Jump to content

Δημήτρης Μελισσανίδης #5 ​​​🐅🦀🦀


Araujo21
 Share

Recommended Posts

20 minutes ago, Rayo Vallecano 21 said:

Η πλάκα είναι ότι με Μελισανίδη μπορεί πολλές χρονιές να βρεθήκαμε εκτός διεκδίκησης του πρωταθλήματος αλλά όσες φορές κάναμε πρωταθλητισμό πήραμε και το πρωτάθλημα. Σε αυτό έχει το απόλυτο, αν δεν κάνω λάθος. 92-93 και 93-94 παρέα με Καρρά βέβαια καθώς  και 17-18  και 22-23. Με άλλες διοικήσεις κάναμε συχνότερα πρωταθλητισμό αλλά με λιγότερα ή και καθόλου  πρωταθλήματα. 

Το 98-99 ήταν εξαίρεση ίσως αν εννοείς αυτό.

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Navas said:

Το 98-99 ήταν εξαίρεση ίσως αν εννοείς αυτό.

Είμαι σχεδόν σίγουρος ότι μπλέχτηκε μεσούσης της σεζόν τότε. Επίσης ήταν υπάλληλος

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, nikos said:

Το θέμα με τον Μελισσανίδη για μένα ήταν παντα ότι δεν γουστάρει να βαζει (πολλά) χρηματα στο ποδόσφαιρο.

3 θέματα έχει ο Μελισσανίδης. Αυτό που λες, συν ότι έχει πάρα μα πάρα πολύ κακή αισθητική, πχ ο Μάνταλος είναι ένα αποτέλεσμα της τραγικής αισθητικής του και τέλος ότι δεν το 'χει σε τίποτα ακόμα και να διαλύσει την ΑΕΚ αν αυτό επιτάσσει το προσωπικό του συμφέρον.

Έχω κάνει πολλές και ειλικρινείς προσπάθειες, δε νομίζω ότι θα τον συμπαθήσω ποτέ. Ακόμα και στα εγκαίνια του γηπέδου όταν μίλησε βγήκα έξω, δεν ήθελα να είμαι εκεί 

  • Δικεφαλάκι 6
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, stavros 9-11 said:

Είμαι σχεδόν σίγουρος ότι μπλέχτηκε μεσούσης της σεζόν τότε. Επίσης ήταν υπάλληλος

Ναι όντως.  Όχι στη μέση βέβαια αλλά κάπου τέλη Σεπτέμβρη ή αρχές Οκτώβρη αν θυμάμαι καλά όπου ήθελε να φέρει Ιορντανέσκου αλλά τελικά η παράγκα δεν τον άφησε και ήρθε ο Μπλαχίν.

Έτσι όπως τα αναφέρουμε όμως αυτός ήταν στο τιμόνι

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, To Kitrino Tsakali said:

Με άλλον στο τιμόνι δεν θα υπήρχε πόλεμος. Αυτός τους κάνει να μας πολεμάνε.

Ναι σίγουρα δεν θα υπήρχε γιατί χωρίς αυτόν θα σε είχαν να προσκυνάς στα τέσσερα ανίσχυρος.

Σε αυτή την χρονική συγκυρία με τα συμπλέγματα χοντρού είναι ευλογία που έχεις τον Μήτσο στο τιμόνι 

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, nikos said:


 

 

Το θέμα με τον Μελισσανίδη για μένα ήταν παντα ότι δεν γουστάρει να βαζει (πολλά) χρηματα στο ποδόσφαιρο.

 

Δεν βάζει, βγάζει. Εκτός απο το φιάσκο με την ΑΙΚ όλες του οι άλλες εμπλοκές ήταν χρυσοφόρες

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, Navas said:

Το 98-99 ήταν εξαίρεση ίσως αν εννοείς αυτό.

Το 98-99 δεν είχα την αίσθηση ότι κάναμε πρωταθλητισμό και ας τερματίσαμε δεύτεροι. Δεν απειλήθηκε σοβαρά ο γαύρος. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, stavros 9-11 said:

3 θέματα έχει ο Μελισσανίδης. Αυτό που λες, συν ότι έχει πάρα μα πάρα πολύ κακή αισθητική, πχ ο Μάνταλος είναι ένα αποτέλεσμα της τραγικής αισθητικής του και τέλος ότι δεν το 'χει σε τίποτα ακόμα και να διαλύσει την ΑΕΚ αν αυτό επιτάσσει το προσωπικό του συμφέρον.

