Jump to content

Δημήτρης Μελισσανίδης #5 ​​​🐅🦀🦀


Araujo21
 Share

Recommended Posts

Κανονισε να μην ξανακάνεις μεταγραφές, την επόμενη θα είναι πάνω από τον Ατλαντικό, δε θα τη σβήνει ούτε ο ρουμπαμπας

Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, johnny21 said:

Είχε να του κάνει σέρβις 5 χρόνια...με τέτοιες τιμές...

😂😂😂😂😂

Link to comment
Share on other sites

Μια φορα ο εθναρχης ειναι στο γήπεδο. ποιος από μας θα τοκανε?

Ποιος απο σας θα ήθελε να είναι ο μηχανικός του τζετ ?

Εγω σίγουρα όχι..

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ειδηση τελευταίας στιγμης απο φιλο του ηγετη.

Δεχθηκε προσφορα γυρω στα 250 μυρια για ΑΕΚ απο Αραβα μεγιστανα ...

Δεν ειναι αρνητικός...

Οψόμεθα ...

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Atlas21 said:

Μπορει να ταρακουνηθεί και να βάλει κάνα λεφτο.

Μπά θα πήρε τα σαβανα και θα ραψε παραπάνω τσέπες

  • Δικεφαλάκι 1
  • Hahaha 2
Link to comment
Share on other sites

Τι έκανε το αλάνι πάλι στο βόρειο Ιράκ;  

ΥΓ1 Ένα μεγάλο μπράβο επίσης γιατί με τα πολλά σήμερα η διαιτησία ήτανε πενηνταρίσα και όπως πρέπει σε Γιάννενα και Καραϊσκάκη . Και θέλει τρομερό αγώνα για να το κάνεις αυτό απέναντι σ'αυτους, όταν δεν είσαι ένας από αυτούς. Τον Μητσοτάκη τον έχει δεμένο χειροποδαρα το δίδυμο Μαρινάκη -Αλφζου με πολλά.

  ΥΓ2 Ο Μπουσης προ διμήνου είχε περιηγηθεί στα Σπάτα αλλά και στα γραφεία της ΠΑΕ στο γήπεδο ενώ αυτά δεν είχαν καν ανοίξει. Δεν πήγε πρώτη φορά σήμερα Φιλαδέλφεια.

  ΥΓ3 Ο χοντρός προχθές έπαθε σοκ που έχασε στην Ελευσίνα ο καραγαυρος ο υιός Τζανοπουλος την ΕΠΣΔΑ από τον Κλέαρχο. Νόμιζε τα χε κανονίσει όλα αλλά..τομπολα.

  ΥΓ. Ακολουθει αποκλειστικοτητα ΚΜ από αεροπλάνο Μελ πάνω από βόρειο -ισως λίγο πιο ανατολικά λέω εγώ- Ιρακ . 

   

 

FB_IMG_1677367956833.jpg

  • Δικεφαλάκι 28
  • Hahaha 9
  • Μπομπίτσα 3
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Stylianopoulos said:

Τι έκανε το αλάνι πάλι στο βόρειο Ιράκ; 

Μόνο ο μεγιστάνας κ ο Τζων Ράμπο προσγειώνουν αεροπλάνο εκεί κ γυρίζουν ατσλάκωτοι για το απογευματινό ματσάκι. Θα τρώμε καβουρόψυχα για όλη την δεκαετία. 

 

43 minutes ago, Stylianopoulos said:

Ο Μπουσης προ διμήνου είχε περιηγηθεί στα Σπάτα αλλά και στα γραφεία της ΠΑΕ στο γήπεδο ενώ αυτά δεν είχαν καν ανοίξει. Δεν πήγε πρώτη φορά σήμερα στη Φιλαδέλφεια.

Αυτό το Υ.Γ. μου θυμίζει μια παροιμία για τον λύκο κ το μαλλί του. 

