Jump to content

ΑΕΚΑΡΑ - Αστέρας Τρίπολης (24η αγ.): 25/02/23, 17:30, Cosmote Sport 1


Macross
 Share

mvp - Κόουτσινγκ - βραβείο Μάνταλου   

47 members have voted

  1. 1. mvp

    • Αθανασιάδης
      0
    • Ρότα
      0
    • Βίντα
      0
    • Τζαβέλλας
      0
    • Χατζισαφί
      2
    • Γιόνσον
      0
    • Άμραμπατ
      0
    • Πινέδα
      1
    • Γκατσίνοβιτς
      33
    • Αραούχο
      11
    • Γκαρσία
      0
    • Τσούμπερ
      0
    • Ελίασον
      0
    • Μάνταλος
      0
    • Γαλανόπουλος
      0
    • ΚΑΝΕΝΑΣ
      0
  2. 2. Κόουτσινγκ Αλμέιδα

    • Καλό
      16
    • Μέτριο
      4
    • Κακό
      0
    • Φυσιολογικό
      27
  3. 3. Βραβείο Μάνταλου (χειρότερος παίκτης)

    • Αθανασιάδης
      4
    • Ρότα
      18
    • Βίντα
      0
    • Τζαβέλλας
      2
    • Χατζισαφί
      1
    • Γιόνσον
      1
    • Άμραμπατ
      9
    • Πινέδα
      1
    • Γκατσίνοβιτς
      0
    • Αραούχο
      0
    • Γκαρσία
      0
    • Τσούμπερ
      1
    • Ελίασον
      0
    • Μάνταλος
      2
    • Γαλανόπουλος
      0
    • ΔΕΝ ΥΣΤΕΡΗΣΕ ΚΑΝΕΝΑΣ
      8

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Erothsh. Afou ola ta eishthria einai hlektronika pos ginete oi pitsirikades ths R na poulane eishthria 'kanonika' xartina ekso apo to ghpedo?

Ps Petyxa mia gnosth apo London Club apo ta palia meta to match kai phgame gia poto sta perix. Mou eipe ean den se peirazei na erxese skepasth gia na mhn plhroneis tosa polla na me perneis thl 4 meres prin ton agona na sou dino ego. Oxi tzamba vevea 

Link to comment
Share on other sites

Με την ευκαιρία, αυτός ο Γκατσίνοβιτς έχει αναγορευθεί σε Επίσημο Παρηγορητή Αντιπάλου ?

Μιά με τον αυτοσκόρερ του γαύρου, μια με αυτόν χθες :

gcnvc.jpg

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, AG21 said:

Ας την βρουν τη λύση δεν είναι δικό μας θέμα αλλά δικό τους.. Δεν υπήρχε καμία πρόβλεψη τπτ και το μόνο που τους ένοιαζε είναι το πως να πουλήσουν ακόμα και τις τυφλες θέσεις. 

Ας δίνουν θέσεις μόνο με κάρτα ΑΕΚkid με φωτογραφία μετά από δήλωση, ας δίνουν στα παιδιά τις τυφλες θέσεις ή ακόμα ας βάλουν και άλλες δεν ξέρω αλλά τα παιδιά πρέπει να μπαίνουν με κανόνες μέσα και η λύση του εισιτηρίου που δεν υπάρχει κιόλας  η του ακρυβου διάρκειας πάλι δεν είναι η λύση. 

πολλά τα θέματα που έχουμε να λύσουμε ακόμα μιας και σε κάθε παιχνίδι ανακαλύπτουμε και μια αδυναμία. που δεν την διορθώνουμε κιόλας.

τους απινιδωτές για τους οποίους συζητάγαμε πριν λίγο καιρό τους ξεχάσαμε ήδη.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Νονός said:

Με την ευκαιρία, αυτός ο Γκατσίνοβιτς έχει αναγορευθεί σε Επίσημο Παρηγορητή Αντιπάλου ?

