Jump to content

Δημήτρης Μελισσανίδης #5 ​​​🐅🦀🦀


Araujo21
 Share

Recommended Posts

Εχει δεκα καλά δεν πειράζει να του πούμε και τα 2 που θεωρώ εγώ οτι δεν ειναι . 

Δεν μίλησα για την πλεοψηφία που έχουν την ΑΕΚ για σκ και μπαίνουν 365 αλλα για την μειοψηφία 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, krokosmios said:

γενικά υπάρχει μια έλλειψη σεβασμού στο σύνολο του κόσμου της ΑΕΚ, που αποδεικνύεται απ' τις υπερβολικά υψηλές τιμές των διαρκείας, απ' το ότι δεν παίρνονται ποτέ μέτρα επιστροφής χρημάτων ή προσφορών όταν συμβαίνει κάτι όπως το κλείσιμο των γηπέδων τώρα, από σποραδικές δηλώσεις του στυλ ο κόσμος είναι μαλάκας κλπ

στα ουτοπικα ονειρα του καθενος ισχυουν αυτα, δεν υπαρχει εταιρια στον πλανητη που να κανει επιστροφη χρηματων οταν δεν εχει αντικειμενικη ευθυνη, οσο για τις τιμες, οι τιμες καθοριζονται απο την ζητηση δυστυχως ετσι λειτουργει μια αγορα. θα ηταν ασυνεπης αν εδινες αυτα τα λεφτα και εβλεπες ενα εκτρωμα, το οτι βλεπεις την καλυτερη ΑΕΚ εδω και 25 χρονια δειχνει οτι δεν εχει προθεση να σε κοροιδεψει

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, AG21 said:

Εχει δεκα καλά δεν πειράζει να του πούμε και τα 2 που θεωρώ εγώ οτι δεν ειναι . 

Δεν μίλησα για την πλεοψηφία που έχουν την ΑΕΚ για σκ και μπαίνουν 365 αλλα για την μειοψηφία 

πες οσα αρνητικα θες να στεκουν για την πλειοψηφια οχι για σενα, αλλιως θα επρεπε να γραψεις για τον Νικο δεν με υπολογισε ποτε 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, amd said:

ξαναλεω πες μου μια αποφαση που ο μελισσανιδης πηγε κοντρα στην πελιοψηφια, ακομα και την παπαρια με τον λουτσεσκου δεν την εκανε γιατι στο τελος ακουσε την πλειοψηφια και εκανε πισω, εκτος αν καποιος πιστευει οτι αν το ηθελε μεχρι τελους δεν θα το εκανε.

Η είδηση που μεταδόθηκε πάντως ήταν ότι ο κλεφτοκοτάς απέρριψε πρόταση της ΑΕΚ. Τώρα τα "αν ήθελε θα τον έφερνε" είναι σκέψεις αλλά όχι γεγονότα. Γενικά δε νομίζω ότι δεν ήξερε πως ο κόσμος της ΑΕΚ δεν ψήνεται να έρθει αυτό το μουνοπανο, το ήξερε και τον έγραψε στο παπαρι του.

Ακόμα και οι επιλογές του έδειχναν αδιαφορία για το κοινό της ομάδας.

Link to comment
Share on other sites

Just now, amd said:

πες οσα αρνητικα θες να στεκουν για την πλειοψηφια οχι για σενα, αλλιως θα επρεπε να γραψεις για τον Νικο δεν με υπολογισε ποτε 

Πες το και έτσι άλλωστε το ξέρω οτι εγώ εχω μικρότερη αξία για την ΠΑΕ απο κάποιον άλλον με μεγαλύτερο πορτοφόλι . 

Link to comment
Share on other sites

Just now, stavros 9-11 said:

Η είδηση που μεταδόθηκε πάντως ήταν ότι ο κλεφτοκοτάς απέρριψε πρόταση της ΑΕΚ. Τώρα τα "αν ήθελε θα τον έφερνε" είναι σκέψεις αλλά όχι γεγονότα. Γενικά δε νομίζω ότι δεν ήξερε πως ο κόσμος της ΑΕΚ δεν ψήνεται να έρθει αυτό το μουνοπανο, το ήξερε και τον έγραψε στο παπαρι του.

Ακόμα και οι επιλογές του έδειχναν αδιαφορία για το κοινό της ομάδας.

παλι περνεις σαν θεσφατο την δικη σου αποψη, η την αποψη με αυτους που συνομιλας, ενω αν εκανες μια βολτα στα social υπηρχε παρα πολυς κοσμος που εκεινη την χρονικη στιγμη ηθελε τον λουτσεκου και ηταν διατεθημενος να κανει τουμπεκι

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, amd said:

στα ουτοπικα ονειρα του καθενος ισχυουν αυτα, δεν υπαρχει εταιρια στον πλανητη που να κανει επιστροφη χρηματων οταν δεν εχει αντικειμενικη ευθυνη, οσο για τις τιμες, οι τιμες καθοριζονται απο την ζητηση δυστυχως ετσι λειτουργει μια αγορα. θα ηταν ασυνεπης αν εδινες αυτα τα λεφτα και εβλεπες ενα εκτρωμα, το οτι βλεπεις την καλυτερη ΑΕΚ εδω και 25 χρονια δειχνει οτι δεν εχει προθεση να σε κοροιδεψει

άρα η αντίληψη του για τη σχέση της παε με τον κόσμο είναι 100% πελατειακή, δε διαφωνούμε κάπου.

