Jump to content

ποακ - ΑΕΚΑΡΑ (23η αγ.): 19/02/23, 20:30, Novasports Prime


SpiRos
 Share

mvp - Κόουτσινγκ - βραβείο Μάνταλου   

59 members have voted

  1. 1. mvp

    • Αθανασιάδης
    • Ρότα
    • Βίντα
      0
    • Μουκουντί
    • Χατζισαφί
    • Σιμάνσκι
      0
    • Άμραμπατ
    • Γιόνσον
      0
    • Πινέδα
    • Αραούχο
      0
    • Γκαρσία
      0
    • Γκατσίνοβιτς
    • Ελίασον
    • Τσούμπερ
    • Φαν Βέερτ
      0
    • Σιντιμπέ
    • ΚΑΝΕΝΑΣ
  2. 2. Κόουτσινγκ Αλμέιδα

  3. 3. Βραβείο Μάνταλου (χειρότερος παίκτης)

    • Αθανασιάδης
    • Ρότα
    • Βίντα
    • Μουκουντί
      0
    • Χατζισαφί
      0
    • Σιμάνσκι
    • Άμραμπατ
    • Γιόνσον
    • Πινέδα
      0
    • Αραούχο
    • Γκαρσία
      0
    • Γκατσίνοβιτς
    • Ελίασον
      0
    • Τσούμπερ
      0
    • Φαν Βέερτ
      0
    • Σιντιμπέ
      0
    • ΔΕΝ ΥΣΤΕΡΗΣΕ ΚΑΝΕΝΑΣ
      0

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

32 minutes ago, johnny21 said:

Πάντως εδώ στις Σέρρες, προάστειο της τούμπας, τους έχουμε σιχαθεί για το μίσος και το κόμπλεξ που βγάζουν τόσα χρόνια, τις βουλγάρικες σημαίες στη θύρα 4, τον στραβοστομισμό και την ανεγκεφαλιά τους, τα συνθήματα στους  τοίχους μας  που λένε για εκδρομές και αίματα, για ναρκωτικά και τάφους, γενικά σκατά και σκατοψυχιές...

την εποχη παντως που σπουδαζα Σερρας, στο κλαμπ του ποακ η μεγαλυτερη τους εκδρομη ηταν Τουμπα και πισω. 

  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Kostas21 said:

swpa mwre me tous akanedes, ekei exoume mpoliko kosmo epishs.. O giatros apo to Sidhrokastro htan.

Έχουν αλλάξει αρκετά οι ισορροπίες, π.χ. στον Έβρο που δεν υπήρχαν σχεδόν πουθενά πλέον έχουν αρκετό κόσμο.

Αυτοί από τον Ζαγοράκη και μετά φτιάχνουν σταθερά λαο στην β. Ελλάδα, αλλά αυτό προφανώς συμβαίνει μόνο εδώ πάνω.

Link to comment
Share on other sites

Είναι απίστευτα εριστικοι ειδικά με την ΑΕΚ που πιστεύουν ότι εχου  παρει την θέση της. Με ανύπαρκτο βαζελο και την ΑΕΚ του χτισιματος και του Μίμη έχουν ανέβει. Οι άνθρωποι νομίζουν άλλαξαν το ποδόσφαιρο στην Ελλάδα. Ότι αυτή έριξαν τον γαυρο. Και για όλα αυτά φταίμε και μεις μέντα χωρισμένα κυπελλα. Έστω τα 2 έπρεπε να τα έχουμε παρει. 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Stylianopoulos said:

"Από τον λαιμό " (τα παόκια)

Καρλίκιος Άγγελος Ρόα

FB_IMG_1676628970375.jpg

Ρε μαλακα, αυτός γιατί έπαθε καρβέλα ξαφνικά; 

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Epitaph21 said:

Βρίσκω φανταστικό ότι πιστεύουν πως κάποιος από το βαν της Νόβα επικοινώνησε με τον πάγκο της ΑΕΚ και για αυτόν τον λόγο ο διαιτητής δεν μέτρησε το γκολ.

Flat earthers.

Να κάπως έτσι ξεκινάνε οι αστικοί μυθοι

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, AG21 said:

σηκώνει μήνυση και κανονικά απο το κανάλι και ασε τον να τρέχει μετά . 

στα σχόλια ένας έγραψε ότι το έστειλε στην nova

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Giorgos said:

Έχουν αλλάξει αρκετά οι ισορροπίες, π.χ. στον Έβρο που δεν υπήρχαν σχεδόν πουθενά πλέον έχουν αρκετό κόσμο.

Αυτοί από τον Ζαγοράκη και μετά φτιάχνουν σταθερά λαο στην β. Ελλάδα, αλλά αυτό προφανώς συμβαίνει μόνο εδώ πάνω.

