Jump to content

ΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑ OPAP ARENA ​⚽


George_D
 Share

Recommended Posts

Το θέμα είναι να τα αφαιρέσουν μετά. Διαφορετικά μιλάμε για ασχήμια και αηδία.

Link to comment
Share on other sites

Να επαναφέρουμε και το σύρμα της σκεπαστης.Και μη χειρότερα, τι αηδίες ειναι αυτές σε καινούργιο γήπεδο, μη σώσει και έρθει φιλοξενουμενος.

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, felman said:

Noune Bilia sthn 10 araxtos apopse dioti vatethika tis idies kai tis idies thyres.

To patoumeno diko mou einai.

 

Κάποια στιγμή εκεί στην ΠΑΕ ΑΕΚ θα πρέπει να αποφασίσουν να βαδίσουν σε Ευρωπαϊκά πρότυπα .... :angry:

  • Hahaha 2
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, felman said:

Noune Bilia sthn 10 araxtos apopse dioti vatethika tis idies kai tis idies thyres.

To patoumeno diko mou einai.

20231005_193640.thumb.jpg.84d4b1d6063c386ef00cb8cdf02864bf.jpg

 

Την επόμενη σε βλέπω σε σουίτα, έτσι για να σπάσει η μονοτονία. 

  • Δικεφαλάκι 1
  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, MITSAKLAS said:

Την επόμενη σε βλέπω σε σουίτα, έτσι για να σπάσει η μονοτονία. 

Na synodepso thn byra me catering. Varethika to fystiki kai ta patatakia me riganh.

  • Hahaha 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, mporat said:

image.thumb.png.dd64d25a90c490ebec8f0bd7961eb0e6.png

Λογική απόφαση αφού είναι θυρα φιλοξενουμενων.Πιστευω θα ήταν καλό σε 1 2 χρόνια ,όταν δεν θα υπάρχει πλέον τόσος ενθουσιασμός για το γήπεδο,οι θύρες αυτές να μένουν κενές από διαρκειας και να έρχονται φιλοξενούμενοι και στην Ελλάδα 

Link to comment
Share on other sites

Η Αγιά Σοφιά όταν άνοιξε ήταν ένα μοντέρνο υπέροχο γήπεδο που σε αρκετά πράγματα θύμιζε και λίγο Αγγλία, αλλά οπωσδήποτε μακριά από τα ελληνικά δεδομένα. 

 

Πλέον, λίγο λόγω τσιγκουνιάς, λίγο λόγω μίζερης ελληνικής πραγματικότητας τείνει να μετατραπεί σε τσαντίρι. Λυπάμαι που το λέω αλλά είναι η αλήθεια.

 

Να πληρώνεις πανάκριβα εισιτήρια για ένα γήπεδο που στις κάτω σειρές δεν βλέπεις λόγω των πλεξιγκλας, στις πάνω σειρές δεν βλέπεις λόγω των στήλων και του πάνω διαζώματος. στα κόρνερ δεν βλέπεις πουθενά γιατί βάλανε πλέξιγκλας 3 μέτρα, ενώ στο πέταλο της παλιάς σκεπαστής βάλανε δίχτυ. Για να μην μιλήσω ότι η ύπαρξη των πλεξιγκλας και μόνο πέραν του ότι σου μειώνουν την ορατότητα είναι και μέγιστη προσβολή αφού σε αντιμετωπίζουν σαν ζώο σε κλουβί. 

 

Κρίμα, κρίμα ένα γήπεδο πραγματικό στολίδι και σε 1 χρόνο μέσα πάνε να το καταστρέψουν ολοκληρωτικά.  

  • Δικεφαλάκι 7
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, AlexKR21 said:

 στο πέταλο της παλιάς σκεπαστής βάλανε δίχτυ. 

Έστειλα γυναίκα και παιδί με κάτι φίλους της τάξης του Δημοτικού στην 41 χθες και το πρώτο που μου είπαν ήταν γιατί έχουμε δίχτυ εκεί; 

Σηκωστε το ρε σεις χθες, με το Παναιτωλικό παίζουμε τι θα γινόταν; Η αλήθεια είναι ότι χαλάει την οπτική.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ο μαλακας ο Κετσετζογλου έχει γράψει ένα γαμημενο άρθρο για αυτά;  Τολμας να ενημερώσεις τον κόσμο μπουλη; 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

μ αυτα και με εκεινα καμια 5000 θεσεις ειναι με προβληματα ορατοτητας . κατω χαμηλα που ειμαι εγω κοντα στο κορνερ λογο τζαμιων βλεπεις ενα ημιχρονο το κλουβι τωρα κατι καγκελα στ οτο πανω διαζωμα  διχτια για ψαρεμα  και εισητηρια σε τιμες αργου πετρελαιου . καλα θα παει αυτο στην πρωτη δυσκολια της ομαδας .

Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλά χθες είχε σαπούνι στις τουαλέτες, έστω χωρίς φως.

Να τα λέμε όλα.

  • Hahaha 2
Link to comment
Share on other sites

Τουαλέτα με πιγκάλ ,για το χοντρό κ χαρτί υγείας ρε .. δε τα λέτε δε τα γράφετε.

Τι θέσεις μειωμενης ορατότητας  μας λέτε ρε πεπόνια!?!?

Τάδε Έφη

Δημήτρης Μελισσανίδης.

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

Mμμμ θύρα 17 νούμερο 2. Δεν καταλαβαίνω γιατί να μην βγάινουν αυτά όταν δεν υπάρχουν φιλοξενούμενοι.

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, agelos said:

Ναι αλλά χθες είχε σαπούνι στις τουαλέτες, έστω χωρίς φως.

Να τα λέμε όλα.

Οι τουαλέτες θυμίζουν τα δημόσια ουρητήρια της ομόνοιας.Αλλά και εμείς οι φίλαθλοι είμαστε ζώα.

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, mporat said:

Ο μαλακας ο Κετσετζογλου έχει γράψει ένα γαμημενο άρθρο για αυτά;  Τολμας να ενημερώσεις τον κόσμο μπουλη; 

Έκανε εκπομπή την κυριακή ο κεφτές στον σπορ φμ και βγήκαν δίκοι μας φίλαθλοι που είναι κάτοχοι διαρκείας στην 47 και έκαναν παράπονα στον κέτσε οτι η παε είναι αδιάφορη και η απάντηση που έδωσε ήταν να αγοράσουν πιο ακριβό διαρκείας.Κάποιοι θα κάνουν και μήνυσεις.Στη διάρκεια της εκπομπής βγήκαν αρκετοί παρακάλεσε να μη βγαίνουν φιλαθλοί μας και να κάνουν τα παραπονά τους για την 47 γιατί κουράζονται οι ακροατές να ακούν το ίδιο θέμα συνέχεια.

  • Sad 1
  • Hahaha 2
Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, AlexKR21 said:

Η Αγιά Σοφιά όταν άνοιξε ήταν ένα μοντέρνο υπέροχο γήπεδο που σε αρκετά πράγματα θύμιζε και λίγο Αγγλία, αλλά οπωσδήποτε μακριά από τα ελληνικά δεδομένα. 

 

Πλέον, λίγο λόγω τσιγκουνιάς, λίγο λόγω μίζερης ελληνικής πραγματικότητας τείνει να μετατραπεί σε τσαντίρι. Λυπάμαι που το λέω αλλά είναι η αλήθεια.

 

Να πληρώνεις πανάκριβα εισιτήρια για ένα γήπεδο που στις κάτω σειρές δεν βλέπεις λόγω των πλεξιγκλας, στις πάνω σειρές δεν βλέπεις λόγω των στήλων και του πάνω διαζώματος. στα κόρνερ δεν βλέπεις πουθενά γιατί βάλανε πλέξιγκλας 3 μέτρα, ενώ στο πέταλο της παλιάς σκεπαστής βάλανε δίχτυ. Για να μην μιλήσω ότι η ύπαρξη των πλεξιγκλας και μόνο πέραν του ότι σου μειώνουν την ορατότητα είναι και μέγιστη προσβολή αφού σε αντιμετωπίζουν σαν ζώο σε κλουβί. 

 

Κρίμα, κρίμα ένα γήπεδο πραγματικό στολίδι και σε 1 χρόνο μέσα πάνε να το καταστρέψουν ολοκληρωτικά.  

Για το χόρτο που είναι σε τραγική κατάσταση σαν να έχει καεί θα κάνει τίποτα;Έτσι θα διοργανώσουμε τον τελικό του conference?

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Pelado Alme said:

Έκανε εκπομπή την κυριακή ο κεφτές στον σπορ φμ και βγήκαν δίκοι μας φίλαθλοι που είναι κάτοχοι διαρκείας στην 47 και έκαναν παράπονα στον κέτσε οτι η παε είναι αδιάφορη και η απάντηση που έδωσε ήταν να αγοράσουν πιο ακριβό διαρκείας.Κάποιοι θα κάνουν και μήνυσεις.Στη διάρκεια της εκπομπής βγήκαν αρκετοί παρακάλεσε να μη βγαίνουν φιλαθλοί μας και να κάνουν τα παραπονά τους για την 47 γιατί κουράζονται οι ακροατές να ακούν το ίδιο θέμα συνέχεια.