Έχω κάνει πολλές και ειλικρινείς προσπάθειες, δε νομίζω ότι θα τον συμπαθήσω ποτέ. Ακόμα και στα εγκαίνια του γηπέδου όταν μίλησε βγήκα έξω, δεν ήθελα να είμαι εκεί 

πες μας πως ειναι να σε εχει στην πιπα ο φετος φιλε σταυρε

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, stavros 9-11 said:

 

Έχω κάνει πολλές και ειλικρινείς προσπάθειες, δε νομίζω ότι θα τον συμπαθήσω ποτέ. Ακόμα και στα εγκαίνια του γηπέδου όταν μίλησε βγήκα έξω, δεν ήθελα να είμαι εκεί 

Δεν χρειάζεται να τον συμπαθήσεις, δεν υπάρχει κάποιος λόγος που να επιτάσσει να αγαπάς τον πρόεδρο της ομάδας σου.
Προσωπικά πάντα μου ήταν ούτε κρύο ούτε ζέστη.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, amd said:

πες μας πως ειναι να σε εχει στην πιπα ο φετος φιλε σταυρε

Είναι κάτω από τον κλεφτοκοτά με τον γαμιά του τον Σαββίδη εξαφανισμένο στις Στέπες τη μια. Την άλλη κάτω από τον Αλαφούζο που τον έκλεισαν στο ασανσέρ. Καμία πιπα

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, stavros 9-11 said:

Είναι κάτω από τον κλεφτοκοτά με τον γαμιά του τον Σαββίδη εξαφανισμένο στις Στέπες τη μια. Την άλλη κάτω από τον Αλαφούζο που τον έκλεισαν στο ασανσέρ. Καμία πιπα

σε τιτλους πανω και απο τους 2 παντως 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, SpiRos said:

Δεν χρειάζεται να τον συμπαθήσεις, δεν υπάρχει κάποιος λόγος που να επιτάσσει να αγαπάς τον πρόεδρο της ομάδας σου

Εδώ ξεκινούν τα δικά μου κολλήματα. Γενικά όταν ο άλλος είναι ΑΕΚ θέλω να τον αγαπάω. Δεν μπορώ, δε νιώθω καλά να μη συμπαθώ ΑΕΚτζήδες. Διότι όπως έχω γράψει δεκάδες φορές, αν η ΑΕΚ έχει μία ιδιαιτερότητα, αυτή είναι ότι η ΑΕΚ είμαστε όλοι μας από λίγο.

  • Δικεφαλάκι 8
Link to comment
Share on other sites

Έγινες κ στίχος τραγουδιού. Ποιός τη χάρη σου.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα ΑΕΚαρχη. Ενά δεν έιμαστε στα 90s, μια μέρα πριν, πέρασα να πω. Καταλαβαίνεις. Και παλι καλημέρα.

Link to comment
Share on other sites

Θα παρεις καναν αθλητή ρε; 
 

Πλάκα μας κανεις πάλι; 

Link to comment
Share on other sites

Πόσες επετειακές αηδίες πρέπει να αγοράσουμε για να κάνεις μεταγραφή γέρο?

Link to comment
Share on other sites

Η επιταγή ειναι στο συρτάρι αλλα ρε παιδί που ο Ματίας δεν θέλει παίκτες . 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, nikos said:

Θα παρεις καναν αθλητή ρε; 
 

Πλάκα μας κανεις πάλι; 

Hold your breath 

Link to comment
Share on other sites

Ακόμα πιστεύετε οτί θα κάνουμε μεταγραφή.Εγώ πλέον δεν σκάω λες και δεν το ξέρουμε τώρα θα τον μάθουμε;Απλά είχες ευκαίρια με μια μικρή υπέρβαση να τους κάνεις πλάκα και φέτος.

Link to comment
Share on other sites

On 1/16/2024 at 7:52 AM, bladerunner21 said:

Καλημέρα ΑΕΚαρχη. Ενά δεν έιμαστε στα 90s, μια μέρα πριν, πέρασα να πω. Καταλαβαίνεις. Και παλι καλημέρα.

LOL. 

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×