Jump to content

ΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑ OPAP ARENA ​⚽


George_D
 Share

Recommended Posts

13 minutes ago, fanch21 said:

Η 24 ας πούμε που κάθομαι εγώ φέτος είναι ακριβώς δίπλα από την 26. Μπαίνεις από την ίδια είσοδο. Η 24 γιατί δεν έκλεισε και έκλεισαν οι άλλες::

Έχουν την τέλεια ορατότητα, γι' αυτό

Link to comment
Share on other sites

Είμαι εντελώς και κάθετα ΑΝΤΙΘΕΤΟΣ με την παραχώρηση του Γηπέδου στην ΕΠΟ για αγώνες της Εθνικής.

Για χίλιους δυό λόγους.

Ευελπιστώ σε ... "καταστάσεις" τέτοιες που θα αποθαρρύνουν τη συνέχιση αυτής της ΜΑΛΑΚΙΑΣ.

Δεν καταδικάζω την βία.

  • Δικεφαλάκι 9
Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, fanch21 said:

Η 24 ας πούμε που κάθομαι εγώ φέτος είναι ακριβώς δίπλα από την 26. Μπαίνεις από την ίδια είσοδο. Η 24 γιατί δεν έκλεισε και έκλεισαν οι άλλες::

Μάλλον ήταν ούτως ή άλλως κλειστή. 

Product (ticketmaster.gr)

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Αύριο ( ... "με το καλό") τα 850μ. που χωρίζουν τον ΗΣΑΠ Περισσού από το Γήπεδο μπορεί και να αποδειχθούν ... Γολγοθάς για κάποιους "φιλάθλους" της Εθνικής Ελλάδος.

Μακάρι.

:ph34r:

  • Δικεφαλάκι 3
  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι τελείως άσχετο, αλλά νομίζω όλοι το έχουμε στο πίσω μέρος του μυαλού μας, εκείνη η ψυχή ο Οδυσσέας τι απέγινε; 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Rayo Vallecano 21 said:

Ενθουσιασμένοι οι διεθνείς με την opap arena. "Δες εδώ κυλιόμενες σκάλες, χλιδή!" 

Μήπως μας δουλεύουν λίγο; 

https://www.instagram.com/p/CqQgyiCq9jg/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=embed_video_watch_again

 

Τα μπαόκια κράζουν απο κάτω γιατι βγήκαν μόνο δική τους . χαχαχα

 

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, Νονός said:

Αύριο ( ... "με το καλό") τα 850μ. που χωρίζουν τον ΗΣΑΠ Περισσού από το Γήπεδο μπορεί και να αποδειχθούν ... Γολγοθάς για κάποιους "φιλάθλους" της Εθνικής Ελλάδος.

Μακάρι.

:ph34r:

Φαντάζομαι ότι τελικά δεν χρειάστηκε. 

Link to comment
Share on other sites

 Καμία ξεφτίλα  .

 Κανενα καρεκλακι δεν έσπασε επιτηδες απο ΑΕΚτζή. Τα χουμε ξαναπεί.

 Η ποιοτητα τους ειναι τραγική.  Ελάχιστα καλύτερη από φασκιωμένο σκαμπό φραουλοπώλη στη λαϊκή της Δεινοστράτου.

 

  • Δικεφαλάκι 6
  • Μπομπίτσα 7
Link to comment
Share on other sites

Και μάλλον δεν τα αντικαθιστουν ούτε από αυτά του σεραφειδειου που ειναι τα ίδια γιατί προφανώς πάνε για αντικατάσταση και περιμένουν να βγει η χρονιά. Ας σπάσουν όσα σπάσουν και ξεκινήσουν από κάτω διάζωμα ορίτζιναλ αντικατάσταση με σπαστά για να στέκονται όρθιοι σαν άνθρωποι και με ασφάλεια 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Stylianopoulos said:

 Καμία ξεφτίλα  .

