Jump to content

ΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑ OPAP ARENA ​⚽


George_D
 Share

Recommended Posts

Just now, Araujo21 said:

Πληρωσαν για να γινει το γηπεδο ...οι 2 τουλαχιστον

Μάλλον αυτό προφανως, αλλά ποτέ δεν μαθαμε ποιοι, πόσα κλπ.

Θα μου πείτε εδώ δεν μαθαμε ποσα έβαλε ο ιδιος, μην ζητάω και άλλα.

Απλα όταν τιμάται κάποιος συνηθως ξερεις τι σκριβως έκανε.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, nikos said:

Μάλλον αυτό προφανως, αλλά ποτέ δεν μαθαμε ποιοι, πόσα κλπ.

Θα μου πείτε εδώ δεν μαθαμε ποσα έβαλε ο ιδιος, μην ζητάω και άλλα.

Απλα όταν τιμάται κάποιος συνηθως ξερεις τι σκριβως έκανε.

Κάποια στιγμή τα ποσά που έβαλαν οι 2 τα είχε αναφέρει ο γεμιστανας.

Link to comment
Share on other sites

Είχαν γραφτεί αυτά τα ποσά. δεν θυμαμαι την συνεχεια, τεσπα 

 

Ιωάννης Σαραντίτης, δικηγόρος και εφοπλιστής, είναι ένας από τους επώνυμους φίλους της ΑΕΚ που προσφέρει ένα σημαντικό ποσό (500.000 ευρώ) για την κατασκευή της «Αγια – Σοφιάς». Νωρίτερα από αυτόν την έμπρακτη στήριξή τους για την ολοκλήρωση του μεγαλόπνοου έργου της κατασκευής του νέου γηπέδου, έχουν μεταφέρει στον Δημήτρη Μελισσανίδη δύο ακόμα επιφανείς ΑΕΚτζήδες. 

Συγκεκριμένα, ο λόγος για τους Πέτρο Παππά και Πόλυ Χατζηιωάννου, με ένα ποσό που συνολικά θα φτάνει τα 4 εκατομμύρια ευρώ. 

Link to comment
Share on other sites

On 1/28/2023 at 10:25 PM, AG21 said:

Τα έχουμε πει για το χορτάρι 100 φορές . Σάπιο , κακή μεταφορά , κακή εποχή με καύσωμα τοποθετήθηκε και κακοτοποθετημένο . Δεν σώζεται ούτε με μάγια . 

Στα πλέυ οφ θα ειναι χωράφι και μετά ξύλωμα και τοποθέτηση καινούργιου οσο και να κάνει γιατι θα γίνουμε ρεζίλι του χρόνου με το τελικό του conference an δεν γίνει ολική.  Ούτε για να σπάτα πλέον δεν ειναι όταν με ένα αγώνα ανα 15 ημέρες έχει τέτοια εικόνα . 

Τα λεφτά θα τα δώσει ο πατούλης η θα το αναλάβει η παε;Πάντως και σήμερα σε κάποια σημεία ήταν σε άθλια κατάσταση.

Link to comment
Share on other sites

On 1/28/2023 at 10:50 PM, mobster21 said:

Φυσικά και ξεχάσαμε γρήγορα το θέμα με τους απινιδωτές και την συμπεριφορά της ΠΑΕ στο παλικάρι που ήθελε να παρακολουθήσει παιχνίδι της ομάδας σε ένα ντέρμπι. Έπρεπε να το διαχειριστείς διαφορετικά το θέμα. Εννοείται. Αυτό δεν σημαίνει ότι θα έρθουν 300 άτομα σε αμαξίδιο και η ΠΑΕ θα μπορέσει να ανταπεξέλθει. Αλλά σε ΕΝΑΝ ρε ΓΑΜΗΜΕΝΟΙ βρείτε μια λύση. 

Από εκεί και πέρα από έμπιστη πηγή τα πράγματα έχουν προχωρήσει ευτυχώς. Θα πάρουμε Playmobil τελικά.

Σε κάθε θύρα ρε αλήτες.