Σιγουρα θα έχουν ανεβάσει το ποσοστο τους, αλλά σε επίπεδα του 0,2%, απλά είναι πιο εξωστρεφεις και φασαριοζοι με αποτέλεσμα να φαίνονται περισσότεροι απ ότι είναι.Εχουν και μίντια πλέον αλλά και ανέκαθεν τους στηριζαν τα ραδιόφωνα της Σαλονίκης, ξεθαρεψαν αρκετά με τον Σαμπιντι πήραν και κάποιους τίτλους, ε δεν θέλει και πολύ να μιλάμε για big 4 και τετοια.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Man Of Faith said:

Σιγουρα θα έχουν ανεβάσει το ποσοστο τους, αλλά σε επίπεδα του 0,2%, απλά είναι πιο εξωστρεφεις και φασαριοζοι με αποτέλεσμα να φαίνονται περισσότεροι απ ότι είναι.Εχουν και μίντια πλέον αλλά και ανέκαθεν τους στηριζαν τα ραδιόφωνα της Σαλονίκης, ξεθαρεψαν αρκετά με τον Σαμπιντι πήραν και κάποιους τίτλους, ε δεν θέλει και πολύ να μιλάμε για big 4 και τετοια.

Kαλά με το 1 εκατομμύριο γελάνε τα τσιμέντα. Ακόμα και τώρα που το γράφω γελάω. Δεν το λες ούτε για πλάκα οτι απο τον οπαδικό κόσμο που υποστηρίζουν μία ομάδα στην Ελλάδα το 1 μύριο είναι Παόκια. 

Αλλά ισχύει οτι όταν τους πήρε ο Ρώσσος γίνανε πιο εξωστρεφής. Εγώ γνώρισα Παοκι πρώτη φορά στη ζωή μου στον στρατό στη Σαμοθράκη και αυτό 1 όλο κι όλο στη Βόρεια Ελλάδα . Τώρα έχω άλλον 1 στη δουλειά μου. Αυτό. Σύνολο 2 στη ζωή μου. 

Απλά αν θυμάστε πέρασε μια περίοδος που και καλά ήταν και μόδα να λες είμαι ποακ στα social media . Κοριτσάκια λέγανε παοκάρα μια ζωή κτλπ .  Με λίγα λόγια γίνανε τα φαζαριόζικα μωρά και απλά αυξήθηκαν 0.5%.

 

 

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

Ακόμα και οι περισσοτεροι διάσημοι Θεσσαλονικείς δεν είναι παοκ.Απο εκεί να καταλάβει κάποιος.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Dali 21R said:

Kαλά με το 1 εκατομμύριο γελάνε τα τσιμέντα. Ακόμα και τώρα που το γράφω γελάω. Δεν το λες ούτε για πλάκα οτι απο τον οπαδικό κόσμο που υποστηρίζουν μία ομάδα στην Ελλάδα το 1 μύριο είναι Παόκια. 

Αλλά ισχύει οτι όταν τους πήρε ο Ρώσσος γίνανε πιο εξωστρεφής. Εγώ γνώρισα Παοκι πρώτη φορά στη ζωή μου στον στρατό στη Σαμοθράκη και αυτό 1 όλο κι όλο στη Βόρεια Ελλάδα . Τώρα έχω άλλον 1 στη δουλειά μου. Αυτό. Σύνολο 2 στη ζωή μου. 

Απλά αν θυμάστε πέρασε μια περίοδος που και καλά ήταν και μόδα να λες είμαι ποακ στα social media . Κοριτσάκια λέγανε παοκάρα μια ζωή κτλπ .  Με λίγα λόγια γίνανε τα φαζαριόζικα μωρά και απλά αυξήθηκαν 0.5%.

 

 

Ετσι ακριβώς, ειδικά αυτό με σοσιαλ ισχύει, υπήρξε μια περίοδος εκεί γύρω στο '17-'20 που εβλεπες πολύ συχνά να ανεβάζουν περιεχόμενο σχετικά με τον παοκ.Βγηκανε και διάφορα κανάλια και στο YouTube και να κάτι συνεντεύξεις με το "ίνδαλμα" της νεολαίας τον Πελκα και διάφορους άλλους και δωστου σχόλια από κάτω από πιτσιρικάδες, και πω πω τι λαός ο παοκ.Ενταξει έχει αρκετό στην Κ. Μακεδονία και στην Δ. Μακεδονία δεν το αρνούμαστε αλλά μέχρι εκεί.

Link to comment
Share on other sites

Όπως ανέφεραν οι @Atlas21και @Dali 21Rγια τα 1 εκατομμυρχαχαχαχα ορκ στην Μακεδονία θυμήθηκα ένα επικό ποστ που είχα βρει το 20 όταν έφαγαν -7 για την πολύ ιδιοκτησία της Ξάνθης και θα χώριζαν την Ελλάδα στα δύο, από το πορτοκαλί σάιτ. Ας γελάσουμε όλοι για την προπαγάνδα που πιστεύουν.