Υπέροχο παπαγαλάκι. Μακάρι κάποια στιγμή να καταλάβει ο κόσμος που του δίνει κλικ ότι δεν αγαπάει την ΑΕΚ περισσότερο από τα λεφτά.

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, mporat said:

Υπέροχο παπαγαλάκι. Μακάρι κάποια στιγμή να καταλάβει ο κόσμος που του δίνει κλικ ότι δεν αγαπάει την ΑΕΚ περισσότερο από τα λεφτά.

Τα ίδια ισχύουν και για τον καζαμπουμπου αλλό παπαγαλακί αυτό! Στο ένωση βγήκαν φιλαθλοί μας να πουν για την 47.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Pelado Alme said:

Για το χόρτο που είναι σε τραγική κατάσταση σαν να έχει καεί θα κάνει τίποτα;Έτσι θα διοργανώσουμε τον τελικό του conference?

Είναι πραγματικά ντροπή αυτό το χορτάρι να το δούμε στον τελικό του κονφερενς...το έχω ξαναπεί αρκετές φορές.

Η όψη του είναι λες και το ανέλαβε κάνας ξάδερφος του μπατζανάκη του φίλου του Μελ...ο οποίος ας πούμε στη καλύτερη να είχε φτιάξει κάναν κήπο σε καμιά πολυκατοικία πριν την Αγιά Σοφιά. Δεν θα μου έκανε καθόλου εντύπωση αν μαθαίναμε τίποτα τέτοιο σαν παρασκήνιο αύριο-μεθαύριο. Δεν δικαιολογείται για κανέναν λόγο μετά από 1 χρόνο να είναι σε τόσο χάλια κατάσταση. Προσωπικά πιστεύω ότι δεν σώζεται, θέλει ξήλωμα και από την αρχή (ξέρω, ξέρω...μην πάθεις έμφραγμα Μίμη μου αλλά αυτή είναι η αλήθεια). Ακόμα και ο αγωνιστικός χώρος μέσα στο κοτέτσι φαίνεται να είναι καλύτερος (...από τη τιβί τουλάχιστον).

Για να μην πούμε μετά και για τις άσπρες γραμμές που μάλλον είχε πιει 2-3 ουζάκια αυτός που τις πέρασε... 😄

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, makisg said:

Είναι πραγματικά ντροπή αυτό το χορτάρι να το δούμε στον τελικό του κονφερενς...το έχω ξαναπεί αρκετές φορές.

Η όψη του είναι λες και το ανέλαβε κάνας ξάδερφος του μπατζανάκη του φίλου του Μελ...ο οποίος ας πούμε στη καλύτερη να είχε φτιάξει κάναν κήπο σε καμιά πολυκατοικία πριν την Αγιά Σοφιά. Δεν θα μου έκανε καθόλου εντύπωση αν μαθαίναμε τίποτα τέτοιο σαν παρασκήνιο αύριο-μεθαύριο. Δεν δικαιολογείται για κανέναν λόγο μετά από 1 χρόνο να είναι σε τόσο χάλια κατάσταση. Προσωπικά πιστεύω ότι δεν σώζεται, θέλει ξήλωμα και από την αρχή (ξέρω, ξέρω...μην πάθεις έμφραγμα Μίμη μου αλλά αυτή είναι η αλήθεια). Ακόμα και ο αγωνιστικός χώρος μέσα στο κοτέτσι φαίνεται να είναι καλύτερος (...από τη τιβί τουλάχιστον).

Για να μην πούμε μετά και για τις άσπρες γραμμές που μάλλον είχε πιει 2-3 ουζάκια αυτός που τις πέρασε... 😄

Φίλε το χορτάρι το ανέλαβε η περιφέρεια και φυσικά διάλεξε τη πιο φτηνή προσφορά το δημόσιο έτσι δουλεύει με μειοδοτικούς διαγωνισμούς.Το θέμα είναι απο τη περιφέρεια και απο την ίδια την ΑΕΚ δεν το είδανε όταν το έφεραν και όταν έγινε η τοποθετησή του.Σε ένα γήπεδο στολίδι πρέπει να έχεις τους πιο ικανούς υπαλλήλους για τη συντήρηση του γηπέδου και όχι τιποτα γνωστούς και τυχαρπαστους γιατί σου βγαίνουν πιο οικονομικοι στη τσέπη σου.Τώρα να το ξηλώσει και να τα σκάσει χοντρά για το χόρτο.Η δουλειά με το δημόσιο και οι αρπακολα δουλειές αυτα τα αποτελέσματα φέρνουν.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×