FB_IMG_1674938814492.jpg

Επειδή ασχολούμαι με ιατρικά μηχανήματα και τυχαίνει να δούλευα σε εταιρεία με απινιδωτές πρέπει σε κάθε γήπεδο σε κάθε αθλητικό χώρο να υπάρχει αυτόματος απινιδωτής!Πρέπει να εκπαιδευτεί το προσωπικό του γηπέδου ο κάθε απινιδωτής πρέπει να μπει σε ειδικό ερμάριο για τη φυλαξή του, για τυχόν κλοπή.Φυσικά υπάρχουν διασώστες μέσα στο γήπεδο για να παρέχουν τις πρώτες βοήθειες όπου χρειαστεί.Ακόμα και στη πλατεία του γηπέδου χρειάζεται απινιδωτής με τόσο κόσμο που βρίσκεται έξω απο το γήπεδο.Ο σκατόγαβρος είχε  αγοράσει απο την εταιρεία που δούλευα απινιδωτές είναι πολύ σωστά οργανωμένος στο κομμάτι αυτό.

  • Δικεφαλάκι 6
  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

@Pelado 21 Αν περιμένεις να το σκεφτούν άνθρωποι σαν αυτόν ( https://www.linkedin.com/in/andreas-rafael-ktenas/?originalSubdomain=gr ) που λέει σε άνθρωπο της cosmote ΑΣΤΟΥΣ ΝΑ ΦΩΝΑΖΟΥΝ για το κόσμο που δεν βλέπει με τα παλούκια μπροστά τους τότε να κάνουμε το σταυρός μας κάθε φορά που φεύγουμε απο το γήπεδο .

Έπεσε φυσικά στον ανώμαλο που τον αναγνώρισε . 1 στους 30.000 γιατί σαν προσωπικότητα και σπουδές ειναι ανύπαρκτος . 

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, AG21 said:

@Pelado 21 Αν περιμένεις να το σκεφτούν άνθρωποι σαν αυτόν ( https://www.linkedin.com/in/andreas-rafael-ktenas/?originalSubdomain=gr ) που λέει σε άνθρωπο της cosmote ΑΣΤΟΥΣ ΝΑ ΦΩΝΑΖΟΥΝ για το κόσμο που δεν βλέπει με τα παλούκια μπροστά τους τότε να κάνουμε το σταυρός μας κάθε φορά που φεύγουμε απο το γήπεδο .

Έπεσε φυσικά στον ανώμαλο που τον αναγνώρισε . 1 στους 30.000 γιατί σαν προσωπικότητα και σπουδές ειναι ανύπαρκτος . 

Επειδή έχω προφιλ linkedin εχώ δει τα μπουμπούκια που δουλεύουν στη παε.Έτσι είπε το αρχίδι;;Αν το γαμήσει ο κόσμος της ΑΕΚ θα καταλάβει.Θέλω να μάθω ποιος κάνει τις επιλογές σε τέτοιες θέσεις;Τα σκαλοπάτια είναι γεμάτα με κόσμο αν τύχει κάτι πως θα πάει γρήγορα στο σημείο ο διασώστης;;Μεγάλη ευθύνη της ΠΑΕ.Φίλε μου επείδη έχω εμπειρία όπως έγραψα στον πουστόγαβρο το είχε οργανώσει ο Θέος ο ιατρός του ολυμπιακού.Αν περιμένεις απο αυτο τον άσχετο τι περιμένεις;Ας το αναλάβει ο επικεφαλής του Ιατρικού τιμ της ΑΕΚ. Σαν χώρα σαν κουλτούρα είμαστε πολύ πίσω στο θέμα των απινιδωτών αλλά και σε αλλά πολλά θέματα είμαστε εκατό χρόνια πίσω.Για παράδειγμα αν τοποθετήσει σε κάθε θύρα αυτόματο απινιδωτή μέσα σε ερμάριο φύλαξης εμένα ποιος μου λέει ότι θα το σπάσουν και θα το κλέψουν;Εδώ πας στις τουαλέτες και είναι χάλια σιχαίνεσαι να πατήσεις μέσα σαπούνι δεν έχει χαρτί δεν έχει.Πρέπει να δουν την οργάνωση του γηπέδου και τις ατέλειες που έχει το γήπεδο με τη λήξη του πρωταθλήματος.Επιτέλους να ξηλώσει το χόρτο είναι ντροπή σε γήπεδο στολίδι να έχεις χόρτο σαν το γήπεδο του αχαρναικού.

