Jump to content

ΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑ OPAP ARENA ​⚽


George_D
 Share

Recommended Posts

6 minutes ago, Stylianopoulos said:

 Δε ξερω αν για κεντρικά μόνο επρεπε να κόψει αλλα το ρώτησα για τις μπροστινές σειρές και μπορούσε να κόψει απο τον 'στίβο΄ του γηπεδου .Αυτο το κίτρινο τσιμέντο που είναι πίσω απο το συνθετικό χόρτο. 

 Ολα αυτά σκάψιμο κλπ στην αρχή εννοειται τωρα εχουνε περάσει καλώδια ,καγκελα, μπετά  τελειωσε η κατασταση .

δεν νομιζω να επαιρνες αδεια για τελικους χωρις τουλαχιστον 6 μετρα αποσταση απο τον αγωνιστικο χωρο και τις κερκιδες 

Link to comment
Share on other sites

Ο βάζελος στην Λεωφόρο πως και δεν έχει πλέξι παντού όπως εμείς;
Πιο κοντά πρέπει να είναι η απόσταση.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Abraham21r said:

Ο βάζελος στην Λεωφόρο πως και δεν έχει πλέξι παντού όπως εμείς;
Πιο κοντά πρέπει να είναι η απόσταση.

δεν πηρε αδεια ουτε για πλειοφ ευρωπης ουτε για ομιλους στην Ελλαδα μπορει να παιρνει, εχει ομως πλεξιγκλας καποιου υψους 

Link to comment
Share on other sites

Εγώ απορώ πώς δεν έχει αλλάξει ακόμα ο νόμος να τελειώνουμε με αυτή την ιστορία. Αν δεν κάνω λάθος το θέμα είναι μόνο στην Ελλάδα, σωστά;

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Éric Rabé said:

Εγώ απορώ πώς δεν έχει αλλάξει ακόμα ο νόμος να τελειώνουμε με αυτή την ιστορία. Αν δεν κάνω λάθος το θέμα είναι μόνο στην Ελλάδα, σωστά;

τα πλεξιγκλας ή η υψομετρικη διαφορα ή ταφρος ναι τα μετρα απο τον αγωνιστικο χωρο οχι 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, nf28 said:

 Ο τίγρης ετοιμάζει κάτι στον πεζόδρομο, απέναντι από τις θύρες των επισήμων και ακούω ότι θα είναι σιντριβάνι.

Χτες δούλευαν μέχρι τις 9 παρά το βράδυ, σύντομα θα ρίχνουμε κέρματα μέσα και θα ευχόμαστε την κατρακύλα του γαύρου σαν την Ντένη Μαρκορα.

Συντριβάνι διάβασα

Cc @Zara

  • Hahaha 2
Link to comment
Share on other sites

Πρεπει να πιεσει να αλλαξει ο νομος.

Να φυγουν τουλαχιστον απο τα κεντρικα και το πεταλο της σκεπαστης.

Link to comment
Share on other sites

Συντριβάνι ετοιμάζεται οντως. Πηγα την προηγουμενη εβδομάδα για μια δουλιτσα και το εμαθα απ οσο πιο μέσα γινεται 😎

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, AG21 said:

Το συντριβάνι .... που μάλλον είναι καταρράκτης όπως το κόβω εγώ . 

ScreenHunter 430.png

Ναι, ετσι. Κατι σαν καταρρακτης.

Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, AG21 said:

Το συντριβάνι .... που μάλλον είναι καταρράκτης όπως το κόβω εγώ . 

ScreenHunter 430.png

Ότι πρέπει για κατούρημα στον περιβάλλοντα χώρο.

* Και μάλλον γι αυτό κατασκευάζεται .....

  • Hahaha 2
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, felman said:

20230928_215829.jpg

 

11 hours ago, felman said:

Anti gia 12

 

11 hours ago, felman said:

Ti telete kyrie Bilia?

20230928_220312.jpg

Καλά, εσείς οι "της ΠΑΕ" τι σόι εισιτήριο έχετε ? "Πασπαρτού" για ΟΛΕΣ τις θύρες κι όπου γουστάρετε μπαίνετε ?

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Νονός said:

Ότι πρέπει για κατούρημα στον περιβάλλοντα χώρο.

* Και μάλλον γι αυτό κατασκευάζεται .....

Όντως!!  και μου θυμίζει τα ουρητηρια που είχαμε στη μονάδα μου στη Κω . ευκαιρία να θυμηθώ τα παλιά . 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

@Νονός για σκέψου τι απόλαυση θα είναι αν κατουρας σε καταρράκτη . Αξία ανεκτίμητη. Ειδικά αν το φτάνεις ( για τους νεότερους μιλάω )

Αυτό το συντριβάνι ουρητηριο δεν είναι για τη πλεμπα γι'αυτό το έβαλε στα vip

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, AG21 said:

@Νονός για σκέψου τι απόλαυση θα είναι αν κατουρας σε καταρράκτη . Αξία ανεκτίμητη. Ειδικά αν το φτάνεις ( για τους νεότερους μιλάω )

Ένα το Τείχος των Δακρύων στα Ιεροσόλυμα κι ένα το Τείχος της Κατρούλας του Τίγραρου στη ΝΦ .....

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

 

Ένα σφυρί με μεγάλη ιστορία αναμένεται να χτυπήσει στις αρχές της νέας χρονιάς.

Πρόκειται για το ακίνητο της βιομηχανίας υφασμάτων Μπριτάννια που βρίσκεται στη Νέα Φιλαδέλφεια δίπλα από το γήπεδο της ΑΕΚ.

Ο πλειστηριασμός έχει προγραμματιστεί για τις 21 Φεβρουαρίου 2024, με τιμή πρώτης προσφοράς 3.354.000 ευρώ, ενώ η κατάσχεση έγινε για ποσό 500.000 ευρώ, μέρος της συνολικής απαίτησης. 

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Αυτο ηθελα να γραψω.

Να μπορουσαμε να το παρουμε και να φτιαχναμε εκει ενα κλειστο αλλα δεν ξερω ποσο εφικτο να γινει τι πρεπει να αλλαξει για αλλη χρηση και το βασικο ειναι τα λεφτα.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×