 

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Stylianopoulos said:

Τι έκανε το αλάνι πάλι στο βόρειο Ιράκ;

Το εγραψα παραπανω...κι εσυ μπαγασα τα τσιμπησες τα δικεφαλακια..εγω ο καρμοιρης 0 εις το πηλικον ..🤣

 

8 hours ago, Stylianopoulos said:

ΥΓ1 Ένα μεγάλο μπράβο επίσης γιατί με τα πολλά σήμερα η διαιτησία ήτανε πενηνταρίσα και όπως πρέπει σε Γιάννενα και Καραϊσκάκη

Εργο καβουρια... διατί να το κρυψομεν αλλωστε ?

Link to comment
Share on other sites

Το αεροπλάνο δεν ήταν του τίγρεως αλλά νοικιασμένο.

Το δικό του φέρεται να το έχει πουλήσει κσι να έχει παραγγείλει καινούργιο.

Ετσι γραφτηκε.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ΚΑΤΟΎΝΑ 21 said:

Το εγραψα παραπανω...κι εσυ μπαγασα τα τσιμπησες τα δικεφαλακια..εγω ο καρμοιρης 0 εις το πηλικον ..🤣

 

 

 

Τι έγραψες παραπάνω εννοείς;  

 edit  Αυτό περί πρότασης 250 μύρια για αγορά της ΑΕΚ από Αραβα μεγιστάνα  και ότι δεν είναι αρνητικός ; 

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, nikos said:

Το αεροπλάνο δεν ήταν του τίγρεως αλλά νοικιασμένο.

Το δικό του φέρεται να το έχει πουλήσει κσι να έχει παραγγείλει καινούργιο.

Ετσι γραφτηκε.

Ισχύει ότι ήταν ναυλωμένο.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Stylianopoulos said:

 

Τι έγραψες παραπάνω εννοείς;  

 edit  Αυτό περί πρότασης 250 μύρια για αγορά της ΑΕΚ από Αραβα μεγιστάνα  και ότι δεν είναι αρνητικός ; 

 

 

Δεν υπάρχει τίποτα τέτοιο.

Μυθεύματα 

Link to comment
Share on other sites

Φιλαρακια και συναγωνιστες, χωρις να εχω ακουσει κατι παραπανω επι του θεματος, λογικα καμια φωτια σε εναν απο τους δυο κινητηρες θα ειχε.

Τι να κανεις συμβαινουν αυτα, εκπαιδευμενοι ειναι ολοι, την σβηνεις και προσγειωνεσαι το συντομοτερο δυνατο, εφοσον προκειται για φωτια. Μια χαρα πετανε ολα τα αεροπλανα (που εχουν τουλαχιστον δυο κινητηρες) και με εναν...

Τρομοκρατηθηκε ο μιαου και το entourage του, ΟΚ κλαιν, μπορει να αφησε τιποτα παραπανω στον πιλοτο στο τελος.

Μην κοιτατε που πηραν φωτια οι "πενες" και τα γεματα λαδια και τζατζικια δαχτυλα των σουβλακοφαγων, ολα καλα ολα ανθηρα, θα επανελθω αν και οταν μαθω παραπανω, αλλα δεν χρηζει παραπανω συζητησης το συγκεκριμενο θεμα.

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, baRon21 said:

Φιλαρακια και συναγωνιστες, χωρις να εχω ακουσει κατι παραπανω επι του θεματος, λογικα καμια φωτια σε εναν απο τους δυο κινητηρες θα ειχε.

Τι να κανεις συμβαινουν αυτα, εκπαιδευμενοι ειναι ολοι, την σβηνεις και προσγειωνεσαι το συντομοτερο δυνατο, εφοσον προκειται για φωτια. Μια χαρα πετανε ολα τα αεροπλανα (που εχουν τουλαχιστον δυο κινητηρες) και με εναν...

Τρομοκρατηθηκε ο μιαου και το entourage του, ΟΚ κλαιν, μπορει να αφησε τιποτα παραπανω στον πιλοτο στο τελος.

Μην κοιτατε που πηραν φωτια οι "πενες" και τα γεματα λαδια και τζατζικια δαχτυλα των σουβλακοφαγων, ολα καλα ολα ανθηρα, θα επανελθω αν και οταν μαθω παραπανω, αλλα δεν χρηζει παραπανω συζητησης το συγκεκριμενο θεμα.