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Pelado 21 said:

Επειδή έχω προφιλ linkedin εχώ δει τα μπουμπούκια που δουλεύουν στη παε.Έτσι είπε το αρχίδι;;Αν το γαμήσει ο κόσμος της ΑΕΚ θα καταλάβει.Θέλω να μάθω ποιος κάνει τις επιλογές σε τέτοιες θέσεις;Τα σκαλοπάτια είναι γεμάτα με κόσμο αν τύχει κάτι πως θα πάει γρήγορα στο σημείο ο διασώστης;;Μεγάλη ευθύνη της ΠΑΕ.Φίλε μου επείδη έχω εμπειρία όπως έγραψα στον πουστόγαβρο το είχε οργανώσει ο Θέος ο ιατρός του ολυμπιακού.Αν περιμένεις απο αυτο τον άσχετο τι περιμένεις;Ας το αναλάβει ο επικεφαλής του Ιατρικού τιμ της ΑΕΚ. Σαν χώρα σαν κουλτούρα είμαστε πολύ πίσω στο θέμα των απινιδωτών αλλά και σε αλλά πολλά θέματα είμαστε εκατό χρόνια πίσω.Για παράδειγμα αν τοποθετήσει σε κάθε θύρα αυτόματο απινιδωτή μέσα σε ερμάριο φύλαξης εμένα ποιος μου λέει ότι θα το σπάσουν και θα το κλέψουν;Εδώ πας στις τουαλέτες και είναι χάλια σιχαίνεσαι να πατήσεις μέσα σαπούνι δεν έχει χαρτί δεν έχει.Πρέπει να δουν την οργάνωση του γηπέδου και τις ατέλειες που έχει το γήπεδο με τη λήξη του πρωταθλήματος.Επιτέλους να ξηλώσει το χόρτο είναι ντροπή σε γήπεδο στολίδι να έχεις χόρτο σαν το γήπεδο του αχαρναικού.

Δικεφαλάκι , μπομπίτσα και πολλά ++++ 

Link to comment
Share on other sites

Ψάχνω στο κεφτες365 να βρω αναφορά για το δίχτυ που μπήκε στο πέταλο 40-42-44 και δε βρίσκω τίποτα. Τι πρέπει να γίνει τώρα; Είναι απαράδεκτο κι αυτό και δεν έχει αιτιολογηθεί από κανέναν. Θα στείλω διαμαρτυρία στην ΠΑΕ και να δω πού θα με γράψουν.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Pelado 21 said:

Επειδή έχω προφιλ linkedin εχώ δει τα μπουμπούκια που δουλεύουν στη παε.Έτσι είπε το αρχίδι;;Αν το γαμήσει ο κόσμος της ΑΕΚ θα καταλάβει.Θέλω να μάθω ποιος κάνει τις επιλογές σε τέτοιες θέσεις;Τα σκαλοπάτια είναι γεμάτα με κόσμο αν τύχει κάτι πως θα πάει γρήγορα στο σημείο ο διασώστης;;Μεγάλη ευθύνη της ΠΑΕ.Φίλε μου επείδη έχω εμπειρία όπως έγραψα στον πουστόγαβρο το είχε οργανώσει ο Θέος ο ιατρός του ολυμπιακού.Αν περιμένεις απο αυτο τον άσχετο τι περιμένεις;Ας το αναλάβει ο επικεφαλής του Ιατρικού τιμ της ΑΕΚ. Σαν χώρα σαν κουλτούρα είμαστε πολύ πίσω στο θέμα των απινιδωτών αλλά και σε αλλά πολλά θέματα είμαστε εκατό χρόνια πίσω.Για παράδειγμα αν τοποθετήσει σε κάθε θύρα αυτόματο απινιδωτή μέσα σε ερμάριο φύλαξης εμένα ποιος μου λέει ότι θα το σπάσουν και θα το κλέψουν;Εδώ πας στις τουαλέτες και είναι χάλια σιχαίνεσαι να πατήσεις μέσα σαπούνι δεν έχει χαρτί δεν έχει.Πρέπει να δουν την οργάνωση του γηπέδου και τις ατέλειες που έχει το γήπεδο με τη λήξη του πρωταθλήματος.Επιτέλους να ξηλώσει το χόρτο είναι ντροπή σε γήπεδο στολίδι να έχεις χόρτο σαν το γήπεδο του αχαρναικού.