Μιά με τον αυτοσκόρερ του γαύρου, μια με αυτόν χθες :

gcnvc.jpg

Έπρεπε να έχουν κλειδώσει το στοίχημα σκόρερ στην Αγία Σοφία. Είναι σαν να κλέβεις εκκλησία πλέον. 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, mobster21 said:

πολλά τα θέματα που έχουμε να λύσουμε ακόμα μιας και σε κάθε παιχνίδι ανακαλύπτουμε και μια αδυναμία. που δεν την διορθώνουμε κιόλας.

τους απινιδωτές για τους οποίους συζητάγαμε πριν λίγο καιρό τους ξεχάσαμε ήδη.

Νομίζω έχουν διασώστες πλέον σε κάθε θύρα. 

Έβαλαν και τους ανεμιστήρες. Μπήκαν μπροστά και τα ματριξ έξω. Μην ζορίσουμε και άλλο τον πρώην εργαζόμενο του Διαγόρα. 

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Για το θέμα Γκαρσία ήμουν πολύ ξενερωμενος με τις γκριμάτσες εκατέρωθεν του ίδιου, του Αλμέιδα και των γιατρών την ώρα που βγήκε αλλά αναθάρρησα αρκετά επειδή τον είδα μετά στο φεύγα την ώρα που πήγε να πάρει το αυτοκίνητο του να είναι ευδιάθετος και πολύ δεκτικός σε φωτογραφίες με μικρά παιδιά. 

Ότι θα λείψει είναι δεδομένο το θέμα είναι να είναι όσο πιο λίγο γίνεται.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, AG21 said:

Νομίζω έχουν διασώστες πλέον σε κάθε θύρα. 

Έβαλαν και τους ανεμιστήρες. Μπήκαν μπροστά και τα ματριξ έξω. Μην ζορίσουμε και άλλο τον πρώην εργαζόμενο του Διαγόρα. 

Sthn 8 eixe 5-6 diasostes me stolh epses.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, felman said:

Erothsh. Afou ola ta eishthria einai hlektronika pos ginete oi pitsirikades ths R na poulane eishthria 'kanonika' xartina ekso apo to ghpedo?

Ps Petyxa mia gnosth apo London Club apo ta palia meta to match kai phgame gia poto sta perix. Mou eipe ean den se peirazei na erxese skepasth gia na mhn plhroneis tosa polla na me perneis thl 4 meres prin ton agona na sou dino ego. Oxi tzamba vevea 

Το London Club είχε, έχει και θα έχει εισιτήρια για όποιο άθλημα θες 😉

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Tsosmi said:

Το London Club είχε, έχει και θα έχει εισιτήρια για όποιο άθλημα θες 😉

Den einai Londino pleon. To 2002 htan.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Agent HAF said:

Για το θέμα Γκαρσία ήμουν πολύ ξενερωμενος με τις γκριμάτσες εκατέρωθεν του ίδιου, του Αλμέιδα και των γιατρών την ώρα που βγήκε αλλά αναθάρρησα αρκετά επειδή τον είδα μετά στο φεύγα την ώρα που πήγε να πάρει το αυτοκίνητο του να είναι ευδιάθετος και πολύ δεκτικός σε φωτογραφίες με μικρά παιδιά. 

Ότι θα λείψει είναι δεδομένο το θέμα είναι να είναι όσο πιο λίγο γίνεται.

Τράβηγμα δλδ ελαφριά θλάση βγάζουν προς τα έξω άρα αν ισχύει λογικά στόχος είναι με γαυρο τελευταία αγωνιστικά. 

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, AG21 said:

Νομίζω έχουν διασώστες πλέον σε κάθε θύρα. 

Έβαλαν και τους ανεμιστήρες. Μπήκαν μπροστά και τα ματριξ έξω. Μην ζορίσουμε και άλλο τον πρώην εργαζόμενο του Διαγόρα. 

Εγώ δεν είδα στην δική μου. Μπορεί να μου διέφυγε εμένα όμως. Μακάρι να είναι έτσι πάντως.

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, AG21 said:

Νομίζω έχουν διασώστες πλέον σε κάθε θύρα. 

Έβαλαν και τους ανεμιστήρες. Μπήκαν μπροστά και τα ματριξ έξω. Μην ζορίσουμε και άλλο τον πρώην εργαζόμενο του Διαγόρα. 