Πάντως οι τιμές των διαρκείας είχαν οριστεί σ' αυτά τα ποσά πολύ πριν δούμε τα πρώτα δείγματα του Αλμέιδα

Link to comment
Share on other sites

Just now, amd said:

παλι περνεις σαν θεσφατο την δικη σου αποψη, η την αποψη με αυτους που συνομιλας, ενω αν εκανες μια βολτα στα social υπηρχε παρα πολυς κοσμος που εκεινη την χρονικη στιγμη ηθελε τον λουτσεκου και ηταν διατεθημενος να κανει τουμπεκι

είπες τη μαγική λέξη 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, AG21 said:

Πες το και έτσι άλλωστε το ξέρω οτι εγώ εχω μικρότερη αξία για την ΠΑΕ απο κάποιον άλλον με μεγαλύτερο πορτοφόλι . 

ναι να πουμε στον @DiKτοτε να σηκωσει το τηλεφωνο να κανει τα παραπονα του.

Link to comment
Share on other sites

Just now, krokosmios said:

άρα η αντίληψη του για τη σχέση της παε με τον κόσμο είναι 100% πελατειακή, δε διαφωνούμε κάπου.

Πάντως οι τιμές των διαρκείας είχαν οριστεί σ' αυτά τα ποσά πολύ πριν δούμε τα πρώτα δείγματα του Αλμέιδα

και σε αποζημιωσε αυτο που ειδες για τα λεφτα που εδωσες 

Link to comment
Share on other sites

Just now, AG21 said:

είπες τη μαγική λέξη 

καμια μαγικη λεξη δεν ειπα ακομα περιμενω να δω την φορα που ο μελισσανιδης πηγε κοντρα στον κοσμο της ΑΕΚ, ισα ισα που και στην περιτπωση λουτσεκου τελικα και στην περιπτωση τσιαρτα μετρησε τις αντιδρασεις 

Link to comment
Share on other sites

O λαός της ΑΕΚ είναι τα 25κ διαρκείας ή τα 3κ με την επισκοπή; Σε γενικές γραμμές πάντως δίκιο έχει ο @amd. Κρίνεις (και εσύ αλλά και εγώ) εξ ιδίων τα αλλώτρια @AG21.

Link to comment
Share on other sites

Just now, amd said:

και σε αποζημιωσε αυτο που ειδες για τα λεφτα που εδωσες 

αυτό ήταν τυχερό, οι τιμές ορίστηκαν μόνο λόγω της δίψας του κόσμου για επιστροφή στη Φιλαδέλφεια, το αν το προϊόν θα αποζημίωνε ή όχι τον κόσμο ήταν άγνωστο, και φυσικά αν η ομάδα έβγαινε 5η όπως πρόπερσι οι τιμές ιδίες θα ταν

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, amd said:

καμια μαγικη λεξη δεν ειπα ακομα περιμενω να δω την φορα που ο μελισσανιδης πηγε κοντρα στον κοσμο της ΑΕΚ, ισα ισα που και στην περιτπωση λουτσεκου τελικα και στην περιπτωση τσιαρτα μετρησε τις αντιδρασεις 

«Θα ήθελα να ευχαριστήσω την ΠΑΕ ΑΕΚ για την τιμητική πρόταση να αναλάβω την ΑΕΚ Β. Όμως επειδή δεν θέλω να διχάσω τους φιλάθλους της αγαπημένης μου ομάδας κ μόνο για αυτόν το λόγο δεν κάνω αποδεκτή την πρότασή της. Ήμουν είμαι κ θα είμαι ΑΕΚ κ αυτό δεν θα αλλάξει ποτέ», έγραψε στο Facebook. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, krokosmios said:

αυτό ήταν τυχερό, οι τιμές ορίστηκαν μόνο λόγω της δίψας του κόσμου για επιστροφή στη Φιλαδέλφεια, το αν το προϊόν θα αποζημίωνε ή όχι τον κόσμο ήταν άγνωστο, και φυσικά αν η ομάδα έβγαινε 5η όπως πρόπερσι οι τιμές ιδίες θα ταν

τυχερο ηταν μαλιστα ε τυχερα γινονται ολα ρε φιλε οταν μας συμφερει στο αφηγημα μας ειναι τυχερα οταν δεν μας συμφερει ειναι προμελετημενα 

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, AG21 said:

«Θα ήθελα να ευχαριστήσω την ΠΑΕ ΑΕΚ για την τιμητική πρόταση να αναλάβω την ΑΕΚ Β. Όμως επειδή δεν θέλω να διχάσω τους φιλάθλους της αγαπημένης μου ομάδας κ μόνο για αυτόν το λόγο δεν κάνω αποδεκτή την πρότασή της. Ήμουν είμαι κ θα είμαι ΑΕΚ κ αυτό δεν θα αλλάξει ποτέ», έγραψε στο Facebook. 