Ρε Βαρώνε μου, εγώ που έχω αεροπλανοφοβία, τι να κάνω; 😄

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, SpiRos said:

Ρε Βαρώνε μου, εγώ που έχω αεροπλανοφοβία, τι να κάνω; 😄

Νομιζω ειναι μερικα χαπακια και φαρμακα που τα παιρνεις πριν απο πτησεις και βγαινεις γκολ απιστευτα ευκολα... ξυπνας και τσουπ εισαι στον προορισμο σου.

Αλλα γενικοτερα δεν υπαρχει λογος ανησυχιας, εχει προχωρησει παααρα πολυ η επιστημη και η τεχνολογια γυρω απο το αντικειμενο. Στειλε μου ΡΜ να σου πω αν θες παραπανω λεπτομερειες.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, baRon21 said:

Νομιζω ειναι μερικα χαπακια και φαρμακα που τα παιρνεις πριν απο πτησεις και βγαινεις γκολ απιστευτα ευκολα... ξυπνας και τσουπ εισαι στον προορισμο σου.

Αλλα γενικοτερα δεν υπαρχει λογος ανησυχιας, εχει προχωρησει παααρα πολυ η επιστημη και η τεχνολογια γυρω απο το αντικειμενο. Στειλε μου ΡΜ να σου πω αν θες παραπανω λεπτομερειες.

xanax και lexotanil τα λένε, δεν είναι κανένα μυστικό😀. Αν τα συνδυάσεις δε και με ένα ουισκάκι, δεν θυμάσαι τίποτα απ'την πτήση😀...

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, johnny21 said:

xanax και lexotanil τα λένε

Μπα, άχρηστα για την πάρτη μου σε περίπτωση πτήσης. Εγώ που με πιάνει και μια βαλεριάνα υπό κανονικές συνθήκες εδάφους. 😄

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Stylianopoulos said:

Τι έκανε το αλάνι πάλι στο βόρειο Ιράκ;  

ΥΓ1 Ένα μεγάλο μπράβο επίσης γιατί με τα πολλά σήμερα η διαιτησία ήτανε πενηνταρίσα και όπως πρέπει σε Γιάννενα και Καραϊσκάκη . Και θέλει τρομερό αγώνα για να το κάνεις αυτό απέναντι σ'αυτους, όταν δεν είσαι ένας από αυτούς. Τον Μητσοτάκη τον έχει δεμένο χειροποδαρα το δίδυμο Μαρινάκη -Αλφζου με πολλά.

  ΥΓ2 Ο Μπουσης προ διμήνου είχε περιηγηθεί στα Σπάτα αλλά και στα γραφεία της ΠΑΕ στο γήπεδο ενώ αυτά δεν είχαν καν ανοίξει. Δεν πήγε πρώτη φορά σήμερα Φιλαδέλφεια.

  ΥΓ3 Ο χοντρός προχθές έπαθε σοκ που έχασε στην Ελευσίνα ο καραγαυρος ο υιός Τζανοπουλος την ΕΠΣΔΑ από τον Κλέαρχο. Νόμιζε τα χε κανονίσει όλα αλλά..τομπολα.

  ΥΓ. Ακολουθει αποκλειστικοτητα ΚΜ από αεροπλάνο Μελ πάνω από βόρειο -ισως λίγο πιο ανατολικά λέω εγώ- Ιρακ . 

   

 

FB_IMG_1677367956833.jpg

@Stylianopoulos γνωρίζεις κάτι για ενδιαφέρον του μπούση να μπει στη ΠΑΕ;γιατί παλιότερα υπήρξε τέτοια φήμη.

Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, SpiRos said:

Μπα, άχρηστα για την πάρτη μου σε περίπτωση πτήσης. Εγώ που με πιάνει και μια βαλεριάνα υπό κανονικές συνθήκες εδάφους. 😄

Δοκίμασε Tavor και γαμώ τα χάπια 

Link to comment
Share on other sites

  • nikos pinned this topic
  • Stylianopoulos unpinned this topic

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×