Σωστά έχουν διασώστες σε κάθε θύρα.Ο πρώην εργαζόμενος του Διαγόρα δεν κάνει ούτε για τον αχαρναικό απορώ τι βύσμα έχει και του έδωσε τέτοια σοβαρή θέση την οργάνωση του γηπέδου.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Pelado 21 said:

Σωστά έχουν διασώστες σε κάθε θύρα.Ο πρώην εργαζόμενος του Διαγόρα δεν κάνει ούτε για τον αχαρναικό απορώ τι βύσμα έχει και του έδωσε τέτοια σοβαρή θέση την οργάνωση του γηπέδου.

Oi perisoteroi me vysma einai ekei mesa. 

Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, Agent HAF said:

Για το θέμα Γκαρσία ήμουν πολύ ξενερωμενος με τις γκριμάτσες εκατέρωθεν του ίδιου, του Αλμέιδα και των γιατρών την ώρα που βγήκε αλλά αναθάρρησα αρκετά επειδή τον είδα μετά στο φεύγα την ώρα που πήγε να πάρει το αυτοκίνητο του να είναι ευδιάθετος και πολύ δεκτικός σε φωτογραφίες με μικρά παιδιά. 

Ότι θα λείψει είναι δεδομένο το θέμα είναι να είναι όσο πιο λίγο γίνεται.

Μακάρι ρε φίλε, μέχρι να βγει η μαγνητική αύριο θα σκάσω....

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, johnny21 said:

Μακάρι ρε φίλε, μέχρι να βγει η μαγνητική αύριο θα σκάσω....

Βγήκε θλάση μεταξύ Α και Β βαθμού. Κάνα μήνα έξω άρα ούτε το πρώτο γύρο των  πλευ οφ προλαβαίνει ( αν ήταν Α ναι) 

Link to comment
Share on other sites

Ελπίζω επειδή είναι γερή κραση και πολύ γυμνασμενοσ να το ξεπεράσει όσο γίνεται πιο γρήγορα 

Link to comment
Share on other sites

Just now, AG21 said:

Βγήκε θλάση μεταξύ Α και Β βαθμού. Κάνα μήνα έξω άρα ούτε το πρώτο γύρο των  πλευ οφ προλαβαίνει ( αν ήταν Α ναι) 

Τα πλευ οφ είναι τέλη Μαρτίου. Σε κάνενα μήνα χοντρικά. Πιστεύω προλαβαινει οριακά 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, AG21 said:

Βγήκε θλάση μεταξύ Α και Β βαθμού. Κάνα μήνα έξω άρα ούτε το πρώτο γύρο των  πλευ οφ προλαβαίνει ( αν ήταν Α ναι) 

9  Απριλίου εκλογές, προλαβαίνει ότι μένει μετά τις εκλογές...αλήθεια τι μένει μετά από εκλογές και Πάσχα;

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

karpetopoulakos latreias.

Περιμένει και μια νίκη στα χαρτιά

Η ΑΕΚ ήταν η κερδισμένη της αγωνιστικής. Εκτός έδρας ζορίζεται, στην έδρα της όμως δεν χάνει βαθμούς και αν έχει κι Ελληνα διαιτητή κάνει και πάρτι. Χθες το ματς με τον Αστέρα Τρίπολης που έπαιζε με παίκτη λιγότερο από το 4ο λεπτό (!), τελείωσε με 2-0 (βρήκαν τα γκολ ο Αραούχο και ο Γκατσίνοβιτς)

 

 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, AG21 said:

Ναι ρε συ . Άστα τα παιδιά έξω απο το γήπεδο να κλαίνε και να το θυμούντου μια ζωή και να τους πιάσει καναν θείος να τους κάνει γαυροβάζελους .

Ειδικά όταν μπαίνουν σχεδόν παντού δωρεάν τα παιδιά η με μειωμένο και απο τη στιγμή που δεν υπάρχει δυνατότητα αγοράς εισιτηρίου . 