 Κανενα καρεκλακι δεν έσπασε επιτηδες απο ΑΕΚτζή. Τα χουμε ξαναπεί.

 Η ποιοτητα τους ειναι τραγική.  Ελάχιστα καλύτερη από φασκιωμένο σκαμπό φραουλοπώλη στη λαϊκή της Δεινοστράτου.

 

Έτσι.

Το έχω ξαναγράψει τα ίδια περίπου έβαλαν στο δημοτικό γήπεδο της Γλυφάδας και μετά από 5-6 μήνες αν έχουν μείνει τα μισά είναι θέμα αφού τα άλλα έχουν σπάσει κυριολεκτικά μόνα τους ( αντε να τους χτύπησε η μπάλα δεν ξέρω). Εννοείται δεν υπάρχουν ούτε οπαδοί ούτε χούλιγκαν να τα σπάνε απλά γονείς και παιδάκια. 

Φθηνή ποιότητα από τον ανάδοχο της περιφέρειας, προφανώς ευθύνη έχει και η ΑΕΚ που τα δέχθηκε όταν τις έφεραν δείγματα αλλά δεν ξέρω αν είχε και επιλογή με τον προϋπολογισμό . Στο οακα προσπαθούσαν να τα σπάσουν και δεν μπορούσαν. Ξαναλέω ας σπάσουν μια ώρα αρχητερα να τελειωνουμε με δαύτα. 

Link to comment
Share on other sites

Υποπτεύομαι πάντως ότι παίχτηκε μαλάκια και από την ΑΕΚ γιατί έστειλε η εταιρία άγνωστο με ποιο τρόπο τα ίδια και στο σεραφειδειο αλλά ποιος μας λέει ότι τα δεχθήκαμε γιατί μας έκανε π. Χ. δώρο αυτά του σεραφειδειου? 2500 καρεκλάκι είναι αυτά, σοβαρό ποσο όχι αστεία. Το συμβόλαιο του Μητογλου... 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Μακάρι σπαστά αλλά ποιος θα τα πληρώσει; Ο άπλας κάθεται στην σουίτα του έτσι κι αλλιώς, δεν είναι τώρα (ούτε ποτέ) καιρός για έξοδα...

Link to comment
Share on other sites

Στην θύρα μου υπάρχει τεράστιο θέμα με εμάς που είμαστε το πρώτο κάθισμα και δίπλα μας υπάρχει μόνο το χαμηλό plexiglass και έτσι όλοι επιδεικνύοντας την ΟΑΚΑ συμπεριφορά που μας κατατρέχει πατάνε πάνω να πηδήξουν στην διπλανή είτε για να κάτσουν, είτε για να φύγουν στο τέλος πιο εύκολα και είναι οριακά να σπάσει και ακόμα 6μηνο δεν βγάλανε. 

Δεν έχω τόσο παράπονο από την ποιότητα, άλλωστε όπως εξηγώ είναι τσεκαρισμενη αλλά με το πόσο ζώα είναι μερικοί.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, Stylianopoulos said:

 Καμία ξεφτίλα  .

 Κανενα καρεκλακι δεν έσπασε επιτηδες απο ΑΕΚτζή. Τα χουμε ξαναπεί.

 Η ποιοτητα τους ειναι τραγική.  Ελάχιστα καλύτερη από φασκιωμένο σκαμπό φραουλοπώλη στη λαϊκή της Δεινοστράτου.

 

Ευτυχως δεν εχει σπάσει επιτηδες από ΑΕΚτζη, το ξεφτιλικι είναι η κακή τους ποιότητα αλλα παραμενει ξεφτιλικι, σαν εικόνα είναι τραγική σε νεόδμητο γήπεδο.

Βεβαια αν λεω αν ειχε σπάσει επιτηδες από ΑΕΚτζη θα ηταν δέκα φορές ξεφτίλα απ ότι είναι τωρα, δεν το συζητάμε.

