Jump to content

ΑΕΚΑΡΑ - ολυμπιακάκι (Κύπελλο, ημιτελικός, 1ος αγ.): 09/02/23, 20:30, Cosmote Sport 1


SpiRos
 Share

M.V.P.-Κόουτσινγκ-Βραβείο Μάνταλου  

71 members have voted

  1. 1. M.V.P.

    • Στάνκοβιτς
      0
    • Χατζισαφί
      0
    • Σιντιμπέ
      48
    • Μήτογλου
      0
    • Τζαβέλλας
      0
    • Γαλανόπουλος
      4
    • Μάνταλος
      0
    • Γκατσίνοβιτς
      2
    • Ελίασον
      0
    • Τσούμπερ
      7
    • Γκαρσία
      10
    • Σιμάνσκι
      0
    • Αραούχο
      0
    • Βίντα
      0
    • Άμραμπατ
      0
    • Πινέδα
      0
    • ΚΑΝΕΝΑΣ
      0
  2. 2. Κόουτσινγκ Αλμέιδα

    • Καλό
      62
    • Μέτριο
      3
    • Κακό
      2
    • Φυσιολογικό
      4
  3. 3. Βραβείο Μάνταλου (χειρότερος παίκτης)

    • Στάνκοβιτς
      2
    • Χατζισαφί
      4
    • Σιντιμπέ
      0
    • Μήτογλου
      0
    • Τζαβέλλας
      3
    • Γαλανόπουλος
      0
    • Μάνταλος
      9
    • Γκατσίνοβιτς
      1
    • Ελίασον
      0
    • Τσούμπερ
      1
    • Γκαρσία
      0
    • Σιμάνσκι
      0
    • Αραούχο
      0
    • Βίντα
      1
    • Άμραμπατ
      0
    • Πινέδα
      0
    • ΔΕΝ ΥΣΤΕΡΗΣΕ ΚΑΝΕΝΑΣ
      50

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Θα πρεπει να αποβαλουμε την ηττοπάθεια ετων. Ειναι δυσκολο έργο αλλα πρεπει να καταλάβουμε πως ο Ολυμπιακος ειναι αυτος που ειναι μονο στο κεφάλι μας επειδη του το επιτρεψαμε εμεις να παιξει με αυτο. Καποτε σηκώσαμε κούπες και δεν τον πολυκερδιζαμε. Δεν νομιζω να κλαιγαμε κιολας πολυ. Οταν τον καναμε Νο1 στοχο της σεζον, τον κερδίζαμε και αυτος σηκωνε κούπες χωρίς να στεναχωριέται. Θα τους ξανακερδισουμε και θα ξαναχασουμε από αυτούς. Και στην ΝΦ και στην Τρουμπα. Ομως ποτε ξανα δεν πρεπει να επιτρέψουμε, να δουμε το δάχτυλο (Ολυμπιακο) και να χάσουμε το φεγγάρι (Πρωταθλημα). Το ματς της Δευτέρας με Λεβαδειακο ειναι σημαντικότερο από το αποψινό.

Αυτα.

Μονο ΑΕΚ.

  • Δικεφαλάκι 10
  • Μπομπίτσα 3
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Brom21 said:

Εδω ειναι το πεναλντι, ο σωκρατης γλιστραει και τον παιρνει παραμαζωμα με το γονατο

Έτσι. Πεναλτυ ήταν αλλά πέρασε ντούκου. 
Ειναι που είμαστε ευνοημένοι, εδώ δεν σφύριξε ούτε το αλλο, πάλι καλά το έδωσε ο βαρ.

Να πω ότι μου έκανε καλη  εντυπωση ο επόπτης που είδε το οφσαιντ γκολ του γαυρου. Θα το εδινε ο βαρ, αλλά δείξε ικανότητα σε δύσκολη φάση.

ο διαιτητής το έχασε στα πεναλτυ και στην φάση του κωλόπαιδου του Βαλμπουενα.

 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, nedved21 said:

επισης που εχει χαθει εκεινη η ψυχη ο @MikrosKaiAtropos ?

ειναι κριμα ρε αδερφε να μην εχουμε μια αντικειμενικη, ψυχραιμη αποψη να μας ενημερωνει για το πως οδευει προς την καταστροφη η ομαδα, και "κι ο Αρης κι ο Ατρομητος μπορουν να παρουν ενα τυχαιο πρωταθλημα."

 

Μπες στο τοπικ του τιγρη, τον αδικεις

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, billy21 said:

Αθόρυβα δημιούργησε κ τον αντιΑραούχο ο Ματίας. Ο Τσούμπερ δείχνει να μπορεί να ανταποκριθεί σε αυτό τον ρόλο, έκανε μεγάλο ματς σήμερα, επανήλθε πλήρως νομίζω κ μπορεί ο αρχηγός να παίρνει ανάσες όταν τις χρειάζεται.