Επειδή είδα το βιογραφικό του στον διαγόρα ήταν, γελάει ο κόσμος!Απορώ που τους βρίσκει και ποιος τους επιλέγει.Του δίνουν ψίχουλα και μαθαίνει στη καμπούρα της ΑΕΚ.Χτίζει βιογραφικό στη πλάτη της ΑΕΚ.Τα σοβαρά στελέχη πρέπει να πληρωθούν με αρκετά λεφτά.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, mporat said:

Ψάχνω στο κεφτες365 να βρω αναφορά για το δίχτυ που μπήκε στο πέταλο 40-42-44 και δε βρίσκω τίποτα. Τι πρέπει να γίνει τώρα; Είναι απαράδεκτο κι αυτό και δεν έχει αιτιολογηθεί από κανέναν. Θα στείλω διαμαρτυρία στην ΠΑΕ και να δω πού θα με γράψουν.

Φίλε και εγώ έχω διαρκείας στη 44 απαράδεκτο να μην υπάρχει ενημέρωση.Τι περιμένεις να ενδιαφερθούν για εμάς;;Πάνω 3000 καταγγελίες απο τη στιγμή που μπήκαμε στο γήπεδο έχουν γίνει νομίζεις οτι ίδρώνει το αυτάκι του μελ η τους άσχετους που έχει προσλάβει για το γήπεδο;

Link to comment
Share on other sites

Εγραψα στο τοπικ του ματς για το δίκτυ . Μιλάμε θύρες το πέταλο της πλατείας με παιδιά και παππούδες που δεν μπορούσαν να δώσουν 1-2 συντάξεις τώρα για να πάρουν κεντρικά  . πόσο θα τους ξεφτιλίσουν ? 

Όπως γράφτηκε παραπάνω . Χειροτεύει η κατάσταση ειδικά με την υγιεινή / τουαλέτες και καθαριότητα γενικά τόσο που σε κανα χρόνο παίζει να είναι η Ριζούπολη σε καλύτερη κατάσταση και οχι δεν φταίει ο κόσμος σε αυτό αν βουλώνουν τα συφόνια και δεν υπάρχει καθαρίστρια εν ώρα αγώνα σε τουαλέτες που μπαίνουν κάτι χιλιάδες μέσα . Ενα δύο συνεργεία που να έκανε μια γύρα στο πρώτο ημίχρονο και στο δεύτερο θα έφτανε και έχουμε το μορφωνιό να κάνει βόλτες και μόστρα μέσα στο γήπεδο και οταν ζοριστεί να λέει ΑΣΤΟΥΣ ΝΑ ΦΩΝΑΖΟΥΝ .

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Pelado 21 said:

;;Πάνω 3000 καταγγελίες απο τη στιγμή που μπήκαμε στο γήπεδο έχουν γίνει νομίζεις οτι ίδρώνει το αυτάκι του μελ η τους άσχετους που έχει προσλάβει για το γήπεδο;

Στις ποσες καταγγελίες καίγονται? 

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, AG21 said:

Στις ποσες καταγγελίες καίγονται? 

Όταν γίνει κανένα ατύχημα τότε θα ξυπνήσουν.Ας τα χώσει στα ηγετικά στελέχη της οριτζιναλ να μαζεψουν τους ουγκανους του και να μην αφηνει τους σεκιουριτι να βαζουν μέσα τζαμπατζήδες!Αλλά τον βολεύει η κατάσταση αυτή για να μην τη διορθώνει!Αν θέλει όλα τα διορθώνει!