IMG_20230217_172824.jpg

  • Hahaha 5
Link to comment
Share on other sites

Ο αριθμός των κατοίκων της Περιφέρειας Κεντρικής Μακεδονίας είναι 1.792.069, σύμφωνα με τα στοιχεία της απογραφής του 2021.

Σύμφωνα με τα στοιχεία της απογραφής, ο πληθυσμός της Δυτικής Μακεδονίας ανέρχεται σε 255.056

Ψάχνουμε να βρουμε πως γίνεται αυτη η ομάδα έχει 1Μ φιλάθλους όταν οι 2 δυνατες περιεφερειες που τον στηρίζουν έχουν συνολο 2.047000  και οι μισές και παραπάνω είναι γυναίκες 😂😂😂

Σας ακουμε προσεκτικα 

 

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

 

2 minutes ago, Araujo21 said:

Ο αριθμός των κατοίκων της Περιφέρειας Κεντρικής Μακεδονίας είναι 1.792.069, σύμφωνα με τα στοιχεία της απογραφής του 2021.

Σύμφωνα με τα στοιχεία της απογραφής, ο πληθυσμός της Δυτικής Μακεδονίας ανέρχεται σε 255.056

Ψάχνουμε να βρουμε πως γίνεται αυτη η ομάδα έχει 1Μ φιλάθλους όταν οι 2 δυνατες περιεφερειες που τον στηρίζουν έχουν συνολο 2.047000  και οι μισές και παραπάνω είναι γυναίκες 😂😂😂

Σας ακουμε προσεκτικα 

Ναι και αν και σύμφωνα με το άρθρο απ' όλες αυτές τις περιφέρειες βγάζει ότι έχουν 7 εκατομμύρια και κάτι κόσμο.

Ⲟⲣⲕ Ⲗⲟⲧⲍⲓⲕ

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Psyhiatros said:

 

Ναι και αν και σύμφωνα με το άρθρο απ' όλες αυτές τις περιφέρειες βγάζει ότι έχουν 7 εκατομμύρια και κάτι κόσμο.

Ⲟⲣⲕ Ⲗⲟⲧⲍⲓⲕ

7εκ παοκτζηδες οχι απλα κοσμο

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, nedved21 said:

7εκ παοκτζηδες οχι απλα κοσμο

4 εκατομμύρια αν δεν κάνω λάθος είναι μόνο ο πληθυσμός της Αθήνας 😅

Link to comment
Share on other sites

Ψεύτες και στην απογραφή ρε πούστη μου τα σιχάματα....έβγαλαν τα Γρεβενά να έχουν ίδιο πληθυσμό με το περιστέρι. Άντε μετά να συνεννοηθείς για το οφσάιντ 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Psyhiatros said:

Όπως ανέφεραν οι @Atlas21και @Dali 21Rγια τα 1 εκατομμυρχαχαχαχα ορκ στην Μακεδονία θυμήθηκα ένα επικό ποστ που είχα βρει το 20 όταν έφαγαν -7 για την πολύ ιδιοκτησία της Ξάνθης και θα χώριζαν την Ελλάδα στα δύο, από το πορτοκαλί σάιτ. Ας γελάσουμε όλοι για την προπαγάνδα που πιστεύουν.

IMG_20230217_172824.jpg

Αν θυμάμαι καλά είχε χαρακτηριστεί ως τρολια εδώ στο ΚΜ το συγκεκριμένο ποστ.Βεβαια δεν είναι απίθανο να το πιστεύουν κιόλας.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Atlas21 said:

Γιατί ως γνωστών δεν υπάρχει βορειοελλαδίτης μη παοκτζής...

Ελληνας θα έλεγα γενικά, και άμα προσθέσουμε και τους Βούλγαρους🤭, τότε είναι περισσότεροι και από τους Καταλανούς 

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, tarasfw said:

Ψεύτες και στην απογραφή ρε πούστη μου τα σιχάματα....έβγαλαν τα Γρεβενά να έχουν ίδιο πληθυσμό με το περιστέρι. Άντε μετά να συνεννοηθείς για το οφσάιντ 

Το Κιλκίς που το πας;

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Man Of Faith said:

Το Κιλκίς που το πας;

Αχαχαχαχαχαχαχα τώρα το είδα...... νταξει δεν υπάρχουν λόγια

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Man Of Faith said:

Αν θυμάμαι καλά είχε χαρακτηριστεί ως τρολια εδώ στο ΚΜ το συγκεκριμένο ποστ.Βεβαια δεν είναι απίθανο να το πιστεύουν κιόλας.

Φαίνεται από την εικόνα του προφίλ που ποστάρει, λέει SARD αντί για SDNA.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×