Το έγραφα και στον πρώτο γύρο. Ο Τζουμπερ ειναι στους τοπ3 παιχτες της λίγκας και ειναι αδιανόητο να τον υποτιμάμε τοσο.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, AlexKR21 said:

Μπες στο τοπικ του τιγρη, τον αδικεις

Ναι ρε παιδι μου, κανει κανενα ποστ ανα 1-2 μηνες. Παλια ηταν μαχιμος, κατακεραυνωνε καθημερινα την λαιλαπα Μελισσανιδη που μας οδηγει σε βεβαιη καταστροφη.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bukowski said:

Το έγραφα και στον πρώτο γύρο. Ο Τζουμπερ ειναι στους τοπ3 παιχτες της λίγκας και ειναι αδιανόητο να τον υποτιμάμε τοσο.

Στο 2-0 κάνει μαγική ενέργεια. Ρυθμό χρειαζόνταν. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως θα προτιμούσα στον τελικό με τις άλλες τις Πουτανες να βάλει όλους τους βασικούς και ας μη το παρακάνει με αυτό το συστηματακι

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, tarasfw said:

Εγώ πάντως θα προτιμούσα στον τελικό με τις άλλες τις Πουτανες να βάλει όλους τους βασικούς και ας μη το παρακάνει με αυτό το συστηματακι

Εχει περασει τελικο ο ΠΑΟΚ;

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, tarasfw said:

Εγώ πάντως θα προτιμούσα στον τελικό με τις άλλες τις Πουτανες να βάλει όλους τους βασικούς και ας μη το παρακάνει με αυτό το συστηματακι

Γενικά θα κάνει αυτο που πιστεύει 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, ΕΝΝΙΑ_ΕΝΤΕΚΑ said:

Γενικά θα κάνει αυτο που πιστεύει 

Σύμφωνοι δέ θα κάνει το δικό μου, απλά στον τελικό μακάρι να πιστέψει στους βασικούς 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Μάγκες χαλαρώστε δεν έγινε και κάτι. Απλά χάσαμε τα απίδια στο 102'. Πάμε παρακάτω.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, chris manousopoulos said:

https://www.aek365.org/a-909862/sugklonistike-dhlwsei-almeida-edw-sthn-aek-brhka-ton-topo-mou-pisteuw-sto-mellon-oloi-na-me-katalabainoun-kalutera.htm

 

Διαβαστε δηλωσεις.

Εχετε καταλαβει τι προπονητη εχουμε?

Οχι ακομα. Ειναι σιγουρο αυτο.

Ειναι για πολυ μεγαλα πραγματα 

Link to comment
Share on other sites

Του βγήκε του τρελου σήμερα. Τι να λέμε. Αλλά είχε και ρέντα. Στον πρωτο γυρο έπρεπε να κάνει 20 τελικές για να βάλει 3 γκολ. Έχουμε κάνει πολυ καλυτερα παιχνιδια με μικρότερο σκορ. 

Όπως και να χει εγώ εξακολουθώ να μην νιώθω καθόλου άνετα με το να παιζει με τα δευτερα σε τόσο κομβικά παιχνιδια. 

  • Δικεφαλάκι 5
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, parakmiakos said:

Όπως και να χει εγώ εξακολουθώ να μην νιώθω καθόλου άνετα με το να παιζει με τα δευτερα σε τόσο κομβικά παιχνιδια. 

Δεν εχεις διαβασει την Βιβλο γι αυτο

Link to comment
Share on other sites

Λιβάι όχι για τα δυο γκολ αλλά για την πλάκα που έκανε σε όλο το παιχνίδι σε όποιον γαύρο τόλμαγε να τον πλησιάσει. 

Καλό γιατί το διάβασε καλά το ματσ, παρά το ρίσκο του που είχε αποφασίσει ήδη να πάρει.

Στάνκοβιτσ γιατί θα μπορούσε να είχε τελειώσει τις φάσεις του Ολυμπιακού από την αρχή.

Link to comment
Share on other sites

Just now, panther-21- said:

ΑΙΠΗΣΤΙΜΩΝΑΙΣ ΔΙΕΘΝΙΣΤΕΣ

Screenshot_20230210_001527.jpg

Ντου γιου χαβ γουεδερ φορ ε κοφη;

  • Hahaha 4
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bukowski said:

Θρήσκο;

Ε ειστε ανθελληνες, ηρθε η Λουκα της Αργεντινης και μας τον κανατε ειδωλο και οταν ειχαμε τον μεστο, θεοσεβουμενο Νικολαο Κωστενογλου, τον ειχατε παρει στο κυνηγι.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×