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Kostas21 said:

Wage budget γαυρου σε στελεχωση ΠΑΕ = 8 εκ

ΠΑΕ ΑΕΚ = 3.5 εκ

Απλα πραγματα.

Συμφωνώ απόλυτα.Εκεί φαίνεται η διαφορά.Όταν η Αρκάδη έχει βαλει το γιό της στη παέ ο μήτσι την κόρη του αυτά τα αποτελέσματα έχεις στην οργάνωση της ΠΑΕ .Για παράδειγμα η παπακώστα είναι απο την εποχή του ντέμη τι την κρατάμε στη ΠΑΕ; Μπαίνεις σε ενα καινούριο γήπεδο δεν προσλαμβάνεις τον κάθε άσχετο.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, AG21 said:

Εγραψα στο τοπικ του ματς για το δίκτυ . Μιλάμε θύρες το πέταλο της πλατείας με παιδιά και παππούδες που δεν μπορούσαν να δώσουν 1-2 συντάξεις τώρα για να πάρουν κεντρικά  . πόσο θα τους ξεφτιλίσουν ? 

Όπως γράφτηκε παραπάνω . Χειροτεύει η κατάσταση ειδικά με την υγιεινή / τουαλέτες και καθαριότητα γενικά τόσο που σε κανα χρόνο παίζει να είναι η Ριζούπολη σε καλύτερη κατάσταση και οχι δεν φταίει ο κόσμος σε αυτό αν βουλώνουν τα συφόνια και δεν υπάρχει καθαρίστρια εν ώρα αγώνα σε τουαλέτες που μπαίνουν κάτι χιλιάδες μέσα . Ενα δύο συνεργεία που να έκανε μια γύρα στο πρώτο ημίχρονο και στο δεύτερο θα έφτανε και έχουμε το μορφωνιό να κάνει βόλτες και μόστρα μέσα στο γήπεδο και οταν ζοριστεί να λέει ΑΣΤΟΥΣ ΝΑ ΦΩΝΑΖΟΥΝ .

Πρέπει να γίνει και για αυτό καταγγελία!Γνωστές τσιγκουνιές του μελ.Εδώ ακόμα δεν έχουν καθαρίσει το στόκο και τη κόλλα απο τα πλακάκια.Για να γίνει σωστή λειτουργία του γηπέδου χρειάζονται έμπειρα άτομα και αρκετό προσωπικό.Άστους να φωνάζουν το μαλακισμένο αλλά δεν φταίει αυτός φταίει αυτός που του έδωσε τέτοια θέση.

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Pelado 21 said:

Συμφωνώ απόλυτα.Εκεί φαίνεται η διαφορά.Όταν η Αρκάδη έχει βαλει το γιό της στη παέ ο μήτσι την κόρη του αυτά τα αποτελέσματα έχεις στην οργάνωση της ΠΑΕ .Για παράδειγμα η παπακώστα είναι απο την εποχή του ντέμη τι την κρατάμε στη ΠΑΕ; Μπαίνεις σε ενα καινούριο γήπεδο δεν προσλαμβάνεις τον κάθε άσχετο.

Πραγματικό αυτό με τη κορομηλά ειναι απίστευτο . Μιλάμε τη πληρώνεις για να κάνει το ψώνιο της κυριολεκτικά όπως πληρώνουν και τον αδελφό της . Όντως τον έχει βάλει η Αρκάδη γιατι κάτι σαν πρακτική η απλά αυτός το είχε βάλει . Κάπως έτσι τον είχα δεί ?

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Pelado 21 said:

Πρέπει να γίνει και για αυτό καταγγελία!Γνωστές τσιγκουνιές του μελ.Εδώ ακόμα δεν έχουν καθαρίσει το στόκο και τη κόλλα απο τα πλακάκια.Για να γίνει σωστή λειτουργία του γηπέδου χρειάζονται έμπειρα άτομα και αρκετό προσωπικό.Άστους να φωνάζουν το μαλακισμένο αλλά δεν φταίει αυτός φταίει αυτός που του έδωσε τέτοια θέση.

