Jump to content

ΑΕΚΑΡΑ - ολυμπιακάκι (Κύπελλο, ημιτελικός, 1ος αγ.): 09/02/23, 20:30, Cosmote Sport 1


SpiRos
 Share

M.V.P.-Κόουτσινγκ-Βραβείο Μάνταλου  

71 members have voted

  1. 1. M.V.P.

    • Στάνκοβιτς
      0
    • Χατζισαφί
      0
    • Σιντιμπέ
      48
    • Μήτογλου
      0
    • Τζαβέλλας
      0
    • Γαλανόπουλος
      4
    • Μάνταλος
      0
    • Γκατσίνοβιτς
      2
    • Ελίασον
      0
    • Τσούμπερ
      7
    • Γκαρσία
      10
    • Σιμάνσκι
      0
    • Αραούχο
      0
    • Βίντα
      0
    • Άμραμπατ
      0
    • Πινέδα
      0
    • ΚΑΝΕΝΑΣ
      0
  2. 2. Κόουτσινγκ Αλμέιδα

    • Καλό
      62
    • Μέτριο
      3
    • Κακό
      2
    • Φυσιολογικό
      4
  3. 3. Βραβείο Μάνταλου (χειρότερος παίκτης)

    • Στάνκοβιτς
      2
    • Χατζισαφί
      4
    • Σιντιμπέ
      0
    • Μήτογλου
      0
    • Τζαβέλλας
      3
    • Γαλανόπουλος
      0
    • Μάνταλος
      9
    • Γκατσίνοβιτς
      1
    • Ελίασον
      0
    • Τσούμπερ
      1
    • Γκαρσία
      0
    • Σιμάνσκι
      0
    • Αραούχο
      0
    • Βίντα
      1
    • Άμραμπατ
      0
    • Πινέδα
      0
    • ΔΕΝ ΥΣΤΕΡΗΣΕ ΚΑΝΕΝΑΣ
      50

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

12 minutes ago, chris manousopoulos said:

Εγινε τετοια φαση? Θα του φτιαξει κοστουμι ο ψιψινελ

Ναι έκανε μαλακία ο Ισαάκ. 

Link to comment
Share on other sites

Η Τετάρτη Δημοτικού κόρη μου με ρώτησε αν θα την πάρω γήπεδο σήμερα και έλαβε αρνητική απάντηση.

Καλά μου λέει ξενερωμένη, θα σου γράψω κάτι που το τραγουδώ στο σχολείο από το πρωί να το πάρεις να το δείξεις στους φίλους σου στο γήπεδο. 

Γινόταν να μην το δείξω;; 

* Ματίας ένα συγνώμη είναι λίγο!! Τι τάπα μας έριξες και το βουλώσαμε όλοι. Μας ξεβρακωσες!!

* 20 χρόνια αναμονής για τέτοιο ματς στα Φιλαδέλφεια έλαβαν τέλος

* Ζήτω η ΑΕΚ!! Ζήτω η ΑΕΚ!! Ζήτω η ΑΕΚ!!

20230209_224443 (5).jpg

  • Δικεφαλάκι 19
  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

Βράδυ από τα πιο τρελά όνειρα μας. Φιλαδέλφεια, ομαδάρα προπονηταρα , 3αρα χαλαρή στο γαυρο και με κόντρα διαιτησία. Τι ζούμε φέτος. 

Αλμειδα για όλους εμάς φαινόταν τρελό σχήμα αλλά γιαυτόν είχε λογική και το είχε δουλέψει. 

Τσούμπερ όσο άντεξε ήταν σούπερ με πολλή ενέργεια και έκρυψε τη μπάλα. 

