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, AG21 said:

@billy21Είναι παντού ? Γιατί απέναντι στα κεντρικά δεν φαίνεται καλά .

Μπήκε και ο χόρηγος στο πουλί . Μου αρέσει που ειναι σαν υδατογράφημα αλλα με χαλάει που ειναι πάνω απο την ΑΕΚ .... 

5e264d925c273c430b5095055eaadce3_900005.

Και λειπει και μια τελεια. Τι στο διαολο, δεν ειχε στις 3 η μια δωρο?

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, aris2168 said:

Και λειπει και μια τελεια. Τι στο διαολο, δεν ειχε στις 3 η μια δωρο?

Το έχω δει πολλές φορές να συμβαίνει σε αρκτικόλεξα, την τελευταία τελεία να την τρώνε. 

Link to comment
Share on other sites

Το γαμαει καλά και θα συνεχίσει να το γαμαει.

Μιλαμε για το νο1 σημείο που βγάζεις φωτο γυρω από το γήπεδο 

Link to comment
Share on other sites

Εν το μεταξύ επειδή υπάρχει θέμα με τον οπαπ λένε ότι δεν είναι χορηγός της παε η του γηπέδου αλλά μόνο του πουλιού... Σαν να είναι το πουλί κάτι άλλο από την παε η το γήπεδο και έχει δική του τσέπη. 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, billy21 said:

Μίκλος Στζόκε

Ήταν πάντα ένα ερώτημα πως βγαίνουν οι μταφράσεις σε αυτά τα ονόματα. Μιλάμε το Στζόκε δεν έχει καμιά επαφή με την πραγματικότητα. Σőκε. Κανένα ταυ, κανένα ζήτα δεν υπάρχει στην προφορά. Εκ των υστέρων κατάλαβα πόσο τραγικά μας μάθαιναν γαλλικά στο σχολείο πχ. Κι εκεί άπειρα γλωσσικά θύματα... Κλάιν μάιν, απλά το γλωσσικό είναι θέμα που βγάζω καντήλες. 😄

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, AG21 said:

Εν το μεταξύ επειδή υπάρχει θέμα με τον οπαπ λένε ότι δεν είναι χορηγός της παε η του γηπέδου αλλά μόνο του πουλιού... Σαν να είναι το πουλί κάτι άλλο από την παε η το γήπεδο και έχει δική του τσέπη. 

αν δεν κανω λαθος που δεν κανω ειναι ιδια εταιρια . ο οπαπ εχει εξαγορασει στοιχημαν

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Μαλάκα Μελισσανίδη, είπαμε οκ.

Πήγες έκανες τον αητό να γίνει σημείο αναφοράς, εκεί να το γαμήσεις κι αυτό.

Κάνουμε το πιο ωραίο γήπεδο, εκεί να βάλουμε την μαλακία γύρω γύρω στο κάτω διάζωμα.

Δεν αλλάζει τελικά ο άνθρωπος.

Link to comment
Share on other sites

Εν τω μεταξύ ας μας πει κάποιος πού υπάρχει ιατρείο στο γήπεδο αν χρειαστεί.

Και σταμάτα να μας ξενερώνεις.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Να λέμε πάλι καλά που το "Stoiximan" δεν μπήκε ... κόκκινο, για να "δέσει" το ... γλυκό ακόμη περισσότερο.

Για να δώ τώρα την ... "ιδιωτική πρωτοβουλία" και την "παρέμβαση στα πράγματα".

Ή μήπως ... εξαντλήθηκαν όλα αυτά στον δόλιο τον Κοντούλη ?????

Έ, ξεφτίλες μου ????

Εκτός κι αν φταίει που το ΚΚΕ δεν έσκασε την ανάλογη ... χορηγία. :lol::lol::lol:

ska.jpg

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, AG21 said:

@Νονός άλλο πράγματα το ένα άλλο πράγμα το άλλο . 

Και στις δύο περιπτώσεις κακός μπήκε πάντως . 

Καθόλου "άλλα" πράγματα.

Τουλάχιστον για όποιον τα βλέπει από σκοπιά "ΑΕΚ" και ΜΟΝΟ.

Και στις δύο περιπτώσεις υπάρχει "μαρκάρισμα" με ΑΣΧΕΤΟ με την ΑΕΚ περιεχόμενο.

Θα μου πεις, στην περίπτωση του "Stoiximan", χορηγια ? Ε, ΟΚ, για χορηγίες έχεις τη φανέλα, το όνομα του γηπέδου, τα γύρω-γύρω, το τεράστιο "OPAP Arena" και τόσα άλλα. Έπρεπε να σπεκουλάρεις ΚΑΙ τον Αετό ?

Κι από την άλλη και την πλάκα για τον Κοντούλη, σου λέει το ΚΚΕ, εκείνοι την βάλανε όχι η ΠΑΕ. Να μην βάλουν και το brandname τους ?

Όπως γράφεις, ΑΚΥΡΑ και τα δύο.

Εγώ, όπως έγραψα, περιμένω να δω τις ... πρωτοβουλίες !!!!! ;)

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Νονός said:

Να λέμε πάλι καλά που το "Stoiximan" δεν μπήκε ... κόκκινο, για να "δέσει" το ... γλυκό ακόμη περισσότερο.

Για να δώ τώρα την ... "ιδιωτική πρωτοβουλία" και την "παρέμβαση στα πράγματα".

Ή μήπως ... εξαντλήθηκαν όλα αυτά στον δόλιο τον Κοντούλη ?????

Έ, ξεφτίλες μου ????

Εκτός κι αν φταίει που το ΚΚΕ δεν έσκασε την ανάλογη ... χορηγία. :lol::lol::lol:

ska.jpg

Ε καλά τώρα και εσύ τι θες; Να στεναχωρησουμε και να πικρανουμε βαθιά τον Μελισσανιδη μας, που μας έφτιαξε το γήπεδο, με παρεμβάσεις που μπορεί να  στερησουν τα χρήματα μιας χορηγίας; 

  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

@Νονός εγώ πάντως αν το ΚΚΕ θέλει να βάλει το σήμα όπου θέλει μέσα και έξω απο το γήπεδο με την ανάλογη χορηγία με πολλά μηδενικά εγώ δεν θα έχω κανένα πρόβλημα . Έστω να πληρώσει να το βάλει στο σορτάκι . Όχι στο τσάμπα . 

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Rayo Vallecano 21 said:

Ε καλά τώρα και εσύ τι θες; Να στεναχωρησουμε και να πικρανουμε βαθιά τον Μελισσανιδη μας, που μας έφτιαξε το γήπεδο, με παρεμβάσεις που μπορεί να  στερησουν τα χρήματα μιας χορηγίας; 

Είμαι σίγουρος ότι άμα μαζευτούμε 40 νοματαίοι από εδώ μέσα και βάλουμε από ένα εικοσαρικάκι, με 800 καβατζώνουμε αβλεπί για όλη τη σεζόν μια λουρίδα στο ... ρίμπον "ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΟ ΚΜ, ΠΑΙΞΤΕ ΑΠΙΔΙΑ ΜΗΝ ΕΙΣΤΕ ARXEIDIA".

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×