αφου πρωτα τον ειχε σφουγγαρισει για βαλε και τα ρεπορταζ εκεινης της περιοδου 

Link to comment
Share on other sites

και για να το κλεισω απο πλευρας μου 1000 μαλακιες εχει κανει προσωπικα δεν θα ηθελα ποτε εναν στην διοικηση που να παιρνει αποφασεις με βαση τις τασεις του κοσμου καποτε το εκανε αυτο ενας μετριου αναστηματος και καταληξαμε σε ομορφιες 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, amd said:

τυχερο ηταν μαλιστα ε τυχερα γινονται ολα ρε φιλε οταν μας συμφερει στο αφηγημα μας ειναι τυχερα οταν δεν μας συμφερει ειναι προμελετημενα 

 

ρε συ οι τιμές των διαρκείας πέρσι ανακοινώθηκαν 20 μέρες μετά την πρόσληψη του Αλμέιδα

πώς θα μπορούσε να ναι προμελετημένο?

Link to comment
Share on other sites

Ένα από τα άσχημα του Μελισσανίδη για εμένα είναι ότι αφού τόσα χρόνια ( πριν το γήπεδο) δεν είχε σκοπό να ρίξει χρήμα, είναι ότι δεν έστησε δίκτυο σκάουτ και ότι δεν επένδυσε κάποια χρήματα στις ακαδημίες ώστε τώρα η ομάδα να έβγαζε κάποια project. Θα μπορούσε να μην πετιούνται λεφτά σε σιμάους, ζεράλδες και παουλίνιους και να επενδύονται πολύ καλύτερα. 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

κι έναμισι μήνα αφού είχαμε βγει 5οι και εκτός ευρώπης να προσθέσω

Link to comment
Share on other sites

Just now, krokosmios said:

ρε συ οι τιμές των διαρκείας πέρσι ανακοινώθηκαν 20 μέρες μετά την πρόσληψη του Αλμέιδα

πώς θα μπορούσε να ναι προμελετημένο?

οχι τυχαια η ΑΕΚ εκανε περσι την μεγαλυτερη επενδυση σε ποδοσφαιριστες τα τελευταια 10 χρονια και δεν μιλαμε μονο για αγορες αλλα και για συμβολαια, εσυ δλδ στο δικο σου μυαλο ο μελισσανιδης ξυπναγε καθε πρωι και μαδουσε μαργαριτες και ελεγε να φερω γκατσινοβιτς να μην φερω, να φερω τον πινεδα χωρις οψιον να μην τον φερω, να φερω βιντα και μουκουντι με ψηλα συμβολαια να μην τους φερω, να πληρωσω την ρητρα του τσουμπερ να μην την πληρωσω ακομα και οταν δεν ξεκινησε καλα να πληρωσω για τον ελιασον να μην πληρωσω 

μαλλον δεν υπηρχε πλανο και ολα ηταν τυχερα 

Link to comment
Share on other sites

Δεν ήταν προμελετημένο. Τα διαρκείας είχαν αυτές τις τιμές πέρσι λόγω πρώτης χρονιάς επιστροφής στη Φιλαδέλφεια και συγκεκριμένης χωρητικότητας του γηπέδου. Αν η περσινή πορεία ήταν κακή και βγαίναμε πέμπτοι, εικάζω ότι θα υπήρχε έμμεση μείωση στις τιμές, με παροχή και των Ευρωπαϊκών παιχνιδιών με το ίδιο διαρκείας και όχι ξεχωριστά.

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, amd said:

ξαναλεω πες μου μια αποφαση που ο μελισσανιδης πηγε κοντρα στην πελιοψηφια, ακομα και την παπαρια με τον λουτσεσκου δεν την εκανε γιατι στο τελος ακουσε την πλειοψηφια και εκανε πισω, εκτος αν καποιος πιστευει οτι αν το ηθελε μεχρι τελους δεν θα το εκανε.

Κανεις λαθος, με τον Λουτσεσκου δεν προχωρησε γιατι φαγαμε χυλοπιτα, χεσμενο τον ειχε τον κοσμο

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, AlexKR21 said:

Κανεις λαθος, με τον Λουτσεσκου δεν προχωρησε γιατι φαγαμε χυλοπιτα, χεσμενο τον ειχε τον κοσμο

ετσι ξερεις εσυ, εγω ξερω διαφορετικα και επειδη ξερω εχω την αποψη που εχω 

Link to comment
Share on other sites

Just now, amd said:

ετσι ξερεις εσυ, εγω ξερω διαφορετικα και επειδη ξερω εχω την αποψη που εχω 

Οχι δεν ειναι τι ξερω ειναι τι δηλωσε ο ιδιος ο Μελισσανιδης

https://www.sport24.gr/football/melissanidis-eimai-fan-toy-loytseskoy-alla-den-tha-erthei-mporei-na-synechisei-o-chimeneth.9235291.html

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×