Στους πρώτους αγώνες στο πέταλο είχαν αφήσει κάτι σωλήνες μεγάλους και σκληρούς που αν τους πετάξεις σε ποδοσφαιριστή ίσα τον αφήνεις στο τόπο . Βίδες και διάφορα αντικείμενα που τα λές και φωνικά και κανένας δεν πέταξε τπτ μέσα . Τότε δεν είχε ούτε πλέξι , ούτε δίκτυα ούτε τπτ  . Για να δείξω οτι όλο αυτό δεν έχει νόημα και εκείνοι μας θεωρούν κάφρους που φωνάζουμε γιατί ΔΕΝ ΜΑΣ ΣΕΒΟΝΤΑΙ . 

Για τις τουαλέτες εχθές . νυπτήρες γεμάτους νερό απο βουλωμένα σιφώνια και όπως γράφτηκε εμφανείς η έλλειψη σωστού καθαρισμού , χαρτί και σαπούνι ούτε για αστείο . Κάτι κάδοι πλαστικοί πεταμένοι απο εδώ και εκεί , κάτι πρόχειρα γραφεία στις εισόδους με κάτι τύπους που κάθονται και τα ξύνουν αλλα τι να περιμένεις απο ενα τύπο που ήρθε απο το Διαγόρα για να οργανώσει το γήπεδο .  

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, AG21 said:

Πραγματικό αυτό με τη κορομηλά ειναι απίστευτο . Μιλάμε τη πληρώνεις για να κάνει το ψώνιο της κυριολεκτικά όπως πληρώνουν και τον αδελφό της . Όντως τον έχει βάλει η Αρκάδη γιατι κάτι σαν πρακτική η απλά αυτός το είχε βάλει . Κάπως έτσι τον είχα δεί ?

Σωστά το είχες δει!Έδω η κόρη του κορομήλα ανέβασε φωτο τον καλό της οτι αυτος ήταν ο πιο ικανός αρχηγός να μπει στη γηπεδάρα μας!!!🤮🤮🤮 Ακόμα υπάρχουν κατάλοιπα μέσα στη παε που θέλουν κλωτσιές για να φύγουν.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Pelado 21 said:

Σωστά το είχες δει!Έδω η κόρη του κορομήλα ανέβασε φωτο τον καλό της οτι αυτος ήταν ο πιο ικανός αρχηγός να μπει στη γηπεδάρα μας!!!🤮🤮🤮 Ακόμα υπάρχουν κατάλοιπα μέσα στη παε που θέλουν κλωτσιές για να φύγουν.

Που ο ανάκογλου κλαιγόταν στο αρχηγό της κλίκας (Μητσι) γιατί δεν παίζει και να πει καμιά κουβέντα στο δέλλα να τον βάζει να παίζει.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, mporat said:

Ψάχνω στο κεφτες365 να βρω αναφορά για το δίχτυ που μπήκε στο πέταλο 40-42-44 και δε βρίσκω τίποτα. Τι πρέπει να γίνει τώρα; Είναι απαράδεκτο κι αυτό και δεν έχει αιτιολογηθεί από κανέναν. Θα στείλω διαμαρτυρία στην ΠΑΕ και να δω πού θα με γράψουν.

Νομίζω ήταν πολλά τα καρότα στις βαζέλες κ ίσως γι αυτό μπήκε το δίχτυ. Δεύτερη υπόθεση είναι ότι έρχεται το παιχνίδι με τους γαύρους κ δεν θέλει πολύ να γίνει ψαραγορά το ένα τέρμα.

  • Hahaha 2
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, billy21 said:

Νομίζω ήταν πολλά τα καρότα στις βαζέλες κ ίσως γι αυτό μπήκε το δίχτυ. Δεύτερη υπόθεση είναι ότι έρχεται το παιχνίδι με τους γαύρους κ δεν θέλει πολύ να γίνει ψαραγορά το ένα τέρμα.

γιατί τώρα με το δίκτυ δεν μπορείς να πετάξεις καρότα ? 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, AG21 said:

γιατί τώρα με το δίκτυ δεν μπορείς να πετάξεις καρότα ? 

Σίγουρα είναι πιο δύσκολο. Βέβαια υπόθεση έκανα. Δεν σημαίνει ότι είναι κ η σωστή.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×