Εδώ και 20 χρόνια έχουν γραφτεί τα υπέρ και τα κατά του γηπέδου στην ΝΦ. 
Οποιος δεν κατάλαβε τότε ότι οι πραγματικές θέσεις θα είναι κάτω απο 30.000, ότι κατα συνέπεια τα εισιτήρια θα είναι πολύ ακριβά και ότι δεν θα μπορείς εύκολα να φέρεις παιδιά και περιστασιακούς / μαθητές κλπ, καλό είναι στις ερχόμενες εκλογές να πάει κανα ταξιδάκι αναψυχής

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Kami said:

Εδώ και 20 χρόνια έχουν γραφτεί τα υπέρ και τα κατά του γηπέδου στην ΝΦ. 
Οποιος δεν κατάλαβε τότε ότι οι πραγματικές θέσεις θα είναι κάτω απο 30.000, ότι κατα συνέπεια τα εισιτήρια θα είναι πολύ ακριβά και ότι δεν θα μπορείς εύκολα να φέρεις παιδιά και περιστασιακούς / μαθητές κλπ, καλό είναι στις ερχόμενες εκλογές να πάει κανα ταξιδάκι αναψυχής

Μα δεν έχω πρόβλημα με τη χωρητικότητα του γηπέδου απλά δεν καταλαβαίνω το λόγο η τη λογική να μην μπαίνουν παιδιά μέχρι 8 χρόνων που κάθονται σαφώς αγκαλιά στο γήπεδο και να εχλγμδ απαίτηση να πληρώσουν ( πολλή περισσότερο να βρουν εισιτήριο) . Ας μου το εξηγήσει κάποιος και δεν εννοώ για τα ματς ντέρμπι που τα διάρκειας έρχονται 100% αλλά ματς σαν το χθεσινό που τουλάχιστον ένα 10-15% των διάρκειας δεν ήρθε.  Ας μου το εξηγήσει κάποιος... 

Για τις τιμές των εισιτήριων είναι άλλη κουβέντα και δεν έχει σχέση με τη χωρητικότητα. Ακριβα θα ήταν σαν καινούργιο γήπεδο ακόμα και σε 40αρι. Εγώ θα έλεγα ότι αν ήταν εκτός ΝΦ ακόμα και 30αρι να ήταν οι τιμές θα ήταν χαμηλότερες. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, AG21 said:

Μαν δεν έχω πρόβλημα με τη χωρητικότητα του γηπέδου απλά δεν καταλαβαίνω το λόγο η τη λογική να μην μπαίνουν παιδιά που κάθονται σαφώς αγκαλιά. Ας μου το εξηγήσει κάποιος και δεν εννοώ για τα ματς ντέρμπι που τα διάρκειας έρχονται 100% αλλά ματς σαν το χθεσινό που τουλάχιστον ένα 10-15% των διάρκειας δεν ήρθε.  Ας μου το εξηγήσει κάποιος... 

Για τις τιμές των εισιτήριων είναι άλλη κουβέντα και δεν έχει σχέση με τη χωρητικότητα. Ακριβα θα ήταν σαν καινούργιο γήπεδο ακόμα και σε 40αρι. Εγώ θα έλεγα ότι αν ήταν εκτός ΝΦ ακόμα και 30αρι να ήταν οι τιμές θα ήταν χαμηλότερες. 

Είναι θέμα ασφάλειας. Πως θα εκκενώσεις τον χώρο με ένα παιδι 20 κιλά στην αγκαλιά??Στενά καθίσματα.. λίγος χώρος.. ο ένας πατάει στο κάθισμα του άλλου για να βγεί.. δεν μπορεί να βάλει τους πρώτους 30 (στην τύχη το νούμερο) και μετά να κόψει, εδώ κάνετε μανούρες ενώ απαγορεύεται να μπεις χωρίς εισιτήριο, που να αφήσουν κιόλας..

Link to comment
Share on other sites

Ακομα και στη περίπτωση που κάθονται στα σκαλιά ( δεν έχω δει αλα σίγουρα μπορεί να έχει γίνει). Ποιο ακριβώς είναι το πρόβλημα? Εδώ στα σκαλιά κάθονται και μεγάλοι που δεν βλέπουν στις τυφλες θέσεις. Εμείς οι 40+ μεγαλώσαμε να τρέχουμε στις ταβέρνες ανάμεσα στα τραπέζια και να παίζουμε μπάλα σε δρόμους... Πολλοί ευαίσθητοι έχουμε γίνει.. 

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×