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Agent HAF said:

Στην θύρα μου υπάρχει τεράστιο θέμα με εμάς που είμαστε το πρώτο κάθισμα και δίπλα μας υπάρχει μόνο το χαμηλό plexiglass και έτσι όλοι επιδεικνύοντας την ΟΑΚΑ συμπεριφορά που μας κατατρέχει πατάνε πάνω να πηδήξουν στην διπλανή είτε για να κάτσουν, είτε για να φύγουν στο τέλος πιο εύκολα και είναι οριακά να σπάσει και ακόμα 6μηνο δεν βγάλανε. 

Δεν έχω τόσο παράπονο από την ποιότητα, άλλωστε όπως εξηγώ είναι τσεκαρισμενη αλλά με το πόσο ζώα είναι μερικοί.

Ε αυτό είναι δείγμα κακής ποιότητας που δεν ήταν πχ τα καρεκλάκια του οακα που προφανώς στοιχησαν παραπάνω και δεν σπάνε με τπτ.

Γήπεδο είναι όχι όπερα. Και θα πατήσουν πάνω και θα τα σπρώξουν και όλα. Εδώ το κάνουν οι άνθρωποι του γηπέδου ( ασφάλεια, λειτουργία κτλ) η της ομάδας ( υπεύθυνη ακαδημιων) και τους έχω δει μετά ματιά μου ,... Πολλή περισσότερο ο κόσμος. 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, AG21 said:

Γήπεδο είναι όχι όπερα. Και θα πατήσουν πάνω και θα τα σπρώξουν και όλα. Εδώ το κάνουν οι άνθρωποι του γηπέδου ( ασφάλεια, λειτουργία κτλ) η της ομάδας ( υπεύθυνη ακαδημιων) και τους έχω δει μετά ματιά μου ,... Πολλή περισσότερο ο κόσμος. 

Όπερα δεν είναι άλλα δεν μπορώ και να πιστέψω ότι περιμέναμε 20 χρόνια για να κάνουμε ότι και στο ΟΑΚΑ. Θέλει και λίγο σεβασμό η κατάσταση για να μη καταλήξουμε σύντομα ο κωλος μας να κάθεται πάνω σε βίδες περιμένοντας ποτέ η ΠΑΕ θα το αλλάξει.

Όχι τίποτα άλλο θα σου λένε φταίς και δεν θα φταις.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Agent HAF said:

Όπερα δεν είναι άλλα δεν μπορώ και να πιστέψω ότι περιμέναμε 20 χρόνια για να κάνουμε ότι και στο ΟΑΚΑ. Θέλει και λίγο σεβασμό η κατάσταση για να μη καταλήξουμε σύντομα ο κωλος μας να κάθεται πάνω σε βίδες περιμένοντας ποτέ η ΠΑΕ θα το αλλάξει.

Όχι τίποτα άλλο θα σου λένε φταίς και δεν θα φταις.

Για φαντάσου όταν έρθει καλοκαίρι και ξαναβγούν διαρκειας και κάποιος κλείσει μια θέση εκτός πεταλου και όταν πάει στο πρωτο αγώνα να δει ένα παλούκι με βίδες πάνω.  

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

ας αλλαξει πρωτα το ορταρι που μας ελεγαν υβριδικο θερμενομενο και τελικα βρηκε αγριοχορτα απο καποιο λιβαδι . εσοδα εχει αλλωστε

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον απολύθηκε ο εκπαιδευτής γερακαρης και ο Οδυσσέας ξέπεσε και θα εμφανίζεται πλέον μόνο σε εκθέσεις κυνηγεσιας. 

 

FB_IMG_1680082688724.jpg

Link to comment
Share on other sites

Τώρα πια θα εμφανίζεται μόνο σε εκθέσεις κυνηγεσιας, αντε και σε κανένα σχολείο. 

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×