Σιντιμπέ μουντιαλικο δεξί μπακ. Όταν βρήκε ρυθμό έκοβε τα πάντα 

Γαλανό πολλή τρέξιμο και μυαλό. Ξέρουμε ότι το έχει φτάνει να τον σταθεροποιησει ο Πελαδο 

Μήτογλου για βασικός αλάνθαστος στην άμυνα. Μεγάλη βελτίωση φέτος που τον δουλεύει ο Ματίας 

Γκατσι ελιασον σωστή τακτικά παρόλο που σήμερα δεν έδωσαν ασσιστ γκολ αλλά δούλεψαν καλά για την ομάδα 

Γκαρσία μόνο με φάουλ που δεν τα σφύριξε το μουνι τον έκοβαν. Το πέναλτι το είδε και η απέναντι πολυκατοικια αλλά ο διαιτητής ήθελε και βαρ 

Τζαβελλας τα έσωσε όλα, δεν έχει πολλά άλλα τα έδωσε και στο τέλος έδωσε και το πόδι του. Ρεσπεκτ 

Στάνκοβιτς πολλή καλός με τα πόδια και έκανε τις επεμβάσεις του. Προσπαθεί να φανεί. 

Αυτά μου έρχονται τώρα και οι αλλαγές πιο πολλή για να βρουν ρυθμο οι βασικοί έγιναν και να πάρουν ανάσες όσοι έπαιξαν. 

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Ο γαβρος παντως το παλεψε. Αλλα ειναι πολυ σκορπια ομαδα. Οτι εκανε ο κακομοιρης ο ροντριγκες.

 

Link to comment
Share on other sites

1. Πόσα χρόνια είχα να δω τους γαύρους ΧΕΣΜΕΝΟΥΣ ... Ο Τζολάκης μετά το πρώτο γκολ ήταν κάτασπρος σαν χαρτί. Το αυτογκόλ είναι καθσρή ΤΑΡΑΧΗ και το πέναλτι στο 100φεύγα είναι ΠΑΝΙΚΟΣ.

2. Μιά τρανή απόδειξη ότι όλα κρίνονται "στο χόρτο". Κοίταζα τις ... τιγρέ φανέλες και σκεπτόμουν πόσα είχαμε σούρει και πόσα θα σούρναμε ακόμη αν η εικόνα της ομάδας στο γήπεδο δεν ήταν αυτή που είναι. Τώρα δεν σσχολείται κανείς με αυτές.

3. Αφού κατάφερε και εκτέλεσε κόρνερ ο ... Φορτούνης, τότε το γήπεδο από πλευράς σσφάλειας είναι τοπ κλας. Τέλος.

  • Δικεφαλάκι 9
Link to comment
Share on other sites

Μας βγήκε το παιχνίδι, αξίζαμε 100% τη νίκη και ήταν κάτι που το δικαιούταν ο κόσμος η ομάδα, το γήπεδο. 

Μπράβο σε όλους, κάτω το κεφάλι και συνεχίζουμε 

Link to comment
Share on other sites

Οοοοοσο και αν ψάξω δεν βρίσκω άλλο λιμαααανι τσιμπούκια να μας κααααανει όπως ο πειραιααας

  • Δικεφαλάκι 1
  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, pappous said:

Μόνο εγώ έχω υποψία και για άλλο ένα πέναλτυ από Σωκράτη σε Γκαρσία?

Του εκανε απο πισω, τον τραβαει

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Μόλις γύρισα απο το γήπεδο βραχνιασμένος η φώνη μου έκλεισε!!!Μπράβο πελάδο που μας τάπωσες μας ξεβράκωσες το ίδιο ίσχυει και για τους παίκτες,ήμουν και εγώ απο αύτους που κατάκρινα τον πελάδο για τις χτεσινές και σημερινές επιλογές του!ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΞΕΚΩΛΙΑΣΕ ΤΗ ΚΟΚΚΙΝΗ ΠΟΥΤΑΝΑ!!!ΠΟΥΤΣΑ ΜΕ ΤΟ ΜΕΤΡΟ!!!

FORZA ΑΕΚΑΡΑ!!!!

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Σημερα γεννιουνται μικροι ΑΕΚτζηδες. Αυριο περηφανα στο σχολειο θα μπουκωνουν τους γαυρους

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ματίας εισαι καυλα εκτος των αλλων γιατι ξερουμε οτι δεν πρόκειται να πας ποτε στους πουστηδες που σίγουρα ηδη σε λιγουρευονται.-

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×